TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:55 Búrlivé víno [i] 10:20 Teória veľkého tresku III. [i] 12:00 Monk VIII. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:50 Búrlivé víno [i] 00:00 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:50 Monk VIII. [i] 02:25 Kobra 11 IV. 6/17 [i] 03:10 Teória veľkého tresku III. [i] 04:15 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Spearfish, Mount Rushmore, USA [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Čas, ktorý ostáva - 1.časť [i] 09:55 Largo 19/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Test magazín: Čierne korenie [i] 14:30 Profesionáli I: Starého psa novým kúskom nenaučíš 3/13 [i] 15:35 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Williamsburg, Ostrov Assateague, USA [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Čas, ktorý ostáva - 2.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Medzi supmi [i] 22:00 Obvinený [i] 23:35 Profesionáli I: Starého psa novým kúskom nenaučíš 3/13 [i] 00:30 Largo 19/39 [i] 01:15 Medzi supmi [i] 02:50 Julie Lescautová [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Šťavnatý vŕšok [i] 06:15 Bola raz jedna planéta [i] 06:40 Máša a medveď II [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Levík Raa Raa [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VEĹKÝ BRAT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Míľniky zdravotníctva [i] 09:25 Herecké legendy: Mária Prechovská [i] 09:35 Anjel prichádza oknom [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Chopinov smútok [i] 11:30 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIZÁVITKY [i] 11:35 Obedníček: Kominárik a kocúrik [i] 11:40 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 11:45 O strašnom Macovi Žuvajovi [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ... a takíto sú "naživo" [i] 12:50 Bunda [i] 13:20 Bitka o Stalingrad: Nad priepasťou [i] 14:20 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 11. etapa (Eymet – Pau) [i] 18:30 Večerníček: Sedem múdrych budíkov [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Žehlička [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 19:00 Velikáni dejín [i] 19:20 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:35 Nakresli si rozprávku [i] 20:00 Futbal - Liga majstrov - predkolá [i] 22:15 Fargo I 7/10 [i] 23:00 Od veci: Od veci s Monikou Hilmerovou [i] 23:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 Pod povrchom 13,14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Komisár Rex XIII. 12/12 [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 7 [i] 15:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 5 [i] 21:40 PANELÁK XVI.: Akty 24 [i] 22:20 Paranormálne záhady II. 6 [i] 23:20 Bostonské zločiny III. 19 [i] 00:15 Adam hľadá Evu II. [i] 01:15 NOVINY TV JOJ 02:15 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ochranca II. 23 [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 13,14 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XXV. 22/22 [i] 08:55 Simpsonovci XII. 1/21 [i] 09:25 Futurama VI. 7 [i] 09:55 Ako som spoznal vašu mamu 5 [i] 10:20 Ochranca II. 24/24 [i] 11:40 DIVOKÉ KONE 89 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 15 [i] 14:55 Faktor strachu III. 25 [i] 15:55 Simpsonovci XII. 2,3 [i] 16:55 Futurama VI. 7 [i] 17:25 Ochranca III. 1,2/23 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 16 [i] 20:35 Daredevil: Obhajca nevinných [i] 22:55 Sekundy pred katastrofou IV. 5 [i] 23:55 Walking Dead VI. 16/16 [i] 01:10 Faktor strachu III. 25 [i] 02:10 Kutyil s.r.o. 16 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE 89 [i] 03:40 Sekundy pred katastrofou IV. 5 [i] 04:25 Walking Dead VI. 16/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 08:05 Medium Ii. 3 [i] 09:05 Rookie Blue I. 2 [i] 10:05 Inteligence I. 2 [i] 11:05 Království I. 2 [i] 12:05 Medium Ii. 3 [i] 13:05 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 14:05 Rookie Blue I. 2 [i] 15:05 Inteligence I. 2 [i] 16:05 Království I. 3 [i] 17:05 Medium Ii. 4 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 19:05 Rookie Blue I. 3 [i] 20:05 Inteligence I. 3 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 10 [i] 21:55 Jak prosté V. 21 [i] 22:50 Laskavý dotek I. 3 [i] 23:45 Medium I. 15 [i] 00:40 Jak prosté V. 21 [i] 01:35 Laskavý dotek I. 3 [i] 02:30 Medium I. 15 [i] 03:15 Království I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada): Chrániče pro hokejové brankáře/spony do klop/kartónové krabice 62 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Zaseknutá kláda 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Přilby, čaj, dálkové vytápění 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Vozítka ESV, mražené ovoce, pivní tácky, kované kliky 14 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Zmatek s nářadím 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Noční můra v Namibii 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Supersonické Camaro, 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Kolo smůly 8 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957, 2. část 4 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Mustang Fastback - 1 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zběsilý Fastback z roku 1965, 2. část 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Zmatek s nářadím 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Nábytek v čínském stylu, elektrické vypínače, thajská rybí omáčka a kapary 12 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada) 13 [i] 20:00 Divoká jízda (1. Řada): Mexické lowridery 2 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 3 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): New Orleans: Alabama! 6 [i] 00:00 Dvojí přežití (2. Řada): Uvíznout v blátě 1 [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přichází pomoc 5 [i] 01:50 Divoká jízda (1. Řada): Mexické lowridery 2 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 03:30 Pouliční psanci (4. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Desoto Firedome 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Pofoukej mi jahody: Kdo nechce držet basu 1/3 [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Platina [i] 10:10 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku: Dobrodružství v lese 3/13 [i] 13:50 Jožin [i] 14:15 Ze Soboty na Šimka aneb Zajíc v pytli [i] 15:20 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:45 Columbo [i] 23:00 Profil zločinu IV [i] 23:55 Motiv IV [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Toulavá kamera na venkově [i] 01:35 Jak se vede, sousede? [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 1/13 [i] 05:30 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 2/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Čang-ťia-ťie, nebeská zahrada jihovýchodní Číny [i] 10:00 Naše zoo 1/6 [i] 10:50 Naše zoo 2/6 [i] 11:45 Angličané vs. Španělé: Souboj flotil 1/3 [i] 12:40 Náš venkov: Zvířecí ráj [i] 13:05 ...a tuhle znáte? [i] 13:35 Pevnosti: Výpustek [i] 13:50 S gurmánem na cestách II.: Sydney [i] 14:35 Zapomenuté oběti 2/2 [i] 15:20 Inspirace dobrem [i] 16:15 Betlém - naděje lužní krajiny [i] 17:15 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 17:25 Sny a skutečnost Hanzelky a Zikmunda [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Na pomoc životu - diabetes [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 21:00 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 21:55 Zamilovaný Shakespeare [i] 23:55 Ve jménu vlasti IV: Jak na věc 5/12 [i] 00:40 Sen o Kuksu [i] 01:35 Zázračné studánky: V kraji menhirů a kolébky našich dějin [i] 01:55 Tajemství železnic [i] 02:20 Jak se Praha bavívala [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:15 Epizoda VII: Jediové vrací úder [i] 03:45 Antonín Moskalyk, režisér [i] 04:00 Dnes v zámku a podzámčí [i] 04:15 Ráj i peklo Sicílie [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz 10 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Vesnická balada 3 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 15 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Přijeď, čekám, miluji tě 192 [i] 14:00 Dr. House: Sokratovská metoda 6 [i] 15:00 Dr. House: Věrnost 7 [i] 15:55 Případy pro Lauru 16 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Volby 11 [i] 18:50 Hospoda: Růžička 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Modelka [i] 20:50 Comeback: Lexa a porno [i] 21:25 Námořní vyšetřovací služba XIII: Virál 6 [i] 22:20 Chcete být milionářem? [i] 00:00 Lovci zločinců V: Číslo 6 741 4 [i] 00:50 Dr. House: Sokratovská metoda 6 [i] 01:35 Dr. House: Věrnost 7 [i] 02:20 Tělo jako důkaz 10 [i] 03:00 Drazí sousedé: Volby 11 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Přijeď, čekám, miluji tě 192 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O velké bitvě o ponožky housenky Marty 23 [i] 06:35 Ninjago V 1 [i] 07:20 M*A*S*H 236 [i] 08:15 M*A*S*H 237 [i] 08:45 Siska II: Klíč k vraždě 1 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska II: Konec profesora Hauga 2 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 15:30 Policie Hamburk IV: Žena s tetováním 20 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Okradl jsi mě [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Prázdniny: Výstup na vyhlídku 3 [i] 21:20 Show Jana Krause [i] 22:25 Telebazar [i] 23:35 M*A*S*H 238 [i] 00:05 M*A*S*H 239 [i] 00:30 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 01:30 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 02:30 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 04:20 Policie Hamburk IV: Žena s tetováním 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Cigánky 53-54/162 [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 18/22 [i] 08:35 2 baby na mizine V. [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 2 baby na mizine V. [i] 11:00 Nekonečná láska 112 [i] 12:25 Láska na druhý pokus 2 3-4 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 55-56/162 [i] 18:35 2 baby na mizine V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 113 [i] 21:30 Láska na druhý pokus 2 5-6 [i] 23:15 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 19/22 [i] 00:10 2 baby na mizine V. [i] 00:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:15 Adela show [i] 02:05 Smotánka [i] 03:00 L.O.V.E. [i] 04:15 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 3 [i] 06:00 Zoom In 2 4 [i] 06:10 Tom Sawyer a jeho kamarádi [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 6 [i] 11:15 Zoom In 2 7 [i] 11:25 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [i] 12:55 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [i] 14:25 Nicholas Nickleby: Nicholas Nickleby [i] 16:40 Falešná láska [i] 18:15 Slova [i] 19:55 Smrt čeká všude [i] 22:00 Vzali roha