TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:15 Teória veľkého tresku III. [i] 12:00 Monk VIII. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 00:00 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:50 Monk VIII. [i] 02:25 Kobra 11 IV. 8/17 [i] 03:10 Teória veľkého tresku III. [i] 04:15 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Williamsburg, Ostrov Assateague, USA [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Čas, ktorý ostáva - 2.časť [i] 10:00 Largo 20/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:05 Slovensko v obrazoch [i] 14:30 Profesionáli I: Zabijak s dlhou rukou 4/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Saint-Nazaire, Vaux-le-Vicomte, Francúzsko [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vytúžené dieťa - 1.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 V mene môjho syna [i] 21:55 Kapitán Cain II.: Ostrov 5/8 [i] 22:50 Kapitán Cain II.: Zlý chlapec 6/8 [i] 23:45 Profesionáli I: Zabijak s dlhou rukou 4/13 [i] 00:35 Kapitán Cain II.: Ostrov 5/8 [i] 01:35 Kapitán Cain II.: Zlý chlapec 6/8 [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 02:55 Julie Lescautová [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Šťavnatý vŕšok [i] 06:15 Bola raz jedna planéta [i] 06:40 Máša a medveď II [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Levík Raa Raa [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - BROTHER [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Míľniky zdravotníctva [i] 09:25 Herecké legendy: Mária Prechovská [i] 09:40 Spolok klobúkových dám [i] 10:25 Japonská mozaika VII [i] 10:40 Japonská mozaika VII [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Zbohom pán profesor [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISMOOTHIE [i] 11:30 Obedníček: Sedem múdrych budíkov [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 11:40 O robotovi, čarodenici a jej lietajúcej metle [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Romantické prelúdium [i] 13:00 Serafínka a Cézar [i] 13:20 Divoká Amerika: Príšerný vlk [i] 14:20 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 12. etapa (Pau – Peyragudes) [i] 17:45 Futbal - Európska liga - predkolá: MFK Ružomberok - Brann Bergen [i] 18:45 Večerníček: Sedem múdrych budíkov [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Futbal - Európska liga - predkolá: Slovan Bratislava - Lyngby Kodaň [i] 22:15 Fargo I 8/10 [i] 23:10 Polícia [i] 23:20 Jazdi hlavou: Telefonovanie [i] 23:25 Od veci: Od veci s Kamilom Mikulčíkom [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 Pod povrchom 15,16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Komisár Rex XIV. 1/12 [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 8 [i] 15:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 HESLO [i] 21:30 Kosti XII. 1,2/12 [i] 23:35 Paranormálne záhady II. 7 [i] 00:35 Bostonské zločiny III. 20 [i] 01:35 Adam hľadá Evu II. [i] 02:25 KRIMI 02:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ako som spoznal vašu mamu 5 [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 14,15 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XII. 2,3 [i] 09:25 Futurama VI. 8 [i] 09:55 Ako som spoznal vašu mamu 6 [i] 10:20 Ochranca III. 2 [i] 11:40 DIVOKÉ KONE 90 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 16 [i] 14:50 Faktor strachu III. 26 [i] 15:50 Simpsonovci XII. 4,5 [i] 16:50 Futurama VI. 8 [i] 17:15 Ochranca III. 3,4 [i] 19:20 TIPOS INFO 19:35 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 20:35 Deň nezávislosti [i] 23:40 Jedinečné letisko v Dubaji 2 [i] 00:40 American Horror Story III. 1/13 [i] 01:40 Faktor strachu III. 26 [i] 02:30 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 03:15 DIVOKÉ KONE 90 [i] 04:20 Jedinečné letisko v Dubaji 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:15 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 08:15 Medium Ii. 4 [i] 09:15 Rookie Blue I. 3 [i] 10:15 Inteligence I. 3 [i] 11:15 Království I. 3 [i] 12:15 Medium Ii. 4 [i] 13:15 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 14:15 Rookie Blue I. 3 [i] 15:15 Inteligence I. 3 [i] 16:15 Království I. 4 [i] 17:10 Medium Ii. 6 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 19:10 Rookie Blue I. 4 [i] 20:05 Inteligence I. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 03:10 Království I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada): Cement/rakve/limonády/kluzákové střely 63 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Přenosné podium, řasenka 8 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Kolo smůly 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Royal Enfield, padělky uměleckých děl, mléko 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Drtiče kamene, látková stínítka lamp, sypání na dorty, napařovací žehličky 15 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Večírek jednoho muže 30 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Hokej a závodní auta 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Námořní noční můra 15 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Supersonické Camaro, 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Z extrému do extrému 1 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Z kola ven 7 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Děsivá řeka 8 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Kalné vody 9 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Večírek jednoho muže 30 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Hokej a závodní auta 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Austin Mini 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Austin Mini 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Nádrže na maziva do závodních automobilů, lišty z omítky, olej z citronové trávy a svěráky na vázání 13 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada) 14 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 13 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 1 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 7 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Podivné reakce 12 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Polsko 5 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 13 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): To nejlepší z USA 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bydlení je hra [i] 06:20 Banánové rybičky [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Krabička [i] 10:05 Hlavolam jménem Jaroslav Foglar [i] 11:00 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku: Zmije 4/13 [i] 13:50 Telegram [i] 14:10 Přehlídka dobré pohody 1980 [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Taggart [i] 23:35 Kriminalista [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:00 Květná zahrada [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet 2/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 09:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 2/2 [i] 10:55 Neobyčejné ženy: paní Čankajšková [i] 11:45 Inspirace dobrem [i] 12:40 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 13:00 Příběhy zvědavých přírodovědců: Rychlé ryby aneb O halančících 2/10 [i] 13:20 Počesku [i] 13:30 Sen o Kuksu [i] 14:20 Císařův poslední valčík [i] 15:15 S bráchou na Aljašce: Srub na [i] 16:15 Zapomenuté výpravy: Prskolety [i] 16:40 Angličané vs. Španělé: Souboj flotil 1/3 [i] 17:30 Supertanker na zemní plyn [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 3/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ukrajinský rozcestník [i] 19:25 Pevnosti: Výpustek [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Srdce draka [i] 20:55 Svět z ptačí perspektivy: Skotsko, země hor a jezer [i] 21:50 Poupata [i] 23:25 Na cestě po Provence [i] 23:50 Sestřička Jackie VI: Žena s lampou 8/12 [i] 00:15 Zatopené osudy: Vranovská přehrada [i] 00:35 Vinitorium Moravicum 2/13 [i] 01:00 Náš venkov: Zvířecí ráj [i] 01:25 Biodynamické zemědělství [i] 01:50 Zveme vás... na moravskou zabijačku [i] 02:25 Josef Válka, historik [i] 02:40 Oživená muzea [i] 03:00 Těšínský zázrak [i] 03:20 Hraje vám... Straňanka [i] 03:55 Z očí do očí [i] 04:25 Ochránce [i] 04:50 Betlém - naděje lužní krajiny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz 11 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Zastavárník 4 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IV 16 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Hvězdičko! 193 [i] 14:05 Dr. House: Jed 8 [i] 15:00 Dr. House: Nechat zemřít 9 [i] 15:55 Případy pro Lauru 17 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Nečekaný vítěz 12 [i] 18:50 Hospoda: Obránci 14 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Giganti [i] 20:50 Comeback: Zlatá rybka [i] 21:25 Domácí mazlíček [i] 23:15 Lovci zločinců V: Hledač výstřelů 5 [i] 00:10 Dr. House: Jed 8 [i] 00:55 Dr. House: Nechat zemřít 9 [i] 01:35 Tělo jako důkaz 11 [i] 02:15 Dva a půl chlapa IV 15 [i] 03:00 Drazí sousedé: Nečekaný vítěz 12 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Hvězdičko! 193 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak se Ferda s kamarády vydal hledat poklad 24 [i] 06:35 Ninjago V: Příběh o duchovi 2 [i] 07:20 M*A*S*H 238 [i] 08:15 M*A*S*H 239 [i] 08:45 Siska II: Konec profesora Hauga 2 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska II: Vražedná hokejka 3 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 15:30 Policie Hamburk IV: Případ pro Mattesa 21 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Hrnce [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Kmotrovo proroctví 2 [i] 21:20 Pevnost Boyard [i] 23:05 M*A*S*H 240 [i] 23:35 M*A*S*H 241 [i] 00:00 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 01:00 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 02:00 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí [i] 03:50 Policie Hamburk IV: Případ pro Mattesa 21 [i] 04:35 Soudní síň: Hrnce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Cigánky 55-56/162 [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 19/22 [i] 08:35 2 baby na mizine V. [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 2 baby na mizine V. [i] 11:10 Nekonečná láska 113 [i] 12:35 Láska na druhý pokus 2 5-6 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:55 Chlapi neplačú [i] 17:00 Cigánky 57-58/162 [i] 18:45 2 baby na mizine V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 114 [i] 21:55 Láska na druhý pokus 2 7-8 [i] 23:45 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 20/22 [i] 00:40 2 baby na mizine V. [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:00 Chlapi neplačú [i] 04:55 Cigánky 57-58/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 4 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:30 Expert na vraždu: Zločin na fakultě [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nicholas Nickleby: Nicholas Nickleby [i] 13:15 Jakub lhář [i] 15:15 Slova [i] 16:55 Jasmíniny slzy [i] 18:35 Zrádce