Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Varte s nami [i] 09:00 Búrlivé víno [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Monk VII. [i] 14:00 Bez servítky [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 CHART SHOW [i] 23:45 Dva a pol chlapa XII. [i] 00:40 Monk VII. [i] 02:20 Honba za zlatým pokladom [i] 04:15 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy I.: Rieka Hudson a New York 2/9 [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Pochovaná zaživa - 2.časť [i] 10:00 Largo 5/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Jazdi hlavou: Predbiehanie [i] 14:35 Dempsey a Makepeacová: Zásah [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy I.: Rodby a Hrad Kronborg 3/9 [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Posledná pieseň - 1.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Odsúdený [i] 22:05 Vražda na útese [i] 23:35 Dempsey a Makepeacová: Zásah [i] 00:25 Largo 5/39 [i] 01:10 Odsúdený [i] 02:50 Občan za dverami [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Stretnutia so zvieratami: Hľadanie medveďa [i] 06:30 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Zabudnuté hračky [i] 07:05 Velikáni dejín [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Farby dúhy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Na baňu klopajú 3/4 [i] 11:05 Materina pieseň [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:40 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HUBOVÉ SMAJLIMUFFINKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Tajné dokumenty nacistov: Vraždiace nacistické baktérie [i] 13:30 Rivali: Kalašnikov verzus M16 [i] 14:35 Moja diagnóza: Zvládnuť cukrovku je veľká výzva [i] 15:05 Kvety Slovenska [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Stretnutia so zvieratami: Medzi delfínmi [i] 16:25 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 16:45 Futbal - Pohár konfederácií FIFA [i] 19:05 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 19:15 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:20 Mať tak o koliesko viac: Platobná karta [i] 19:25 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Farby dúhy [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Ostrov Stewart Island [i] 20:50 Rakovina: Zabudnutá cesta [i] 21:45 Gen.sk: Peter Labaš [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Art Film Fest 2017 [i] 22:35 Umenie [i] 23:00 Festivaly 2017: CIRKUL´ART [i] 23:15 Kinorama [i] 23:40 Retro noviny [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 21 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:40 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 2 [i] 21:45 PANELÁK XVI.: Pánska jazda 21 [i] 22:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:00 Paranormálne záhady II. 2 [i] 01:00 Bostonské zločiny III. 8 [i] 02:00 Nahí v raji III. 1,2/8 [i] 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Črepiny [i] 05:40 Fórky, vtipky XXIV. [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 15,16 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Ochranca 5,6 [i] 11:15 DIVOKÉ KONE 75 [i] 12:55 Simpsonovci IX. 19,20 [i] 13:55 Profesionáli 16/16 [i] 14:50 Faktor strachu III. 11 [i] 15:45 Simpsonovci IX. 21,22 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Ochranca 7,8 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 20:35 Labyrint: Útek [i] 23:05 Sekundy pred katastrofou IV. 3 [i] 00:05 Walking Dead VI. 7 [i] 01:05 Faktor strachu III. 11 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE 75 [i] 03:40 Sekundy pred katastrofou IV. 3 [i] 04:25 Walking Dead VI. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:15 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 08:10 Prozíravost II. 13 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 11:10 Dívka odjinud IV. 4 [i] 12:10 Prozíravost II. 13 [i] 13:10 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 16:05 Dívka odjinud IV. 5 [i] 17:05 Prozíravost II. 14 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 8 [i] 22:00 Jak prosté V. 19 [i] 23:00 Vzkazy mrtvých II. 8 [i] 00:15 Medium V. 14 [i] 01:15 Jak prosté V. 19 [i] 02:10 Vzkazy mrtvých II. 8 [i] 03:05 Medium V. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 47 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Uhlíkové vlákno, restaurování starožitných rámů, železniční vozy, ozdoby kapot 18 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Hora za milion dolarů 14 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Papírové vějíře, olej z vlašských ořechů a měď 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Swami říká 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Na pokraji 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rekonstrukce vozu Shelby, 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - Drugi dio 10 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): I přes mrtvoly 15 [i] 13:30 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Vyuzený 3 [i] 14:25 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Zabiják 4 [i] 15:20 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Do hlubiny 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (6. Řada): Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu 77 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Swami říká 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Prvi dio 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - Drugi dio 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 21:00 Pouliční psanci (proti Rychle a hlučně: mega závod) (3. Řada): Před závodem 1 [i] 22:00 Pouliční psanci (proti Rychle a hlučně: mega závod) (4. Řada): Mega závod 2 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): New Orleans: Panna vyhrávám, orel prohráváš 3 [i] 00:00 Dvojí přežití (1. Řada): Promočeni na kost 8 [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přežít změnu 2 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 02:40 Pouliční psanci (proti Rychle a hlučně: mega závod) (4. Řada): Mega závod 2 [i] 03:30 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Fiesta XR2 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): VW s děleným předním sklem 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Český Krumlov [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:45 Už vám není dvacet, paní Bláhová [i] 10:25 Postřižiny [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Osmistá první kráva 8/13 [i] 13:40 13. komnata Věry Martinové [i] 14:05 Nevěsta [i] 14:30 Televarieté [i] 16:10 Kojak IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Nemocnice na kraji města [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Columbo [i] 23:10 Profil zločinu IV [i] 00:00 Otec Brown III [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:50 GEN - Galerie elity národa [i] 02:05 Sváteční slovo zábřežského děkana Františka Eliáše [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Domorodé kmeny, zvířata a já: Anakondí lidé z Amazonie [i] 09:55 Hitlerův poslední rok 1/2 [i] 10:45 Ženy, které psaly historii: Královna Luisa [i] 11:40 Náš venkov: Jaroslav nad Popelkou [i] 12:05 Ta naša kapela [i] 12:35 Folklorika [i] 13:00 Poutní místa: Frýdek a Prašivá [i] 13:20 S gurmánem na cestách II.: Finsko [i] 14:05 Kvarteto [i] 14:30 Bicykly versus automobily [i] 15:30 Klíč [i] 15:55 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 16:05 Taxikářem v New Yorku [i] 17:00 S kuchařem kolem světa po Paříži 4/6 [i] 18:00 Kaple - duše rodů: Křivoklát [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:20 Na pomoc životu - dar života 1/2 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Írán, poklady [i] 21:00 Na cestě po indickém Paňdžábu [i] 21:30 Jižní Korea - Od Soulu až po Čedžu [i] 21:55 Člověk, to je věda [i] 22:50 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:50 Ve jménu vlasti IV: Trylon a Perisféra 2/12 [i] 00:35 Dům z karet III 10/13 [i] 01:30 Dům z karet III 11/13 [i] 02:25 Ta naše povaha česká [i] 02:50 Divnopis [i] 02:55 Na hranici tradic [i] 03:20 Palkovická Viktorka [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3277 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Čarodějnice 7 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 2 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Chyťte kocoura! 179 [i] 14:05 Odložené případy VII: Skateborďáci 2 [i] 15:00 Odložené případy VII: Jurisprudence 3 [i] 15:55 Případy pro Lauru 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3278 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Holky pod zámkem II. [i] 21:15 Chcete být milionářem? [i] 22:50 Kriminálka Las Vegas XV: Zlá krev 3 [i] 23:45 Lovci zločinců IV: Vina 14 [i] 00:35 Odložené případy VII: Skateborďáci 2 [i] 01:25 Odložené případy VII: Jurisprudence 3 [i] 02:05 Kriminálka Las Vegas IV: Dvojité x [i] 02:45 Dva a půl chlapa IV 2 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Chyťte kocoura! 179 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec: Jak se šly ploštice koupat 2 [i] 06:45 Chlupatá rota: Mrazotron / Chyť mě 18 [i] 07:30 M*A*S*H 214 [i] 08:25 M*A*S*H 215 [i] 08:55 Jake a tlusťoch V: Mickey Daytona 22 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 11:50 Polední zprávy [i] 11:55 Siska I 1 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 14:25 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Zelenáč 7 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Konec superdoktorů 28 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 00:50 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 01:50 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 03:40 Policie Hamburk IV: Zelenáč 7 [i] 04:25 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:20 Láska na druhý pokus 25-26 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine [i] 10:55 Fatmagul 23/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 89-90 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Cigánky 25-26/162 [i] 18:35 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 91-92 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 7/22 [i] 23:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 7/10 [i] 00:35 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 21 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:30 McBride: Žena tří mužů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 26 [i] 11:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:50 Zoom In 2 26 [i] 11:55 McBride: To je vražda, madam [i] 13:30 Osudová láska [i] 14:55 Zrozeni z moře [i] 16:55 Výtah smrti [i] 18:50 Hlubiny Loch Ness [i] 20:30 Teror [i] 22:00 Vražedné horko [i] 23:35 Železný opičák [i] 01:15 Lovci stínů