TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:15 Teória veľkého tresku IV. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 3-4/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 2/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:45 Kobra 11 IV. 13/17 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 3-4/23 [i] 03:05 Teória veľkého tresku IV. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Mizen Head, Powerscourt, Írsko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Largo 23/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli I: V obkľúčení 7/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Muirfield, Edinburgh, Jaskyňa Fingal, Škótsko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 1/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Prípady 1. oddelenia 9/14 [i] 22:55 Prípady 1. oddelenia 10/14 [i] 23:55 Profesionáli I: V obkľúčení 7/13 [i] 00:45 Prípady 1. oddelenia 9/14 [i] 01:50 Prípady 1. oddelenia 10/14 [i] 02:45 Julie Lescautová [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:45 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - NEVIDITEĽNÝ SVET [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Pán doktor mám kyselinu, čo mám robiť? [i] 09:25 Herecké legendy: Július Pántik [i] 09:35 Veľmi starí obaja [i] 10:45 Japonská mozaika VII [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Traviata [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEILY [i] 11:30 Obedníček: Sedem múdrych budíkov [i] 11:40 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 11:45 Novoročné triky pána leva [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Predstavuje sa Tanečný orchester ČST Bratislava [i] 13:05 Poklad [i] 14:20 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 16. etapa (Le-Puy-en-Velay – Romans-sur-Isére) [i] 17:50 Správy- Hírek [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Spomienky Heleny Kottanerovej [i] 18:30 Večerníček: Sedem múdrych budíkov [i] 18:35 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac: Mikroprocesor [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - NEVIDITEĽNÝ SVET [i] 18:55 Novoročné triky pána leva [i] 19:00 Levík Raa Raa [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Bitka o Stalingrad [i] 20:55 LETNÉ KINO: Amarcord [i] 22:55 Fargo II 1/10 [i] 23:40 Od veci: Od veci s Danom Majlingom [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 Aféry [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Komisár Rex XIV. 4 [i] 13:40 NAŠI: Rodičovské chvenie [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 11 [i] 16:00 Aféry [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 23:30 Paranormálne záhady II. 9 [i] 00:30 Bostonské zločiny III. 22 [i] 01:25 Adam hľadá Evu II. 10/10 [i] 02:20 KRIMI 02:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 19,20 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XII. 8,9 [i] 09:30 Futurama VI. 11 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 8 [i] 10:30 Ochranca III. 7,8 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 4 [i] 14:50 Faktor strachu III. 29 [i] 15:45 Simpsonovci XII. 10,11 [i] 16:45 Futurama VI. 12,13 [i] 17:30 Ochranca III. 9,10 [i] 19:35 TIPOS INFO 19:45 Kutyil s.r.o. III. 5 [i] 20:35 3 dni na zabitie [i] 23:05 Nebezpečné lety 5 [i] 00:05 American Horror Story III. 2 [i] 01:05 Faktor strachu III. 29 [i] 02:00 Kutyil s.r.o. III. 5 [i] 02:30 Nebezpečné lety 5 [i] 03:15 Paranormálne záhady II. 9 [i] 04:00 Adam hľadá Evu II. 10/10 [i] 04:50 American Horror Story III. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 08:35 Medium Ii. 8 [i] 09:35 Rookie Blue I. 6 [i] 10:35 Inteligence I. 6 [i] 11:30 Království I. 6 [i] 12:25 Medium Ii. 8 [i] 13:25 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 14:20 Rookie Blue I. 6 [i] 15:20 Inteligence I. 6 [i] 16:15 Království I. 7 [i] 17:10 Medium Ii. 9 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 19:05 Rookie Blue I. 7 [i] 20:05 Inteligence I. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince XII. 16 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 22:50 Ničemové I. 3 [i] 00:00 Medium Ii. 5 [i] 00:55 Myšlenky zločince XII. 15 [i] 01:50 Ničemové I. 3 [i] 02:45 Medium Ii. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny 66 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Břidlicové tašky, stánky s hot dogy 11 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Zamrzlé peklo 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Nože na ústřice, osvětlení stadionů, diamanty 8 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Uhlíkové vlákno, restaurování starožitných rámů, železniční vozy, ozdoby kapot 18 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Vzpomínky a brak 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Bolivijský boj 18 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): 50 nejlepších okamžiků 30 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Nelehká rozhodnutí 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty (5. Řada): Stadion kovbojů v Dallasu 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty (5. Řada): Obojživelná válečná loď 3 [i] 15:20 Mimořádné projekty (5. Řada): Most v Hong Kongu 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Vzpomínky a brak 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Úhlové brusky, košíčky na bobuloviny 16 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada) 17 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (1. Řada): Oblast řeky Amazonky 3 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Krvavá voda 5 [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Tvrdý začátek 3 [i] 23:00 Záchranáři ztroskotaných lodí (1. Řada): Bohatství z vraků 1 [i] 00:00 Pekelná silnice Ruska [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 7 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (1. Řada): Oblast řeky Amazonky 3 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Krvavá voda 5 [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Tvrdý začátek 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Slovácko sa nesúdí: Medicína [i] 06:35 Jožin [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:45 Syn [i] 10:05 Komici na jedničku [i] 10:55 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku: Nový malý přítel 7/13 [i] 13:50 Manželská hra [i] 14:05 Ring volný [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 22:00 Legendy záchranářství [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Kriminalista [i] 23:35 Otec Brown IV [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:00 Kde bydlely princezny [i] 02:20 Dobré ráno 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Zázračná planeta: Neobyčejný levhart [i] 09:50 Kouzla přírody monzunových oblastí: Čekání na déšť [i] 10:45 Království divočiny: Rozedranec proužkovaný [i] 11:10 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 11:30 Slyšte, Slované: Boj o trůn [i] 12:00 Svobody se nevzdáme: Karta se obrací 3/4 [i] 12:55 Na plovárně s Jarkem Nohavicou [i] 13:20 Betlém - naděje lužní krajiny [i] 14:20 Kaple - duše rodů: Valtice [i] 14:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 1/2 [i] 15:45 Neobyčejné ženy: Coco Chanel [i] 16:35 Podivnosti světa: Dopravní prostředky 2/8 [i] 17:20 Příběhy z Velké války [i] 18:15 Tajemství železnic [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Tasmánii [i] 19:20 Zatopené osudy: Lipno [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Midway 2/10 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Selhání pilota [i] 21:50 Návrat idiota [i] 23:30 Sestřička Jackie VI: Ten s bonbony 9/12 [i] 00:00 Dům z karet 3/13 [i] 00:50 Ženy a zbraně [i] 02:05 Expominuty 2017: Moc energie 1/10 [i] 02:15 31 z Doxu [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:55 Na hranici tradic [i] 03:20 Oko - okno nejen do duše [i] 03:40 U tlustého Jana [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Zapomenuté výpravy: Prskolety [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz II 1 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Balkánská stopa 5 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 19 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Muž mýho života 1 [i] 14:00 Dr. House: Sebeovládání 14 [i] 15:00 Dr. House: Zákon mafie 15 [i] 16:00 Případy pro Lauru 20 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Tři do páru 15 [i] 18:50 Hospoda: Šťastné a veselé 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Švýcarský řez 11 [i] 21:30 Karolína Plíšková: Rozhovor se světovou jedničkou: Exkluzivní rozhovor s první Češkou, která se dostala na 1. místo žebříčku WTA. [i] 22:05 Námořní vyšetřovací služba XIII: 16 let [i] 23:05 Kriminálka Las Vegas XV: Útočný úhel 11 [i] 00:00 Lovci zločinců V: Rozkazy z éteru 7 [i] 00:50 Dr. House: Sebeovládání 14 [i] 01:35 Dr. House: Zákon mafie 15 [i] 02:20 Tělo jako důkaz II 1 [i] 03:00 Drazí sousedé: Tři do páru 15 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Muž mýho života 1 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O zdviži na mléko a o lupičích a jejich královně 29 [i] 06:35 Ninjago V: Podraz 7 [i] 07:20 M*A*S*H 246 [i] 08:10 M*A*S*H 247 [i] 08:40 Siska II: Vražda na dosah 5 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska II: Soňa a její kamarád 6 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 15:30 Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe 24 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV 1 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XIX: Poslední odpal 3 [i] 22:10 Za sklem 3 [i] 23:25 M*A*S*H 248 [i] 00:00 M*A*S*H 249 [i] 00:25 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i] 01:15 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 02:05 Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky [i] 03:45 Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe 24 [i] 04:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 21/22 [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 2 baby na mizine V. [i] 10:20 Mike a Molly [i] 11:10 Fatmagul 38/160 [i] 12:35 Láska na druhý pokus 2 9-10 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:55 Chlapi neplačú [i] 17:00 Cigánky 63-64/162 [i] 18:45 2 baby na mizine V. [i] 19:10 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 11-12 [i] 22:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1-2/22 [i] 00:05 Upírske denníky III. 2/22 [i] 00:50 2 baby na mizine V. [i] 01:10 Mike a Molly [i] 01:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:45 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i]