TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk VII. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 23:00 Čas na svadbu [i] 00:10 Dva a pol chlapa XII. [i] 01:00 Monk VII. [i] 02:35 Čas na svadbu [i] 03:25 Dva a pol chlapa XII. [i] 04:15 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: Jazero Champlain, Niagarské vodopády, USA 6/9 [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Largo 9/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Podfuk [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy I.: Menorca, Španielsko 7/9 [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Šanca na život - 2.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Slovensko chutí [i] 22:20 Prípady 1. oddelenia 3/14 [i] 23:25 Prípady 1. oddelenia 4/14 [i] 00:25 Autosalón [i] 00:50 Prípady 1. oddelenia 3/14 [i] 01:55 Prípady 1. oddelenia 4/14 [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Stretnutia so zvieratami: Dievča a jeho slony [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Zabudnuté hračky [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Prázdninové pikošky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 10:00 Vydatá slečna Rosita [i] 11:10 Chvíľka pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:45 Zázračný darček [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIGUĽOČKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Zrodená v lone vulkánu [i] 13:10 Trhliny vo vzťahoch [i] 13:50 Milan Hodža [i] 14:35 VAT [i] 15:05 Hlavátka podunajská [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Záhady mozgu: Ako sa stane človek zlým? [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Chyžné [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac: Vrtuľník [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Prázdninové pikošky [i] 18:55 Zabudnuté hračky [i] 19:05 Velikáni dejín [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 O deťoch a zvieratkách [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tajné dokumenty nacistov: Nacistický džihád [i] 21:00 Rivali: Che Guevara verzus Fidel Castro [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Vojnové hry a muž, ktorý ich zastavil, a muž, ktorý ich zastavil [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:15 Komisár Rex XIII. 2 [i] 14:20 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ – PREMIÉRA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 21:50 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:30 Spackané plastické operácie: Po zákroku 3/3 [i] 00:00 Bostonské zločiny III. 11 [i] 01:00 Nahí v raji III. 6 [i] 02:00 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Fórky, vtipky XXIII. [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 21,22 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Ochranca II. 3,4 [i] 11:15 DIVOKÉ KONE 79 [i] 12:50 Simpsonovci XXV. 2,3 [i] 13:50 Kutyil s.r.o. 4 [i] 14:45 Faktor strachu III. 15 [i] 15:45 Simpsonovci XXV. 4,5 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Ochranca II. 5,6 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 5 [i] 20:35 Apokalypsa [i] 22:20 Nebezpečné lety 2 [i] 23:25 Walking Dead VI. 9 [i] 00:20 Faktor strachu III. 15 [i] 01:15 Kutyil s.r.o. 5 [i] 02:05 Črepiny [i] 02:35 DIVOKÉ KONE 79 [i] 03:35 Nebezpečné lety 2 [i] 04:20 Walking Dead VI. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:20 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:30 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 08:25 Medium I. 7 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 11:15 Dívka odjinud IV. 8 [i] 12:15 Medium I. 7 [i] 13:15 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 16:00 Dívka odjinud IV. 9 [i] 17:00 Medium I. 8 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince XII. 13 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 12 [i] 23:00 Výkupné I. 13 [i] 00:00 Medium I. 1 [i] 01:00 Myšlenky zločince XII. 12 [i] 02:00 Výkupné I. 13 [i] 02:45 Medium I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 51 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Odlitky těla, vařiče s odsavači, kompresní punčochy, elektrické motocykly 22 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Zamrzlá výplata 18 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Krajky, repliky starožitných rámů, hlavy kol, jak se pěstují orchideje 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Peníze za příšery 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Usměj se a vydrž to 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Drugi dio 6 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Král Klondiku 19 [i] 13:30 Mimořádné projekty (5. Řada): Abú Dhabí 7 [i] 14:25 Mimořádné projekty (5. Řada): NASA 8 [i] 15:20 Mimořádné projekty (7. Řada): Stavba nejdelšího mostu v Srbsku 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Peníze za příšery 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Prvi dio 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635CSi - Drugi dio 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): CNC stroje, citronové koláče a miniaturní válečné figurky 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 20:00 Zlatá horečka: Památka na Johna Schnabela [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jedna unce za hodinu 2 [i] 22:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Procházka po mořském dně 6 [i] 23:00 Stále naživu (1. Řada): Ať se stane cokoliv 4 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Čas rozhodnutí 17 [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Hry o život 4 [i] 01:50 Zlatá horečka: Památka na Johna Schnabela [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jedna unce za hodinu 2 [i] 03:30 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Procházka po mořském dně 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Archivní záběry 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Dioptrie [i] 10:05 Hlavní výhra [i] 11:00 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Na koho to slovo padne 12/13 [i] 13:40 13. komnata Luďka Soboty [i] 14:10 Ďábel ví hodně [i] 15:00 Televarieté [i] 16:05 Kojak IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 21:50 Legendy záchranářství [i] 22:20 Kriminalista [i] 23:20 Motiv III [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:00 Hodinový manžel [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Jordána Dovaly [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Zapomenutý Bečov [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Z lásky nenávist [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Příběh života: Moc 4/6 [i] 09:50 Atlantský oceán: Životodárný proud [i] 10:45 Království divočiny: Bělokur horský [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Chcete je? [i] 12:15 Bohem zapomenuté děti [i] 14:10 1. světová válka na moři: Boj s německými ponorkami [i] 15:00 Evropa 1945: Stěhování národů [i] 15:55 Heydrich - konečné řešení: Češi se nevzdávají 43/44 [i] 16:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 8/10 [i] 16:50 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po pravěkých primátech [i] 17:50 Cestománie [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Český les [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po indickém Paňdžábu [i] 19:20 Zatopené osudy: Vír [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zkáza bitevní lodi Roma [i] 21:00 Vrahem z povolání - utrpení soudce [i] 22:30 Dům z karet III 12/13 [i] 23:15 Dům z karet III 13/13 [i] 00:10 Sestřička Jackie VI: Nancy Woodová 6/12 [i] 00:40 Běsnící moře [i] 02:10 Člověk, to je věda [i] 03:00 Uchem jehly [i] 03:30 Divnopis [i] 03:35 Z očí do očí [i] 04:05 Svítit na cestu [i] 04:30 Osud psaný kartami [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz 1 [i] 09:50 Policie Modrava: Případ ukradené krasavice 16 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IV 6 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Vrať se! 183 [i] 14:05 Odložené případy VII: Vražda na ledě 10 [i] 15:00 Odložené případy VII: Voják, jak se patří 11 [i] 15:55 Případy pro Lauru 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Drazí sousedé: Vzpoura 2 [i] 18:50 Hospoda: Kuchař 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dynastie Nováků: Kouzelník 3 [i] 21:20 Dynastie Nováků: Nevěra 4 [i] 22:20 Kriminálka Las Vegas XV: Další dámská jízda 5 [i] 23:15 Lovci zločinců IV: Karma 17 [i] 00:05 Odložené případy VII: Vražda na ledě 10 [i] 00:55 Odložené případy VII: Voják, jak se patří 11 [i] 01:35 Tělo jako důkaz 1 [i] 02:15 Dva a půl chlapa IV 6 [i] 02:40 Kolotoč [i] 03:10 Drazí sousedé: Vzpoura 2 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Vrať se! 183 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak se ochočí divoký kůň 8 [i] 06:35 Chlupatá rota: Rozárčin svět / Divoká jízda 24 [i] 07:15 M*A*S*H 220 [i] 08:10 M*A*S*H 221 [i] 08:40 Siska I: Desetiprocentní vyděrači 4 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska I: Ženich na dožití 5 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i] 14:25 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Nebezpečné fotografie 11 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Jeden mejdan za druhým 31 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití V: Rychlý a chlupatý 20 [i] 23:25 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i] 00:25 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 01:25 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 03:20 Policie Hamburk IV: Nebezpečné fotografie 11 [i] 04:05 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:25 Láska na druhý pokus 33-34 [i] 08:35 2 baby na mizine [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 2 baby na mizine [i] 11:00 Fatmagul 27/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 95-96 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 33-34/162 [i] 18:45 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 97-98 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 10/22 [i] 23:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 10/10 [i] 00:30 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:30 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho <