TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Monk VII. [i] 14:05 Bez servítky [i] 15:05 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Probudím se včera [i] 00:15 Monk VII. [i] 02:10 Kobra 11 III. 7-8/16 [i] 03:40 Dva a pol chlapa VIII. [i] 04:30 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: Braganca, Almeida, Portugalsko 9/9 [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Najhoršia bolesť - 2.časť [i] 10:00 Largo 12/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Dravec [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Ostrovy Shoals, Bath, USA 10/14 [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Iná žena - 1.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Cestou necestou: Kalifornia [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Apokalypsa [i] 01:55 Neskoro večer [i] 02:45 Largo 12/39 [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Záhady mozgu: Nevidieteľné, ale veľmi efektívne - naše myšlienky [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Filipko [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Dielo z depozitára [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Nekonečná nevystupovať [i] 11:15 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:40 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:45 Slečna Sophie Nožnicová [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÝ SMAJLIČAJÍK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Jaskyne Slovenského krasu [i] 12:45 Spev lásky a nenávisti [i] 13:15 Míľniky zdravotníctva [i] 13:40 Návraty [i] 14:35 Ambulancia: Nepriateľ v žalúdku [i] 15:05 Kanadské impresie [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 (Ne)celebrity: Elka Vidinská [i] 16:05 (Ne)celebrity: Ivana Kosturová [i] 16:15 Tam, kde život pramení [i] 16:30 Extrémne v horách [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Hrochoť [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Polaroid [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Filipko [i] 18:55 Zabudnuté hračky [i] 19:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:05 Velikáni dejín [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Štúdio hokej - diskusia [i] 21:10 Sladké hry minulého leta [i] 22:20 Trochu inak s Adelou [i] 23:20 Festivalové sekundy Fest Anča [i] 23:25 Nebuď zlý [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Správy RTVS z regiónov [i] 02:05 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 POLICAJTI V AKCII [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Komisár Rex XIII. 5 [i] 14:00 HURÁ NA PRÁZDNINY: Turbo [i] 15:50 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ – PREMIÉRA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:00 Honba na čarodejnice [i] 00:05 Dôchodcovia vs. Zombíci [i] 01:55 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Fórky, vtipky XXIV. [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 1,2/23 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Ochranca II. 9, 10 [i] 11:15 DIVOKÉ KONE 82 [i] 12:50 Simpsonovci XXV. 8,9 [i] 13:50 Kutyil s.r.o. 7 [i] 14:45 Faktor strachu III. 18 [i] 15:45 Simpsonovci XXV. 10,11 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Ochranca II. 11,12 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 8 [i] 20:35 Susedská hliadka [i] 22:50 Lososy v Jemene [i] 01:05 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 02:35 Faktor strachu III. 18 [i] 03:20 Kutyil s.r.o. 8 [i] 03:55 DIVOKÉ KONE 82 [i] 04:55 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:20 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 08:15 Medium I. 11 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 11:15 Dívka odjinud IV. 11 [i] 12:15 Medium I. 11 [i] 13:15 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 16:10 Dívka odjinud IV. 12 [i] 17:10 Medium I. 12 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 5 [i] 22:15 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 23:15 Podfu(c)k I. 9 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev VII 5 [i] 01:25 Profil zločinu VII. 5 [i] 02:20 Medium I. 2 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev VII 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada) 54 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Solid-state drives, oční stíny, limuzíny, kladivo 25 [i] 06:00 Zlatá horečka: Památka na Johna Schnabela [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 16 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Želatinové kapsle, pružinové houpačky, mražené palačinky, přírodní guma 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kanadské žertíky 21 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Vydělávat není snadné 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Místo zřícení, 2. část 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zvýšený Jeep 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i] 12:35 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zlatá horečka 15 [i] 13:30 Řeka Colorado v ohrožení [i] 15:20 Teleskop [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy 6 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kanadské žertíky 21 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Vydělávat není snadné 8 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Trubice LED, čokoládové tyčinky s arašídovým máslem a robotické zásobníky na léky 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 20:00 Lovci jedů (1. Řada): Minové pole 2 [i] 21:00 Vražedná pole - varianta B (1. Řada): Vrah je mezi námi 3 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Duch Zorra 9 [i] 23:00 Obnažený vesmír (1. Řada): Zabijácké asteroidy 3 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 11 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 01:50 Lovci jedů (1. Řada): Minové pole 2 [i] 02:40 Vražedná pole - varianta B (1. Řada): Vrah je mezi námi 3 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Duch Zorra 9 [i] 04:20 Obnažený vesmír (1. Řada): Zabijácké asteroidy 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Věštkyně [i] 10:20 Dva chrámy Josefa Kemra [i] 11:15 Kdo chce kam... [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 To jsem z toho jelen 2/2 [i] 13:50 13. komnata Yvonne Přenosilové [i] 14:20 Výtah [i] 14:35 Televarieté [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2017 [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Princezna a písař [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:25 Motiv IV [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Andělé tě hlídají [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Zapomenutý Bečov [i] 04:50 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po pravěkých primátech [i] 09:55 S gurmánem na cestách II.: Kansas [i] 10:35 Země opět beze jména [i] 11:25 Festivalové ozvěny [i] 11:55 Postřehy odjinud [i] 12:00 S kuchařem kolem světa po Paříži 6/6 [i] 13:05 Atlantský oceán: Životodárný proud [i] 14:00 Chcete mě? [i] 14:25 Pevnosti: Slavonice [i] 14:45 GEN - Galerie elity národa [i] 15:00 Evropa 1945: Stěhování národů [i] 15:55 Zkáza bitevní lodi Roma [i] 16:55 Tajný život skal: Živá země [i] 17:20 Domorodé kmeny, zvířata a já: Lví lidé z Kalahari [i] 18:15 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 8/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - Problematické těžké astma [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Příběh života: Námluvy 5/6 [i] 21:00 Panství Downton VI 10/10 [i] 21:45 Osudový kruh [i] 00:05 Takhle se s dámou nejedná [i] 01:50 Zatopené osudy: Vír [i] 02:10 Chcete je? [i] 02:15 Folklorika [i] 02:40 Za tajemstvím tureckého šátku [i] 03:10 Z očí do očí [i] 03:50 Návraty domů [i] 04:15 Vzkříšené sny zapadlých vesnic [i] 04:30 Ta naša kapela [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz 4 [i] 09:50 Comeback: Souboj Titánů [i] 10:25 Comeback: Pomáhat a chránit [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IV 9 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Buď já, nebo on 186 [i] 14:05 Odložené případy VII: Osudový pád 16 [i] 15:00 Odložené případy VII: Vzplanutí 17 [i] 15:55 Případy pro Lauru 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Drazí sousedé: Krádež 5 [i] 18:50 Hospoda: Forbes 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ať žijí duchové! [i] 22:00 Dannyho parťáci [i] 00:20 Odložené případy VII: Osudový pád 16 [i] 01:10 Odložené případy VII: Vzplanutí 17 [i] 01:50 Tělo jako důkaz 4 [i] 02:30 Dva a půl chlapa IV 8 [i] 03:05 Drazí sousedé: Krádež 5 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě: Buď já, nebo on 186 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec 11 [i] 06:35 Mstitel Blade 1 [i] 07:20 M*A*S*H 223 [i] 08:10 M*A*S*H 224 [i] 08:40 Siska I: Zatmění 7 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska I: Pět, nejvýš šest sekund 8 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 14:25 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Dobrý plán 14 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Léčitel 2 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:10 Castle na zabití V: Holoubátko, nebo křepelku? 21 [i] 00:05 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 01:05 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 02:05 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 04:00 Policie Hamburk IV: Dobrý plán 14 [i] 04:45 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:20 Láska na druhý pokus 39-40 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine [i] 10:55 Fatmagul 30/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 101-102 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 39-40/162 [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Leto na Floride [i] 22:35 Pozdravy zo spermobanky [i] 00:40 Sila lásky [i] 02:40 Pozdravy zo spermobanky [i] 04:15 2 baby na mizine [i] 04:55 Kým nás smrť nerozdelí [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:30 McBride: Vždy věrný [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 McBride: Rekviem [i] 12:35 Děti deště [i] 14:00 Obviněn [i] 15:55 Blahodárný venkov [i] 17:40 Kóma 1 1 [i] 19:00 Kóma 1 2 [i] 20:30 Amorův úlet [i] 22:00 Černá labuť [i] 00:00 Lukostřelci