TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 10:15 Teória veľkého tresku II. [i] 12:05 Monk VIII. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 00:00 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:50 Monk VIII. [i] 02:25 Kobra 11 III. 10/16 [i] 03:10 Dva a pol chlapa VIII. [i] 04:20 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Sevilla, Park El Torcal, Španielsko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Largo 14/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Dempsey a Makepeacová: Cortézova spojka [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Kalundborg, Skagen, Dánsko [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Iná žena - 2.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 22:05 Prípady 1. oddelenia 5/14 [i] 23:05 Prípady 1. oddelenia 6/14 [i] 00:10 Dempsey a Makepeacová: Cortézova spojka [i] 00:55 Prípady 1. oddelenia 5/14 [i] 02:00 Prípady 1. oddelenia 6/14 [i] 03:00 Julie Lescautová [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Zabudnuté hračky [i] 07:10 Velikáni dejín [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - CIRKUS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Staroslovanské kultúrne centrá: Stredoveká Bratislava [i] 09:00 Míľniky zdravotníctva [i] 09:25 Vyznanie životu [i] 09:50 Guľaté tajomstvo [i] 11:05 Mozart a jeho skupina: Uspávanka [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 11:45 Ako sa päť malých škriatkov nechcelo kúpať [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK ŠOŠOVICOVÝ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Večer ľudí dobrej vôle [i] 14:15 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 4. etapa (Mondorf-les-Bains – Vittel) [i] 17:50 Správy- Hírek [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Plač grófa Pálfiho [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Robot [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - CIRKUS [i] 18:55 Levík Raa Raa [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc: O orangutanovi a jeho mame [i] 19:10 Velikáni dejín [i] 19:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tajné dokumenty nacistov: Nacistický mesiáš [i] 21:00 LETNÉ KINO: Stratené v preklade [i] 22:40 Fargo I 2/10 [i] 23:30 Od veci: Od veci s Adrianou Kučerovou [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 Pod povrchom 3,4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Komisár Rex XIII. 7 [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 2 [i] 15:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Tehotná a bez prachov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:00 Tajný život Waltera Mittyho [i] 00:20 Bostonské zločiny III. 15 [i] 01:20 Adam hľadá Evu II. 2 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 02:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 INKOGNITO [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 5,6 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:30 Simpsonovci XXV. 12,13 [i] 09:25 Futurama VI. 1/16 [i] 09:55 Ako som spoznal vašu mamu 1/22 [i] 10:25 Ochranca II. 14 [i] 11:40 DIVOKÉ KONE 84 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 9 [i] 14:55 Faktor strachu III. 20 [i] 16:00 Simpsonovci XXV. 14,15 [i] 16:55 Futurama VI. 2 [i] 17:20 Ochranca II. 15,16 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:35 Kutyil s.r.o. 10 [i] 20:35 Hrdina Max [i] 23:00 Nebezpečné lety 3 [i] 00:00 Walking Dead VI. 12 [i] 01:00 Faktor strachu III. 20 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. 10 [i] 02:50 DIVOKÉ KONE 84 [i] 03:40 Nebezpečné lety 3 [i] 04:25 Walking Dead VI. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:20 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 08:15 Medium I. 13 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 11:15 Dívka odjinud IV. 13 [i] 12:15 Medium I. 13 [i] 13:15 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 16:10 Medium I. 16 [i] 17:10 Medium Ii. 1 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince XII. 14 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 13 [i] 22:50 Ničemové I. 1 [i] 00:00 Medium I. 3 [i] 00:55 Myšlenky zločince XII. 13 [i] 01:50 Ničemové I. 1 [i] 02:45 Medium I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada) 56 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Lov nebo hlad 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 18 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Aluminiové kánoe, dřevené misky, auta s přístupem pro kolečkové křeslo, marimby 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Podivíni a Řekové 23 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Profit za Big Boye 10 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Z popela, 2. část 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 1 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Honba za kožešinami 2 [i] 13:30 Mimořádné projekty (1. Řada): Transatlantický tunel 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty (1. Řada): Americká metra 3 [i] 15:20 Mimořádné projekty (1. Řada): Most přes Beringův průliv 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken 8 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Podivíni a Řekové 23 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Profit za Big Boye 10 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Hmoždíře a paličky, přípravky na bowlingové dráhy, krematoria a dřevěná vybavení hřišť 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (1. Řada): Mexiko 1 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jeden muž z kola ven 3 [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Vzpoura Whisky 1 [i] 23:00 Stále naživu (1. Řada): Zřícení letadla 5 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (speciální pořady 6. sezony) (6. Řada): Krev je hustší než voda 3 [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přichází pomoc 5 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (1. Řada): Mexiko 1 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jeden muž z kola ven 3 [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Vzpoura Whisky 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Ford F100 - Seattle 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Slovácko sa nesúdí: Parohy [i] 06:35 Tele [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Výtah [i] 10:10 Komici na jedničku [i] 11:00 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Území bílých králů: Tajná chodba 3/7 [i] 13:20 Území bílých králů: Otrávená voda 4/7 [i] 14:10 Televarieté [i] 15:20 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2017 [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Vyprávěj [i] 21:00 Nemocnice na kraji města [i] 21:55 Legendy záchranářství: Povodně [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:25 Kriminalista [i] 23:30 Brak [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Jak se vede, sousede? [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Zázračná planeta: Příběh života: Námluvy 5/6 [i] 09:50 Atlantský oceán: Hory v hlubinách [i] 10:45 Království divočiny: Pásovec velký [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Cesty víry: Šlechticem ducha [i] 12:30 Uchem jehly [i] 13:00 Svobody se nevzdáme: Krok do tmy 1/4 [i] 13:55 Deset století architektury: Zámek [i] 14:10 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Zajímavosti a kuriozity 12/13 [i] 14:35 Kaple - duše rodů: Telč [i] 15:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 1/2 [i] 16:05 Heydrich - konečné řešení: Ministr Eden oznamuje 44/44 [i] 16:35 Okřídlení hrdinové Velké války [i] 17:20 Tajemství železnic [i] 17:50 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 9/10 [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Blaník [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i] 19:20 Zatopené osudy: Štěchovice [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2017 [i] 21:15 Cyril a Metoděj - Dědictví otců a matek zachovej nám, Pane! [i] 22:10 Venkovský učitel [i] 00:15 Sestřička Jackie VI: Jako myš na sýr 7/12 [i] 00:45 Dům z karet 1/13 [i] 01:40 Ostrov Jura [i] 02:30 Člověk, to je věda [i] 03:25 Není droga jako droga [i] 03:50 Na hranici tradic [i] 04:15 Soláň [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Tělo jako důkaz 6 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Posedlost 12 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 11 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Jako špiónka 188 [i] 14:05 Odložené případy VII: Volná láska 20 [i] 15:00 Odložené případy VII: Skoro jako v ráji 21 [i] 15:55 Případy pro Lauru 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Drazí sousedé: Oslava 7 [i] 18:50 Hospoda: Koncert 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Lidská skládačka 2 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XIII: V utajení 3 [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XV: Cesta k nápravě 7 [i] 23:25 Lovci zločinců IV: Ústav 21 [i] 00:15 Odložené případy VII: Volná láska 20 [i] 01:05 Odložené případy VII: Skoro jako v ráji 21 [i] 01:45 Tělo jako důkaz 5, 6 [i] 03:35 Áčko: Nuda mě připravila o rozum! [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě: Buď tady hodná 187 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ferda Mravenec: Jak Ferda sloužil u potápnice 15 [i] 06:40 Mstitel Blade: Ohnivý ostrov 5 [i] 07:25 M*A*S*H 227 [i] 08:20 M*A*S*H 228 [i] 08:50 Siska I: Smrt na kauci 9 [i] 10:05 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska I: Svůdné hedvábí 10 [i] 13:30 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 14:30 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 15:30 Policie Hamburk IV: Medvědí služba 16 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Po otci dědím i já! [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XIX 1 [i] 22:10 Za sklem 1 [i] 23:40 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 00:40 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 01:40 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 03:30 Policie Hamburk IV: Medvědí služba 16 [i] 04:15 Soudní síň: Po otci dědím i já! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Chlapi neplačú [i] 05:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:30 Láska na druhý pokus 43-44 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 2 baby na mizine [i] 11:05 Fatmagul 32/160 [i] 12:30 Nekonečná láska 103-104 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 43-44/162 [i] 18:45 2 baby na mizine V. - NOVÉ ČASTI [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 105-106 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 14/22 [i] 23:25 Sestrička Jackie VI. 7-8/12 [i] 00:25 2 baby na mizine V. [i] 01:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:30 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 4 [i] 05:50 Zoom In 2 6 [i] 06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:10 Zoom In 2 10 [i] 06:20 Nezvaný host [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Expert na vraždu [i] 12:35 Andy Summers - Autobiografie [i] 13:55 Lovec krokodýlů