TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:40 Kung Fu Panda III. [i] 08:05 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:30 Olsen Twins: Slnečné prázdniny na Bahamách [i] 10:10 Teória veľkého tresku II. [i] 11:50 Wimbledon: Zápas o lásku [i] 13:45 Cudzinec [i] 15:45 Probudím se včera [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vo štvorici po opici 3 [i] 22:35 Zohan: Krycie meno kaderník [i] 00:50 Vo štvorici po opici 3 [i] 02:35 Zohan: Krycie meno kaderník [i] 04:20 Teória veľkého tresku II. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Levík Raa Raa [i] 06:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 06:35 Velikáni dejín [i] 07:05 Náš Timmy [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Malý Mikuláš: Hrad [i] 07:40 Martinka I.: Mládežnícky klub 37/52 [i] 07:55 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a čarovný meč [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Atlantída: Spev Sirén 6/13 [i] 10:35 Park [i] 11:10 On air [i] 11:30 Slovensko chutí [i] 12:15 Na krok od neba III.: Skutočná matka 2.časť 20/20 [i] 13:25 Afričan [i] 15:10 Záhady tela [i] 16:10 Čo ja viem [i] 17:50 Nebíčko v papuľke: Rajecká dolina [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky 1/10 [i] 23:50 Afričan [i] 01:25 Na krok od neba III.: Skutočná matka 2.časť 20/20 [i] 02:30 Tiene lásky 1/10 [i] 04:05 Nebíčko v papuľke: Rajecká dolina [i] 04:35 Postav dom , zasaď strom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Kvety Karpát [i] 06:25 Lužné spoločenstvá [i] 06:35 Encyklopédia etológie: Čo je to inštinkt.. [i] 07:05 Autosalón [i] 07:25 Jazdi hlavou: Jazda v zime [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Bardejov [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Záhady mozgu: Neuro-marketing [i] 10:35 Záhady mozgu: Ako vedci manipulujú našu pamäť [i] 11:05 Cesta [i] 11:30 Paralympijský magazín [i] 12:00 Festivaly 2016: FEST ANČA [i] 12:15 20 rokov Pohody [i] 13:10 Farmárska revue [i] 13:35 Požičaná planéta: Kráľovná Karpát - Slovensko [i] 14:05 Test magazín: Kečupy [i] 14:15 Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 14:50 Cyklopotulky [i] 15:00 Cyklistika - Tour de France [i] 19:15 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 19:20 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:30 Mať tak o koliesko viac: DDT [i] 19:40 Folklórny festival Východná 2017 - Čo je dobré, nie je zlé [i] 21:10 Juraj Kubánka [i] 22:00 Festivalové sekundy Fest Anča [i] 22:05 Most III. 4/10 [i] 23:05 Neznáme dejiny Spojených štátov: Druhá svetová vojna [i] 00:05 Hamlet podniká [i] 01:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:10 Timon a Pumbaa III. [i] 09:05 Simpsonovci XXIV. 4,5 [i] 09:55 NAŠI [i] 10:40 Najlepšie Haló [i] 11:20 Dievča z lepšej spoločnosti [i] 13:20 Zrodenie Planéty opíc [i] 15:30 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 17:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 18:20 NAŠI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Captain America: Zimný vojak [i] 23:40 Susedská hliadka [i] 01:40 Rocky [i] 03:40 KRIMI 04:05 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 2,3 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:05 Keď sa má dom páčiť III. 3 [i] 11:35 Hľadá sa dom pre milionárov - San Francisco 2 [i] 13:00 NA CHALUPE [i] 14:00 PANELÁK XVI.: 2:0 pre Míšu 22 [i] 14:45 NAŠI [i] 15:25 Prechádzka v oblakoch [i] 17:35 Kovbojky a anjeli 2 [i] 19:45 Hoď svišťom 13 [i] 20:35 Dievča z lepšej spoločnosti [i] 22:30 Drahé tety a ja [i] 00:10 PANELÁK XVI.: 2:0 pre Míšu 22 [i] 00:55 NAŠI [i] 01:30 NA CHALUPE [i] 02:30 CBGB - Kolíska punku [i] 04:05 Hoď svišťom 13 [i] 04:40 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:15 Vražedná čísla IV. 4 [i] 08:15 Vražedná čísla IV. 5 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 11:15 Tým Škorpion II. 19 [i] 12:15 Tým Škorpion II. 20 [i] 13:10 Rookie Blue III. 1 [i] 14:10 Rookie Blue III. 2 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 17:10 Tým Škorpion II. 19 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 20 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 23:45 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 00:40 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 03:05 Vražedná čísla IV. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada) 55 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Dragster pneumatiky, poleva, plovoucí doky, spirálové potrubí 26 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 06:25 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bird 4 [i] 07:15 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Billy 5 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Problémy s mobilitou 5 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 7 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 8 [i] 09:55 Kšefty a kola (1. Řada) 3 [i] 10:20 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Neodolatelný Stutz 1 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Broukománie 3 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 9 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 13:30 Extrémní přepravci (1. Řada) 4 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Zambie 6 [i] 15:20 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Zlatá řeka 1 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Neočekávaná proměna (1. část ze 100) 1 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Operace 5 [i] 18:05 Muži Yukonu (6. Řada) 5 [i] 19:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Tichá města 1 [i] 20:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 21:00 Super kamioňáci (3. Řada) 6 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): V plamenech 3 [i] 23:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 7 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Ben Stiller 2 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Channing Tatum 3 [i] 01:50 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 02:40 Super kamioňáci (3. Řada) 6 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): V plamenech 3 [i] 04:20 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Budulínek Mandelinka [i] 07:45 Sestřičky růží [i] 08:25 Úsměvy Rudolfa Deyla ml. [i] 09:05 Otec Brown IV [i] 09:50 Slovácko sa nesúdí: Polénko [i] 10:30 Slovácko sa nesúdí: Parohy [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 100 + 1 princezna [i] 14:05 O líné Nitce a prstýnku s rubínem [i] 14:40 Městečko na dlani [i] 16:15 Komici na jedničku [i] 17:10 Columbo [i] 18:20 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2017 [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Zázraky přírody [i] 21:20 Vzpomínky na Afriku [i] 23:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:55 Wallander III [i] 01:30 Jak se vede, sousede? [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:40 Pod pokličkou [i] 03:00 Pec nám... [i] 03:25 Chalupa je hra [i] 03:50 Bydlení je hra [i] 04:15 Zahrada je hra [i] 04:35 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ochránce [i] 05:25 Život s motorkou [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Kočí ze Žukova [i] 09:30 ...a tuhle znáte? [i] 09:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 9/10 [i] 10:25 Letecké katastrofy: Smrt v Arktidě [i] 11:10 Hitlerův poslední rok 2/2 [i] 12:00 Deset století architektury: Pernštejn. Nedobytý hrad [i] 12:15 Panství Downton VI 10/10 [i] 13:05 Babylon [i] 13:35 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Zajímavosti a kuriozity 12/13 [i] 14:00 Tajemství železnic [i] 14:25 Princezna nevěsta [i] 16:05 Atlantský oceán: Hory v hlubinách [i] 16:55 Kamera na cestách: Kuba, perla [i] 17:50 Zázračná planeta: Příběh života: Námluvy 5/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny [i] 19:20 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jeden svět nestačí [i] 22:10 Narozen 4. července [i] 00:30 Ve jménu vlasti IV: Želízko v ohni 4/12 [i] 01:20 Ležáky [i] 02:20 Basa tvrdí muziku [i] 02:50 Turistika jménem Agro [i] 03:05 Hraje vám... Boršičanka [i] 03:40 Ženy to mají těžší [i] 04:10 Uchem jehly [i] 04:35 Noční safari [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 2 [i] 06:25 Senzační Spiderman 18 [i] 06:50 Milesova vesmírná dobrodružství 4 [i] 07:10 Příběhy Toma a Jerryho II 12 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru II 19 [i] 07:55 Kosmáček [i] 09:05 K-9: Soukromý detektiv [i] 10:45 Šifra Karla Velikého [i] 13:05 Listopadová romance [i] 15:20 Erin Brockovich [i] 17:45 Rebelka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Podfukáři [i] 22:25 Poslední samuraj [i] 01:05 K-9: Soukromý detektiv [i] 02:45 Kriminálka Las Vegas V: Andělský hlas [i] 03:45 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ferda Mravenec 12 [i] 06:40 Mstitel Blade: Noc pro živé, žal pro mrtvé 2 [i] 07:10 M*A*S*H 224 [i] 07:40 Autosalon [i] 08:50 Prázdniny: Jede se na chalupu! 1 [i] 09:55 Vinaři II: Léčitel 2 [i] 11:15 Pevnost Boyard [i] 12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:20 Přístav naděje [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XVII: Magická vražda [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Prokletí Midasovy skříňky [i] 22:20 Patriot [i] 00:15 Mroží muž [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XVII: Magická vražda [i] 04:10 Utta Danella: Láska v Benátkách [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 08:25 Karavan šou [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Doktorka Zoe IV. 1-2/10 [i] 14:20 Zita na krku [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Kráľovná noci [i] 17:50 Leto na Floride [i] 20:00 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 22:00 Katie Ffordová: Láska prichádza v lete [i] 00:00 Rosamunde Pilcherová: Kráľovná noci [i] 01:40 Leto na Floride [i] 03:10 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 04:40 Doktorka Zoe IV. 2/10 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 05:45 Zoom In 2 10 [i] 05:50 Zoom In 2 12 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 06:30 McBride: Rekviem [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 11:35 Blahodárný venkov [i] 13:25 Ztraceni na Manhattanu [i] 15:00 Muriel se vdává [i] 16:50 Králova přízeň [i] 18:50 Amorův úlet [i] 20:25 Dokonalý únik