TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:20 Tom a Jerry: Kúzelný prsteň [i] 07:25 Arabské noci 1-2/2 [i] 11:10 Cesta do stredu Zeme [i] 12:55 Zakázané kráľovstvo [i] 15:10 Lúpež po anglicky [i] 16:55 Vrahúni [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ben Hur 1-2/2 [i] 00:25 Vrahúni [i] 02:10 Lúpež po anglicky [i] 03:30 Kobra 11 III. 12/16 [i] 04:20 Teória veľkého tresku II. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Chrobáčikovia: Údolie stratených mravčekov [i] 08:45 Zlatý chlieb [i] 10:00 Národná cyrilometodská púť [i] 12:10 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 12:20 Vodník a Zuzana [i] 13:05 Cyril a Metod Apoštoli Slovanov [i] 14:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Stolček, prestri sa! [i] 15:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Žabí kráľ [i] 16:30 Celoštátne oslavy sviatku svätých Cyrila a Metoda na hrade Devín [i] 17:25 Medveď [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Biblia: Dávid 1/2 [i] 21:50 Biblia: Dávid 2/2 [i] 23:20 Cyril a Metod Apoštoli Slovanov [i] 00:40 Biblia: Dávid 1/2 [i] 02:05 Biblia: Dávid 2/2 [i] 03:35 Postav dom , zasaď strom [i] 04:05 Správy RTVS "N" [i] 04:55 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Velikáni dejín [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - MALÍ CIRKUSANTI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Staroslovanské kultúrne centrá: Veľkomoravské centrum Bojná [i] 08:55 Misia bratov Konštantína a Metoda 1/3 [i] 09:50 Maroško: Smoliar 1/3 [i] 11:00 Cesty Slovenskom [i] 11:55 Povesť o Svätoplukovi [i] 12:25 Na heľpianskej svadbe [i] 13:20 Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 5. etapa (Vittel – La Planche des Belles Filles) [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Dva hroby Štefana Dobó [i] 18:30 Večerníček: Kominárik a kocúrik [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Beatles [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - MALÍ CIRKUSANTI [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc: Jabloňové kanoe [i] 19:00 Levík Raa Raa [i] 19:05 Velikáni dejín [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Sviatočné slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Rovina, miesto pre zázrak [i] 20:40 Zo Zemplína k pápežovi [i] 21:10 Krutá ľúbosť [i] 22:25 Proglas - koncert Rím [i] 22:50 NOC ZAHRANIČNÝCH SLOVÁKOV: Posledný portrét [i] 23:50 Portrét: Andrew Duda [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Hľadám, teda som [i] 02:05 Náš krajan vo Vatikáne [i] 02:20 Pútnik s paletou [i] 02:45 Rezonancia [i] 03:10 Slováci v Bihore [i] 03:40 Krajania [i] 04:05 Naši krajania v Ekvádore [i] 04:30 Naši krajania na Floride [i] 04:50 Naši na najmenšom svetadieli [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:00 Skačkané prázdniny [i] 10:05 Muž so železnou maskou [i] 12:50 Pes menom Hubert [i] 14:50 Alvin a Chipmunkovia [i] 16:50 Kráľovstvo lesných strážcov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 4 [i] 21:45 PANELÁK XVI.: Chaos v rodine 23 [i] 22:30 Jedine ona [i] 00:40 Adam hľadá Evu II. [i] 01:35 NOVINY TV JOJ 02:30 SÚDNA SIEŇ [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ochranca II. 15 [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 6,7 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:35 Nožnicovoruký Edward [i] 11:05 Jozef: Kráľ snov [i] 13:00 Kutyil s.r.o. 10 [i] 13:50 Voda pre slony [i] 16:35 Muž so železnou maskou [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 11 [i] 20:35 Dieťa 44 [i] 23:35 Walking Dead VI. 13 [i] 00:35 Kutyil s.r.o. 11 [i] 01:35 Črepiny [i] 02:15 Walking Dead VI. 13 [i] 02:55 Nožnicovoruký Edward [i] 04:35 Jozef: Kráľ snov [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:15 Vzpomínky IV. 1 [i] 08:15 Vzpomínky IV. 2 [i] 09:15 Vzpomínky IV. 3 [i] 10:15 Vzpomínky IV. 4 [i] 11:15 Vzpomínky IV. 5 [i] 12:15 Havaj 5-0 III. 1 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 2 [i] 14:15 Havaj 5-0 III. 3 [i] 15:10 Havaj 5-0 III. 4 [i] 16:05 Havaj 5-0 III. 6 [i] 17:05 Havaj 5-0 III. 7 [i] 18:05 Havaj 5-0 III. 8 [i] 19:05 Havaj 5-0 III. 9 [i] 20:05 Havaj 5-0 III. 10 [i] 21:00 Sherlock IV. 1 [i] 22:55 Laskavý dotek I. 2 [i] 23:50 Medium I. 6 [i] 00:45 Jak prosté V. 21 [i] 01:40 Laskavý dotek I. 2 [i] 02:20 Medium I. 3 [i] 03:05 Medium I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada) 57 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener 2 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Honba za kožešinami 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 19 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Dětské autosedačky,papírové květiny generátory 9 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Ceněné zbraně 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Skrz naskrz 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 2 6 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Na mizině 3 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967 1 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967, 2. část 2 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX 9 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Ceněné zbraně 11 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Dřevěné zápalky, orná zařízení, teleskopické můstky a perly Mabe 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 20:00 Divoká jízda (1. Řada): Automobiloví fanoušci z Jižní Afriky 1 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 2 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): New Orleans: The Shocker Shakeup 5 [i] 00:00 Dvojí přežití (1. Řada): V nesnázích 10 [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Hry o život 4 [i] 01:50 Divoká jízda (1. Řada): Automobiloví fanoušci z Jižní Afriky 1 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i] 03:30 Pouliční psanci (4. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): MGA - Kalifornie 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Karlovy Vary, sadové město [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Když se čerti rojili [i] 07:15 Princ a chuďas: Králova smrt 1/2 [i] 08:30 Potkal jsem ho v zoo [i] 09:35 O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku [i] 10:20 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 11:20 O princi, který měl o kolečko víc [i] 12:25 Duhová kulička [i] 13:45 O princezně z Rimini [i] 14:50 O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli [i] 16:10 O princezně, která ráčkovala [i] 17:10 Nesmrtelná teta [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2017 [i] 19:53 Losování Sportky a Šance [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:45 Columbo [i] 22:55 Profil zločinu IV [i] 23:50 Otec Brown IV [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:20 Z metropole [i] 01:45 Chalupa je hra [i] 02:10 Pod pokličkou [i] 02:30 Žiješ jenom 2x [i] 02:55 Sváteční slovo Ondřeje Vaculíka [i] 03:05 Manéž Bolka Polívky [i] 04:15 Kluci v akci [i] 04:45 Etiketa [i] 04:55 Gustav Brom Big Band [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Útesy smrti [i] 05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Houby, houby, houby... [i] 06:55 Kurs Karibské ostrovy [i] 07:35 Domorodé kmeny, zvířata a já: Krokodýlí lidé z Nové Guineje [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Včela [i] 09:15 Svatopluk a Metoděj [i] 09:35 Bazilika [i] 10:30 Bohoslužba z Velehradu [i] 12:10 Země sv. Patricka [i] 12:45 Tajemství ztracené říše Inků [i] 13:40 Náš venkov: Kočí ze Žukova [i] 14:05 ...a tuhle znáte? [i] 14:35 Pevnosti: Hanička [i] 14:50 S gurmánem na cestách II.: Malajsijský Penang [i] 15:35 Zapomenuté oběti 1/2 [i] 16:20 Lysá hora [i] 17:20 S kuchařem kolem světa po Paříži 6/6 [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:20 Na pomoc životu - Problematické těžké astma [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Istanbul, věčná [i] 21:00 Útěk na Mauricius [i] 21:55 Cyril a Metoděj - Apoštolové [i] 23:15 Belle [i] 00:55 Ve jménu vlasti IV: Želízko v ohni 4/12 [i] 01:50 Tajemství železnic [i] 02:15 Cyklostezky v Beskydech [i] 02:25 Na hranici tradic [i] 02:50 Jistebničtí rybníkáři [i] 03:10 Slabší v ofsajdu [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Dům z karet 1/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:05 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 5 [i] 06:30 Lego příběh [i] 08:10 Sněhurka [i] 09:20 Strašidla z vikýře [i] 10:55 Klapzubova jedenáctka [i] 12:25 Kouzelný měšec [i] 14:10 Dračí srdce [i] 16:10 Záchranáři [i] 18:50 Hospoda: Šejdrista 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Pravidla rodinného provozzu [i] 20:50 Comeback: Je jaro... [i] 21:25 Námořní vyšetřovací služba XIII: Dvojité trable 4 [i] 22:20 Chcete být milionářem? [i] 00:00 Lovci zločinců IV: JAHVE 22 [i] 00:50 Záchranáři [i] 03:05 Dva a půl chlapa IV 10, 11 [i] 03:40 Klapzubova jedenáctka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec 16 [i] 06:45 Mstitel Blade: Špatná krev 6 [i] 07:15 Garfield [i] 08:50 Holka nebo kluk [i] 10:45 Dvanáct do tuctu [i] 12:50 Madla z cihelny [i] 14:50 Můj brácha má prima bráchu [i] 16:55 Kung Fu Panda [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Prázdniny: Operace: Mobily 2 [i] 21:20 Show Jana Krause [i] 22:25 Telebazar [i] 23:30 Dvanáct do tuctu [i] 01:35 Můj brácha má prima bráchu [i] 03:10 Madla z cihelny [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:25 Láska na druhý pokus 45-46 [i] 08:30 2 baby na mizine V. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine V. [i] 10:55 Fatmagul 33/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 105-106 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 45-46/162 [i] 18:35 2 baby na mizine V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 107-108 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 15/22 [i] 23:25 Sestrička Jackie VI. 9-10/12 [i] 00:30 2 baby na mizine V. [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:35 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 1 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:30 Andy Summers - Autobiografie [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Konec snění [i] 12:35 Špinaví, prohnilí lumpové [i] 14:25 7 trpaslíků [i] 15:55 Bílá hraběnka [i] 18:10 Tygr a drak [i] 20:10 Imigranti [i] 22:00 3 dny na zabití [i] 23:55 Američtí draci: Američtí draci [i] 01:35 Prokletí domu slunečnic [i] 03:00 Ten kluk [i] 04:40 Antboy: Pomsta rudé fúrie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 07:30 Fotbal [i] 08:00 Formule [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jeden den z životě 1 3 [i] 06:30 Motorshow 1 8 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 3 [i] 08:05 Malé kamery pro velké záběry 1 1 [i] 08:35 Malé kamery pro velké záběry 1 2