TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Monk VII. [i] 14:05 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 POČASIE [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 EURO 2017: SLOVENSKO 21 - ŠVÉDSKO 21 [i] 22:50 Dobre vedieť! [i] 00:10 Top aplikácie [i] 00:25 Dva a pol chlapa XII. [i] 01:15 Monk VII. [i] 02:50 Kobra 11 II. 19-20/22 [i] 04:30 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: Rodby a Hrad Kronborg 3/9 [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Posledná pieseň - 1.časť [i] 10:00 Largo 6/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Jazdi hlavou: Mám prednosť [i] 14:35 Dempsey a Makepeacová: Tajné prípravy [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy I.: New Bedford, Provincetown, USA 4/9 [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Posledná pieseň - 2.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Vondráčková 70: Zlaté časy [i] 21:30 Mafiáni: Jaroslav Svěchota - Ten, čo ťahal nitky [i] 22:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Prípad Kaplná [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Rodičovská nočná mora 22/23 [i] 23:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Adopcia 23/23 [i] 00:20 Dempsey a Makepeacová: Tajné prípravy [i] 01:05 Largo 6/39 [i] 01:50 Mafiáni: Jaroslav Svěchota - Ten, čo ťahal nitky [i] 02:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Prípad Kaplná [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Stretnutia so zvieratami: Medzi delfínmi [i] 06:30 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Skin [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Encyklopédia slovenských obcí: Lednica [i] 08:55 Miestopis cechov a manufaktúr: Hrebenári z Radvane [i] 09:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Turčianski olejkári [i] 09:35 Maďarský magazín [i] 10:00 Na baňu klopajú 4/4 [i] 11:05 Piesne domova: Pri prameni Kysuce [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:40 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KALERÁBOVÝ SMAJLÁTIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Levoča [i] 12:45 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Ostrov Stewart Island [i] 13:35 Rakovina: Zabudnutá cesta [i] 14:35 Umenie [i] 15:05 Trezor: Osvedčenie telocvikára Zocha [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Stretnutia so zvieratami: Môj zvierací chránenec [i] 16:25 Test magazín: AAA batérie [i] 16:35 Separé [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Istebné [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac: Volkmen [i] 18:50 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:00 Velikáni dejín [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Futbal - Pohár konfederácií FIFA [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Art Film Fest 2017 [i] 22:35 VAT [i] 23:05 Vojnové denníky [i] 23:55 Polícia [i] 00:10 Jazdi hlavou: Mobil [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Národnostné správy [i] 01:35 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 22 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:40 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Plastické operácie: Znetvorení prírodou 5 [i] 00:00 Bostonské zločiny III. 9 [i] 01:00 Nahí v raji III. 3,4 [i] 03:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Črepiny [i] 05:40 Fórky, vtipky XXIV. [i] 06:00 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 16,17 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Ochranca 7,8 [i] 11:15 DIVOKÉ KONE 76 [i] 12:55 Simpsonovci IX. 21,22 [i] 13:55 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 14:50 Faktor strachu III. 12 [i] 15:45 Simpsonovci IX. 23,24 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Ochranca 9,10/10 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 2 [i] 20:35 Hobit: Bitka piatich armád [i] 23:40 Walking Dead VI. 8 [i] 00:40 Faktor strachu III. 12 [i] 01:40 Kutyil s.r.o. 2 [i] 02:30 DIVOKÉ KONE 76 [i] 03:30 Walking Dead VI. 8 [i] 04:10 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:10 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 08:10 Prozíravost II. 14 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 11:05 Dívka odjinud IV. 5 [i] 12:05 Prozíravost II. 14 [i] 13:00 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 16:00 Dívka odjinud IV. 6 [i] 17:00 Medium I. 4 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 12 [i] 03:20 AXN Insider - Hannibal 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 48 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Kozlíky a soupravy nářadí, ovocná zmrzlina, školní autobusy 19 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): I přes mrtvoly 15 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Struny ze střev, absint, páskové přezky a zamykací kliky 13 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Arogantnost 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Konec cesty 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rekonstrukce vozu Shelby, 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Prvi dio 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Drugi dio 12 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Zlatá rána 16 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 22 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 23 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 24 [i] 16:15 Jak se to dělá (6. Řada): Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky 78 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Arogantnost 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - Prvi dio 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - Drugi dio 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Potěšení pro oči 23 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Správná kombinace 24 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 7 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 8 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 4 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Všude kolem uličníci 9 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Velká Británie 2 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Potěšení pro oči 23 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Správná kombinace 24 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 7 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): BMW Z1 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Deník [i] 10:20 Hitparáda televizní zábavy [i] 11:15 A máte nás holky v hrsti [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Teskně hučí Niagára 9/13 [i] 13:35 13. komnata Boba Frídla [i] 14:05 Cesta na Borneo [i] 15:00 Televarieté [i] 16:10 Kojak IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Den, kdy nevyšlo slunce [i] 21:25 Vrchní, prchni [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Taggart [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo zábřežského děkana Františka Eliáše [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Tatra kolem světa [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Člověk, to je věda [i] 09:55 České zázraky: Nanořešení made in [i] 10:20 1. světová válka na moři: Bitevní lodě ze Scapa Flow [i] 11:10 Příběh bronzového letce [i] 11:30 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:20 Bicykly versus automobily [i] 14:20 Proč chudoba? [i] 15:15 Adolf a Eva: Příběh jedné lásky [i] 16:05 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 16:30 Ženy, které psaly historii: Královna Luisa [i] 17:25 Most přes Korintský záliv [i] 18:15 Jižní Korea - Od Soulu až po Čedžu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Pevnosti: Stříbrná hora [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa po Paříži 5/6 [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Klenoty naší krajiny: Český les [i] 22:00 České zázraky: Most mezi životem a smrtí [i] 22:30 Experti [i] 23:55 Queer: Chapinero [i] 00:25 Sestřička Jackie VI: Rag & Bone 5/12 [i] 00:50 Cena Gratias Tibi 2017 [i] 01:20 Vesnicopis [i] 01:40 Náš venkov: Jaroslav nad Popelkou [i] 02:05 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 02:10 Ta naše povaha česká [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Musím jít dál [i] 03:15 Divnopis [i] 03:20 Na hranici tradic [i] 03:45 Touha po prostoru [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:20 Novashopping 08:35 Ulice 3278 [i] 09:30 Zlatá muška [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 3 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Slyšíš mě? 180 [i] 14:05 Odložené případy VII: Duše 4 [i] 15:00 Odložené případy VII: Ženy na křídlech 5 [i] 15:55 Případy pro Lauru 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3279 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Křeslo [i] 20:50 Comeback: Gott ex machina [i] 21:25 Divočáci [i] 23:25 Lovci zločinců IV: Otázky a odpovědi 15 [i] 00:15 Odložené případy VII: Duše 4 [i] 00:55 Odložené případy VII: Ženy na křídlech 5 [i] 01:35 Kriminálka Las Vegas V: Viva Las Vegas [i] 02:20 Dva a půl chlapa IV 3 [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Slyšíš mě? 180 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak Ferda neměl deštník a jak... 3 [i] 06:35 Chlupatá rota: Papoušek a páv / Spláchnutý 19 [i] 07:20 M*A*S*H 215 [i] 08:10 M*A*S*H 216 [i] 08:40 Siska I 1 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Cesty lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska I: Dcery paní Malowé 2 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 14:25 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Dvojí život 8 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Pod dohledem 30 [i] 21:30 Pevnost Boyard [i] 23:05 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 00:15 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 01:15 Rosamunde Pilcher: Cesty lásky [i] 03:10 Policie Hamburk IV: Dvojí život 8 [i] 03:55 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:25 Láska na druhý pokus 27-28 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine [i] 11:00 Fatmagul 24/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 91-92 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 27-28/162 [i] 18:45 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 93-94 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 8/22 [i] 23:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 8/10 [i] 00:30 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:45 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:05 L.O.V.E. [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 2 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:30 McBride: To je vražda, madam [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý [i] 12:40 Armáda v sukních