TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:05 Kung Fu Panda III. [i] 07:35 Super 8 [i] 09:55 G. I. Joe [i] 12:30 CHART SHOW [i] 14:35 Vitajte v džungli [i] 16:45 Atletiko Cvernofka [i] 17:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Unesená v Istanbule [i] 23:10 S.W.A.T. - Jednotka rýchleho nasadenia [i] 01:30 Unesená v Istanbule [i] 03:40 V pasci [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Postav dom , zasaď strom [i] 05:30 Test magazín: Posteľná bielizeň [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Malý Mikuláš: Atléti [i] 07:35 Martinka I.: Očista prírody 36/52 [i] 07:50 Lilly, malá čarodejnica: Lilly v púšti [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:40 TvMiniUni [i] 09:05 Leto s Katkou: Kamaráti 2/7 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:00 Jazdi hlavou: Požiar v tuneli [i] 10:10 Americké národné parky: Národný park Great smoky mountains 6/8 [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Buď Bindi: Vitajte v NATO [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 14:50 Útek v reťaziach [i] 16:30 Zlaté časy [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zem ohňa 1/2 [i] 22:00 Zem ohňa 2/2 [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 00:35 O 5 minút 12 [i] 01:40 Útek v reťaziach [i] 03:15 Americké národné parky: Národný park Great smoky mountains 6/8 [i] 04:00 Svet v obrazoch [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Cyklopotulky [i] 07:05 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 07:15 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Spišský hrad [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:05 Test magazín: Posteľná bielizeň [i] 10:20 Família [i] 10:50 Zbojnícka nevesta [i] 11:50 Orientácie [i] 12:30 Cyklistika - Majstrovstvá Slovenskej a Českej republiky [i] 15:25 Zrodení pod Poľanou [i] 16:45 Futbal - Pohár konfederácií FIFA [i] 19:05 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 19:15 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:20 Mať tak o koliesko viac: Syntetizátor [i] 19:25 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Pestrý svet [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Marína! [i] 21:20 Art Film Fest 2017 [i] 21:25 Esprit [i] 22:55 Kura na slivkách [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 Kovbojky a anjeli [i] 09:20 Návštevníci 3: Revolúcia [i] 11:45 To bude boj! [i] 13:50 Kuriér 2 [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:45 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 X-Men: Budúca minulosť [i] 23:40 Pomstiteľ [i] 01:40 Hurá na Francúzsko! [i] 03:45 KRIMI 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 06:00 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 19,20 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Najlepšie torty 14/14 [i] 11:00 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 12:20 Keď sa má dom páčiť III. 1,2/13 [i] 13:35 Hoď svišťom 11 [i] 14:25 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 15:40 ČSMT [i] 17:10 Chytrák a dvaja spoločníci [i] 19:50 Hoď svišťom 12 [i] 20:35 Kúpili sme ZOO [i] 23:10 Hurá na Francúzsko! [i] 01:15 Amelia - Stratená v Pacifiku [i] 03:15 Chytrák a dvaja spoločníci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 13 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem III. 1 [i] 07:20 Hannibal Post Mortem III. 3 [i] 07:30 Tým Škorpion II. 17 [i] 08:25 Tým Škorpion II. 18 [i] 09:20 Rookie Blue II. 12 [i] 10:15 Rookie Blue II. 13 [i] 11:15 Ncis: New Orleans I. 22 [i] 12:15 Ncis: New Orleans I. 23 [i] 13:15 Vražedná čísla IV. 2 [i] 14:15 Vražedná čísla IV. 3 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 17:10 Rookie Blue II. 12 [i] 18:05 Rookie Blue II. 13 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 11 [i] 21:55 Podfu(c)k I. 5 [i] 22:55 Myšlenky zločince XII. 12 [i] 23:55 Jak prosté V. 19 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 01:55 Podfu(c)k I. 5 [i] 02:40 Jak prosté V. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 6 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957 3 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Zmetci ve výrobě 10 [i] 08:10 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada) 3 [i] 09:05 Super kamioňáci (3. Řada) 7 [i] 09:55 Povstalecké zlato (1. Řada): Konfederační komplic 4 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 23 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Arogantnost 2 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nesmírné zisky 3 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Dolary a donuty 8 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Zářivá anglická kometa 8 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Nastartuj 17 [i] 15:20 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Konečná 2 [i] 16:15 Souboje robotů (2. Řada) 4 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Jaguar F-Type 9 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Bentley Continental GT Speed 10 [i] 18:05 Pekelné silnice [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Diamanty, obklady, plechovky na sušenky 5 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Trofeje, kytary 6 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 21 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Plavba Vikingů 20 [i] 22:00 Cooperův poklad (1. Řada) 5 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Vrtkavá štěstěna 5 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 3 [i] 01:00 Guy Martin: Stěna smrti [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 21 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Plavba Vikingů 20 [i] 03:30 Cooperův poklad (1. Řada) 5 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Vrtkavá štěstěna 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Jak Honza Kačenku dostal [i] 06:55 Setkání v červenci [i] 08:15 Úsměvy Heleny Vondráčkové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O víle Arnoštce [i] 13:55 Lolinka a kníráč [i] 14:50 Dva chrámy Josefa Kemra [i] 15:45 Homolka a tobolka [i] 17:15 Columbo [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Gen - Galerie elity národa [i] 20:15 Chalupáři [i] 21:10 Chalupáři [i] 22:00 168 hodin [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Hříšní lidé města brněnského: Sólokapr 1/4 [i] 23:45 Místo činu - Schimanski [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:50 Dance World 2010 [i] 02:30 13. komnata Věry Martinové [i] 03:00 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Jordána Dovaly [i] 03:05 Žiješ jenom 2x [i] 03:30 Legendy záchranářství: V plamenech [i] 04:05 Hobby naší doby [i] 04:30 Přes nový práh [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Laurel a Hardy [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1153/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Léto budiž pochváleno [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Češi se nevzdávají 43/44 [i] 10:05 Ležáky (Ti druzí mrtví...) [i] 11:05 Velká vlastenecká válka: Válka s [i] 12:00 Příběh neznámého vojína [i] 12:15 Nedej se [i] 13:10 Chcete mě? [i] 13:35 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Jordána Dovaly [i] 13:40 Křesťanský magazín [i] 14:10 Uchem jehly [i] 14:35 Cesty víry: Malované kláštery [i] 15:05 Na plovárně s Rostislavem Novákem [i] 15:35 Království divočiny: Bělokur horský [i] 16:00 Na cestě po indickém Paňdžábu [i] 16:30 Ženy, které psaly historii: Sophie Schollová [i] 17:20 Domorodé kmeny, zvířata a já: Lví lidé z Kalahari [i] 18:15 Festivalové ozvěny [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Opravdová kuráž [i] 21:50 Bony a klid [i] 23:25 Běsnící moře [i] 00:55 Zítřek nikdy neumírá [i] 02:50 Ta naše povaha česká [i] 03:15 V zajetí železné opony [i] 03:30 Na hranici tradic [i] 03:55 Přes Kanadu na Kružberk [i] 04:15 Páteř mého života [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 1 [i] 06:15 Senzační Spiderman 17 [i] 06:40 Milesova vesmírná dobrodružství 3 [i] 07:10 Příběhy Toma a Jerryho II 11 [i] 07:30 Tučňáci z Madagaskaru II 18 [i] 07:55 Honzíček a Grétička [i] 09:05 Divoké vlny [i] 10:45 Petr Pan [i] 12:45 Dynastie Nováků: Narozeniny 1 [i] 13:45 Dynastie Nováků: Rozchod 2 [i] 14:50 Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas [i] 16:25 Princezna se zlatou hvězdou [i] 17:40 Prázdniny pro psa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Staré vraždy 8 [i] 21:25 Kriminálka Anděl: Baba na zabití 9 [i] 22:40 Ve stínu [i] 00:45 Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas [i] 02:15 Áčko: Místo do důchodu na mateřskou! [i] 02:55 Holky pod zámkem II. [i] 03:40 Chcete být milionářem? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec: Jak Ferda Mravenec ke koníkovi přišel 6 [i] 06:45 Nexo Knights: Klub komiků [i] 07:15 Chlupatá rota: Krádež drahokamu / Železokáč 22 [i] 08:10 M*A*S*H 218 [i] 08:40 M*A*S*H 219 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Pod dohledem 30 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Božské dorty od Markéty [i] 13:55 Herkules [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XVII: Daggerův klub [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mamma Mia! [i] 22:30 Očima Josefa Klímy [i] 23:25 Stalo se [i] 01:15 Vraždy podle Agathy: Žena v květináči 5 [i] 02:15 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 02:45 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:25 Vraždy v Midsomeru XVII: Daggerův klub [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 08:25 Karavan šou [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 11:55 Druhá šanca II. 7-8/16 [i] 14:05 Bostonské vraždy V. 17-18/18 [i] 15:50 Nečistá hra [i] 17:35 Moja krásna čarodejnica [i] 20:00 VELVET IV. 15-16 [i] 21:35 Michael Jackson: Život legendy [i] 00:50 Moja krásna čarodejnica [i] 02:40 Takmer vydaté [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Angelika [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 O smyslu života [i] 12:50 Austin Powers: Špionátor [i] 14:25 Capote [i] 16:20 Admirál [i] 18:35 Výtah smrti [i] 20:30 Smrtící úder [i] 22:10 Bullet [i] 23:40 Černá labuť [i] 01:40 Železný opičák [i] 03:05 Bernie [i] 04:35 Mořská bestie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 05:30 Cyklistika [i] 06:30 Cyklistika [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Atletika [i] 10:00 Snooker [i] 13:00 Atletika [i] 17:15 Watts [i] 17:25 Zprávy [i] 17:30 Cestovní vozy [i] 18:30 Cestovní vozy [i] 19:30 Snooker [i] 22:30 Cestovní vozy [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Atletika [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 11 [i] 05:35 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 12 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 1 4 [i] 07:00 Obři doby ledové 1 2 [i] 08:00 Essequibo: Tajemná řeka 1 2 [i] 09:00 Život ve vzduchu 1: Překonávání gravitace 1 [i] 10:00 Lov 1: Soužití s predátory 7 [i] 11:00 Nekrásnější pláže světa 1 2 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 1 6 [i] 13:00 Recepty na vítězství 1 6 [i] 13:50 Hlubinné peklo [i] 15:00 Sluneční superbouře [i] 16:05 Nalezená Atlantida 1 1 [i] 17:45 Jak se to dělá 5 3 [i] 18:00 Ledové kamiony 7 11 [i] 19:00 Ledové kamiony 7 12