Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:35 Kung Fu Panda III. [i] 07:55 Scooby-Doo: Záhada modrého sokola [i] 09:30 Dostaňte agenta Smarta! [i] 11:50 CHART SHOW [i] 14:00 Norbit [i] 16:00 Atletiko Cvernofka [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - FINÁLE - LIVE [i] 22:40 Divoký Django [i] 02:10 Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka [i] 03:50 Teória veľkého tresku II. [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Park [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Náš Timmy [i] 07:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Malý Mikuláš: Záškolácka zábava [i] 07:25 Martinka I.: Klebety 34/52 [i] 07:40 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a Hectorov veľký sen [i] 08:05 Zázračný ateliér [i] 08:35 TvMiniUni [i] 08:50 Leto s Katkou: Ujo Jožko 1/7 [i] 09:30 Slávnosť Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 14:30 Raňajky u Tiffanyho [i] 16:25 Zlaté časy [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Boris Giuliano - Policajt v Palerme 1/2 [i] 22:05 Boris Giuliano - Policajt v Palerme 2/2 [i] 23:50 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 00:40 O 5 minút 12 [i] 01:45 Raňajky u Tiffanyho [i] 03:40 Správy RTVS "N" [i] 04:30 Duel [i] 04:55 Slovensko v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Cyklopotulky [i] 07:15 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Levoča [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:10 Test magazín: AAA batérie [i] 10:20 Motorizmus - 24 hodím Le Mans [i] 11:20 Família [i] 11:50 Núraddín Ali a Anísaldžalísa [i] 13:10 Slovo [i] 13:20 Orientácie [i] 14:00 Motorizmus - 24 hodím Le Mans [i] 15:35 Spomíname na Jána Roháča: Bumerang [i] 16:15 Jeden deň - 90 minút [i] 16:45 Futbal - Pohár konfederácií FIFA: Portugalsko - Mexiko [i] 19:05 Cyklistika - Okolo Švajčiarska 2017 [i] 19:40 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Trebbia [i] 21:35 Art Film Fest 2017 [i] 21:40 Futbal - Pohár konfederácií FIFA [i] 23:20 Atentát [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 Ako Mike 2 [i] 09:15 Vidiečania z Beverly Hills [i] 11:10 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 13:50 Kuriér [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Labyrint: Útek [i] 23:10 Muž so znakom smrti [i] 01:20 Chilli, sex a samba [i] 03:05 KRIMI 03:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 NOVÁ ZÁHRADA 10 [i] 05:45 Keď sa má dom páčiť II. 10 [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 12,13 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Najlepšie torty 13 [i] 11:10 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 12:35 Keď sa má dom páčiť II. 11 [i] 13:20 Hoď svišťom 9 [i] 14:05 "Sněženky a machři" [i] 16:00 ČSMT [i] 17:20 Butch a Sundance: Začiatky [i] 19:45 Hoď svišťom 10 [i] 20:35 Vidiečania z Beverly Hills [i] 22:35 Chilli, sex a samba [i] 00:40 ČSMT [i] 02:00 Hoď svišťom 10 [i] 02:30 Butch a Sundance: Začiatky [i] 04:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tým Škorpion II. 15 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 16 [i] 09:05 Rookie Blue II. 10 [i] 10:05 Rookie Blue II. 11 [i] 11:05 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 12:05 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 13:00 Havaj 5-0 III. 24 [i] 14:00 Vražedná čísla IV. 1 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 17:00 Rookie Blue II. 10 [i] 18:00 Rookie Blue II. 11 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 10 [i] 21:55 Podfu(c)k I. 4 [i] 22:55 Myšlenky zločince XII. 11 [i] 23:55 Jak prosté V. 18 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i] 01:55 Podfu(c)k I. 4 [i] 02:40 Jak prosté V. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 4 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967, 2. část 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Všude kolem uličníci 9 [i] 08:10 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada) 2 [i] 09:05 Super kamioňáci (3. Řada) 6 [i] 09:55 Povstalecké zlato (1. Řada): Věříme ve zlato 3 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 22 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 13 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Swami říká 1 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - varovné znamení 33 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tak do práce 7 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Zbraně s sebou 16 [i] 15:20 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Zastřižená křídla 1 [i] 16:15 Souboje robotů (2. Řada) 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Weismann MF5 7 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Lamborghini Aventador 8 [i] 18:05 Pekelná silnice Ruska [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Židle, květináče a gramofony 3 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Mince, reproduktory a závodní auta 4 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 20 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Rypadlo nebo proplachovací stanice 19 [i] 22:00 Cooperův poklad (1. Řada) 4 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zkouška ohněm 4 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Mel B 7 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 20 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Rypadlo nebo proplachovací stanice 19 [i] 03:30 Cooperův poklad (1. Řada) 4 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zkouška ohněm 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Recept na milování [i] 07:25 Jako malé děti [i] 08:15 Úsměvy Víta Olmera [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Elixír a Halíbela [i] 14:05 Kmotři z blat [i] 14:40 Největší z českých pierotů [i] 15:35 Hogo fogo Homolka [i] 16:55 Hercule Poirot XIII [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Případ pro exorcistu 3/3 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 V hlavní roli [i] 23:35 Místo činu - Schimanski [i] 01:10 Legendy záchranářství: Výbuch plynu [i] 01:40 Bolkoviny [i] 02:35 Brno Open 2010 [i] 03:20 Žiješ jenom 2x [i] 03:45 Sváteční slovo zábřežského děkana Františka Eliáše [i] 03:50 Hobby naší doby [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Království divočiny: Psouni prérioví [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1152/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Kolem dokola okolo kola [i] 09:30 Heydrich - konečné řešení: Bylo nejhůř 42/44 [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Berlínská operace [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 Sváteční slovo zábřežského děkana Františka Eliáše [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Uchem jehly [i] 13:20 Cesty víry: Neklidný Zen [i] 13:50 Kaple - duše rodů: Křivoklát [i] 14:15 Na plovárně s Ivanem Krausem [i] 14:45 S gurmánem na cestách II.: Finsko [i] 15:25 Na cestě po nikaragujském Leonu [i] 15:55 Ženy, které psaly historii: Královna Luisa [i] 16:45 Domorodé kmeny, zvířata a já: Anakondí lidé z Amazonie [i] 17:45 Fotbal: Portugalsko - Mexiko [i] 19:00 Vesnicopis [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Valdezovi koně [i] 21:40 Strašáci [i] 23:35 Taxikářem v New Yorku [i] 00:30 Zlaté oko [i] 02:35 Zapomenuté výpravy: Tatra kolem světa [i] 03:00 "Lavutara" aneb současná romská muzika [i] 03:40 Počesku [i] 03:50 V depozitářích zámeckého pána z Dřínova [i] 04:05 Případ pro ombudsmana [i] 04:20 Defilé 1993-2005 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Lišákoviny [i] 06:00 Jake a piráti ze Země Nezemě 35 [i] 06:25 Senzační Spiderman 15 [i] 06:50 Milesova vesmírná dobrodružství 1 [i] 07:15 Příběhy Toma a Jerryho II 9 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru II 16 [i] 08:00 Víkend [i] 09:05 Cesta peklem [i] 10:50 Velká trojka [i] 12:25 Bláznivej tábor [i] 14:10 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu [i] 15:50 O statečném kováři [i] 17:10 Adéla ještě nevečeřela [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Příběh kmotra [i] 22:20 Střepiny [i] 22:55 Ozbrojení a nebezpeční [i] 00:35 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu [i] 01:50 Volejte Novu [i] 02:25 Cesta peklem [i] 04:10 Holky pod zámkem II. [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel III: Turbulence 8 [i] 06:50 Nexo Knights: Dovolená [i] 07:20 Chlupatá rota: Superhavěť / Nevěsta Husa 15 [i] 08:10 M*A*S*H 210 [i] 08:40 M*A*S*H 211 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Úklid a neklid 28 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:50 Deník malého poseroutky 2 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XV: Sicilská obrana [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Noc v muzeu: Tajemství hrobky [i] 22:20 Očima Josefa Klímy [i] 23:10 Satan přichází [i] 01:35 Vraždy podle Agathy: Pramen smrti 4 [i] 02:35 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:05 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:45 Vraždy v Midsomeru XV: Sicilská obrana [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i] 08:25 Karavan šou [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Druhá šanca II. 5-6/16 [i] 14:10 Bostonské vraždy V. 13-14/18 [i] 15:55 Pestúnmi proti svojej vôli [i] 17:35 To sa môže stať každému [i] 20:00 VELVET IV. 13-14 [i] 21:40 Manžel, či milenec? [i] 23:55 To sa môže stať každému [i] 02:00 Manžel, či milenec? [i] 03:40 Bostonské vraždy V. 14/18 [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:30 Asterix: Sídliště bohů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 11:35 Zoom In 2 17 [i] 11:45 Osvoboditel [i] 13:45 Vějíř lady Windermerové [i] 15:20 Pěst plná hněvu [i] 17:00 Lháři [i] 18:40 Salon krásy [i] 20:30 Oko [i] 22:10 Dlouhá cesta dolů [i] 23:50 Resident Evil: Zánik [i] 01:25 Bruce Lee - Mistr bojových umění [i] 02:50 Neporazitelný: Vykoupení [i] 04:20 Krvelačný netvor [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    15:15 Cyklistika [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 19:30 Motorky [i] 20:00 Motorky [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Vytrvalostní závody [i] 21:30 Motorky [i] 22:00 Motorky [i] 22:30 Rally [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Motorky [i] 01:30 Rally [i] 02:00 Vytrvalostní závody [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 7 [i] 05:35 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 8 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 1 2 [i] 07:00 Dinisauři v Británii 1 2 [i] 08:00 Planeta mutantů 2 6 [i] 09:00 Žralok 1 2 [i] 10:00 Lov 1: Kam se jen schovat 5 [i] 11:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Central Park, New York 8 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 1 4 [i] 13:00 Recepty na vítězství 1 4 [i] 13:55 Uranium 2015: Kámen, který změnil svět 2 [i] 15:00 Země behěm 1000 let [i] 16:00 Cestovatelův průvodce po planetách 1 6 [i] 17:00 Špioni za 2. světové války 1: Agent Garbo, špión, který zachránil den D 12 [i] 18:00 Ledové kamiony 7 7 [i] 19:00 Ledové kamiony 7 8 [i] 20:00 Svobodní zednáři 1 2 [i] 21:00 Dějiny našeho světa 1 2 [i] 22:00 Nacističtí kolaboranti 1 6 [i] 23:05 Ztracené filmy Druhé světové války 1 6 [i] 00:00 Zbraně, jež změnily svět 2 6 [i] 01:00 Elitní jednotky 2 6