TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:20 Teória veľkého tresku III. [i] 12:00 Monk VIII. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 22:50 Atletiko Cvernofka [i] 00:00 Mama II. 19-20/22 [i] 00:50 Monk VIII. [i] 02:20 Kobra 11 IV. 2/17 [i] 03:00 Mama II. 19-20/22 [i] 03:30 Teória veľkého tresku III. [i] 04:15 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Test magazín: Čierne korenie [i] 08:40 Svet z vtáčej perspektívy II.: Verona, Benátky, Vicenza, Taliansko [i] 09:10 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vynútená láska - 2.časť [i] 10:05 Largo 17/39 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová I. [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli I: Za všetkým hľadaj ženu 1/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Mallorca, Španielsko [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Alžbeta [i] 22:20 DOKTOR MARTIN 9/16 [i] 23:15 Profesionáli I: Za všetkým hľadaj ženu 1/13 [i] 00:05 Alžbeta [i] 02:00 DOKTOR MARTIN 9/16 [i] 02:55 Julie Lescautová I. [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Šťavnatý vŕšok [i] 06:20 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - STARŠÍ BRAT [i] 06:25 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Levík Raa Raa [i] 07:15 Velikáni dejín [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Míľniky zdravotníctva [i] 09:25 Herecké legendy: Mária Prechovská [i] 09:40 Poviem jej to sám [i] 10:45 Japonská mozaika VII [i] 11:05 Mozart a jeho skupina: Pimpesov valčík [i] 11:30 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDOG [i] 11:35 Obedníček: Kominárik a kocúrik [i] 11:40 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 11:45 O princovi, ktorý sa nechcel kúpať [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Melódie ku sneniu [i] 13:05 Duchovo nájomné [i] 14:05 Nové tajomstvá terakotových bojovníkov [i] 15:00 Viera Žilinčanová - OBRAZY [i] 15:30 60 zabijakov divočiny [i] 15:55 60 zabijakov divočiny [i] 16:30 Bakalárske návraty: Medulienky [i] 17:15 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Arecibo - teleskop v džungli [i] 17:50 Správy- Hírek [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Košický zlatý poklad [i] 18:30 Večerníček: Kominárik a kocúrik [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Teflón [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - STARŠÍ BRAT [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc: Oliverova pištoľ [i] 19:00 Levík Raa Raa [i] 19:05 Velikáni dejín [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 1. časť: Agresia [i] 21:05 LETNÉ KINO: Zlodeji bicyklov [i] 22:35 Fargo I 5/10 [i] 23:20 Od veci: Od veci s Táňou Pauhofovou [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 Pod povrchom 9,10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Komisár Rex XIII. 10 [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 5 [i] 15:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:00 Paranormálne záhady II. 4 [i] 00:05 Bostonské zločiny III. 17 [i] 01:05 Adam hľadá Evu II. [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 02:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Keď sa má dom páčiť III. 7 [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 11,12 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 6,7 [i] 09:25 Futurama VI. 5 [i] 09:55 Kniha džunglí [i] 11:40 DIVOKÉ KONE 87 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 13 [i] 14:55 Faktor strachu III. 23 [i] 15:55 Simpsonovci XXV. 20,21 [i] 16:55 Futurama VI. 5 [i] 17:25 Ochranca II. 21,22 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 14 [i] 20:35 Gulliverove cesty [i] 22:25 Rocky II [i] 01:00 Faktor strachu III. 23 [i] 02:00 Kutyil s.r.o. 14 [i] 02:45 Črepiny PLUS [i] 03:25 DIVOKÉ KONE 87 [i] 04:15 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:15 Havaj 5-0 III. 16 [i] 08:15 Havaj 5-0 III. 17 [i] 09:15 Havaj 5-0 III. 18 [i] 10:15 Havaj 5-0 III. 19 [i] 11:15 Havaj 5-0 III. 20 [i] 12:15 Havaj 5-0 III. 21 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 22 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 23 [i] 15:10 Havaj 5-0 III. 24 [i] 16:10 Království I. 1 [i] 17:10 Medium Ii. 2 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 19:05 Rookie Blue I. 1 [i] 20:05 Inteligence I. 1 [i] 21:00 Jak prosté V. 22 [i] 21:55 Myšlenky zločince XII. 14 [i] 22:50 Medium I. 9 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 01:35 Jak prosté V. 21 [i] 02:30 Jak prosté V. 22 [i] 03:15 Království I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Nože, tašky na surfboardy a ploty 9 [i] 05:35 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Víka na kanály, sněžítka 10 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Tragické jaro 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Lis na auta, sárí, Worcesterová omáčka 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Holičská křesla, čerpadla splašků, kryty lodí Bimini, naftové filtry 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Výzbroj 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Zimní smršť, 2. část 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zkrácený model A, 1 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 2 12 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Vzmuž se a odstěhuj se 6 [i] 13:30 Bear Grylls: přežít za každou cenu (4. Řada): Alabama 1 [i] 14:25 Bear Grylls: přežít za každou cenu (4. Řada): Severní polární kruh 2 [i] 15:20 Bear Grylls: přežít za každou cenu (4. Řada): Vietnam 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky 12 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Výzbroj 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Kombinované úhelníky, chovy krevet, kulové ventily, strunové vyžínače 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada) 11 [i] 20:00 Záchranáři ztroskotaných lodí (1. Řada): Drama na Bahamách 2 [i] 21:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 2 [i] 22:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: ve stopách legend 1 [i] 23:00 Muži Yukonu (6. Řada) 5 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 5 [i] 00:55 Záhadná Země (3. Řada): Našli jsme let 370? 2 [i] 01:50 Záchranáři ztroskotaných lodí (1. Řada): Drama na Bahamách 2 [i] 02:40 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 2 [i] 03:30 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: ve stopách legend 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Datsun 240Z ? Kalifornie 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Slovácko sa nesúdí: Hody [i] 06:35 Květná zahrada [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Po stopách hvězd [i] 10:15 O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku [i] 11:05 Úplně beznadějný případ [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Území bílých králů: Dopadení 7/7 [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku: Stěhování 1/13 [i] 13:50 Platina [i] 14:10 Já a moji synové... [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Columbo [i] 23:25 Taggart [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:00 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:40 Sváteční slovo karmelitána Pavla [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Volání extremismu [i] 05:30 Na hranici tradic [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Kamera na cestách: Istanbul, věčná [i] 09:55 Země sv. Patricka [i] 10:25 Obrázky z Holandska [i] 11:05 S bráchou na Aljašce: Srub na [i] 12:05 Vinitorium Moravicum 2/13 [i] 12:30 Příběhy zvědavých přírodovědců 1/10 [i] 12:50 Zapomenuté výpravy: Šlápoty [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1155/2379 [i] 13:25 Svět očima Hanzelky a Zikmunda 13/13 [i] 13:55 Tibet: Ztracení lidé [i] 14:20 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 10/10 [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 1/13 [i] 15:05 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 2/13 [i] 15:25 Sen o Kuksu [i] 16:20 Svobody se nevzdáme: Vydržet! 2/4 [i] 17:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 2/2 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Zázračné studánky: V kraji menhirů a kolébky našich dějin [i] 19:20 Kaple - duše rodů: Náměšť [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zapomenuté oběti 2/2 [i] 20:55 Supertanker na zemní plyn [i] 21:45 Umírání za dlouhého dne [i] 23:20 V síti CIA 2/3 [i] 00:50 Pevnosti: Hanička [i] 01:10 Ukrajinský rozcestník [i] 01:35 Folklorika [i] 02:15 Frekvence naděje [i] 02:35 Vesnická "Beverly Hills" [i] 02:50 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 03:30 Z očí do očí [i] 04:00 Brno Open 2006 [i] 04:40 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz 8 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Korunní princ 13 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 13 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Rozinka 190 [i] 14:05 Dr. House: Otázka rodičovství 2 [i] 15:00 Dr. House: Occamova břitva 3 [i] 15:55 Případy pro Lauru 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Vyhánění nevěsty 9 [i] 18:50 Hospoda: Záškoláci 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Balkánská stopa 5 [i] 21:30 Kriminálka Anděl II: Baronka 6 [i] 22:45 Kriminálka Las Vegas XV: Gumová vražda 8 [i] 23:40 Lovci zločinců V: Otázka důvěry 2 [i] 00:30 Dr. House: Otázka rodičovství 2 [i] 01:15 Dr. House: Occamova břitva 3 [i] 02:00 Tělo jako důkaz 8 [i] 02:40 Dva a půl chlapa IV 13 [i] 03:10 Drazí sousedé: Vyhánění nevěsty 9 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Rozinka 190 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec: O lyžování a o velkých kouzlech pavoučka Poutníčka 21 [i] 06:45 Mstitel Blade: Poslední soumrak 11 [i] 07:30 M*A*S*H 232 [i] 08:25 M*A*S*H 233 [i] 08:55 Siska I: Nad propastí 11 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Siska I: Svědek 12 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 14:35 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 15:30 Policie Hamburk IV: Strach o Emmu 18 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Stavařka [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinnetou [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 M*A*S*H 234 [i] 00:10 M*A*S*H 235 [i] 00:35 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 01:35 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 02:35 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 04:25 Policie Hamburk IV: Strach o Emmu 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Cigánky 49-50/162 [i] 06:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:30 Doktorka Zoe IV. 3/10 [i] 08:40 2 baby na mizine V. [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:20 2 baby na mizine V. [i] 11:20 Fatmagul 36/160 [i] 12:45 VELVET IV. 19-20 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 51-52/162 [i] 18:35 2 baby na mizine V. [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 111 [i] 21:30 Láska na druhý pokus 2 1-2 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 17/22 [i] 00:15 2 baby na mizine V. [i] 01:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:20 Adela show [i] 02:10 Smotánka [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 04:20 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 24 [i] 06:10 Zoom In 2 25 [i] 06:20 Královna [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 26 [i] 11:15 Zoom In 2 1 [i] 11:25 Kupec benátský [i] 13:40 Dva týdny: Dva týdny [i] 15:20 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [i] 16:50 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [i] 18:20 Skříňka