TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:10 Monk VII. [i] 14:05 Bez servítky [i] 15:05 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 00:00 Top aplikácie [i] 00:15 Dva a pol chlapa VIII. [i] 01:10 Monk VII. [i] 02:45 Kobra 11 III. 5/16 [i] 03:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 04:15 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: Lindau, Berchtesgaden, Nemecko 8/9 [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Najhoršia bolesť - 1.časť [i] 10:00 Largo 11/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Prehnaná nedôvera [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy I.: Braganca, Almeida, Portugalsko 9/9 [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Najhoršia bolesť - 2.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Kapitán Cain II.: Samovražda 1/8 [i] 22:25 Kapitán Cain II.: Ornella 2/8 [i] 23:15 Dempsey a Makepeacová: Prehnaná nedôvera [i] 00:05 Largo 11/39 [i] 00:50 Kapitán Cain II.: Samovražda 1/8 [i] 01:45 Kapitán Cain II.: Ornella 2/8 [i] 02:35 Slovensko v obrazoch [i] 02:55 Svet v obrazoch [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Záhady mozgu: Doping pre mozog [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Holiday [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Dielo z depozitára [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Tomáš a Zuzana [i] 10:50 Bratislavský Vienok [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:35 O dievčati, ktoré sa nechcelo vydávať [i] 11:40 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKROKETKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Dunajské zákutia: V nespútanej prírode [i] 12:50 Družina kráľovnej [i] 13:15 Huby: Rastú [i] 13:30 Dvaja z vyvolených [i] 13:45 Pavol Strauss [i] 14:25 Umenie: Pamäť ruky [i] 14:55 Zrod chobotnice [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Záhady mozgu: Nevidieteľné, ale veľmi efektívne - naše myšlienky [i] 16:25 Test magazín: Posteľná bielizeň [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Mokrá Lúka [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac: Hologram [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Holiday [i] 18:55 Zabudnuté hračky [i] 19:05 Velikáni dejín [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Moja diagnóza: Nepoťte sa (moderná liečba nadmerného potenia) [i] 20:30 VAT [i] 21:00 ZEM SPIEVA VO VÝCHODNEJ [i] 22:30 Futbal - Pohár konfederácií FIFA [i] 00:15 Polícia [i] 00:25 Jazdi hlavou: Chodci [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Národnostné správy [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:15 Komisár Rex XIII. 4 [i] 14:20 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ – PREMIÉRA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Plastické operácie: Znetvorení prírodou 6 [i] 00:00 Bostonské zločiny III. 13 [i] 01:00 Nahí v raji III. 8/8 [i] 02:05 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Črepiny PLUS [i] 06:00 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 23/23 [i] 06:45 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 1/23 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Ochranca II. 7,8 [i] 11:15 DIVOKÉ KONE 81 [i] 12:50 Simpsonovci XXV. 6,7 [i] 13:50 Kutyil s.r.o. 6 [i] 14:45 Faktor strachu III. 17 [i] 15:45 Simpsonovci XXV. 8,9 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Ochranca II. 9, 10 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 7 [i] 20:35 Zrodenie Planéty opíc [i] 22:50 Prečo lietadlá padajú 5/5 [i] 23:50 Walking Dead VI. 11 [i] 00:45 Faktor strachu III. 17 [i] 01:40 Kutyil s.r.o. 7 [i] 02:25 DIVOKÉ KONE 81 [i] 03:20 Prečo lietadlá padajú 5/5 [i] 04:00 Walking Dead VI. 11 [i] 04:45 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:15 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 08:10 Medium I. 10 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 11:10 Dívka odjinud IV. 10 [i] 12:10 Medium I. 10 [i] 13:10 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 16:05 Dívka odjinud IV. 11 [i] 17:05 Medium I. 11 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (5. Řada) 53 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Kolenní ortéza, klimatizace, okenní fólie, výfuk motocyklu 24 [i] 06:00 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 15 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Čaj, střešní ornamenty, umělé květiny, slitinová kola 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Odsouzen k záhubě 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Posedlost Mustangy 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Drugi dio 10 [i] 12:35 Zlatá horečka: Památka na Johna Schnabela [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Neočekávaná proměna (1. část ze 100) 1 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Kruté léto 2 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zoufalý pokus 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Odsouzen k záhubě 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Grafen, nejmenší auto na světě, tester síly a karoserie z kompozitu 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Na kordy 29 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Stojí to za to 25 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Válka o zisk 26 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 9 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 10 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 5 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Zmetci ve výrobě 10 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Brazílie 3 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Na kordy 29 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Stojí to za to 25 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Válka o zisk 26 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 9 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 10 [i] 04:20 Pekelné silnice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Tele [i] 10:10 Ďábel ví hodně [i] 11:05 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 To jsem z toho jelen 1/2 [i] 13:50 13. komnata Olgy Šípkové [i] 14:20 Lustr [i] 15:05 Televarieté [i] 16:10 Kojak V [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Taggart [i] 00:00 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 01:55 Pohádková Dobříš [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Jordána Dovaly [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Divnopis [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Člověk, to je věda [i] 09:55 České zázraky: Most mezi životem a smrtí [i] 10:20 1. světová válka na moři: Boj s německými ponorkami [i] 11:15 Spojenci dobývají Řím [i] 11:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:50 Na pomoc životu - Problematické těžké astma [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Jak se žije se psem podle [i] 13:30 Kurs Karibské ostrovy [i] 14:10 Ležáky [i] 15:10 Evropa 1945: Stěhování národů [i] 16:05 Zapomenuté výpravy: Útesy smrti [i] 16:30 Ženy, které psaly historii: Sophie [i] 17:20 Příběh letiště Praha [i] 18:15 K Pacifiku přes Coast Mountains [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Pevnosti: Bouda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa po Paříži 6/6 [i] 21:10 Cestománie [i] 21:40 Klenoty naší krajiny: Blaník [i] 22:10 České zázraky: Kde pramení Velká řeka [i] 22:35 Odpad, město, smrt [i] 23:50 Queer: Je to fakt fér? [i] 00:15 Sestřička Jackie VI: Nancy Woodová 6/12 [i] 00:45 Náš venkov: Kdo je tady normální? [i] 01:10 Vyhánění ovcí [i] 01:50 Věčně zelení SENIOŘI [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:40 Motáci [i] 03:05 Oral jsem, oral [i] 03:25 Vzkaz Věry Mikuláškové [i] 03:40 Padesátiletý Ondráš [i] 04:30 Případ pro ombudsmana [i] 04:45 Diskodrom 2005 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz 3 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Loupež 10 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IV 8 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Úředně tvá 185 [i] 14:05 Odložené případy VII: Proměna 14 [i] 15:00 Odložené případy VII: Dvě svatby 15 [i] 15:55 Případy pro Lauru 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Drazí sousedé: Únos 4 [i] 18:50 Hospoda: Nález 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Souboj Titánů [i] 20:50 Comeback: Pomáhat a chránit [i] 21:25 Trestná lavice [i] 23:35 Lovci zločinců IV: Najdi a znič 19 [i] 00:20 Odložené případy VII: Proměna 14 [i] 01:05 Odložené případy VII: Dvě svatby 15 [i] 01:45 Tělo jako důkaz 3 [i] 02:25 Dva a půl chlapa IV 7 [i] 03:05 Drazí sousedé: Únos 4 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Úředně tvá 185 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Co uděláme se zajatcem? 10 [i] 06:35 Chlupatá rota: Kočka služebnice / Superizér 26 [i] 07:20 M*A*S*H 222 [i] 08:15 M*A*S*H 223 [i] 08:45 Siska I: Déšť ve Wimbledonu 6 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska I: Zatmění 7 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 14:25 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Noční můra Melanie 13 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Ztracený a nalezený 32 [i] 21:30 Pevnost Boyard [i] 23:05 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 00:15 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 01:15 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 03:05 Policie Hamburk IV: Noční můra Melanie 13 [i] 03:50 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:15 Láska na druhý pokus 37-38 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine [i] 10:55 Fatmagul 29/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 99-100 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 37-38/162 [i] 18:45 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 101-102 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 12/22 [i] 23:25 Sestrička Jackie VI. 3-4/12