TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:15 Teória veľkého tresku II. [i] 12:05 Monk VIII. [i] 13:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:45 Monk VIII. [i] 01:35 Kobra 11 III. 14-15/16 [i] 03:05 Dva a pol chlapa VIII. [i] 04:15 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Počasie [i] 05:20 Zlatý chlieb [i] 06:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Stolček, prestri sa! [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Slovensko v obrazoch [i] 08:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Žabí kráľ [i] 10:05 Largo 15/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Dempsey a Makepeacová: Pasca [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Normanské ostrovy, Veľká Británia [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vynútená láska - 1.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Neposlušná [i] 22:00 Kapitán Cain II.: Kain a Ábel 1. časť 3/8 [i] 22:55 Kapitán Cain II.: Kain a Ábel 2. časť 4/8 [i] 23:50 Dempsey a Makepeacová: Pasca [i] 00:40 Largo 15/39 [i] 01:25 Kapitán Cain II.: Kain a Ábel 1. časť 3/8 [i] 02:15 Kapitán Cain II.: Kain a Ábel 2. časť 4/8 [i] 03:10 Julie Lescautová [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Família: Família - Nič neľutujeme [i] 05:55 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:05 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Levík Raa Raa [i] 07:15 Velikáni dejín [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - CIRCUS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Staroslovanské kultúrne centrá: Kostol sv. Margity Antiochijskej v Kopčanoch [i] 08:55 Misia bratov Konštantína a Metoda 2/3 [i] 09:50 Maroško: Vzdor 2/3 [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Pre Elišku [i] 11:30 Obedníček: Kominárik a kocúrik [i] 11:35 Jabloňové kanoe [i] 11:40 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDŽEM [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Chvíľa pre pesničku [i] 12:50 Pytačky [i] 13:25 Druhý komediant [i] 14:20 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 6. etapa (Vesoul – Troyes) [i] 17:50 Správy- Hírek [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Dobrodružstvo s delovou guľou [i] 18:30 Večerníček: Kominárik a kocúrik [i] 18:45 Futbal - Európska liga - predkolá: MFK RUŽOMBEROK – VOJVODINA NOVI SAD [i] 21:10 LETNÉ KINO: Byt [i] 23:15 Fargo I 3/10 [i] 00:00 Polícia [i] 00:15 Jazdi hlavou: Zvyškový alkohol [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 Pod povrchom 5,6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Komisár Rex XIII.: Dvaja muži a bábätko 8 [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. [i] 15:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 HESLO [i] 22:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 00:00 Bostonské zločiny III. 16 [i] 01:00 Adam hľadá Evu II. [i] 01:55 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 03:05 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 7,8 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:30 Simpsonovci XXV. 14,15 [i] 09:25 Futurama VI. 2 [i] 09:55 Ako som spoznal vašu mamu 2 [i] 10:25 Ochranca II. 16 [i] 11:40 DIVOKÉ KONE 85 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 11 [i] 14:55 Faktor strachu III. 21 [i] 16:00 Simpsonovci XXV. 16,17 [i] 16:55 Futurama VI. 3 [i] 17:20 Ochranca II. 17,18 [i] 19:20 TIPOS INFO 19:35 Kutyil s.r.o. 12 [i] 20:35 Tajný život Waltera Mittyho [i] 23:00 Jedinečné letisko v Dubaji 1/10 [i] 00:05 Walking Dead VI. 14 [i] 01:00 Faktor strachu III. 21 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. 12 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE 85 [i] 03:40 Jedinečné letisko v Dubaji 1/10 [i] 04:25 Walking Dead VI. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Vzpomínky IV. 5 [i] 08:10 Vzpomínky IV. 6 [i] 09:10 Vzpomínky IV. 7 [i] 10:10 Vzpomínky IV. 8 [i] 11:10 Vzpomínky IV. 9 [i] 12:10 Havaj 5-0 III. 11 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 12 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 13 [i] 15:10 Havaj 5-0 III. 14 [i] 16:10 Havaj 5-0 III. 15 [i] 17:10 Havaj 5-0 III. 16 [i] 18:10 Havaj 5-0 III. 17 [i] 19:10 Sherlock IV. 1 [i] 21:00 Sherlock IV. 2 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 23:50 Havaj 5-0 III. 1 [i] 00:45 Havaj 5-0 III. 2 [i] 01:40 Havaj 5-0 III. 3 [i] 02:20 Havaj 5-0 III. 4 [i] 03:00 Medium I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada) 58 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Na mizině 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Náhradní kolenní klouby, listové pružiny, levandulový olej, nýty 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Úplně bez sebe 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Pobřežní katastrofa 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 2 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Na tenkém ledě 4 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zkouška ohněm 4 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Vrtkavá štěstěna 5 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Hotové šílenství 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice 10 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Úplně bez sebe 12 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Spirálové repelenty proti komárům, tříkolky na sluneční energii, palmov olej a stříkací pistole na s 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 21:00 Mosquito [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 6 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Veselé svátky v nemocnici 11 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): USA 4 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 02:40 Mosquito [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): BMW 2002tii ? Kalifornie 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Princ Chocholouš [i] 07:15 Princ a chuďas: Zrození krále 2/2 [i] 08:25 Záhada hlavolamu [i] 10:00 Zlatovláska [i] 11:20 O moudré Sorfarině [i] 12:25 Sluníčko na houpačce [i] 13:50 O princezně se zlatým lukem [i] 14:55 Nevěsta s velkýma nohama [i] 16:15 O štěstí a kráse [i] 17:20 Micimutr [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2017 [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:05 Vyprávěj [i] 21:00 Nemocnice na kraji města [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Pár parchantů [i] 23:55 Kriminalista [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Objektiv [i] 02:20 Toulavá kamera [i] 02:50 Na forbíně TM [i] 03:30 Žiješ jenom 2x [i] 03:55 Sváteční slovo Ondřeje Vaculíka [i] 04:05 Pod pokličkou [i] 04:25 Zahrada je hra [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Na pomoc životu - diabetes [i] 06:15 Obrázky z Holandska [i] 06:50 Zapomenuté výpravy: Šlápoty [i] 07:15 Mapa míst svatých a klatých [i] 07:45 Jan Žižka [i] 08:25 Potomci slavných [i] 08:55 Útěk na Mauricius [i] 09:45 České zázraky: Kde pramení Velká řeka [i] 10:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 1/2 [i] 11:15 Příběhy zvědavých přírodovědců 1/10 [i] 11:35 S bráchou na Aljašce: Severní řeka [i] 12:35 Okřídlení hrdinové Velké války [i] 13:20 Kořeny [i] 13:25 Proměny Karlova Hradu [i] 14:25 Mistr Jan Hus [i] 15:00 Bohoslužba k uctění mučednické smrti mistra Jana Husa [i] 16:30 Postřehy odjinud [i] 16:35 Tajemství ztracené říše Inků [i] 17:30 Hotel Burdž al-Arab [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zelený ostrov [i] 19:25 Pevnosti: Hanička [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jan Hus [i] 22:30 Hlídač č. 47 [i] 00:20 Sestřička Jackie VI: Jako myš na sýr 7/12 [i] 00:50 Zatopené osudy: Štěchovice [i] 01:10 Vinitorium Moravicum [i] 01:30 Náš venkov: Kočí ze Žukova [i] 02:00 Hradišťské memento [i] 02:25 Na hranici tradic [i] 02:50 Když je víra motorem [i] 03:15 Kdo uteče, ten je chlap [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Lysá hora [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 6 [i] 06:30 Scooby-Doo: Souboj Titánů [i] 06:50 Medvídek Pú [i] 07:50 Šípková Růženka [i] 09:00 Stav ztroskotání [i] 10:25 Přítelkyně pana ministra [i] 11:55 Jumanji [i] 13:50 Toy Story: Příběh hraček [i] 15:25 Pearl Harbor [i] 18:50 Hospoda: Vetřelci 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Lupiči [i] 20:50 Comeback: Zdravý a nemocný [i] 21:25 Na tuhle nemám [i] 23:30 Lovci zločinců V: Kritická chyba operačního systému 1 [i] 00:20 Pearl Harbor [i] 03:30 Přítelkyně pana ministra [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ferda Mravenec: O tom, jak Berušku odvezlo bílé auto 17 [i] 06:55 Mstitel Blade: Spáry a ostří 7 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! [i] 07:55 Turbo [i] 09:50 Velbloud uchem jehly [i] 11:25 Dvanáct do tuctu 2 [i] 13:20 Valentin Dobrotivý [i] 15:10 Brácha za všechny peníze [i] 16:55 Kung Fu Panda 2 [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hooten a Lady: Lovci pokladů 1 [i] 21:20 Pevnost Boyard [i] 22:55 Dvanáct do tuctu 2 [i] 00:55 Brácha za všechny peníze [i] 02:50 Valentin Dobrotivý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Láska na druhý pokus 47 [i] 08:35 2 baby na mizine V. [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 2 baby na mizine V. [i] 11:00 Fatmagul 34/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 107-108 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 47-48/162 [i] 18:45 2 baby na mizine V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 109-110 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 16/22 [i] 23:25 Sestrička Jackie VI. 11-12/12 [i] 00:30 2 baby na mizine V. [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:30 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:30 7 trpaslíků [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bílá hraběnka [i] 13:15 Hvězdná brána [i] 15:15 Holka z předměstí [i] 16:55 3 dny na zabití [i] 18:50 Spiknutí: Echelon [i] 20:35 Prokletí domu slunečnic [i] 22:00 Souboj cti [i] 23:45 Ikarus [i] 01:20 Oběť: Lovec krve [i] 02:50 Future Sport [i] 04:20 Yves Saint Laurent [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Watts [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 10:45 Formule [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jeden den z životě 1 4 [i] 06:30 Motorshow 1 9 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 4 [i] 08:05 Po vrcholcích Bakony, horolezectví pro každého [i] 08:40 Jak se to dělá 5 2 [i] 08:55 On The Spot 3: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i] 10:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: Řím 4 [i] 10:55 Brutální biologie – 2. řada 2 2