TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Monk VII. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Ženy v pokušení [i] 00:15 Monk VII. [i] 02:05 Kobra 11 II. 21-22/22 [i] 03:35 Dva a pol chlapa XII. [i] 04:35 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: New Bedford, Provincetown, USA 4/9 [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Posledná pieseň - 2.časť [i] 10:00 Largo 7/39 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Dempseyho tieň [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy I.: Spionkop, Južná Afrika 5/9 [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Šanca na život - 1.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Cestou necestou: Dominikánska republika [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Tri dni Kondora [i] 00:35 Dempsey a Makepeacová: Dempseyho tieň [i] 01:25 Neskoro večer [i] 02:20 Tri dni Kondora [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Stretnutia so zvieratami: Môj zvierací chránenec [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Útek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Večera [i] 11:15 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:40 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - TEKVICOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Rajecké Teplice. [i] 12:45 Moje Kysuce [i] 13:35 Míľniky zdravotníctva [i] 14:05 Život pre druhých [i] 14:30 Ambulancia: Výmena kĺbu - Totálne nové koleno [i] 15:00 JUDr. Ján Papánek [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 15:55 (Ne)celebrity: Daniel Šlosár [i] 16:00 (Ne)celebrity: Ivan Nemčok [i] 16:10 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Partizánska Ľupča [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac: Pohyblivé schody [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Útek [i] 18:55 Zabudnuté hračky [i] 19:05 Velikáni dejín [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:35 Krotká [i] 21:55 Art Film Fest 2017 [i] 22:00 Marián Varga 70 [i] 23:35 Pelle dobyvateľ [i] 02:00 Správy RTVS "N" [i] 02:50 Správy RTVS z regiónov [i] 03:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 Rodinné záležitosti: Travestita, Gandža [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 23 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:00 Beštia [i] 00:05 New Kids Nitro [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fórky, vtipky XXIV. [i] 05:55 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 17,18 [i] 07:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Ochranca 9,10/10 [i] 11:15 DIVOKÉ KONE 77 [i] 12:55 Simpsonovci IX. 23,24 [i] 13:55 Kutyil s.r.o. 2 [i] 14:50 Faktor strachu III. 13 [i] 15:45 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 16:20 Simpsonovci XXV. 1/22 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Ochranca II. 1,2/24 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 3 [i] 20:35 Kuriér 2 [i] 22:20 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 00:30 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 02:05 Faktor strachu III. 13 [i] 02:50 Kutyil s.r.o. 3 [i] 03:35 DIVOKÉ KONE 77 [i] 04:30 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 08:05 Medium I. 4 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 11:05 Dívka odjinud IV. 6 [i] 12:05 Medium I. 4 [i] 13:05 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 16:05 Dívka odjinud IV. 7 [i] 17:05 Medium I. 5 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 4 [i] 22:15 Výkupné I. 13 [i] 23:15 Podfu(c)k I. 8 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev VII 4 [i] 01:20 Profil zločinu VII. 4 [i] 02:20 Medium V. 14 [i] 03:05 True Blood - Pravá krev VII 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 49 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Brusky, prostorové modely terénu, štuková omítka, rychloběžná rolovací vrata 20 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Zlatá rána 16 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Gumové rukavice, sošky z mýdla, skříňky v letadlech, brzdové zámky na motorky 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nesmírné zisky 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Zásah jednou ranou 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Gas Monkey a vůz pro banditu - 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - Prvi dio 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - Drugi dio 2 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Oregonské zlato 17 [i] 13:30 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Ami 6 [i] 14:25 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bam 7 [i] 15:20 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Matt 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (7. Řada): Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nesmírné zisky 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - Drugi dio 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 20:00 Lovci jedů (1. Řada): Tekuté zlato 1 [i] 21:00 Vražedná pole - varianta B (1. Řada): Sériový vrah v Baton Rouge 2 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Útěk El Chapa 8 [i] 23:00 Odvrácená strana Slunce [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 01:50 Lovci jedů (1. Řada): Tekuté zlato 1 [i] 02:40 Vražedná pole - varianta B (1. Řada): Sériový vrah v Baton Rouge 2 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Útěk El Chapa 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Veterán 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:45 Viktorka [i] 10:05 Největší z českých pierotů [i] 11:00 Cesta na Borneo [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Digitální dojnice 10/13 [i] 13:40 13. komnata Jany Nagyové [i] 14:05 Věštkyně [i] 14:35 Televarieté [i] 15:50 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Svatojánský věneček [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:35 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Objektiv [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:35 Diskodrom 2007 [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 proStory: Načerno veřejně [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po plazech [i] 09:55 S gurmánem na cestách II.: Finsko [i] 10:40 Postřehy odjinud [i] 10:45 S kuchařem kolem světa po Paříži 5/6 [i] 11:45 Ke slávě a chvále [i] 12:40 Chcete mě? [i] 13:05 Pevnosti: Bouda [i] 13:25 Nová zpráva z konce světa [i] 14:20 GEN - Galerie elity národa [i] 14:35 Adolf a Eva: Příběh jedné lásky [i] 15:30 Velká vlastenecká válka: Válka s [i] 16:25 Sousedé [i] 16:55 Tajný život skal: Kudy teče řeka [i] 17:20 Domorodé kmeny, zvířata a já: Anakondí lidé z Amazonie [i] 18:15 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 7/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Příběh života: Moc 4/6 [i] 20:55 Panství Downton VI 9/10 [i] 21:50 Cestující v dešti [i] 23:45 Speciální jednotka [i] 01:30 Zatopené osudy: Švihov [i] 01:50 Chcete je? [i] 01:55 Folklorika [i] 02:20 Na hranici tradic [i] 02:45 Ta naše povaha česká [i] 03:15 Divnopis [i] 03:20 Na počátku byl Palacký [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Proč chudoba? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3279 [i] 09:50 Comeback: Křeslo [i] 10:25 Comeback: Gott ex machina [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 4 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Bude to mela! 181 [i] 14:05 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 15:00 Odložené případy VII: Číst mezi řádky 7 [i] 15:55 Případy pro Lauru 5 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3280 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Princezna se zlatou hvězdou [i] 21:35 Hunger Games: Síla vzdoru 2. část [i] 00:15 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 01:05 Odložené případy VII: Číst mezi řádky 7 [i] 01:45 Kriminálka Las Vegas V: Ztraceno v odpadu [i] 02:30 Dva a půl chlapa IV 4 [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Bude to mela! 181 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O tom, jak cvrčkovi nehrála televize 4 [i] 06:35 Chlupatá rota: Fantastická Fifinka / Nemluvňata 20 [i] 07:20 M*A*S*H 216 [i] 08:15 M*A*S*H 217 [i] 08:45 Siska I: Dcery paní Malowé 2 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska I: Smrt hráčky kostek 3 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 14:25 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Rybí válka 9 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Výlet 1 [i] 21:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:10 Castle na zabití V: Život jiných 19 [i] 00:05 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 01:05 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i] 02:05 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 04:00 Policie Hamburk IV: Rybí válka 9 [i] 04:45 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:20 Láska na druhý pokus 29-30 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine [i] 10:55 Fatmagul 25/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 93-94 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 29-30/162 [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Takmer vydaté [i] 22:15 Dámska jazda [i] 00:55 Nečistá hra [i] 02:35 Dámska jazda [i] 04:30 2 baby na mizine [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:30 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 26 [i] 11:20 McBride: Vylaďte si vraždu [i] 12:55 Erasmus 2 [i] 15:05 Samotář [i] 16:40 První velká vlaková loupěž [i] 18:35 14 ostří [i] 20:30 Pokrevní pouto [i] 22:35 Velké naděje [i] 00:45 Ďáblova ruka [i] 02:15 Bullet [i] 03:35 Kapitán Alatriste [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cestovní vozy [i] 06:30 Vytrvalostní závody [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Snooker [i] 10:00 Snooker [i] 17:45 Atletika [i] 20:15 Cyklistika [i] 21:10 Zprávy [i] 21:15 Vytrvalostní závody