TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:15 Teória veľkého tresku II. [i] 12:10 Monk VIII. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 23:00 Atletiko Cvernofka [i] 00:00 Mama II. 17-18/22 [i] 00:50 Monk VIII. [i] 02:25 Kobra 11 III. 8/16 [i] 03:10 Mama II. 17-18/22 [i] 04:15 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Jazdi hlavou: Vlak [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Ostrovy Shoals, Bath, USA [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Iná žena - 1.časť [i] 10:00 Largo 13/39 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Dempsey a Makepeacová: Na prahu smrti [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Sevilla, Park El Torcal, Španielsko [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Studniarova dcéra [i] 22:10 DOKTOR MARTIN: Výberové konanie 8/16 [i] 23:05 Dempsey a Makepeacová: Na prahu smrti [i] 23:50 Largo 13/39 [i] 00:40 Studniarova dcéra [i] 02:25 Julie Lescautová [i] 04:00 Svet v obrazoch [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SKROTENÉ TRPASLÍČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Staroslovanské kultúrne centrá: Nitra [i] 08:55 Míľniky zdravotníctva [i] 09:25 Liečim, teda som [i] 09:55 Vrabčie lásky [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Zoznámenie [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPESTÁ [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Ako sa Eddie a Julian pohádali [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Keď odchádza kapela [i] 13:00 Malý somár na dne duše [i] 14:15 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 3. etapa (Verviers – Longwy) [i] 17:50 Správy- Hírek [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Bitka pri Rozhanovciach [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa a jeho syna Ciášika [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Holiaci strojček [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SKROTENÉ TRPASLÍČKY [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc: Rodina prasiatok ide k moru [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Velikáni dejín [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Silná zostava: Načo sú nám dnes lesy? [i] 21:00 LETNÉ KINO: 21 gramov [i] 23:00 Festivalové sekundy Fest Anča [i] 23:05 Fargo I 1/10 [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 Pod povrchom 1,2/52 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Komisár Rex XIII. 6 [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 1/20 [i] 15:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Nanizmus [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:10 SEDEM [i] 00:10 Bostonské zločiny III. 14 [i] 01:05 Adam hľadá Evu II. 1/10 [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 02:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 05:45 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 4,5 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 4,5 [i] 09:25 Rozkošný maznáčik [i] 11:40 DIVOKÉ KONE 83 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 8 [i] 14:55 Faktor strachu III. 19 [i] 16:00 Simpsonovci XXV. 12,13 [i] 16:55 Futurama VI. 1/16 [i] 17:20 Ochranca II. 13,14 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 9 [i] 20:35 Captain America: Zimný vojak [i] 23:30 Rocky [i] 02:05 Faktor strachu III. 19 [i] 02:50 Kutyil s.r.o. 9 [i] 03:35 Črepiny [i] 04:05 DIVOKÉ KONE 83 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 08:25 Medium I. 12 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 11:20 Dívka odjinud IV. 12 [i] 12:20 Medium I. 12 [i] 13:20 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 16:10 Dívka odjinud IV. 13 [i] 17:10 Medium I. 13 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 21:00 Jak prosté V. 21 [i] 21:55 Myšlenky zločince XII. 13 [i] 22:50 Profil zločinu VII. 5 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 01:55 Jak prosté V. 20 [i] 02:40 Jak prosté V. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Rámy na obrazy, prsteny a lodě 7 [i] 05:35 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné hrnce, šaty a silnice 8 [i] 06:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zlatá horečka 15 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 17 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Papírové deštníky, uhlí, sedadla do letadel urny 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Drahý dinosaurus 9 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Z popela, 1. část 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rychlý prodej 18 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Lov nebo hlad 1 [i] 13:30 Nutné k přežití (2. Řada): Panama - část 1 3 [i] 14:25 Nutné k přežití (2. Řada): Panama - část 2 4 [i] 15:20 Nutné k přežití (2. Řada): Patagonie - část 1 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Drahý dinosaurus 9 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Komerční drony, akvarijní rybky, čističe drah a badmintonové míčky 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 20:00 Záchranáři ztroskotaných lodí (1. Řada): Bohatství z vraků 1 [i] 21:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 1 [i] 22:00 Zlatá horečka: Památka na Johna Schnabela [i] 23:00 Muži Yukonu (6. Řada) 4 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 4 [i] 00:55 Záhadná Země (3. Řada): Stonehenge Svaté země 1 [i] 01:50 Záchranáři ztroskotaných lodí (1. Řada): Bohatství z vraků 1 [i] 02:40 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 1 [i] 03:30 Zlatá horečka: Památka na Johna Schnabela [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Pontiac GTO: Chicago 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Boty [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Slovácko sa nesúdí: Polénko [i] 06:40 Dioptrie [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Lustr [i] 09:50 Aero 30 [i] 10:10 Tak akorát [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Území bílých králů: Uprchlík 1/7 [i] 13:20 Území bílých králů: Požár 2/7 [i] 14:15 Televarieté [i] 15:20 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2017 [i] 19:57 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:50 Reportéři ČT [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Columbo [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 GEN - Galerie elity národa [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:40 Kde bydlely princezny [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cestománie [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Blaník [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Kamera na cestách: Kuba, perla [i] 09:55 S bráchou na Aljašce: Severní řeka [i] 10:55 Vinitorium Moravicum 1/13 [i] 11:20 Babylon [i] 11:45 Televizní klub neslyšících [i] 12:10 Československý filmový týdeník 1154/2379 [i] 12:25 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 12:45 Tři dary [i] 13:10 Letecké katastrofy: Smrt v Arktidě [i] 13:55 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po pravěkých primátech [i] 14:50 Proměny Karlova Hradu [i] 15:50 Svobody se nevzdáme: Krok do tmy 1/4 [i] 16:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 1/2 [i] 17:45 České zázraky: Kde pramení Velká řeka [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kaple - duše rodů: Telč [i] 19:20 Poutní místa: Žarošice [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zapomenuté oběti 1/2 [i] 20:55 Hotel Burdž al-Arab [i] 21:45 Frankie a Johnny [i] 23:40 V síti CIA 1/3 [i] 01:15 Pevnosti: Slavonice [i] 01:35 Queer: Je to fakt fér? [i] 02:00 Smrádek, bordýlek a globální teploučko [i] 02:25 Prázdniny na chatě [i] 02:45 Divnopis [i] 02:50 Na hranici tradic [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Babylon [i] 04:10 V zajetí železné opony [i] 04:25 Vrahem z povolání - utrpení soudce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Tělo jako důkaz 5 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Manželský kosočtverec 11 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 10 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Buď tady hodná 187 [i] 14:05 Odložené případy VII: Poslední autokino 18 [i] 15:00 Odložené případy VII: Kulka 19 [i] 15:55 Případy pro Lauru 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Drazí sousedé: Madona 6 [i] 18:50 Hospoda: Casanova 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Korunní princ 13 [i] 21:30 Kriminálka Anděl II: Minuta ticha 1 [i] 22:45 Kriminálka Las Vegas XV: Paradox dvojčat 6 [i] 23:40 Lovci zločinců IV: Neznámá země 20 [i] 00:35 Odložené případy VII: Poslední autokino 18 [i] 01:20 Odložené případy VII: Kulka 19 [i] 02:00 Technická přestávka
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ferda Mravenec: O hrozné hmyzí nestvůře a hladové slečně Amandě 14 [i] 06:40 Mstitel Blade: To bylo tehdy, teď je teď 4 [i] 07:25 M*A*S*H 226 [i] 08:20 M*A*S*H 227 [i] 08:50 Siska I: Pět, nejvýš šest sekund 8 [i] 10:05 Rosamunde Pilcher: Nad oblaky [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska I: Smrt na kauci 9 [i] 13:30 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 14:30 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 15:30 Policie Hamburk IV: Zázračné dítě 15 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Soudní síň: Vrať ty peníze [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Poklad na Stříbrném jezeře [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:40 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 00:40 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 01:40 Rosamunde Pilcher: Nad oblaky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Chlapi neplačú [i] 05:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:30 Láska na druhý pokus 41-42 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 2 baby na mizine [i] 11:10 Fatmagul 31/160 [i] 12:40 VELVET IV. 17-18 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 41-42/162 [i] 18:30 2 baby na mizine [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 103-104 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 13/22 [i] 23:25 Sestrička Jackie VI. 5-6/12 [i] 00:30 2 baby na mizine [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:35 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:30 Expert na vraždu [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 11:35 Zoom In 2 2 [i] 11:45 Zoom In 2 3 [i] 11:55 Ztraceni na Manhattanu [i] 13:30 A tak jsem si vzal řeznici [i] 15:10 Špinaví, prohnilí lumpové [i] 17:05 Cesta do Číny [i] 19:00 Lovec krokodýlů [i] 20:30 Malí letci [i] 22:15 Ten kluk [i] 00:05 Nadaný žák [i] 02:00 Take This Waltz [i] 03:55 30 dní dlouhá noc [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:15 Lukostřelba [i] 10:45 Fotbal [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Watts [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jeden den z životě 1 1 [i] 06:30 Motorshow 1 6 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 1 [i] 08:05 Amazonští papoušci [i] 08:35 Jak se to dělá 5 1 [i] 08:50 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Gaza 1 [i] 09:55 Města vybudovaná na odpadcích 1: Londýn 1 [i] 10:50 Brutální biologie 1 3