TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:55 Búrlivé víno [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:10 Monk VII. [i] 14:05 Bez servítky [i] 15:05 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 CHART SHOW [i] 23:45 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:50 Monk VII. [i] 02:20 Kobra 11 III. 3-4/16 [i] 03:50 Dva a pol chlapa VIII. [i] 04:15 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: Menorca, Španielsko 7/9 [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Šanca na život - 2.časť [i] 10:00 Largo 10/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Do ringu bez rukavíc [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy I.: Lindau, Berchtesgaden, Nemecko 8/9 [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Najhoršia bolesť - 1.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Taxi [i] 21:50 Tajomné hory [i] 23:20 Dempsey a Makepeacová: Do ringu bez rukavíc [i] 00:10 Largo 10/39 [i] 00:55 Taxi [i] 02:20 Občan za dverami [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Záhady mozgu: Ako sa stane človek zlým? [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Prázdniny [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Dielo z depozitára [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Medzi nebom a zemou [i] 11:15 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:45 Obria škola [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITRHANEC [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Tajné dokumenty nacistov: Nacistický džihád [i] 13:30 Rivali: Che Guevara verzus Fidel Castro [i] 14:35 Moja diagnóza: Oprava srdca cez „kľúčovú dierku“ [i] 15:00 Vnuci Antoina de Saint-Exupéryho [i] 15:20 (Ne)celebrity: Daniel Šlosár [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Záhady mozgu: Doping pre mozog [i] 16:25 Život s kameňom [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Drienčany [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac: Kalkulačka [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Prázdniny [i] 18:55 Velikáni dejín [i] 19:20 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Futbal - Pohár konfederácií FIFA [i] 22:05 Kinorama [i] 22:30 Festivaly 2016: FEST ANČA [i] 22:50 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 23:40 Noc v archíve [i] 00:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:15 Komisár Rex XIII. 3 [i] 14:20 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ – PREMIÉRA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 3 [i] 21:40 PANELÁK XVI.: 2:0 pre Míšu 22 [i] 22:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:00 Paranormálne záhady 3 [i] 01:00 Bostonské zločiny III. 12 [i] 02:00 Nahí v raji III. 7 [i] 03:00 KRIMI 03:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny PLUS [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 22,23/23 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Ochranca II. 5,6 [i] 11:15 DIVOKÉ KONE 80 [i] 12:50 Simpsonovci XXV. 4,5 [i] 13:50 Kutyil s.r.o. 5 [i] 14:45 Faktor strachu III. 16 [i] 15:45 Simpsonovci XXV. 6,7 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Ochranca II. 7,8 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 6 [i] 20:35 X-Men: Budúca minulosť [i] 23:40 Sekundy pred katastrofou IV. 4 [i] 00:40 Walking Dead VI. 10 [i] 01:40 Faktor strachu III. 16 [i] 02:20 Kutyil s.r.o. 6 [i] 03:05 DIVOKÉ KONE 80 [i] 04:00 Sekundy pred katastrofou IV. 4 [i] 04:45 Walking Dead VI. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 08:05 Medium I. 8 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 11:05 Dívka odjinud IV. 9 [i] 12:05 Medium I. 8 [i] 13:05 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 16:05 Dívka odjinud IV. 10 [i] 17:05 Medium I. 10 [i] 18:05 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 9 [i] 22:00 Jak prosté V. 20 [i] 23:00 Laskavý dotek I. 1 [i] 00:00 Medium I. 2 [i] 01:00 Jak prosté V. 20 [i] 02:00 Laskavý dotek I. 1 [i] 02:45 Medium I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 52 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Sajdkáry, mražený francouzský toast, ledničkové kompresory, plnicí dmychadlo 23 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Král Klondiku 19 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Externí pevné disky, mražené krevety, thajské rýžové krabičky, papírové ubrousky 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Goji, bogie a jogi 19 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Chamtivost 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Země bažin 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Prvi dio 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Drugi dio 8 [i] 12:35 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 13:30 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Poslední pokus 6 [i] 14:25 Politici a přežití [i] 15:20 Rybolov nebo smrt [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Goji, bogie a jogi 19 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Chamtivost 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Prvi dio 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - Drugi dio 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Tlakové ventily na nádrže na chemikálie, oplatky, pojízdné kuchyně a tradiční lana 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Hrozná Nova, 1. část 7 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: horká kola Hot Wheels (4. Řada): Roztočená horká kola 1 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: horká kola Hot Wheels (4. Řada): Horká kola Hot Wheels 2 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): New Orleans: Houstone, máme tady problém 4 [i] 00:00 Dvojí přežití (1. Řada): Po bouři 9 [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Promoklí a vyhladovělí 3 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): Hrozná Nova, 1. část 7 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: horká kola Hot Wheels (4. Řada): Roztočená horká kola 1 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: horká kola Hot Wheels (4. Řada): Horká kola Hot Wheels 2 [i] 04:20 Pekelná silnice Ruska [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Postřehy odjinud [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 10:30 Homolka a tobolka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Buď a nebo 13/13 [i] 13:45 13. komnata Ondřeje Banka [i] 14:10 Kdo chce kam... [i] 14:55 Televarieté [i] 16:10 Kojak IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 20:55 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:40 Columbo [i] 23:15 Profil zločinu IV [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Objektiv [i] 01:05 Bolkoviny [i] 01:50 Legendy záchranářství: Emergency [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Domorodé kmeny, zvířata a já: Lví lidé z Kalahari [i] 09:55 Divnopis [i] 10:00 Hitlerův poslední rok 2/2 [i] 10:50 Ženy, které psaly historii: Sophie [i] 11:45 Náš venkov: Kdo je tady normální? [i] 12:10 Ta naša kapela [i] 12:40 Folklorika [i] 13:05 Poutní místa: Žarošice [i] 13:25 S gurmánem na cestách II.: Kansas [i] 14:10 Běsnící moře [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:05 Televizní klub neslyšících [i] 16:30 Příběh letiště Praha [i] 17:25 S kuchařem kolem světa po Paříži 5/6 [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:20 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kuba, perla [i] 21:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i] 21:30 K Pacifiku přes Coast Mountains [i] 21:55 Člověk, to je věda [i] 22:50 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:50 Ve jménu vlasti IV: Šalvar kamíz 3/12 [i] 00:35 Dům z karet III 12/13 [i] 01:25 Dům z karet III 13/13 [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:55 Život mezi kroji [i] 03:20 Příběhy ze Starého kvartýru [i] 03:35 Tři svatby [i] 04:05 Plavidla českých vod [i] 04:25 Noční safari [i] 04:55 Zapomenuté výpravy: Expedice [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz 2 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Baba na zabití 9 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IV 7 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Blízko smrti 184 [i] 14:05 Odložené případy VII: Bunny na útěku 12 [i] 15:00 Odložené případy VII: Vražedné grafitti 13 [i] 15:55 Případy pro Lauru 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Drazí sousedé: Návrat 3 [i] 18:50 Hospoda: Flamendr 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:45 Námořní vyšetřovací služba XIII: Zastavte krvácení 1 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba XIII: Den volna 2 [i] 23:35 Lovci zločinců IV: Lov 18 [i] 00:25 Odložené případy VII: Bunny na útěku 12 [i] 01:15 Odložené případy VII: Vražedné grafitti 13 [i] 01:55 Tělo jako důkaz 2 [i] 03:00 Drazí sousedé: Návrat 3 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Blízko smrti 184 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec 9 [i] 06:35 Chlupatá rota: Ďábelský plán / Čokoholik 25 [i] 07:20 M*A*S*H 221 [i] 08:15 M*A*S*H 222 [i] 08:45 Siska I: Ženich na dožití 5 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska I: Déšť ve Wimbledonu 6 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 14:25 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Ostří hoši 12 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Prázdniny: Jede se na chalupu! 1 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 00:45 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 01:50 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 03:40 Policie Hamburk IV: Ostří hoši 12 [i] 04:25 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:25 Láska na druhý pokus 35-36 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine [i] 10:55 Fatmagul 28/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 97-98 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Cigánky 35-36/162 [i] 18:35 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 99-100 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 11/22 [i] 23:25 Sestrička Jackie VI. 1-2/12 [i] 00:35 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 04:05 L.O.V.E. [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:30 McBride: Padlý idol [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 7 [i] 11:15 McBride: Jako buldok