Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk VII. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Horná Dolná [i] 23:00 Atletiko Cvernofka [i] 00:00 Mama II. 15-16/22 [i] 00:50 Monk VII. [i] 02:20 Atletiko Cvernofka [i] 03:05 Mama II. 15-16/22 [i] 03:45 Kredenc [i] 04:15 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: Spionkop, Južná Afrika 5/9 [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Šanca na život - 1.časť [i] 09:55 Largo 8/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Dempsey a Makepeacová: Požiar [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy I.: Jazero Champlain, Niagarské vodopády, USA 6/9 [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Slávici v klietke [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 DOKTOR MARTIN: Skraty 7/16 [i] 23:20 Dempsey a Makepeacová: Požiar [i] 01:00 Slávici v klietke [i] 02:25 Reportéri [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Encyklopédia etológie: Učenie a hry [i] 06:20 Fidlibum [i] 06:45 Máša a medveď II [i] 06:55 Zabudnuté hračky [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlivysvedčko [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Separé [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Jazdi hlavou: Požiar v tuneli [i] 10:20 Crainquebille [i] 11:05 Bystrany [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:45 O zvláštnom bračekovi [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPUDING [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 Orientácie [i] 13:15 Generácia [i] 13:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:20 Park [i] 14:50 ZvedaVEC: Potravinárstvo [i] 14:55 Drogy - samovražda na splátky [i] 15:30 Národnostný magazín: Český [i] 16:00 Stretnutia so zvieratami: Dievča a jeho slony [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Brhlovce [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac: Kardiostimulátor [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlivysvedčko [i] 18:55 Zabudnuté hračky [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:10 Velikáni dejín [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Silná zostava: Ako je to s chudobou na Slovensku dnes? [i] 21:00 Boli pri tom (Riaditelia) [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Zabriskie point [i] 00:20 Drogy - samovražda na splátky [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 POLICAJTI V AKCII [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:15 Komisár Rex XIII. 1/12 [i] 14:20 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ – PREMIÉRA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:05 SEDEM [i] 00:05 Bostonské zločiny III. 10 [i] 01:05 Nahí v raji III. 5 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Hoď svišťom 12 [i] 05:45 Keď sa má dom páčiť III. 1/13 [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 20,21 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Vraždy v Midsomeri X. 5 [i] 11:10 DIVOKÉ KONE 78 [i] 12:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 13:10 Hoď svišťom 12 [i] 13:55 Kutyil s.r.o. 3 [i] 14:55 Faktor strachu III. 14 [i] 15:50 Simpsonovci XXV. 2,3 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Ochranca II. 3,4 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 4 [i] 20:35 Super poliši [i] 22:35 OKTAGON MMA [i] 23:10 Pomstiteľ [i] 01:05 Faktor strachu III. 14 [i] 02:00 Kutyil s.r.o. 4 [i] 02:40 Črepiny [i] 03:10 DIVOKÉ KONE 78 [i] 04:05 INKOGNITO [i] 04:55 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 08:35 Medium I. 5 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 11:25 Dívka odjinud IV. 7 [i] 12:25 Medium I. 5 [i] 13:20 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 16:15 Dívka odjinud IV. 8 [i] 17:15 Medium I. 7 [i] 18:15 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 21:00 Jak prosté V. 20 [i] 22:00 Myšlenky zločince XII. 12 [i] 23:00 Profil zločinu VII. 4 [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 02:10 Jak prosté V. 19 [i] 02:55 Jak prosté V. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Diamanty, obklady, plechovky na sušenky 5 [i] 05:35 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Trofeje, kytary 6 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Oregonské zlato 17 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Zásobníky na střelný prach z kravského rohu, formy, pirohy, vnitřní trubky 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Buben za hubičku 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Výprava do kaňonů 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Gas Monkey a vůz pro banditu - 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - Drugi dio 4 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Zamrzlá výplata 18 [i] 13:30 Nutné k přežití (3. Řada): Výběr nejlepších záběrů 2 12 [i] 14:25 Nutné k přežití (2. Řada): Sahara 1 - část 1 1 [i] 15:20 Nutné k přežití (2. Řada): Sahara 2 - část 2 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Buben za hubičku 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - Drugi dio 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Oko hurikánu 2 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Všude dobře, v Nome nejlépe 10 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Vztek 21 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 3 [i] 00:55 Pekelná silnice Ruska [i] 01:50 Nazí a vystrašení (3. Řada): Oko hurikánu 2 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Všude dobře, v Nome nejlépe 10 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Vztek 21 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:45 Výfuk [i] 09:55 168 hodin [i] 10:30 Noc na Karlštejně [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Boby a bobky 11/13 [i] 13:35 13. komnata Radka Jaroše [i] 14:05 Hlavní výhra [i] 14:55 Televarieté [i] 16:10 Kojak IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:50 Reportéři ČT [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Columbo [i] 23:45 Taggart [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 GEN - Galerie elity národa [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Cestománie [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Český les [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Írán, poklady [i] 09:55 Most přes Korintský záliv [i] 10:45 Tajný život skal: Živá země [i] 11:15 Festivalové ozvěny [i] 11:45 Babylon [i] 12:10 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 12:30 Cesty víry: Malované kláštery [i] 13:00 Klíč [i] 13:25 Československý filmový týdeník 1153/2379 [i] 13:40 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 14:05 Ke slávě a chvále [i] 15:00 Bicykly versus automobily [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po plazech [i] 17:25 1. světová válka na moři: Boj s německými ponorkami [i] 18:15 České zázraky: Most mezi životem a smrtí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Načerno veřejně [i] 19:20 Poutní místa: Frýdek a Prašivá [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův poslední rok 2/2 [i] 20:55 Příběh letiště Praha [i] 21:50 Zuřící býk [i] 00:00 Opravdová kuráž [i] 01:45 Pevnosti: Bouda [i] 02:05 Queer: Chapinero [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:05 Salašnictví v Beskydech [i] 03:15 Postel s výhledem [i] 03:40 Na moll... [i] 04:20 Čaj pro třetího [i] 04:45 Vzkaz Valéra Kováče [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3280 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Staré vraždy 8 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IV 5 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Smích léčí 182 [i] 14:05 Odložené případy VII: Čínská čtvrť 8 [i] 15:00 Odložené případy VII: Debatní kroužek 9 [i] 15:55 Případy pro Lauru 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Drazí sousedé: Dědictví 1 [i] 18:50 Hospoda: Závěť 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Případ ukradené krasavice 16 [i] 21:30 Kriminálka Anděl: Loupež 10 [i] 22:40 Kriminálka Las Vegas XV: Kniha stínů 4 [i] 23:35 Lovci zločinců IV: Podvodnice 16 [i] 00:25 Odložené případy VII: Čínská čtvrť 8 [i] 01:15 Odložené případy VII: Debatní kroužek 9 [i] 01:55 Dva a půl chlapa IV 5 [i] 02:35 Áčko: Diagnóza: psycholog [i] 03:15 Drazí sousedé: Dědictví 1 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Smích léčí 182 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak dostal koník nový domek 7 [i] 06:35 Chlupatá rota: Létající radnice / Licence superhrdiny 23 [i] 07:20 M*A*S*H 219 [i] 08:15 M*A*S*H 220 [i] 08:45 Siska I: Smrt hráčky kostek 3 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska I: Desetiprocentní vyděrači 4 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 14:25 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Pohřešované štěstí 10 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kráska a zvíře [i] 22:40 Jak se staví sen - extra [i] 23:55 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 00:55 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 01:55 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 03:45 Policie Hamburk IV: Pohřešované štěstí 10 [i] 04:30 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:15 Láska na druhý pokus 31-32 [i] 08:25 2 baby na mizine [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 2 baby na mizine [i] 10:50 Fatmagul 26/160 [i] 12:05 VELVET IV. 15-16 [i] 14:05 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:45 Cigánky 31-32/162 [i] 18:30 2 baby na mizine [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 95-96 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 9/22 [i] 23:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 9/10 [i] 00:40 2 baby na mizine [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:50 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 6 [i] 06:10 Armáda v sukních [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho [i] 12:35 (Ne)úspěšný Bill [i] 14:15 Špinavej Joe [i] 15:45 Špinavá práce [i] 17:10 Austin Powers: Špionátor [i] 18:50 Bernie [i] 20:30 Blázni ve vězení [i] 22:20 Dobrodružství Forda Fairlanea [i] 00:05 Boj [i] 01:55 Lukostřelci [i] 03:55 Arsen Lupin - zloděj gentleman [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Cestovní vozy [i] 07:30 Atletika [i] 08:30 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i]