TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:30 Kung Fu Panda III. [i] 08:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:20 Cesta do stredu Zeme [i] 10:00 Teória veľkého tresku III. [i] 10:30 Finty Dicka a Jane [i] 12:15 Vrahúni [i] 14:15 Ben Hur 1-2/2 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dospeláci [i] 22:35 Majstrovský plán [i] 00:45 Kameňák 4 [i] 02:20 Dospeláci [i] 03:50 Majstrovský plán [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Levík Raa Raa [i] 06:40 Rozprávky na dobrú noc [i] 06:50 Velikáni dejín [i] 07:15 Náš Timmy [i] 07:30 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:40 Malý Mikuláš: Korčule [i] 07:55 Martinka I.: Sté narodeniny 39/52 [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a štikútavka [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Atlantída: Pravidlá boja 7/13 [i] 10:45 Park [i] 11:25 Koleso osudu [i] 12:00 Ako delfín I. 1/2 [i] 14:15 Naj dedinka Slovenska [i] 15:20 Záhady tela [i] 16:15 Čo ja viem [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Smolenice [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky 2/10 [i] 23:40 Ako delfín I. 1/2 [i] 01:40 Tiene lásky 2/10 [i] 03:05 Nebíčko v papuľke: Smolenice [i] 03:35 Koleso osudu [i] 04:10 Atlantída: Pravidlá boja 7/13 [i] 04:55 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tisíce perutí nad Dunajom [i] 06:25 V delte Dunaja [i] 06:50 V prúde [i] 07:20 Encyklopédia etológie: Hry s medveďom [i] 07:40 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Veľký výlet do Tatier [i] 10:25 Napoleonské vojny [i] 11:15 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 11:45 Magazín FIFA [i] 12:05 ZvedaVEC: Klimatické zmeny [i] 12:10 Poklady.sk: Tufové skalné obydlia a pivnice [i] 12:25 Jánošíkove dni 2015 [i] 13:10 Farmárska revue [i] 13:35 Požičaná planéta: Nusa Penida - ostrov zlých duchov, Indonézia [i] 14:00 Test magazín: Čierne korenie [i] 14:20 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 8. etapa (Dole – Station des Rousses) [i] 18:00 Život s kameňom [i] 18:30 Večerníček: Kominárik a kocúrik [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Padák [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - CVIKLOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 18:55 Levík Raa Raa [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc: O dievčatku Eloise [i] 19:10 Velikáni dejín [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Andrej Radlinský [i] 20:50 Momentky [i] 22:20 Pohoda Festival 2017 [i] 22:25 Most III. 5/10 [i] 23:25 Neznáme dejiny Spojených štátov: Roosevelt, Truman a Wallace [i] 00:25 LETNÉ KINO KLUB: Juha [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 SÚDNA SIEŇ [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:20 Timon a Pumbaa III. [i] 08:50 Simpsonovci XXIV. 6 [i] 09:15 X FACTOR 1/12 [i] 10:50 Alvin a Chipmunkovia [i] 12:40 Kráľovstvo lesných strážcov [i] 14:45 Jedine ona [i] 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 18:00 HESLO [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Misia: Prezident [i] 22:40 Rozvod po francúzsky [i] 01:15 Rocky II [i] 03:20 NOVINY TV JOJ 04:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:55 HESLO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Simpsonovci XXV. 19 [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 9,10 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:45 Keď sa má dom páčiť III. 5,6 [i] 11:40 Hľadá sa dom pre milionárov - San Francisco 3 [i] 12:55 NA CHALUPE [i] 13:55 NAŠI [i] 15:10 Krycie meno: Ruža [i] 17:20 Rex - superpes [i] 19:45 Hoď svišťom 15 [i] 20:35 Stalingrad [i] 23:25 Timecop [i] 01:30 NAŠI [i] 02:40 NA CHALUPE [i] 03:20 Deň pred krízou [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 08:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 09:40 Sherlock IV. 1 [i] 11:25 Sherlock IV. 2 [i] 13:15 Rookie Blue III. 3 [i] 14:15 Rookie Blue III. 4 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 16:15 Tým Škorpion II. 21 [i] 17:15 Tým Škorpion II. 22 [i] 18:15 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 21:55 Sherlock IV. 3 [i] 23:45 Medium I. 9 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 03:10 Vražedná čísla IV. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada) 60 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 06:25 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Ami 6 [i] 07:15 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bam 7 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Jedno malé spláchnutí pro člověka 6 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 9 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 10 [i] 09:55 Kšefty a kola (1. Řada): I nejlepší plány selžou 4 [i] 10:20 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Super bourák 2 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Velké mosazné kousky 6 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 10 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 13:30 Extrémní přepravci (1. Řada) 5 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Borneo 1 [i] 15:20 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jedna unce za hodinu 2 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Kruté léto 2 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Málo rukou 6 [i] 18:05 Muži Yukonu (6. Řada) 6 [i] 19:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Poslání: vesmír 2 [i] 20:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství mayské pyramidy 2 [i] 21:00 Super kamioňáci (3. Řada) 7 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Rány osudu 4 [i] 23:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 8 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Tom Arnold 4 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Tamron Hallová 5 [i] 01:50 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství mayské pyramidy 2 [i] 02:40 Super kamioňáci (3. Řada) 7 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Rány osudu 4 [i] 04:20 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:25 Aero 30 [i] 06:45 Po stopách hvězd [i] 07:15 Pohádka z Větrného lesa [i] 08:30 Toulavá kamera na venkově [i] 08:55 Otec Brown IV [i] 09:40 Slovácko sa nesúdí: Hody [i] 10:20 Slovácko sa nesúdí: Nadílka [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O bílém jadýrku [i] 14:10 O princezně, která nesměla na slunce [i] 14:45 Tichý svědek [i] 15:55 Václav Vorlíček, král pohádek a komedií [i] 16:50 Columbo [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Slavnostní zakončení MFF Karlovy [i] 21:10 "Pane, vy jste vdova!" [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:50 Wallander III [i] 00:20 Jak se vede, sousede? [i] 01:05 Banánové perličky [i] 01:35 Žiješ jenom 2x [i] 02:00 Zahrada je hra [i] 02:25 Chalupa je hra [i] 02:45 Bydlení je hra [i] 03:10 Pod pokličkou [i] 03:35 Designtrend [i] 04:05 Na forbíně TM [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Zvířecí ráj [i] 09:25 ...a tuhle znáte? [i] 09:55 Zapomenuté oběti 1/2 [i] 10:40 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 10/10 [i] 11:10 Most mezi kýčem a mystikou [i] 11:55 Tajemství železnic [i] 12:20 Hotel Burdž al-Arab [i] 13:15 Neobyčejné ženy: paní Čankajšková [i] 14:05 Svět očima Hanzelky a Zikmunda 13/13 [i] 14:30 Ragnarök - Tajemství Vikingů [i] 16:05 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla [i] 17:00 Kamera na cestách: Istanbul, věčná [i] 17:50 Zázračná planeta: Příběh života: Rodičovství 6/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vinitorium Moravicum [i] 19:20 Kodiak [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dnes neumírej [i] 22:15 Horečka sobotní noci [i] 00:10 Ve jménu vlasti IV: Jak na věc 5/12 [i] 00:55 Svobody se nevzdáme: Krok do tmy 1/4 [i] 01:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:15 Řeka se dřevem [i] 02:25 Farář nebo flanďák [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Na hranici tradic [i] 03:35 Poslední hrnčíř? [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 7 [i] 06:35 Senzační Spiderman 20 [i] 07:00 Milesova vesmírná dobrodružství 6 [i] 07:20 Show Toma a Jerryho 1 [i] 07:40 Brémští muzikanti [i] 08:50 Zlaté dítě [i] 10:35 Kopí osudu [i] 12:55 Vzkaz v láhvi [i] 15:30 Ztraceni v moři [i] 17:40 Příšerky s.r.o. [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cesta do středu Země [i] 22:00 Thor [i] 00:05 Masakr v Texasu [i] 01:35 Dr. House 1 [i] 02:15 Drazí sousedé: Oslava 7 [i] 03:10 Dva a půl chlapa IV 12 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Mezi námi třemi 189 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak nastala velká vedra 19 [i] 06:35 Mstitel Blade: Pouto 9 [i] 07:00 Jen počkej, zajíci! [i] 07:25 M*A*S*H 230 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:10 Prázdniny: Operace: Mobily 2 [i] 10:10 Vinaři II: Sklípek 3 [i] 11:30 Pevnost Boyard [i] 13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 Vím, že jsi vrah [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XVII: Vražedné víno [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Johnny English se vrací [i] 22:20 Looper: Nájemný zabiják [i] 00:45 Armáda démonů: Matka slz [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru XVII: Vražedné víno [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Karavan šou [i] 06:10 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 08:25 Karavan šou [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Doktorka Zoe IV. 3-4/10 [i] 14:15 Zita na krku [i] 15:45 Láska na Malorke [i] 17:50 Leto v Portugalsku [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Tieň minulosti [i] 22:00 Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene [i] 00:00 Láska na Malorke [i] 01:45 Leto v Portugalsku [i] 03:15 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 04:40 Doktorka Zoe IV. 4/10 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 15 [i] 06:10 Rychlejší než vlastní stín [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Malí letci [i] 12:55 Spiknutí: Echelon [i] 14:45 Kantonský kmotr [i] 16:55 Extrakt [i] 18:30 Holičství [i] 20:15 Volavka [i] 22:00 Kšeftáři [i] 23:30 Skříňka [i] 01:25 Souboj cti [i] 03:00 JCVD [i] 04:35 Vražedné horko [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 07:30 Watts [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Cyklistika [i] 21:30 Jezdectví [i] 23:00 Motorky [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 1 2 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 1 7 [i] 06:55 Mastodonti, obři z Doby ledové