TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:15 Kung Fu Panda III. [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:05 Z nuly superhrdinom [i] 09:50 Dvojičky [i] 12:00 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 14:10 Križovatka smrti 2 [i] 15:50 Horná Dolná [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama [i] 23:10 Zabite Salazara [i] 01:20 Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama [i] 03:25 Križovatka smrti 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 Levík Raa Raa [i] 06:35 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Malý Mikuláš: Dášenka [i] 07:35 Martinka I.: Tombola 42/52 [i] 07:50 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a parfum [i] 08:10 Zázračný ateliér [i] 08:40 Leto s Katkou: Svadba 7/7 [i] 09:05 Sršne v úli: Prisťahovalci 1/7 [i] 09:45 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 10:35 Slovensko v obrazoch [i] 10:55 Svet v obrazoch [i] 11:20 "Četnické humoresky": "Medovina" 3/13 [i] 12:40 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 13:40 Buď Bindi: Verím v Európsku úniu [i] 14:10 "Kdyby tisíc klarinetů" [i] 16:30 Zlaté časy [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu 1/2 [i] 21:55 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 00:30 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu 1/2 [i] 02:00 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu 2/2 [i] 03:40 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Polícia [i] 06:30 Cyklopotulky [i] 06:40 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Farmárska revue [i] 09:00 Požičaná planéta: Plač veľrýb - Japonsko, Indonézia, Tonga, Azorské ostrovy [i] 09:30 Svätá omša na sviatok sv. Gorazda [i] 11:25 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 11:45 Família: Família - Zázrak [i] 12:10 Zbojnícka nevesta [i] 13:10 Návraty k hereckým legendám: Viliam Záborský [i] 13:35 Zlatá niť kresťanstva na Britských ostrovoch: Od mučeníkov reformácie po novodobých pútnikov. [i] 14:15 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 15. etapa (Laissac-Severac-l´Eglise – Le-Puy-en-Velay) [i] 18:30 O Petrovi [i] 18:35 Najkrajšia loď [i] 19:30 Večerníček: Sedem múdrych budíkov [i] 19:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:45 Mať tak o koliesko viac: Papierové vreckovky [i] 19:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - VEĽKÁ SESTRA [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Diablom posadnutí 2/4 [i] 21:15 LETNÉ KINO KLUB: Žiť [i] 23:40 Ctihodné mŕtvoly [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 Káčerovo III. [i] 08:10 Simpsonovci XXIV. 9 [i] 08:45 Pasca na žraloka 2 [i] 10:20 Nezabudnuteľné prázdniny [i] 12:35 Mortdecai: Grandiózny prípad [i] 14:45 "Černí baroni" [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 3 dni na zabitie [i] 23:10 Vojak [i] 01:05 MacGruber [i] 02:40 Toto je Sparta! [i] 03:55 KRIMI 04:15 NA CHALUPE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 17,18 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:15 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 21 [i] 10:10 PANELÁK XVI.: Akty 24 [i] 11:50 NAŠI [i] 11:55 Kutyil s.r.o. III. 1,2/31 [i] 13:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 15:05 Sopka [i] 17:15 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Veštica 3 [i] 20:35 Zasa doma [i] 22:30 Toto je Sparta! [i] 00:20 Kutyil s.r.o. III. 3 [i] 01:10 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 02:35 Sopka [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:20 Tým Škorpion II. 23 [i] 08:20 Tým Škorpion II. 24 [i] 09:15 Rookie Blue III. 5 [i] 10:15 Rookie Blue III. 6 [i] 11:15 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 12:15 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 13:15 Vražedná čísla IV. 8 [i] 14:10 Vražedná čísla IV. 9 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 17:10 Rookie Blue III. 5 [i] 18:10 Rookie Blue III. 6 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 21:00 Jak prosté V. 22 [i] 21:55 Podfu(c)k I. 8 [i] 22:50 Myšlenky zločince XII. 15 [i] 23:45 Jak prosté V. 22 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 01:35 Podfu(c)k I. 8 [i] 02:25 Vražedná čísla IV. 8 [i] 03:05 Vražedná čísla IV. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Ztracené mosty 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zběsilý Fastback z roku 1965, 2. část 6 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Moře psanců 13 [i] 08:10 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada): Lamborghini Huracan 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 2 [i] 09:55 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jeden muž z kola ven 3 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Kruté léto 2 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Vydělávat není snadné 8 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Drahý dinosaurus 9 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Velký obchod 4 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Schwarzův tým 11 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Ve městě je nový žralok 11 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 20 [i] 15:20 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Boj o moc 5 [i] 16:15 Souboje robotů (2. Řada): 16 rváčů - 1. část 7 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Porsche 918 Spider 15 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Aston Martin Vanquish 16 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Ztracený poklad Velkého kaňonu 3 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Ozdoby, pohledy 11 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Lahve na vodu, tácky 12 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 24 [i] 21:00 Válečník oceánu (1. Řada): Kdo je špatný 2 [i] 22:00 Cooperův poklad: hon za tajemným bohatstvím (speciální pořady) (1. Řada) 2 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Děsivá řeka 8 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 6 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): V plamenech 3 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 24 [i] 02:40 Válečník oceánu (1. Řada): Kdo je špatný 2 [i] 03:30 Cooperův poklad: hon za tajemným bohatstvím (speciální pořady) (1. Řada) 2 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Děsivá řeka 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Schůzka naslepo [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Zip [i] 07:05 Návštěvní hodiny [i] 08:15 Pofoukej mi jahody: Je cosi shnilého v království 2/3 [i] 09:05 Úsměvy Zdeny Hadrbolcové [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku [i] 11:50 Dneska to konečně ro edeme [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se ševcem šili čerti [i] 14:10 Česká muzika [i] 15:00 Tak to byl Zahajda [i] 15:55 Bohouš [i] 16:20 Sardinky, aneb život jedné rodinky [i] 17:40 Columbo [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Chalupáři [i] 21:05 Chalupáři [i] 21:50 Hříšní lidé města brněnského: Hluboká propast 4/4 [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Místo činu - Schimanski [i] 00:20 Manéž Bolka Polívky [i] 01:35 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:00 Legendy záchranářství: Vyjednávání [i] 02:35 Žiješ jenom 2x [i] 03:00 Sváteční slovo rozhlasového - ST redaktora Petra Vaďury [i] 03:05 Banánové rybičky [i] 03:35 Diskodrom 2006 [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:35 Beránci na prodej [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zatopené osudy: Vranovská přehrada [i] 05:30 Slyšte, Slované: Zrození: Velkomoravské říše 1/3 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1156/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Léto budiž pochváleno [i] 09:30 Poutní bohoslužba [i] 10:40 Marie Elekta [i] 10:55 Letadlová loď Enterprise: Pearl: Harbor 1/10 [i] 11:50 Podivnosti světa: Dopravní prostředky 2/8 [i] 12:35 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 13:30 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 13:35 Slyšte, Slované: Boj o trůn: Velkomoravské říše 2/3 [i] 14:05 Zázračné studánky: Tajemný [i] 14:25 Kaple - duše rodů: Valtice [i] 14:55 Království divočiny: Rozedranec proužkovaný [i] 15:20 Na cestě po Tasmánii [i] 15:50 Svět z ptačí perspektivy: Skotsko, země hor a jezer [i] 16:45 Angličané vs. Španělé: Souboj flotil 2/3 [i] 17:35 Tibet, střecha světa [i] 18:35 Expominuty 2017: Moc energie 1/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Prskolety [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nevada Smith [i] 22:10 Alfréd Veliký [i] 00:10 Ženy a zbraně [i] 01:25 Mamon: Sestup 3/6 [i] 02:25 Mamon: Dohoda 4/6 [i] 03:25 Z očí do očí [i] 03:55 Bezdomovci [i] 04:15 Čaj pro třetího "Žižka a císař Josef, to byli Čechové!" [i] 04:45 Vzkaz Karla Valocha [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 10 [i] 06:45 Senzační Spiderman 23 [i] 07:10 Milesova vesmírná dobrodružství 9 [i] 07:35 Show Toma a Jerryho 3 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru II 22 [i] 08:20 Krok za krokem VII 9 [i] 08:40 Chytrá horákyně [i] 09:55 Profesor v ringu [i] 12:00 Dynastie Nováků: Ztracené dítě 7 [i] 13:05 Dynastie Nováků: Mejdan 8 [i] 14:05 Zlaté rybky [i] 15:55 Pohádkář [i] 17:45 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Nenávist 8 [i] 21:30 Kriminálka Anděl II: Podraz 9 [i] 22:45 Letní interview [i] 23:20 Mistrův syn [i] 01:30 Zlaté rybky [i] 03:15 Kolotoč [i] 03:45 Chcete být milionářem? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ferda Mravenec: O tajemné neznámé lodi 27 [i] 06:55 Ninjago V: Chrám na strašidelném vrchu 4 [i] 07:25 Ninjago V: Cyklondo 5 [i] 08:15 M*A*S*H 244 [i] 08:45 M*A*S*H 245 [i] 09:20 Největší tankové bitvy II: Bitva o Francii 3 [i] 10:15 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Kmotrovo proroctví 2 [i] 11:15 Ano, šéfe! [i] 12:25 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 13:20 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:55 Muži v černém [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XVIII: Vražda v cíli [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 22:45 Vycházející slunce [i] 01:25 Vraždy podle Agathy: Čarodějka z Wyckhaddenu 8 [i] 02:25 Největší tankové bitvy II: Bitva o Francii 3 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru XVIII: Vražda v cíli [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Karavan šou 2 [i] 06:25 Katie Ffordová: Srdce pre dvoch [i] 08:35 Karavan šou 2 [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:50 Taká obyčajná rodinka [i] 12:10 Druhá šanca II. 13-14/16 [i] 14:25 Zita na krku [i] 15:50 Inga Lindströmová: Rozhodujúce leto [i] 17:55 Miluj suseda svojho [i] 20:00 VELVET IV. 21-22 [i] 21:40 Nesmrteľný 5-6/22 [i] 23:25 Znovu a inak [i] 01:05 Sex v meste [i] 03:25 Znovu a inak [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Země naděje [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Mafiánovi [i] 12:55 Tajný závod [i] 14:40 Andrew - člen naší rodiny [i] 16:50 Zrádce [i] 18:45 Atentát na střední [i] 20:30 Policejní divize Rampart [i] 22:15 Travička zelená [i] 00:10 Ip Man 2 [i] 02:00 Symptom Pandorum [i] 03:40 Kundo: Čas pomsty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cestovní vozy [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Skoky do vody [i] 12:00 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 18:15 Vytrvalostní závody [i] 19:15 Skoky do vody [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky do vody [i] 20:30 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Cestovní vozy [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální chemie 2 1 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 1 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 2 [i] 08:00 David Attenborough: Afrika 1 5 [i] 09:00 Jak to chodí v přírodě? 1 4 [i] 10:00 David Attenborough - Zázraky přírody 2 6 [i] 10:30 David Attenborough - Zázraky přírody 2 7 [i] 11:00 Můj život s vědou 1 2