TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Kung Fu Panda III. [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:00 Trampoty s opicou [i] 10:05 Teória veľkého tresku II. [i] 11:10 Notting Hill [i] 13:45 Láska cez internet [i] 16:15 Dobrodružstvo s mojím ex [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Švagor na odstrel [i] 22:35 Vitajte v džungli [i] 00:45 Švagor na odstrel [i] 02:45 Dobrodružstvo s mojím ex [i] 04:10 Teória veľkého tresku II. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Zabudnuté hračky [i] 06:55 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Malý Mikuláš: Trúbka [i] 07:35 Martinka I.: Hľadanie pokladu 35/52 [i] 07:50 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a operné divy [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Trpaslíci [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:40 Atlantída: Nevinné klamstvá 5/13 [i] 10:20 Park [i] 10:55 On air [i] 11:20 Slovensko chutí [i] 12:00 Kvet šťastia 3/3 [i] 12:40 Na krok od neba III.: Skutočná matka 1.časť 19/20 [i] 13:40 Otec a otec [i] 15:10 Záhady tela [i] 16:15 Čo ja viem [i] 17:55 Cestou necestou: Dominikánska republika [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Veľký Nick [i] 23:45 Na krok od neba III.: Skutočná matka 1.časť 19/20 [i] 00:40 Otec a otec [i] 02:05 Veľký Nick [i] 03:35 Atlantída: Nevinné klamstvá 5/13 [i] 04:30 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Encyklopédia etológie: Čo je to etológia [i] 07:25 Polícia [i] 07:40 Jazdi hlavou: 4x4 [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Spišský hrad [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:30 Generácia [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:25 VAT [i] 11:50 Nové technológie: Tím [i] 12:00 ZvedaVEC: Potravinárstvo [i] 12:20 Kvarteto [i] 12:45 Európa v obrazoch [i] 13:15 Motorsport - Slovakiaring [i] 14:45 Halali [i] 15:15 Test magazín: Posteľná bielizeň [i] 15:25 Zlatý Amos [i] 16:45 Futbal - Pohár konfederácií FIFA [i] 19:05 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 19:15 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:20 Mať tak o koliesko viac: Automobil [i] 19:25 Velikáni dejín [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Gen.sk: František Kele [i] 20:25 Motorsport - Slovakiaring [i] 21:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Heleny Vondráčkovej [i] 22:15 Art Film Fest 2017 [i] 22:20 Most III. 3/10 [i] 23:20 Miro Žbirka v Abbey Road [i] 23:40 Predstavujeme vám Modus [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:05 Timon a Pumbaa III. [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 3 [i] 08:50 NAŠI: Majstri psychológie [i] 10:20 Kúpili sme ZOO [i] 13:00 Hobit: Bitka piatich armád [i] 16:10 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 16:45 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 18:20 NAŠI: Recept na domáce blaho [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Návštevníci 3: Revolúcia [i] 23:10 To bude boj! [i] 01:10 500 dní so Summer [i] 03:10 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 04:35 NAŠI: Recept na domáce blaho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 18,19 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 10:55 Keď sa má dom páčiť II. 12,13/13 [i] 11:45 Hľadá sa dom pre milionárov - San Francisco 1/9 [i] 13:10 NA CHALUPE [i] 14:10 PANELÁK XVI. 21 [i] 14:50 NAŠI [i] 15:30 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 17:40 Vraždy v Midsomeri X. 5 [i] 19:50 Hoď svišťom 11 [i] 20:35 Beštia [i] 22:35 Amelia - Stratená v Pacifiku [i] 00:55 Django znovu útočí [i] 02:45 New Kids Nitro [i] 04:00 Hoď svišťom 11 [i] 04:30 Keď sa má dom páčiť II. 12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 11:25 Tým Škorpion II. 17 [i] 12:20 Tým Škorpion II. 18 [i] 13:15 Rookie Blue II. 12 [i] 14:10 Rookie Blue II. 13 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 17:10 Tým Škorpion II. 17 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 18 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 22 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 23 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých II. 8 [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 23:10 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 00:05 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 01:00 Medium V. 15 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 50 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Lisované sklo, nástavby na pickupy, vlákno vlny alpaky, univerzální nože 21 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 5 [i] 06:25 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bear 2 [i] 07:15 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Noah 3 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Volání medvědů 4 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 09:55 Kšefty a kola (1. Řada) 2 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Zářivá anglická kometa 8 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na dvou kolech 8 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na velikosti nezáleží 9 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 8 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 2 [i] 13:30 Extrémní přepravci (1. Řada) 3 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Brazílie 5 [i] 15:20 Povstalecké zlato (1. Řada): Konfederační komplic 4 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 24 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Velká oprava 4 [i] 18:05 Muži Yukonu (6. Řada) 4 [i] 19:00 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 20:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada) 3 [i] 21:00 Super kamioňáci (3. Řada) 5 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Obrovská změna 2 [i] 23:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 6 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Zac Efron 1 [i] 01:50 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada) 3 [i] 02:40 Super kamioňáci (3. Řada) 5 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Obrovská změna 2 [i] 04:20 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Výfuk [i] 07:30 Paví král [i] 08:10 Úsměvy Vlasty Fabianové [i] 08:50 Otec Brown III [i] 09:35 Vrchní, prchni [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O rybáři a rybce [i] 14:00 Letní pohádka [i] 14:55 Letní romance [i] 15:50 Setkání v červenci [i] 17:15 Columbo [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Noc na Karlštejně [i] 21:25 Helena Vondráčková: Já půjdu dál [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:40 Wallander II [i] 00:10 Banánové rybičky [i] 00:40 13. komnata Jany Šulcové [i] 01:10 Dance World 2009 [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Chalupa je hra [i] 02:40 Zahrada je hra [i] 03:00 Český Krumlov [i] 03:20 Zkus mít vkus [i] 03:45 Pod pokličkou [i] 04:10 Žiješ jenom 2x [i] 04:35 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Kdo je tady normální? [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 8/10 [i] 10:50 Ležáky - osada, která ztratila své obyvatele, nikoliv však paměť [i] 11:25 Neznámí hrdinové [i] 11:50 Hitlerův poslední rok 1/2 [i] 12:45 Babylon [i] 13:10 Postřehy odjinud [i] 13:20 Panství Downton VI 9/10 [i] 14:10 Bohem zapomenuté děti [i] 16:05 Atlantský oceán: Životodárný proud [i] 16:55 Kamera na cestách: Írán, poklady [i] 17:50 Zázračná planeta: Příběh života: Moc 4/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Sousedé [i] 19:20 Na cestě po indickém Paňdžábu [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zítřek nikdy neumírá [i] 22:00 Vysvobození [i] 23:45 Bandité v Miláně [i] 01:20 Ve jménu vlasti IV: Šalvar kamíz 3/12 [i] 02:10 Ta naše povaha česká [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Na hranici tradic [i] 03:15 Jizda kole obila [i] 03:35 Divnopis [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Cesty víry: Neklidný Zen [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 36 [i] 06:40 Senzační Spiderman 16 [i] 07:05 Milesova vesmírná dobrodružství 2 [i] 07:30 Příběhy Toma a Jerryho II 10 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru II 17 [i] 08:15 Šestka táhne světem [i] 09:30 Krásná mimozemšťanka [i] 11:35 Svatý muž [i] 13:50 Sedm let v Tibetu [i] 16:35 Apollo 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jupiter vychází [i] 22:45 S ledovým klidem [i] 00:30 Predátor z hlubin [i] 02:15 Áčko [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 03:35 Zlatá muška [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec: O Broukovi Pytlíkovi a o tom, jak... 5 [i] 06:45 Nexo Knights: Horečka rytířské noci [i] 07:15 Chlupatá rota: Hrůza v koruně stromu / Smrdutý mazlíček 21 [i] 07:55 M*A*S*H 217 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Ohnivý kuře II: Trapné vtípky 29 [i] 10:55 Vinaři II: Výlet 1 [i] 12:25 Pevnost Boyard [i] 13:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:25 Bota jménem Melichar [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XV: Škola vražd [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Herkules [i] 22:15 Brutální Everly [i] 00:10 Dobrý synek [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XV: Škola vražd [i] 03:55 Utta Danella: Léto šťastného blázna [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 06:15 Takmer vydaté [i] 08:25 Karavan šou [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Doktorka Zoe III. 21-22/22 [i] 14:10 Bostonské vraždy V. 15-16/18 [i] 15:55 Dobrodružstvo v Afrike [i] 20:00 Lekcia z romantiky [i] 21:40 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 23:40 Všetky sú zadané [i] 01:50 Dobrodružstvo v Afrike [i] 04:50 Bostonské vraždy V. 16/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 4 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:30 McBride: Vylaďte si vraždu [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 První velká vlaková loupěž [i] 12:55 Samotář [i] 14:30 Angelika [i] 16:25 Dvě tváře lásky [i] 18:25 Pokrevní pouto [i] 20:30 Černá labuť [i] 22:25 Den zrady [i] 00:10 Cesta draka [i] 01:55 Kapitán Alatriste [i] 04:10 Capote [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 05:30 Fotbal [i] 06:00 Watts [i] 06:30 Cyklistika [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Atletika [i] 10:00 Snooker [i] 14:00 Atletika [i] 18:15 Snooker [i] 19:25 Zprávy