TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:45 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:15 Kung Fu Panda III. [i] 08:05 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:35 Olsen Twins: Výzva [i] 10:35 Teória veľkého tresku II. [i] 12:00 Modrá lagúna: Nový začiatok [i] 14:00 Pán Deeds [i] 16:10 Čo to dievča chce? [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Podfukár [i] 22:40 Smrtonosná pomsta [i] 00:40 Podfukár [i] 02:45 Smrtonosná pomsta [i] 04:10 Pán Deeds [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 Zabudnuté hračky [i] 06:30 Marvin, stepujúci kôň [i] 06:55 Náš Timmy [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Malý Mikuláš: Nos strýka Eugena [i] 07:30 Martinka I.: Stretnutie pri rieke 33/52 [i] 07:45 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a ľadové medvede [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Trpaslíci [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:40 Atlantída: Osudový zvrat 4/13 [i] 10:25 Park [i] 10:55 On air [i] 11:20 Slovensko chutí [i] 11:50 Kvet šťastia 2/3 [i] 12:40 Na krok od neba III.: Volania diaľav 17/20 [i] 13:40 Na krok od neba III.: Žijúca legenda 18/20 [i] 14:40 Blázni zo štadióna [i] 16:10 Čo ja viem [i] 17:55 Cestou necestou: Čile [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:20 Nickova bolesť [i] 23:50 Na krok od neba III.: Volania diaľav 17/20 [i] 00:45 Na krok od neba III.: Žijúca legenda 18/20 [i] 01:40 Blázni zo štadióna [i] 03:10 Nickova bolesť [i] 04:40 Atlantída: Osudový zvrat 4/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Autosalón [i] 07:25 Jazdi hlavou: Pravidlo pravej ruky [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Levoča [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Československý filmový týždenník [i] 10:20 Cesta [i] 10:50 Paralympijský magazín [i] 11:20 Magazín Ligy majstrov [i] 12:15 Basketbal - ME 2017 žien v Česku: Slovensko - Bielorusko [i] 15:00 Atletika - PTS Bratislava [i] 16:55 Futbal - Pohár konfederácií FIFA: Rusko - Nový Zéland [i] 19:05 Motorizmus - 24 hodím Le Mans [i] 20:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mariána Turnera [i] 20:45 Ja milujem, ty miluješ [i] 22:20 Art Film Fest 2017 [i] 22:30 Most III. 2/10 [i] 23:30 Jeden deň: Motormánia [i] 00:00 Motorizmus - 24 hodím Le Mans [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:40 Timon a Pumbaa III. [i] 08:35 Simpsonovci XXIV. 1,2/22 [i] 09:25 NAŠI [i] 10:00 Rodinka na výlete [i] 12:10 Hobit: Smaugova pustatina [i] 15:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 16:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 17:30 NAŠI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kráľovská noc [i] 22:55 Láska a iné závislosti [i] 01:25 Fanaticky zamilovaný [i] 03:30 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 11,12 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA 10 [i] 10:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:55 Keď sa má dom páčiť II. 10 [i] 11:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 12/12 [i] 13:05 NA CHALUPE [i] 14:05 PANELÁK XVI.: Facka 20 [i] 14:45 NAŠI [i] 15:30 Fanaticky zamilovaný [i] 17:40 Vraždy v Midsomeri X. 4 [i] 19:45 Hoď svišťom 9 [i] 20:35 Con Air [i] 22:55 Pí a jeho život [i] 01:30 Texas addios [i] 03:05 New Kids Turbo [i] 04:30 Hoď svišťom 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 11 [i] 07:10 Havaj 5-0 III. 24 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 11:05 Tým Škorpion II. 15 [i] 12:05 Tým Škorpion II. 16 [i] 13:05 Rookie Blue II. 10 [i] 14:05 Rookie Blue II. 11 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 17:05 Tým Škorpion II. 15 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 16 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých II. 7 [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i] 23:10 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 00:10 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 01:05 Medium V. 8 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 45 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Závodní volanty, míchaný salát, větrné turbíny 16 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zpět u Brownových 16 [i] 07:15 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Gabe 1 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Strach na vodě 3 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 09:55 Kšefty a kola (1. Řada) 1 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tak do práce 7 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Pátrání po voze Healey 6 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Prodej vozu Phoenix 7 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 7 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 1 [i] 13:30 Extrémní přepravci (1. Řada) 2 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Etiopie 4 [i] 15:20 Povstalecké zlato (1. Řada): Věříme ve zlato 3 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 23 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Odříznuti 3 [i] 18:05 Muži Yukonu (6. Řada) 3 [i] 19:00 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 20:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Lovec a sběrač 2 [i] 21:00 Super kamioňáci (3. Řada) 4 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Neprobádané území 1 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Mel B 7 [i] 01:50 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Lovec a sběrač 2 [i] 02:40 Super kamioňáci (3. Řada) 4 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Neprobádané území 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:30 Dary hadího krále [i] 08:20 Úsměvy českého filmu: Ferenc [i] 09:05 Otec Brown III [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Český Honza [i] 14:05 O Radkovi a Mileně [i] 15:10 Jako malé děti [i] 15:55 Recept na milování [i] 16:55 Hercule Poirot XII [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sedmdesát smíchů Karla Šípa [i] 21:20 Postřižiny [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:00 Wallander II [i] 00:30 Bolkoviny [i] 01:10 Brno Open 2009 [i] 01:50 Na forbíně TM [i] 02:30 Po stopách hvězd [i] 03:00 Pod pokličkou [i] 03:20 Bydlení je hra [i] 03:45 Chalupa je hra [i] 04:10 Zahrada je hra [i] 04:30 Kde bydlely princezny [i] 04:50 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Jaroslav nad Popelkou [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 7/10 [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Slzy, hvězdy a dech [i] 11:00 Letecké katastrofy: Třetí pokus [i] 11:45 Den D v detailech [i] 12:40 Panství Downton VI 8/10 [i] 13:55 Babylon [i] 14:20 Pohlednice z Montmartru [i] 14:35 Svět očima Hanzelky a Zikmunda 11/13 [i] 15:00 Oliverův příběh [i] 16:30 Cena Gratias Tibi 2017 [i] 17:00 Kamera na cestách: Botswana, klenot Afriky [i] 17:50 Zázračná planeta: Příběh života 3/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: V bludišti skal [i] 19:20 Na cestě po nikaragujském Leonu [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zlaté oko [i] 22:10 Syriana [i] 00:15 Ve jménu vlasti IV: Trylon a Perisféra 2/12 [i] 01:05 Sestřička [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:15 Hanácké Sudety [i] 03:40 Na moll... [i] 04:25 Čaj pro třetího [i] 04:55 Cesty víry: Život biskupa Gorazda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Jake a piráti ze Země Nezemě 34 [i] 06:10 Senzační Spiderman 14 [i] 06:35 Kačer Kabrňák II 13 [i] 07:00 Příběhy Toma a Jerryho II 8 [i] 07:25 Tučňáci z Madagaskaru II 15 [i] 07:50 Krásná Locika [i] 09:00 Miláčku, zvětšil jsem naše dítě [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:15 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:30 Výměna manželek IV [i] 14:50 Pomáda [i] 17:10 Deník princezny 2: Královské povinnosti [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jurský park 3 [i] 22:00 Mafiánovi [i] 00:10 Stará křivda [i] 01:45 Kriminálka Miami VI: Munice za všechny peníze 21 [i] 02:25 Prásk [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 03:50 Výměna manželek IV [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel III: Zvláštní zásilka 7 [i] 06:55 Nexo Knights: Monster šéf [i] 07:20 Chlupatá rota: Rajčatová pohroma / Velká chlupatá koule 14 [i] 07:50 M*A*S*H 209 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Ohnivý kuře II: Minulost se vrací 27 [i] 10:50 Přístav II: Pečené kuře 24 [i] 12:05 Pevnost Boyard [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:05 Půl domu bez ženicha [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XV: Smrt a diva [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mattoni Koktejl Festival 2017 [i] 21:55 Světová válka Z [i] 00:15 Temné léto [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XV: Smrt a diva [i] 04:00 Utta Danella: Druhá Eva [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 08:25 Karavan šou [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Doktorka Zoe III. 19-20/22 [i] 14:05 Bostonské vraždy V. 11-12/18 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Sen jedného leta [i] 17:40 Mušle vo vlasoch [i] 20:00 Najlepší ocko [i] 21:40 Rosamunde Pilcherová: Splnený sen [i] 23:45 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 01:55 Najlepší ocko [i] 03:15 Mušle vo vlasoch [i] 04:50 Bostonské vraždy V. 11/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Osvoboditel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Let's Dance 3 [i] 12:50 Antboy: Pomsta rudé fúrie [i] 14:15 Asterix: Sídliště bohů [i] 15:40 Hlubiny Loch Ness [i] 17:20 Jasmíniny slzy [i] 19:00 Dohola [i] 20:30 Velké naděje [i] 22:30 Teror [i] 00:05 Sex Drive [i] 01:55 Pekelná jízda [i] 03:15 Krvelačný netvor [i] 04:40 Krvavý stát [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Vytrvalostní závody [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:00 Vytrvalostní závody [i] 09:45 Watts [i] 10:00 Závody GT [i] 11:15 Watts [i] 11:30 Vytrvalostní závody [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Vytrvalostní závody [i] 14:45 Vytrvalostní závody [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Vytrvalostní závody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 5 [i] 05:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 6 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 1 1 [i] 07:00 Dinisauři v Británii 1 1 [i] 08:00 Planeta mutantů 2 5 [i] 09:00 Žralok 1 1 [i] 10:00 Lov 1: Hlad v moři 4 [i] 11:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Bulvár Hollywood 7