TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk VI. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 POČASIE [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 EURO 2017: POĽSKO 21 - SLOVENSKO 21 [i] 23:00 Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka [i] 01:15 Monk VI. [i] 02:45 Kobra 11 II. 18/22 [i] 03:30 Dva a pol chlapa XII. [i] 04:15 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Rajské záhrady [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Živí a mŕtvi - 2.časť 16/16 [i] 10:00 Largo 2/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Tequila kokteil [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Radosť zo života: Ján Roháč [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Pochovaná zaživa - 1.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Cestou necestou: Čile [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Sto dní v Palerme [i] 00:15 Neskoro večer [i] 01:55 Sto dní v Palerme [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Slovenský kras [i] 06:30 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:40 Päť prštekov na ruke [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Marvin, stepujúci kôň [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:35 Úžasná veda III. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Mamička [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Iba taká hra [i] 11:20 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PARA [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bojnice. [i] 12:40 Svet zajtrajška: Recyklácia plastov má cenu zlata [i] 13:35 Karibu Kenya - alebo ako Slováci menia Keňu [i] 14:05 Ambulancia: Bez okuliarov [i] 14:45 Basketbal - ME 2017 žien v Česku: Slovensko - Turecko [i] 17:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska 2017 [i] 17:40 Správy RTVS z regiónov [i] 17:55 Ahoj Slovensko [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:45 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:50 Mať tak o koliesko viac: Rádio [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Mamička [i] 19:05 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Úžasná veda III. [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:35 Jedenáste prikázanie: Búrky na oblohe [i] 21:45 Pozícia dieťaťa [i] 23:35 BJD 2016: Jon Cleary (USA) [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy RTVS z regiónov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 18 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kuriér [i] 22:40 Con Air [i] 01:05 New Kids Turbo [i] 02:55 KRIMI 03:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Črepiny PLUS [i] 05:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 10,11 [i] 07:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Vtierka Castle VIII. 21,22/22 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 72 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 12:55 Simpsonovci IX. 13,14 [i] 13:55 Profesionáli 13 [i] 14:50 Faktor strachu III. 8 [i] 15:50 Simpsonovci IX. 15,16 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:20 Ochranca 1,2/10 [i] 19:35 Profesionáli 14 [i] 20:35 Pí a jeho život [i] 23:10 "Sněženky a machři" [i] 01:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 02:25 Faktor strachu III. 8 [i] 03:10 Profesionáli 14 [i] 03:45 Črepiny [i] 04:50 DIVOKÉ KONE 72 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:10 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 08:10 Prozíravost II. 10 [i] 09:10 Havaj 5-0 III. 21 [i] 10:05 Havaj 5-0 III. 22 [i] 11:05 Dívka odjinud IV. 1 [i] 12:05 Prozíravost II. 10 [i] 13:05 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 14:05 Havaj 5-0 III. 21 [i] 15:00 Havaj 5-0 III. 22 [i] 16:00 Dívka odjinud IV. 2 [i] 17:00 Prozíravost II. 11 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 23 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 24 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 3 [i] 22:15 Výkupné I. 12 [i] 23:15 Podfu(c)k I. 7 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev VII 3 [i] 01:20 Profil zločinu VII. 3 [i] 02:20 Medium V. 7 [i] 03:05 True Blood - Pravá krev VII 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 44 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Drtiče kamene, látková stínítka lamp, sypání na dorty, napařovací žehličky 15 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Kapitánka Monica 11 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Efilační nůžky, kola vagonu, pečivo do toustovačů a houslové smyčce 9 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Poklady světové války 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Na konci cesty k novým začátkům 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Drugi dio 4 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Posádka válčí 12 [i] 13:30 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Noah 3 [i] 14:25 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bird 4 [i] 15:20 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Billy 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (6. Řada): Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky 74 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Poklady světové války 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - Drugi dio 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Dřevěná okna a kašmír 20 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 20:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 9 [i] 21:00 Vražedná pole - varianta B (1. Řada): Tělo ve Whiskey Bay 1 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhadný hákový kříž 7 [i] 23:00 Záhadná Země (2. Řada): Pátrání po ztracených válečných zajatcích ve Vietnamu 3 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 01:50 Z chlapce mužem (2. Řada) 9 [i] 02:40 Vražedná pole - varianta B (1. Řada): Tělo ve Whiskey Bay 1 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Záhadný hákový kříž 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Thunderbird 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:55 Trojka z mravů [i] 10:50 Panoptikum Města pražského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Oči na kolotoči 5/13 [i] 13:35 13. komnata Zbyňka Merunky [i] 14:05 Babička je ráda [i] 14:35 Reportéři ČT [i] 15:20 Hoří, má panenko [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Dešťová víla [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:35 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Objektiv [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:45 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo spisovatelky Daniely Fischerové [i] 02:20 Dobré ráno 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 proStory: Otevřený dům [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po rybách [i] 09:55 S gurmánem na cestách II.: Mexiko [i] 10:40 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:25 S kuchařem kolem světa po Paříži 4/6 [i] 12:25 Žralok obrovský [i] 13:15 Chcete mě? [i] 13:40 Pevnosti: Stříbrná hora [i] 14:00 Zlato pro Elišku [i] 14:55 Gen - Galerie elity národa [i] 15:10 Hitlerův wehrmacht: Do hořkého konce 5/5 [i] 16:05 Velká vlastenecká válka: Berlínská operace [i] 16:55 Tajný život skal: V bludišti skal [i] 17:20 České stopy: Muž z obrazu [i] 18:15 Hýčkaný vetřelec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - dar života 1/2 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Příběh života: Domov 3/6 [i] 21:00 Panství Downton VI 8/10 [i] 22:15 Sestřička [i] 23:45 Černé zlato [i] 01:55 Zatopené osudy: Žermanická přehrada [i] 02:15 Chcete je? [i] 02:20 Uchem jehly [i] 02:50 Smilovice [i] 03:15 Z očí do očí [i] 03:45 K plnosti života [i] 04:15 Sen o budování elit [i] 04:40 Případ pro ombudsmana [i] 04:55 Proč chudoba? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3274 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Jak žijí milionáři 746 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 23 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Kdo nařídí budík? 176 [i] 14:00 Odložené případy VI: Americký sen 19 [i] 14:55 Odložené případy VI: Sen o svobodě 20 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Munice za všechny peníze 21 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3275 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 O statečném kováři [i] 21:35 Hunger Games: Síla vzdoru 1.část [i] 23:55 Odložené případy VI: Americký sen 19 [i] 00:45 Odložené případy VI: Sen o svobodě 20 [i] 01:25 Kriminálka Miami VI: Osudový zásah 20 [i] 02:10 Dva a půl chlapa III 23 [i] 02:30 Áčko [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě: Kdo nařídí budík? 176 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel III: Kořist 6 [i] 06:45 Chlupatá rota: Franton Káč / Krokodýl Danda 13 [i] 07:30 M*A*S*H 209 [i] 08:25 Policie Hamburk IV: Velké pokušení 3 [i] 09:15 Jake a tlusťoch V: Po celou noc 19 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch V: Nedělám nic špatného 20 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 14:25 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Bankrot 4 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Pečené kuře 24 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:50 Castle na zabití V: Smrt přichází ze záhrobí 17 [i] 23:50 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 00:50 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 01:50 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 03:40 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:20 Láska na druhý pokus 19-20 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 2 baby na mizine [i] 10:55 Fatmagul 20/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 85-86 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 19-20/162 [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Pestúnmi proti svojej vôli [i] 22:15 Bostonské vraždy VI. 17-18/18 [i] 00:15 Medzi vlkmi [i] 02:05 2 baby na mizine [i] 02:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:30 Bostonské vraždy VI. 17-18/18 [i] 04:50 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 7 [i] 05:50 Zoom In 2 10 [i] 06:00 Big Screen 2 26 [i] 06:15 Zoom In 2 12 [i] 06:25 Děti planety Duna 1 3 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 11:35 Zoom In 2 14 [i] 11:45 Pohled na lásku [i] 13:20 Panenská královna 1 1 [i] 15:10 Panenská královna 1 2 [i] 17:00 Let's Dance 3 [i] 18:45 Jasmíniny slzy [i] 20:30 Pěst plná hněvu [i] 22:05 Dnes zemřeš! [i] 23:40 Projekt A 2 [i] 01:30 Resident Evil: Zánik [i] 02:55 Cesta do Afriky [i] 04:20 Dnes zemřeš! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Vytrvalostní závody [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Vytrvalostní závody [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:15 Tenis [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Cyklistika [i] 21:00 Fotbal [i] 21:30 Vytrvalostní závody [i] 22:25 Zprávy [i] 22:30 Tenis [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 03:30 Vytrvalostní závody [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 1 10 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 11 [i] 06:00 V síti 1 5 [i] 06:30 Díla z garáže 1 5 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 2 [i] 08:05 HungaRock z prvni ruky 1 18 [i] 09:15 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 6