TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:15 Zabudnutý ostrov [i] 08:55 Evolúcia [i] 11:00 Policajtom proti svojej vôli [i] 12:35 Rýchlo a zbesilo [i] 14:40 Križovatka smrti [i] 16:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Útok na Biely dom [i] 23:10 Ja, legenda [i] 01:15 Útok na Biely dom [i] 03:20 Ja, legenda [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Postav dom , zasaď strom [i] 05:55 Jazdi hlavou: Predvídanie [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa [i] 07:25 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:30 Velikáni dejín [i] 08:00 Náš Timmy [i] 08:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 08:25 Malý Mikuláš: Nakrúcanie [i] 08:35 Martinka I.: Záchrana Vincenta 40/52 [i] 08:50 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a olympiáda [i] 09:15 Zázračný ateliér [i] 09:40 Leto s Katkou: Kúzelník 5/7 [i] 10:10 Leto s Katkou: Pohroma 6/7 [i] 10:40 Americké národné parky: Yosemitský národný park 8/8 [i] 11:25 Slovensko v obrazoch [i] 11:50 Svet v obrazoch [i] 12:15 "Četnické humoresky": "Volavka" 2/13 [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 14:25 Bud Bindi [i] 15:05 "Kulový blesk" [i] 16:35 Zlaté časy [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Grzimek 1/2 [i] 21:50 Grzimek 2/2 [i] 23:20 Agatha Christie : Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 00:10 "Kulový blesk" [i] 01:30 Grzimek 1/2 [i] 03:00 Grzimek 2/2 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Smaragdové zrkadlá [i] 06:30 Encyklopédia etológie: Rodina základ života [i] 06:40 Encyklopédia etológie: Páry a rodina [i] 06:50 Polícia [i] 07:05 Cyklopotulky [i] 07:15 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 07:25 Televíkend [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Požičaná planéta: Nusa Penida - ostrov zlých duchov, Indonézia [i] 10:00 Test magazín: Čierne korenie [i] 10:10 Farby matematiky [i] 11:10 Família: Família - Čas na zmenu [i] 11:40 Jánošíkov dar [i] 12:35 Návraty k hereckým legendám: František Dibarbora [i] 13:05 Zlatá niť kresťanstva na Britských ostrovoch: Od éry svätcov po reformáciu [i] 13:45 Cyklopotulky [i] 14:00 Cyklistika - Tour de France: 9. etapa (Nantua – Chambéry) [i] 17:50 Z Medzeva do Kanady [i] 18:30 Večerníček: Kominárik a kocúrik [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac: Sputnik [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - BLÁZNOVSTVÁ [i] 18:55 Levík Raa Raa [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc: O troch priadkach [i] 19:10 Velikáni dejín [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Diablom posadnutí 1/4 [i] 21:15 Pohoda Festival 2017 [i] 21:20 LETNÉ KINO KLUB: Rašómon [i] 22:45 Bertha z dobytčiaku [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:10 Timon a Pumbaa III. [i] 08:35 Simpsonovci XXIV. 7 [i] 09:00 Kniha džunglí [i] 10:40 Rex - superpes [i] 13:00 Misia: Prezident [i] 15:05 Gulliverove cesty [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Úsvit planéty opíc [i] 23:00 Stalingrad [i] 01:50 Rozvod po francúzsky [i] 03:35 Čaro prítomného okamihu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Keď sa má dom páčiť III. 5,6 [i] 05:45 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 10,11 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:15 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 20 [i] 09:55 Keď sa má dom páčiť III. 7 [i] 10:40 NAŠI [i] 12:20 Kutyil s.r.o. 12,13 [i] 14:10 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 15:30 Pád Zeme [i] 17:25 Odplata [i] 19:45 Hoď svišťom 16/16 [i] 20:35 Zozn@mka [i] 22:35 Čaro prítomného okamihu [i] 00:40 Kutyil s.r.o. 12,13 [i] 02:20 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 03:20 Odplata [i] 04:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:20 Tým Škorpion II. 21 [i] 08:20 Tým Škorpion II. 22 [i] 09:20 Rookie Blue III. 3 [i] 10:20 Rookie Blue III. 4 [i] 11:20 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 12:15 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 13:10 Vražedná čísla IV. 6 [i] 14:10 Vražedná čísla IV. 7 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 17:10 Rookie Blue III. 3 [i] 18:10 Rookie Blue III. 4 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 13 [i] 21:55 Podfu(c)k I. 7 [i] 22:50 Myšlenky zločince XII. 14 [i] 23:45 Jak prosté V. 21 [i] 00:40 Tým Škorpion II. 12 [i] 01:35 Podfu(c)k I. 7 [i] 02:25 Jak prosté V. 21 [i] 03:10 Vražedná čísla IV. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Poslání: vesmír 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 10 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Mustang Fastback - 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Podivné reakce 12 [i] 08:10 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada): Maserati Ghibli 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 1 [i] 09:55 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jedna unce za hodinu 2 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Neočekávaná proměna (1. část ze 100) 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Chamtivost 6 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Odsouzen k záhubě 7 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Za dobrou cenu 19 [i] 15:20 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Vraky lodí 4 [i] 16:15 Souboje robotů (2. Řada): Hodný, robot a ošklivý 6 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): BMW i8 13 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Superperformance GT40 14 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Našli jsme let 370? 2 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Nože, tašky na surfboardy a ploty 9 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Víka na kanály, sněžítka 10 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 23 [i] 21:00 Válečník oceánu (1. Řada): Prosazování zákona 1 [i] 22:00 Cooperův poklad: hon za tajemným bohatstvím (speciální pořady) (1. Řada) 1 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Z kola ven 7 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 5 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Obrovská změna 2 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 23 [i] 02:40 Válečník oceánu (1. Řada): Prosazování zákona 1 [i] 03:30 Cooperův poklad: hon za tajemným bohatstvím (speciální pořady) (1. Řada) 1 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Z kola ven 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Po stopách hvězd [i] 07:00 Tichý svědek [i] 08:10 Pofoukej mi jahody: Kdo nechce držet basu 1/3 [i] 09:05 Úsměvy Lenky Termerové [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Život na zámku [i] 11:50 To tady ještě nebylo... [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kouzelnice [i] 14:15 "Pane, vy jste vdova!" [i] 15:50 Hlavolam jménem Jaroslav Foglar [i] 16:45 Úplně beznadějný případ [i] 17:40 Columbo [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:20 Chalupáři [i] 21:10 Chalupáři [i] 21:50 Hříšní lidé města brněnského: Záhadné zmizení Lily Košvancové 3/4 [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:10 Místo činu - Schimanski [i] 00:40 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:20 Legendy záchranářství: Povodně [i] 02:50 Žiješ jenom 2x [i] 03:20 Sváteční slovo karmelitána Pavla Poly [i] 03:25 Banánové rybičky [i] 04:05 Zahrada je hra [i] 04:30 Ovce a včely [i] 04:55 Přes nový práh [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zatopené osudy: Štěchovice [i] 05:30 Cesty víry: Šlechticem ducha [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1155/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Kde se pivo vaří... [i] 09:35 Do země (ne)zaslíbené [i] 10:35 Podivnosti světa: Místa na Zemi 1/8 [i] 11:20 Útěk na Mauricius [i] 12:10 Ukrajinský rozcestník [i] 12:40 České stopy v rostlinné říši [i] 13:00 Sváteční slovo karmelitána Pavla Poly [i] 13:05 Slyšte, Slované: Zrození: Velkomoravské říše 1/3 [i] 13:30 Zázračné studánky: V kraji menhirů a kolébky našich dějin [i] 13:50 Kaple - duše rodů: Náměšť [i] 14:20 Království divočiny: Mravenečník velký [i] 14:45 Na cestě po Provence [i] 15:15 S gurmánem na cestách II.: Sydney [i] 15:55 Třetí světy [i] 16:55 Angličané vs. Španělé: Souboj flotil 1/3 [i] 17:50 Čang-ťia-ťie, nebeská zahrada jihovýchodní Číny [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Šlápoty [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rudé slunce [i] 21:55 Věk nevinnosti [i] 00:10 Mýtus o neposkvrněnosti [i] 01:00 Dnes neumírej [i] 03:05 Mamon: Oběť 1/6 [i] 04:05 Mamon: Probuzení 2/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 8 [i] 06:25 Senzační Spiderman 21 [i] 06:50 Milesova vesmírná dobrodružství 7 [i] 07:15 Show Toma a Jerryho 2 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru II 21 [i] 08:00 Krok za krokem VII 7, 8 [i] 08:45 Kocour v botách [i] 09:55 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň [i] 11:30 Dynastie Nováků: Nahý v trní 5 [i] 12:35 Dynastie Nováků: Večírek 6 [i] 13:35 Muž na drátě [i] 15:20 Jak se krotí krokodýli [i] 17:35 Byl jednou jeden polda [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Vesnická balada 3 [i] 21:25 Kriminálka Anděl II: Zastavárník 4 [i] 22:45 Hranaři [i] 00:35 Muž na drátě [i] 02:00 Drazí sousedé: Za humny je vlk 8 [i] 02:55 Krok za krokem VII: Ať žijí duchové [i] 03:40 Chcete být milionářem? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ferda Mravenec: O dobrodružné cestě do Itálie 20 [i] 06:50 Nexo Knights: Království hrdinů [i] 07:20 Mstitel Blade: Hříchy otců 10 [i] 08:15 M*A*S*H 231 [i] 08:45 M*A*S*H 232 [i] 09:15 Největší tankové bitvy II: Tankové bitvy velké války 2 [i] 10:15 Hooten a Lady: Lovci pokladů 1 [i] 11:15 Ano, šéfe! [i] 12:20 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 13:15 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:50 Johnny English se vrací [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XVIII: Habeas corpus [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy [i] 22:40 Americké psycho [i] 00:45 Vraždy podle Agathy: Den, kdy přišly záplavy 7 [i] 01:45 Největší tankové bitvy II: Tankové bitvy velké války 2 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru XVIII: Habeas corpus [i] 04:10 Utta Danella: Ženy ze zámku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Karavan šou [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Tieň minulosti [i] 08:25 Karavan šou 2 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 12:05 Druhá šanca II. 11-12/16 [i] 14:25 Zita na krku [i] 15:55 Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene [i] 17:55 Nebezpečný podnájomník [i] 20:00 VELVET IV. 19-20 [i] 21:40 Nesmrteľný 3-4/22 [i] 23:20 Rock of Ages [i] 01:40 Tesne vedľa [i] 03:20 Rock of Ages [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Zoom In 2 19 [i] 06:20 Zoom In 2 21 [i] 06:30 Dobrodružství Žraločáka a Lávovky [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 11:35 Holičství [i] 13:20 Kupec benátský [i] 15:30 Falešná láska [i] 17:05 Tajemné okno [i] 18:45 Kšeftáři [i] 20:15 Volavka 2 [i] 22:15 Duchové Marsu [i] 23:55 Ip Man [i] 01:40 Vražedné horko [i] 03:05 Ikarus [i] 04:30 New Yorku, miluji tě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Watts [i] 06:15 Motorky [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Motorky [i] 10:45 Cyklistika [i] 11:45 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Watts [i] 22:15 Motorky [i] 23:00 Motorky [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Fotbal [i]