TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:15 Teória veľkého tresku III. [i] 11:00 Teória veľkého tresku IV. [i] 12:00 Monk III. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Babovřesky [i] 23:15 Romeo musí zomrieť [i] 01:40 Monk III. [i] 03:00 Kobra 11 IV. 10/17 [i] 03:50 Teória veľkého tresku III. [i] 04:30 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Saint-Nazaire, Vaux-le-Vicomte, Francúzsko [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vytúžené dieťa - 1.časť [i] 10:00 Largo 21/39 [i] 10:45 Jazdi hlavou: Vlak [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli I: Hrdinovia 5/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Pláž Myrtle, jazero Strom Thurmond, USA [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vytúžené dieťa - 2.časť [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:20 Naj dedinka Slovenska [i] 21:25 Cestou necestou: Singapur [i] 22:00 James Bond: Srdečné pozdravy z Ruska [i] 23:50 Neskoro večer [i] 00:40 Largo 21/39 [i] 01:30 James Bond: Srdečné pozdravy z Ruska [i] 03:20 Julie Lescautová [i] 04:50 Cestou necestou: Singapur [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - OČKO ŠPEHÚŇ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Míľniky zdravotníctva [i] 09:25 Umenie komédie [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Všetko najlepšie pán Col [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHUŤOVKA [i] 11:30 Obedníček: Sedem múdrych budíkov [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 11:40 Rodina prasiatok sa sťahuje [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Chvíľa pre pesničku [i] 12:35 Pytačky [i] 13:15 Svet zajtrajška: Vesmír - za hranice viditeľného [i] 14:20 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 13. etapa (Saint-Girons – Foix) [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Na západe nič nového [i] 18:30 Večerníček: Sedem múdrych budíkov [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Vysávač [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - OČKO ŠPEHÚŇ [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 19:00 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:20 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:35 Nakresli si rozprávku [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Napoleonské vojny [i] 21:05 LETNÉ KINO: Umrika [i] 22:40 Fargo I 9/10 [i] 23:30 Od veci: O Lujze Garajovej Schramekovej [i] 00:00 Od veci: O Lukášovi Latinákovi [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 Pod povrchom 17,18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 Komisár Rex XIV. 2 [i] 13:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 9 [i] 14:20 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:30 Zlodejka kníh [i] 01:00 Amatéri nakrúcajú porno [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 American Horror Story III. 1/13 [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 15,16 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XII. 4,5 [i] 09:25 Futurama VI. 9 [i] 09:55 Ako som spoznal vašu mamu 7 [i] 10:20 Ochranca III. 4 [i] 11:40 DIVOKÉ KONE 91 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 15:05 Faktor strachu III. 27 [i] 16:00 Simpsonovci XII. 6,7 [i] 17:00 Futurama VI. 9 [i] 17:35 Ochranca III. 5,6 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Pytačky 1/31 [i] 20:35 Vojak [i] 22:30 Raz hore, raz dole [i] 00:30 Faktor strachu III. 27 [i] 01:25 Kutyil s.r.o. III. 1/31 [i] 02:10 Črepiny [i] 02:40 DIVOKÉ KONE 91 [i] 03:35 Črepiny PLUS [i] 04:00 Ochranca III. 5 [i] 04:50 Simpsonovci XII. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 08:35 Medium Ii. 6 [i] 09:35 Rookie Blue I. 4 [i] 10:30 Inteligence I. 4 [i] 11:25 Království I. 4 [i] 12:20 Medium Ii. 6 [i] 13:20 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 14:20 Rookie Blue I. 4 [i] 15:15 Inteligence I. 4 [i] 16:10 Království I. 5 [i] 17:05 Medium Ii. 7 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 19:05 Rookie Blue I. 5 [i] 20:05 Inteligence I. 5 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 6 [i] 22:10 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 23:05 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev VII 6 [i] 01:10 Profil zločinu VII. 6 [i] 02:15 Medium I. 15 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev VII 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada): Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky 64 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu 9 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Z extrému do extrému 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Nárazové testy, delfská keramika, deštníky 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Závodní volanty, míchaný salát, větrné turbíny 16 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Přilby, železářství a vybavení pro zombie 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Utéct a uniknout 16 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada) 27 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Austin Mini 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Austin Mini 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Nováček 2 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Boj nebo útěk 4 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Život v divočině 5 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Konečně svoboda 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Přilby, železářství a vybavení pro zombie 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Part 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Kokosové uhlí, ručičky číselníků, pracovní stoly s odsavačem par a fagotové strojky 14 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada) 15 [i] 20:00 Lovci jedů (1. Řada): Máme tu zraněného 4 [i] 21:00 Záchrana statku (1. Řada) 8 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Tutanchamonova dýka 11 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Divokost v krvi 3 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 01:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 01:50 Lovci jedů (1. Řada): Máme tu zraněného 4 [i] 02:40 Záchrana statku (1. Řada) 8 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Tutanchamonova dýka 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Rover P5 B 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Zahrada je hra [i] 06:20 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Telegram [i] 10:10 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku: Pozdravuje tě táta 5/13 [i] 13:50 Zip [i] 14:15 Karel Gott ve Slaném [i] 15:20 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera na venkově [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:05 Duch nad zlato [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:30 Motiv IV [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Potápěčské menu [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Svět z ptačí perspektivy: Skotsko, země hor a jezer [i] 09:55 Divoká Čína: Srdce draka [i] 10:45 Postřehy odjinud [i] 10:50 S gurmánem na cestách II.: Sydney [i] 11:35 Cestománie [i] 12:05 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 12:20 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla [i] 13:15 Naše zoo 1/6 [i] 14:05 Naše zoo 2/6 [i] 15:00 Království divočiny: Mravenečník velký [i] 15:25 GEN - Galerie elity národa [i] 15:40 Vinitorium Moravicum 2/13 [i] 16:05 Letadlová loď Enterprise: Pearl: Harbor 1/10 [i] 17:00 Čang-ťia-ťie, nebeská zahrada jihovýchodní Číny [i] 17:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 10/10 [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 4/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 19:15 Tibet: Ztracení lidé [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Neobyčejný levhart [i] 21:00 Podivnosti světa: Dopravní prostředky 2/8 [i] 21:45 Mamon: Sestup 3/6 [i] 22:45 Mamon: Dohoda 4/6 [i] 23:45 Rosemary má děťátko [i] 01:55 Tajemství železnic [i] 02:25 Folklorika [i] 02:45 Neratov [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:40 Brno Open 2008 [i] 04:25 Čaj pro třetího [i] 04:50 S bráchou na Aljašce: Srub na [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz 12 [i] 09:50 Comeback: Giganti [i] 10:25 Comeback: Zlatá rybka [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 17 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Končím 194 [i] 14:00 Dr. House: Anamnéza 10 [i] 15:00 Dr. House: Absťák 11 [i] 15:55 Případy pro Lauru 18 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Slavnost 13 [i] 18:50 Hospoda: Asketa 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pohádkář [i] 22:05 Dannyho parťáci 3 [i] 00:30 Dr. House: Anamnéza 10 [i] 01:20 Dr. House: Absťák 11 [i] 02:00 Tělo jako důkaz 12 [i] 03:05 Drazí sousedé: Slavnost 13 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Končím 194 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak v lese hořelo 25 [i] 06:35 Ninjago V: Souboj ve Stiixu 3 [i] 07:20 M*A*S*H 240 [i] 08:15 M*A*S*H 241 [i] 08:45 Siska II: Vražedná hokejka 3 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska II: Leonardovo tajemství 4 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Doping 15 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1 [i] 15:30 Policie Hamburk IV: Naháněč 22 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Dělal jsem hlouposti [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Agrometal 4 [i] 21:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:20 Castle na zabití V: Lidský faktor 23 [i] 00:15 M*A*S*H 242 [i] 00:45 M*A*S*H 243 [i] 01:15 Komisař Rex VIII: Doping 15 [i] 02:10 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1 [i] 03:10 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 20/22 [i] 08:25 2 baby na mizine V. [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 2 baby na mizine V. [i] 10:45 Nekonečná láska 114 [i] 12:30 Láska na druhý pokus 2 7-8 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 59-60/162 [i] 18:40 2 baby na mizine V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Leto na Long Islande [i] 22:30 Sex v meste [i] 01:15 Miluj suseda svojho [i] 02:50 Sex v meste [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Šťastné a Veselé [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:05 Surfařská svoboda [i] 13:40 Jasmíniny slzy [i] 15:20 Létající Skot [i] 17:05 Tajný závod [i] 18:50 Police Story 2 [i] 20:30 Ip Man 2 [i] 22:15 Mrtvý sníh [i] 23:50 Smrt čeká všude [i] 02:00 Falešná láska [i] 03:25 Casanova [i]