TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:15 Teória veľkého tresku III. [i] 12:05 Monk VIII. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák 4 [i] 22:30 Ochranca [i] 00:20 Monk VIII. [i] 02:00 Kobra 11 III. 16/16 [i] 02:45 Kobra 11 IV. 1/17 [i] 03:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 04:30 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Normanské ostrovy, Veľká Británia [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vynútená láska - 1.časť [i] 10:00 Largo 16/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Dempsey a Makepeacová: Anjel strážny [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Verona, Benátky, Vicenza, Taliansko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vynútená láska - 2.časť [i] 17:40 Jazdi hlavou: Vlak [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Naj dedinka Slovenska [i] 21:25 Cestou necestou: Šanghaj [i] 21:55 James Bond: Dr. No [i] 23:45 Neskoro večer [i] 00:40 Dempsey a Makepeacová: Anjel strážny [i] 01:30 Largo 16/39 [i] 02:15 James Bond: Dr. No [i] 04:00 Julie Lescautová [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Levík Raa Raa [i] 07:15 Velikáni dejín [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - TAJNÝ CIRKUS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Staroslovanské kultúrne centrá: Kostoľany pod Tribečom [i] 08:55 Misia bratov Konštantína a Metoda 3/3 [i] 09:50 Maroško: Maroško študuje 3/3 [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Aida [i] 11:30 Obedníček: Kominárik a kocúrik [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 11:40 Operná speváčka Flora [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Chvíľa hudby [i] 12:35 Eva [i] 13:15 Svet zajtrajška: Klimatické zmeny v 22.storočí [i] 14:20 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 7. etapa (Troyes – Nuis-Saint-Georges) [i] 17:50 Správy- Hírek [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Česká cesta [i] 18:30 Večerníček: Kominárik a kocúrik [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Guľôčkové pero [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - TAJNÝ CIRKUS [i] 18:55 Levík Raa Raa [i] 19:00 Rozprávky na dobrú noc: Gitarista Joe [i] 19:05 Velikáni dejín [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Napoleonské vojny [i] 21:00 LETNÉ KINO: Vtáčnik z Alcatrazu [i] 23:20 Pohoda Festival 2017 [i] 23:30 Fargo I 4/10 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 Pod povrchom 7,8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Komisár Rex XIII. 9 [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. [i] 15:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Deti v rukách tyrana [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:00 Zozn@mka [i] 00:10 Dieťa 44 [i] 02:50 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:55 SLADKÝ ŽIVOT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ochranca II. 17 [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 8,9 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XXV. 16,17 [i] 09:25 Futurama VI. 3 [i] 09:55 Ako som spoznal vašu mamu 3 [i] 10:25 Ochranca II. 18 [i] 11:40 DIVOKÉ KONE 86 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 12 [i] 15:00 Faktor strachu III. 22 [i] 16:00 Simpsonovci XXV. 18,19 [i] 16:55 Futurama VI. 4 [i] 17:20 Ochranca II. 19,20 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 13 [i] 20:35 Deň pred krízou [i] 22:55 Ong Bak: Záverečný duel [i] 01:00 Faktor strachu III. 22 [i] 02:00 Kutyil s.r.o. 13 [i] 02:35 Črepiny [i] 03:10 DIVOKÉ KONE 86 [i] 04:00 Ochranca II. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:15 Vzpomínky IV. 9 [i] 08:15 Vzpomínky IV. 10 [i] 09:15 Vzpomínky IV. 11 [i] 10:15 Vzpomínky IV. 12 [i] 11:15 Vzpomínky IV. 13 [i] 12:15 Havaj 5-0 III. 18 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 19 [i] 14:15 Havaj 5-0 III. 20 [i] 15:15 Havaj 5-0 III. 21 [i] 16:10 Havaj 5-0 III. 22 [i] 17:10 Havaj 5-0 III. 23 [i] 18:10 Havaj 5-0 III. 24 [i] 19:10 Sherlock IV. 2 [i] 21:00 Sherlock IV. 3 [i] 22:55 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 23:50 Havaj 5-0 III. 21 [i] 00:45 Havaj 5-0 III. 22 [i] 01:40 Havaj 5-0 III. 23 [i] 02:25 Havaj 5-0 III. 24 [i] 03:10 Vzpomínky IV. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada) 59 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Na tenkém ledě 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Hliníkové plechovky, kukačkové hodiny, záchranné plováky 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Litinová kamna, ultralehká letadla, vozidla na úpravu sněhu, gumičky 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nákup na safari 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rychlý vůz F100 22 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Tragické jaro 5 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Výchova divočinou 1 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Lidská vlčí smečka 2 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Nepříjemné překvapení 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ 11 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nákup na safari 13 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Dřevěné hračky, retro toustovače, laboratorní pece, aerogely 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada): Vanilka/kotvy 10 [i] 20:00 Lovci jedů (1. Řada): Nevyřízené účty 3 [i] 21:00 Záchrana statku (1. Řada): Za dveřmi je vlk 7 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Zvláštní symboly v poušti 10 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Mistři tvořivosti 2 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 12 [i] 01:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 01:50 Lovci jedů (1. Řada): Nevyřízené účty 3 [i] 02:40 Záchrana statku (1. Řada): Za dveřmi je vlk 7 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Zvláštní symboly v poušti 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): AMC Pacer ? Kalifornie 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zpříma do očí [i] 06:00 Chalupa je hra [i] 06:20 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Byt je vykraden, maminko... [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:05 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Území bílých králů: Výlet 5/7 [i] 13:20 Území bílých králů: Nový les 6/7 [i] 14:15 Inzerát [i] 14:35 Reportéři ČT [i] 15:20 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera na venkově [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2017 [i] 19:57 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:15 Kdyby byly ryby [i] 21:50 Všechnopárty [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:40 Motiv IV [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Zpříma do očí [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Sny a skutečnost Hanzelky a Zikmunda [i] 10:00 Země sv. Patricka [i] 10:30 Zapomenuté výpravy [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 S gurmánem na cestách II.: Malajsijský Penang [i] 11:45 Cestománie [i] 12:15 Atlantský oceán: Hory v hlubinách [i] 13:05 Křesťanský magazín [i] 13:30 Houby, houby, houby... [i] 14:30 Moja [i] 14:55 Království divočiny: Pásovec velký [i] 15:25 GEN - Galerie elity národa [i] 15:40 Vinitorium Moravicum [i] 16:05 Expedice Rattanakiri [i] 17:05 Domorodé kmeny, zvířata a já: Krokodýlí lidé z Nové Guineje [i] 17:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 9/10 [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tři dary [i] 19:20 Kořeny [i] 19:25 Na pomoc životu - diabetes [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Příběh života: Rodičovství 6/6 [i] 20:55 Podivnosti světa: Místa na Zemi 1/8 [i] 21:45 Mamon: Oběť 1/6 [i] 22:45 Mamon: Probuzení 2/6 [i] 23:45 Zulu [i] 01:55 Tajemství železnic [i] 02:25 Co zbylo z Gutha-Jarkovského [i] 02:50 Na hranici tradic [i] 03:15 Na samotě [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 S bráchou na Aljašce: Severní řeka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Stav ztroskotání [i] 07:10 Strašidla z vikýře [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz 7 [i] 09:50 Comeback: Lupiči [i] 10:25 Comeback: Zdravý a nemocný [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 12 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Mezi námi třemi 189 [i] 14:05 Odložené případy VII: Rána 22 [i] 15:00 Dr. House 1 [i] 15:55 Případy pro Lauru 13 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Za humny je vlk 8 [i] 18:50 Hospoda: Záloha na palmáre 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se krotí krokodýli [i] 22:35 Dannyho parťáci 2 [i] 01:00 Odložené případy VII: Rána 22 [i] 01:45 Tělo jako důkaz 7 [i] 02:30 Drazí sousedé: Madona 6 [i] 03:35 Áčko: Mami, proč se mě štítíš? [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě: Jako špiónka 188 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O hřišti pro malé děti 18 [i] 06:35 Mstitel Blade: Staré rány, čerstvá krev 8 [i] 07:20 M*A*S*H 229 [i] 08:15 M*A*S*H 230 [i] 08:45 Siska I: Svůdné hedvábí 10 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Kde začala láska [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska I: Nad propastí 11 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 14:25 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 15:30 Policie Hamburk IV: Spi, děťátko, spi 17 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Jsi úchylák! [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Sklípek 3 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:10 Castle na zabití V: Zatímco jsi stála 22 [i] 00:05 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 01:00 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 02:00 Rosamunde Pilcher: Kde začala láska [i] 03:55 Policie Hamburk IV: Spi, děťátko, spi 17 [i] 04:40 Soudní síň: Jsi úchylák! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 16/22 [i] 08:35 2 baby na mizine V. [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 2 baby na mizine V. [i] 11:00 Fatmagul 35/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 109-110 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 49-50/162 [i] 18:40 2 baby na mizine V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Leto v Portugalsku [i] 22:35 Tesne vedľa [i] 00:45 Nebezpečný podnájomník [i] 02:20 Tesne vedľa [i] 04:05 2 baby na mizine V. [i] 04:45 Kým nás smrť nerozdelí [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 12 [i] 06:10 Rock ze střední [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 14 [i] 11:15 Dobrodružství Žraločáka a Lávovky [i] 12:50 Cesta do Číny [i] 14:45 Rychlejší než vlastní stín [i] 16:35 Tygr a drak [i] 18:40 Police Story [i] 20:30 Ip Man [i] 22:10 Imigranti [i] 00:10 Ten kluk [i] 01:55 Yves Saint Laurent [i] 03:35 Volání na ďábla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Formule [i] 06:30 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Formule [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 17:45 Watts [i] 18:45 Fotbal [i] 19:15 Motorky [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Fotbal [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Formule [i] 22:30 Watts [i] 23:00 Fotbal [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Watts [i]