TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 FARMA - FINÁLE [i] 14:05 Bez servítky [i] 15:05 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:10 Horná Dolná [i] 23:15 Atletiko Cvernofka [i] 00:15 Mama II. 13-14/22 [i] 01:15 Na život a na smrť [i] 03:15 Mama II. 13-14/22 [i] 04:15 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Svet v obrazoch [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Radosť zo života: Ján Roháč [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Pochovaná zaživa - 1.časť [i] 10:00 Largo 3/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 HiSTORY [i] 14:35 Dempsey a Makepeacová: Krvavé peniaze [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy I.: Kapské mesto, Južná Afrika 1/9 [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Medzi priateľmi [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 DOKTOR MARTIN: Hemofóbia 6/16 [i] 23:10 Dempsey a Makepeacová: Krvavé peniaze [i] 00:00 Largo 3/39 [i] 00:45 Medzi priateľmi [i] 02:05 Reportéri [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Zelený zázrak [i] 06:30 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:40 Päť prštekov na ruke [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Zabudnuté hračky [i] 07:05 Marvin, stepujúci kôň [i] 07:30 Úžasná veda III. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Farebné smajlíky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi hlavou: Motocyklisti [i] 10:15 Na baňu klopajú 1/4 [i] 11:10 Kurov [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:40 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - QUINOA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Biskup Hirka - in memoriam [i] 13:30 Anton Neuwirth - lekár, filozof, humanista [i] 13:50 Cesta [i] 14:30 Park [i] 15:00 ZvedaVEC: Konštrukčná keramika [i] 15:05 Listy - Vincent Šikula [i] 15:30 Národnostný magazín: Bulharský [i] 16:00 Stretnutia so zvieratami: Pakt s kobrou [i] 16:25 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 16:45 Futbal - Pohár konfederácií FIFA [i] 19:05 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 19:10 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:20 Mať tak o koliesko viac: Písací stroj [i] 19:25 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:15 Basketbal - ME 2017 žien v Česku [i] 22:30 Art Film Fest 2017 [i] 22:35 Zväčšenina [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 POLICAJTI V AKCII [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 19 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:40 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:10 SEDEM [i] 00:10 Bostonské zločiny III. 6 [i] 01:10 Nahí v raji II. 5,6 [i] 03:10 KRIMI 03:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Najlepšie torty 13 [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 13,14 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Vraždy v Midsomeri X. 4 [i] 11:10 DIVOKÉ KONE 73 [i] 12:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 13:15 Hoď svišťom 10 [i] 14:00 Profesionáli 14 [i] 14:50 Faktor strachu III. 9 [i] 15:45 Simpsonovci IX. 17,18 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Ochranca 3,4 [i] 19:35 Profesionáli 15 [i] 20:35 Unesená [i] 22:35 OKTAGON MMA [i] 23:10 Láska a iné závislosti [i] 01:35 Faktor strachu III. 9 [i] 02:25 Profesionáli 15 [i] 03:10 DIVOKÉ KONE 73 [i] 04:05 INKOGNITO [i] 04:55 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 08:00 Prozíravost II. 11 [i] 09:00 Havaj 5-0 III. 23 [i] 10:00 Havaj 5-0 III. 24 [i] 11:00 Dívka odjinud IV. 2 [i] 12:00 Prozíravost II. 11 [i] 13:00 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 14:00 Havaj 5-0 III. 23 [i] 15:00 Havaj 5-0 III. 24 [i] 16:00 Dívka odjinud IV. 3 [i] 17:00 Prozíravost II. 12 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 21:00 Jak prosté V. 19 [i] 22:00 Myšlenky zločince XII. 11 [i] 23:00 Profil zločinu VII. 3 [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 02:10 Jak prosté V. 18 [i] 02:55 Jak prosté V. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Židle, květináče a gramofony 3 [i] 05:35 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Mince, reproduktory a závodní auta 4 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Posádka válčí 12 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Železné vany, panenky Kachina lidu Hopi, motor důlního náklaďáku, paměťové karty 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Nikdo není sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - Drugi dio 6 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Godzillí zlato 13 [i] 13:30 Nutné k přežití (3. Řada): Dominikánská republika 9 [i] 14:25 Nutné k přežití (3. Řada): Orgeon 10 [i] 15:20 Nutné k přežití (3. Řada): Výběr nejlepších záběrů 1 11 [i] 16:15 Jak se to dělá (6. Řada): Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary 75 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): VW Type 25 - Prvi dio 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): VW Type 25 - Drugi dio 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Samý popel 4 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Kalné vody 9 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Plavba Vikingů 20 [i] 23:00 Muži Yukonu (6. Řada) 3 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (3. Řada): Samý popel 4 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Kalné vody 9 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Plavba Vikingů 20 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Jaguar XJC 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:45 Host [i] 10:05 168 hodin [i] 10:40 Druhý tah pěšcem [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Konec konců v koncích 6/13 [i] 13:35 13. komnata Jany Šulcové [i] 14:00 A máte nás holky v hrsti [i] 14:45 Televarieté [i] 16:10 Kojak IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Nemocnice na kraji města [i] 21:50 Reportéři ČT [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Columbo [i] 23:45 Taggart [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Velká holka [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Cestománie [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Lužické hory [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Botswana, klenot Afriky [i] 09:50 Japonský rychlovlak [i] 10:45 Tajný život skal: Kudy teče řeka [i] 11:10 Divnopis [i] 11:20 Babylon [i] 11:45 Cesty víry: Neklidný Zen [i] 12:15 Televizní klub neslyšících [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1152/2379 [i] 12:55 Zapomenuté výpravy: Tatra kolem světa [i] 13:20 Zapomenutá země [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:40 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po rybách [i] 15:40 Letecké katastrofy: Třetí pokus [i] 16:25 1. světová válka na moři: Bitevní lodě ze Scapa Flow [i] 17:15 České zázraky: Nanořešení made in [i] 17:45 Basketbal: Česko - Španělsko [i] 20:00 Hitlerův poslední rok 1/2 [i] 21:00 Most přes Korintský záliv [i] 21:55 Fantom Morrisvillu [i] 23:20 Noční vlak do Lisabonu [i] 01:10 Pevnosti: Stříbrná hora [i] 01:30 Queer: Youtuber jako já [i] 01:55 Hýčkaný vetřelec [i] 02:25 Ta naše povaha česká [i] 02:50 Na hranici tradic [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Babylon [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Počátky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3275 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Úmyslné nehody 6 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 24 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Co jste řekl doma? 177 [i] 14:05 Odložené případy VI: Den kdy došlo k atentátu 21 [i] 15:00 Odložené případy VI: Kodex cti 22 [i] 15:55 Případy pro Lauru 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3276 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Blondýnka na hřbitově 15 [i] 21:30 Kriminálka Anděl: Čarodějnice 7 [i] 22:45 Kriminálka Las Vegas XV: CSI syndrom 1 [i] 23:40 Lovci zločinců IV: Restart 12 [i] 00:30 Odložené případy VI: Den kdy došlo k atentátu 21 [i] 01:20 Odložené případy VI: Kodex cti 22 [i] 02:00 Střepiny [i] 02:25 Dva a půl chlapa III 24 [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Co jste řekl doma? 177 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel III: S pravdou ven 9 [i] 06:45 Chlupatá rota: Bláznivý králík Benda / Uloupený diamant 16 [i] 07:25 M*A*S*H 212 [i] 08:20 Policie Hamburk IV: Bankrot 4 [i] 09:10 Jake a tlusťoch V: Nedělám nic špatného 20 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch V: Noční můra 21 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 14:25 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Mořský vlk v nesnázích 5 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Primář nebo výzkum 27 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 00:50 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 01:55 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 03:50 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:15 Láska na druhý pokus 21-22 [i] 08:25 2 baby na mizine [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 2 baby na mizine [i] 10:50 Fatmagul 21/160 [i] 12:05 VELVET IV. 13-14 [i] 14:05 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:45 Cigánky 21-22/162 [i] 18:30 2 baby na mizine [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 87-88 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 5/22 [i] 23:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 5/10 [i] 00:30 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Zrozeni z moře [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:05 McBride: Vražda po půlnoci [i] 13:40 Salon krásy [i] 15:30 Umění mmusí bolet [i] 17:15 Vějíř lady Windermerové [i] 18:50 Lháři [i] 20:30 14 ostří [i] 22:25 Go [i] 00:15 Neporazitelný: Vykoupení [i] 01:55 Oko