TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:45 Teória veľkého tresku IV. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1-2/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 23:00 Atletiko Cvernofka [i] 00:10 Mama II. 21-22/22 [i] 01:00 Kobra 11 IV. 12/17 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1-2/23 [i] 03:20 Mama II. 21-22/22 [i] 04:00 Teória veľkého tresku IV. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Pláž Myrtle, jazero Strom Thurmond, USA [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vytúžené dieťa - 2.časť [i] 09:55 Largo 22/39 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli I: Kde končí džungľa 6/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Mizen Head, Powerscourt, Írsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek [i] 22:10 DOKTOR MARTIN: AROMATERAPIA 10/16 [i] 23:00 Profesionáli I: Kde končí džungľa 6/13 [i] 23:55 Largo 22/39 [i] 00:40 Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek [i] 02:25 DOKTOR MARTIN: AROMATERAPIA 10/16 [i] 03:20 Julie Lescautová [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZÁZRAČNÝ SMAJLIPLÁŠŤ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Diabetes [i] 09:25 Herecké legendy: Július Pántik [i] 09:40 Smrť malomeštiaka [i] 11:05 Japonská mozaika VII [i] 11:30 Obedníček: Sedem múdrych budíkov [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Hroch Bertie Bublinka [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Chvíľa hudby [i] 12:40 Ako sa neoženiť [i] 13:20 Neznáme zázraky Japonska: Záhadný stĺpec rýb hokke [i] 14:00 Záhada koralového hradu [i] 15:00 Miroslav Válek [i] 15:45 60 zabijakov divočiny [i] 16:10 60 zabijakov divočiny [i] 16:40 Bakalárske návraty: Nabudúce sa to podarí [i] 17:20 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Arizona - krajina meteorov [i] 17:50 Správy- Hírek [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Prešovský krvavý súd [i] 18:30 Večerníček: Sedem múdrych budíkov [i] 18:35 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Animovaný film [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZÁZRAČNÝ SMAJLIPLÁŠŤ [i] 18:55 Levík Raa Raa [i] 19:00 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:25 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:35 Nakresli si rozprávku [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 2. časť: Útlak [i] 21:05 LETNÉ KINO: Cabiriine noci [i] 23:00 Fargo I 10/10 [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 Pod povrchom 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Komisár Rex XIV. 3 [i] 13:40 NAŠI [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 10 [i] 16:00 Aféry [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 Paranormálne záhady II. 8 [i] 00:05 Bostonské zločiny III. 21 [i] 01:05 Adam hľadá Evu II. [i] 02:05 KRIMI 02:35 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 NAŠI [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 18,19 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 8,9 [i] 09:25 Skautský výlet [i] 11:35 DIVOKÉ KONE 92/92 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 1/31 [i] 14:50 Faktor strachu III. 28 [i] 15:45 Simpsonovci XII. 8,9 [i] 16:45 Futurama VI. 10,11 [i] 17:30 Ochranca III. 7,8 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 4 [i] 20:35 Mortdecai: Grandiózny prípad [i] 22:55 Rocky III [i] 01:05 Faktor strachu III. 28 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. III. 4 [i] 02:40 Črepiny PLUS [i] 03:20 DIVOKÉ KONE 92/92 [i] 04:20 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:20 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 08:20 Medium Ii. 7 [i] 09:20 Rookie Blue I. 5 [i] 10:20 Inteligence I. 5 [i] 11:20 Království I. 5 [i] 12:15 Medium Ii. 7 [i] 13:15 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 14:15 Rookie Blue I. 5 [i] 15:15 Inteligence I. 5 [i] 16:15 Království I. 6 [i] 17:10 Medium Ii. 8 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 19:05 Rookie Blue I. 6 [i] 20:05 Inteligence I. 6 [i] 21:00 Jak prosté V. 23 [i] 21:55 Myšlenky zločince XII. 15 [i] 22:50 Profil zločinu VII. 6 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 01:50 Jak prosté V. 22 [i] 02:35 Jak prosté V. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Ozdoby, pohledy 11 [i] 05:35 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Lahve na vodu, tácky 12 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Nováček 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Železná ruda, bazény s vlnami, lustry 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Bezpečnostní dveře, rtěnka, umělé palmy, mosazné desky 17 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Horečka blešího trhu 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Rozbitá cesta 17 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada) 28 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Part 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Zamrzlé peklo 3 [i] 13:30 Bear Grylls: přežít za každou cenu (4. Řada): Texas 4 [i] 14:25 Bear Grylls: přežít za každou cenu (4. Řada): Aljaška 5 [i] 15:20 Bear Grylls: přežít za každou cenu (4. Řada): Ze zákulisí 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Baterie/plechovky/ optické čočky 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Horečka blešího trhu 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Barvy do těstovin, pěstování borůvek, toalety na kompostování a přepěťové ochrany 15 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada) 16 [i] 20:00 Záchranáři ztroskotaných lodí (1. Řada): Kam míří hurikány 3 [i] 21:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 3 [i] 22:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: před příchodem mrazu 2 [i] 23:00 Muži Yukonu (6. Řada) 6 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 6 [i] 00:55 Záhadná Země (3. Řada): Ztracený poklad Velkého kaňonu 3 [i] 01:50 Záchranáři ztroskotaných lodí (1. Řada): Kam míří hurikány 3 [i] 02:40 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 3 [i] 03:30 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: před příchodem mrazu 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Fiat Panda 4x4 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pohádková Dobříš [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Slovácko sa nesúdí: Divadlo [i] 06:40 Krabička [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Po stopách hvězd [i] 10:20 Bohouš [i] 10:40 Sardinky, aneb život jedné rodinky [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku: Bitka 6/13 [i] 13:50 13. komnata Ladi Kerndla [i] 14:20 Zajíc v pytli [i] 15:20 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Columbo [i] 23:05 Taggart [i] 23:55 Motiv IV [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Oltáře útěchy [i] 02:40 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 02:45 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sen o Kuksu [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 09:55 S bráchou na Aljašce: Stezkou zlatokopů [i] 10:55 Vinitorium Moravicum 3/13 [i] 11:20 Příběhy zvědavých přírodovědců: Rychlé ryby aneb O halančících 2/10 [i] 11:40 Zapomenuté výpravy: Prskolety [i] 12:05 Jak se žije v maringotkách podle [i] 12:20 Československý filmový týdeník 1156/2379 [i] 12:30 Uloupené mateřství [i] 13:30 Goražde, ztracené město [i] 13:55 Letecké katastrofy: Kam zmizel let [i] 14:40 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 3/13 [i] 15:00 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 4/13 [i] 15:20 Hon na svatého Maura [i] 16:20 Svobody se nevzdáme: Karta se obrací 3/4 [i] 17:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 1/2 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zázračné studánky: Tajemný [i] 19:15 Kaple - duše rodů: Valtice [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kapitulace nacistického Německa 1/2 [i] 20:50 Raketoplán [i] 21:45 Ztraceno v překladu [i] 23:25 V síti CIA 3/3 [i] 01:00 Pevnosti: Výpustek [i] 01:15 Lekce divokosti [i] 01:45 Fusion [i] 02:10 Za každou cenu? [i] 02:35 Na hranici tradic [i] 03:05 Střecha Evropy [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Císařův poslední valčík [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz 13 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Zastavárník 4 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 18 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Všechno přebolí 195 [i] 14:05 Dr. House: Sportovní medicína 12 [i] 15:00 Dr. House: Prokletý 13 [i] 15:55 Případy pro Lauru 19 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Rozchod 14 [i] 18:50 Hospoda: Reklama 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Podraz 9 [i] 21:35 Kriminálka Anděl II: Klášterní tajemství 10 [i] 22:50 Kriminálka Las Vegas XV: Mrtvé mantinely 10 [i] 23:45 Lovci zločinců V: Těsnější svazek 6 [i] 00:40 Dr. House: Sportovní medicína 12 [i] 01:25 Dr. House: Prokletý 13 [i] 02:10 Tělo jako důkaz 13 [i] 03:00 Drazí sousedé: Rozchod 14 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Všechno přebolí 195 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Ferda v mraveništi 28 [i] 06:35 Ninjago V: Království přichází 6 [i] 07:20 M*A*S*H 244 [i] 08:15 M*A*S*H 245 [i] 08:45 Siska II: Leonardovo tajemství 4 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem Kilrush [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska II: Vražda na dosah 5 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 15:30 Policie Hamburk IV: Staří přátelé 23 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Pokerový hráč [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinnetou: Rudý gentleman [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 M*A*S*H 246 [i] 00:05 M*A*S*H 247 [i] 00:30 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 01:20 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 02:10 Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem Kilrush [i] 03:50 Policie Hamburk IV: Staří přátelé 23 [i] 04:35 Soudní síň: Pokerový hráč [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Cigánky 59-60/162 [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Doktorka Zoe IV. 5/10 [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 2 baby na mizine V. [i] 11:05 Fatmagul 37/160 [i] 12:30 VELVET IV. 21-22 [i] 14:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 61-62/162 [i] 18:35 2 baby na mizine V. [i] 19:05 Mike a Molly [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 9-10 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 21-22/22 [i] 00:10 Upírske denníky III. 1/22 [i] 00:55 2 baby na mizine V. [i] 01:15 Mike a Molly [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:00 Chlapi neplačú [i] 04:55 Cigánky 61-62/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:30 Vyhoď máti z vlaku [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Zoom In 2 19 [i] 11:45 Expert na vraždu: Poslední dostih [i] 13:20 Kluci v mém životě [i] 15:30 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 17:25 Surfařská svoboda [i] 19:00 Božská relikvie [i] 20:30 Sedm mečů