TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:20 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:40 Aljaška [i] 09:50 Teória veľkého tresku IV. [i] 11:10 Svadobné vojny [i] 13:00 Po čom ženy túžia [i] 15:40 Babovřesky [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dospeláci 2 [i] 22:35 Prci, prci, prcičky: Stretávka [i] 00:50 Dospeláci 2 [i] 02:30 Prci, prci, prcičky: Stretávka [i] 04:15 Teória veľkého tresku IV. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Levík Raa Raa [i] 06:40 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:05 Náš Timmy [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Malý Mikuláš: Mikuláš nakupuje [i] 07:40 Martinka I.: Ako v cirkuse 41/52 [i] 07:55 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a Inkovia [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:45 Atlantída: Fúrie 8/13 [i] 10:30 Park [i] 11:10 Ako delfín I. 2/2 [i] 13:20 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 15:45 Naj dedinka Slovenska [i] 16:50 Záhady tela [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Čierny Balog [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky 3/10 [i] 23:45 Ako delfín I. 2/2 [i] 01:50 Tiene lásky 3/10 [i] 03:20 Nebíčko v papuľke: Čierny Balog [i] 03:50 Atlantída: Fúrie 8/13 [i] 04:35 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 ROUTE 66 REVISITED [i] 07:40 Polícia [i] 07:50 Jazdi hlavou: Autosedačky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Korytári [i] 10:25 Napoleonské vojny [i] 11:15 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 11:40 VAT [i] 12:10 ZvedaVEC: Ekosystémy [i] 12:15 KLENOTY NAŠICH DEDÍN [i] 13:05 Farmárska revue [i] 13:30 Požičaná planéta: Plač veľrýb - Japonsko, Indonézia, Tonga, Azorské ostrovy [i] 13:55 Test magazín: Tyčové mixéry [i] 14:20 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 14. etapa (Blagnac – Rodez) [i] 18:05 Príbeh vínom písaný - Ferdinand Fussmann [i] 18:30 Večerníček: Sedem múdrych budíkov [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Laser [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÝ SMAJLIČAJÍK [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 19:00 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:20 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Návrat rysov [i] 21:00 Posledná výzva [i] 22:35 Most III. 6/10 [i] 23:35 Neznáme dejiny Spojených štátov: Bomba [i] 00:35 LETNÉ KINO KLUB: Muž bez minulosti [i] 02:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Timon a Pumbaa III. [i] 08:15 Simpsonovci XXIV. 8 [i] 08:40 X FACTOR [i] 10:15 Skautský výlet [i] 12:10 Zasa doma [i] 13:50 Deň nezávislosti [i] 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 18:00 HESLO [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 "Černí baroni" [i] 22:55 MacGruber [i] 00:45 Rocky III [i] 02:35 KRIMI 03:00 X FACTOR [i] 04:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:55 HESLO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ako som spoznal vašu mamu 7 [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 16,17 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 10:45 Keď sa má dom páčiť III. 8 [i] 11:15 Hľadá sa dom pre milionárov - San Francisco 4 [i] 12:30 NA CHALUPE [i] 13:30 PANELÁK XVI.: Akty 24 [i] 14:10 NAŠI [i] 14:55 Mama, ožeň ma! 1,2/8 [i] 17:35 Lov na duchov [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Svadba 2 [i] 20:35 Zlodejka kníh [i] 23:30 Infiltrátor [i] 01:30 PANELÁK XVI.: Akty 24 [i] 02:10 NAŠI [i] 02:45 NA CHALUPE [i] 03:30 Železná lady [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:20 Vražedná čísla IV. 8 [i] 08:15 Vražedná čísla IV. 9 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 11:15 Tým Škorpion II. 23 [i] 12:15 Tým Škorpion II. 24 [i] 13:10 Rookie Blue III. 5 [i] 14:10 Rookie Blue III. 6 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 17:10 Tým Škorpion II. 23 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 24 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 23:45 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 00:35 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada) 65 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 11 [i] 06:25 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Matt 8 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 17 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Ztracený díl 7 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 09:55 Kšefty a kola (1. Řada): Kšeftování s auty 5 [i] 10:20 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Jednostopová délka 7 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Hellcat na dálnici 8 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Toulavý muž 9 [i] 11:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 13:30 Extrémní přepravci (1. Řada) 6 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Rumunsko 2 [i] 15:20 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jeden muž z kola ven 3 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zoufalý pokus 3 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Kilcherovi a Díkůvzdání 7 [i] 18:05 Muži Yukonu (6. Řada) 7 [i] 19:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Ztracené mosty 3 [i] 20:00 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 21:00 Super kamioňáci (3. Řada) 8 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Špatné znamení 5 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada): Mapa pokladů z vesmíru 1 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Deion Sanders 6 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Winsletová 4 [i] 01:50 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 02:40 Super kamioňáci (3. Řada) 8 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Špatné znamení 5 [i] 04:20 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada): Mapa pokladů z vesmíru 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:30 Po stopách hvězd [i] 06:55 Hamernická povídačka [i] 07:40 Anulka a pan Pětiočko [i] 08:25 Toulavá kamera na venkově [i] 08:55 Otec Brown IV [i] 09:40 Slovácko sa nesúdí: Medicína [i] 10:15 Slovácko sa nesúdí: Divadlo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nevěsta z obrázku [i] 14:05 Zlatý copánek [i] 14:45 Návštěvní hodiny [i] 15:55 Komici na jedničku [i] 16:50 Columbo [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Bídníci 1/4 [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:45 Wallander III [i] 00:15 Jak se vede, sousede? [i] 00:55 Banánové perličky [i] 01:25 Bolkoviny [i] 02:20 Žiješ jenom 2x [i] 02:45 Dance Life Tour 2012 [i] 03:30 Veselá prasátka [i] 03:55 Grilování bez rodičů [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Ostrov kovbojů [i] 09:25 ...a tuhle znáte? [i] 09:55 Zapomenuté oběti 2/2 [i] 10:45 Letecké katastrofy: Kam zmizel let [i] 11:30 Supertanker na zemní plyn [i] 12:20 Tajemství železnic [i] 12:50 Neobyčejné ženy: Coco Chanel [i] 13:40 Kouzlo Afriky: Cesta do solných pánví [i] 14:05 Lekce divokosti [i] 14:30 Nekonečný příběh [i] 16:05 Kouzla přírody monzunových oblastí: Čekání na déšť [i] 17:00 Kamera na cestách: Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 17:50 Zázračná planeta: Neobyčejný levhart [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vinitorium Moravicum 2/13 [i] 19:20 Na cestě po Provence [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Čingischán [i] 22:15 Mission: Impossible [i] 00:00 Ve jménu vlasti IV: Od A k B a zase zpátky 6/12 [i] 00:50 Svobody se nevzdáme: Vydržet! 2/4 [i] 01:45 Na krála, matičko, na krála! [i] 02:05 Divnopis [i] 02:10 Jenom žena? [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:20 Zveme vás... do Křesla tradice a slávy [i] 03:55 Popcorn [i] 04:20 Pouť do Říma [i] 04:45 Ateismus po česku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 9 [i] 06:20 Senzační Spiderman 22 [i] 06:45 Milesova vesmírná dobrodružství 8 [i] 07:10 Ďábel se třemi zlatými vlasy [i] 08:35 Jako kočky a psi [i] 10:10 Jantarová komnata [i] 12:25 Navždy mladý [i] 14:35 Jíst, meditovat, milovat [i] 17:20 Univerzita pro příšerky [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 22:00 Thor: Temný svět [i] 00:10 Rudá voda [i] 01:45 Navždy mladý [i] 03:20 Dva a půl chlapa IV 16 [i] 03:40 Dva a půl chlapa IV 17 [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ferda Mravenec 26 [i] 06:55 Ninjago V: Chrám na strašidelném vrchu 4 [i] 07:20 M*A*S*H 243 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:10 Prázdniny: Výstup na vyhlídku 3 [i] 10:10 Vinaři II: Agrometal 4 [i] 11:40 Pevnost Boyard [i] 13:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 Čas pracuje pro vraha [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XVIII: Blízké setkání nového druhu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Muži v černém [i] 22:15 Odpočet smrti [i] 00:25 Krvavá legenda [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XVIII: Blízké setkání nového druhu [i] 04:15 Utta Danella: Duhový sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 2 baby na mizine V. [i] 05:55 Karavan šou 2 [i] 06:25 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 08:35 Karavan šou 2 [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:55 Taká obyčajná rodinka [i] 12:10 Doktorka Zoe IV. 5-6/10 [i] 14:25 Zita na krku [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Dlhá cesta ku šťastiu [i] 17:40 Leto na Long Islande [i] 20:00 Katie Ffordová: Srdce pre dvoch [i] 22:00 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 00:00 Prekvapení láskou [i] 01:45 Leto na Long Islande [i] 03:15 Prekvapení láskou [i] 04:40 Doktorka Zoe IV. 6/10 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 12 [i] 06:10 Zoom In 2 14 [i] 06:20 Létající Skot [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 15 [i] 11:15 Vyhoď máti z vlaku [i] 12:45 Surikaty [i] 14:15 Surfařská svoboda [i] 15:50 Sedm mečů [i] 18:25 Země naděje [i] 20:15 Mafiánovi [i] 22:00 Atentát na střední [i] 23:45 Velký šéf [i] 01:35 Mrtvý sníh [i] 03:00 Arthur Newman [i] 04:30 Ta záležitost s Gray [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Atletika [i] 07:15 Atletika [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:15 Watts [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 1 4 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 1 9 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 1 10 [i] 08:00 David Attenborough: Afrika 1 4 [i] 09:00 Jak to chodí v přírodě? 1 3