Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Čas na svadbu [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:15 Monk VI. [i] 14:10 FARMA [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:05 Dva a pol chlapa XII. [i] 01:00 Monk VI. [i] 02:35 Kobra 11 II. 17/22 [i] 03:20 Dva a pol chlapa XII. [i] 04:10 Čas na svadbu [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Dom v Bretónsku [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Živí a mŕtvi - 1.časť 15/16 [i] 10:05 Largo 1/39 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Neustúpime [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Rajské záhrady [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Živí a mŕtvi - 2.časť 16/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Mafiáni: Mikuláš Černák - boss na doživotie 2. časť [i] 22:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Zrodený zabíjať [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Právo voľby 20/23 [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Prekrútená spravodlivosť 21/23 [i] 00:00 Dempsey a Makepeacová: Neustúpime [i] 00:45 Largo 1/39 [i] 01:35 Slovensko v obrazoch [i] 01:55 Svet v obrazoch [i] 02:20 Mafiáni: Mikuláš Černák - boss na doživotie 2. časť [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Slovenský kras: Človek a kras [i] 06:35 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:45 Päť prštekov na ruke [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Zabudnuté hračky [i] 07:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 07:35 Úžasná veda III. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Mother [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Sú veci,o ktorých sa nehovorí [i] 11:05 Kračúnovce [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - DVOJFAREBNÝ SMAJLITERMIX [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Súostrovie Open Bay Islands [i] 13:10 Tragédia elektronického odpadu [i] 14:05 (Ne)celebrity: Juraj Bauer [i] 14:20 Umenie [i] 14:50 Test magazín: Olivové oleje [i] 15:00 Energetika [i] 15:15 Rómsky magazín [i] 15:40 Národnostné správy [i] 15:50 Správy- Hírek [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska 2017 [i] 17:40 Správy RTVS z regiónov [i] 17:55 Ahoj Slovensko [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:45 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:50 Mať tak o koliesko viac: Röntgen [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Mother [i] 19:05 Zabudnuté hračky [i] 19:15 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:40 Úžasná veda III. [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Zvládnuť cukrovku je veľká výzva [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Svet zajtrajška: Recyklácia plastov má cenu zlata [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Vojnové denníky [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Jazdi hlavou: Deti vidia inak [i] 23:40 Svet z gauča - Grécko [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Národnostné správy [i] 01:50 Správy- Hírek [i] 01:55 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 Rodinné záležitosti: Lovestory s profesorom, Garážový spor [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 17 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Plastické operácie: Znetvorení prírodou 4 [i] 00:00 Bostonské zločiny III. 5 [i] 01:00 Nahí v raji II. 3,4 [i] 03:05 NOVINY TV JOJ 03:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 06:00 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 9,10 [i] 07:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:50 Vtierka Castle VIII. 19,20 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 71 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 12:55 Simpsonovci IX. 11,12 [i] 13:55 Profesionáli 12 [i] 14:50 Faktor strachu III. 7 [i] 15:50 Simpsonovci IX. 13,14 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:35 Vtierka Castle VIII. 21,22/22 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli 13 [i] 20:35 Hobit: Smaugova pustatina [i] 00:05 Walking Dead VI. 5 [i] 01:00 Faktor strachu III. 7 [i] 02:00 Profesionáli 13 [i] 02:35 Črepiny [i] 03:35 DIVOKÉ KONE 71 [i] 04:30 Walking Dead VI. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 08:10 Prozíravost II. 9 [i] 09:10 Havaj 5-0 III. 19 [i] 10:10 Havaj 5-0 III. 20 [i] 11:10 Poslové I. 13 [i] 12:05 Prozíravost II. 9 [i] 13:05 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 14:05 Havaj 5-0 III. 19 [i] 15:05 Havaj 5-0 III. 20 [i] 16:05 Dívka odjinud IV. 1 [i] 17:05 Prozíravost II. 10 [i] 18:05 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 19:05 Havaj 5-0 III. 21 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 43 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Vozítka ESV, mražené ovoce, pivní tácky, kované kliky 14 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Parker má 21 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Kočárky, montované domy, dřevěné flétny a cyklistické pláště 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 10 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Ledovcový pád 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Prvi dio 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Drugi dio 2 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Kapitánka Monica 11 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 19 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 20 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 21 [i] 16:15 Jak se to dělá (6. Řada): Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy 73 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Drugi dio 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Chudák Bogart 25 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Slepá strana 21 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Podlaha pro přátele 22 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 5 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 6 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 3 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Katastrofy na Díkůvzdání 8 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Austrálie 1 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Chudák Bogart 25 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Slepá strana 21 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Podlaha pro přátele 22 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 9 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Obojživelný vůz 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kde bydlely princezny [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Miluji Tě! [i] 10:30 Léto s kovbojem [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Mražené telecí 4/13 [i] 13:40 13. komnata Marthy Elefteriadu [i] 14:10 Deník [i] 14:40 Televarieté [i] 16:05 Kojak IV [i] 17:00 Cestománie: Francie: Zapomenutá Bretaň [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Druhý tah pěšcem [i] 21:20 Hercule Poirot XIII [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 Taggart [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: S Matyldou po [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Člověk, to je věda [i] 09:55 České zázraky: Profesor naděje [i] 10:20 Bitva o Midway [i] 10:40 Zkáza konvoje PQ 17 [i] 11:35 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:30 Křesťanský magazín [i] 13:00 Na pomoc životu - dar života 1/2 [i] 13:20 Chcete je? [i] 13:25 Zapomenutá země [i] 14:20 Proč chudoba? [i] 15:15 Hitlerův wehrmacht: Do hořkého konce 5/5 [i] 16:05 Zapomenuté výpravy: Tatra kolem světa [i] 16:30 Magie Venezuely [i] 17:25 Japonský rychlovlak [i] 18:15 Návrat do Gobi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Pevnosti: Olomouc [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa po Paříži 4/6 [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Klenoty naší krajiny: Lužické hory [i] 22:00 České zázraky: Nanořešení made in [i] 22:30 Válka barev [i] 00:05 Queer: Youtuber jako já [i] 00:30 Sestřička Jackie VI: Džungle lásky 4/12 [i] 01:00 Proč chudoba? [i] 01:50 Náš venkov: Slunce v Galerijní ulici [i] 02:15 Zachraňte stodoly [i] 02:45 Královničky [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:40 Divnopis [i] 03:45 Čaj pro třetího [i] 04:15 Případ pro ombudsmana [i] 04:30 Nad přehradou svítá? [i] 04:55 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3273 [i] 09:45 Výměna manželek VII [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 22 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: To bude trhák! 175 [i] 14:05 Odložené případy VI: Jeffriesův boj 17 [i] 15:00 Odložené případy VI: Vnitřní hlas 18 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Osudový zásah 20 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3274 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jak žijí milionáři 746 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Tenkrát v Mexiku [i] 00:15 Odložené případy VI: Jeffriesův boj 17 [i] 01:05 Odložené případy VI: Vnitřní hlas 18 [i] 01:45 Kriminálka Miami VI: Rodinná záležitost 19 [i] 02:25 Dva a půl chlapa III 22 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: To bude trhák! 175 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel III: Kruté moře 5 [i] 06:45 Chlupatá rota: Ztraceni ve vesmíru / Bouře nad Srstburgem 12 [i] 07:30 M*A*S*H 208 [i] 08:25 Policie Hamburk IV: Problémová Nele 2 [i] 09:15 Jake a tlusťoch V: Nemohu uvěřit, že tě ztratím 18 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch V: Po celou noc 19 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 14:25 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Velké pokušení 3 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Úklid a neklid 28 [i] 21:30 Pevnost Boyard [i] 23:05 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 00:15 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 01:15 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 03:05 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:25 Láska na druhý pokus 17-18 [i] 08:40 2 baby na mizine [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 2 baby na mizine [i] 11:05 Fatmagul 19/160 [i] 12:30 Nekonečná láska 83-84 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 17-18/162 [i] 18:45 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 85-86 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 4/22 [i] 23:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 4/10 [i] 00:30 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 06:00 Big Screen 2 26 [i] 06:15 Zoom In 2 6 [i] 06:25 Děti planety Duna 1 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Tut 1 3 [i] 12:40 Děti planety Duna 1 3 [i] 14:15 Antboy: Pomsta rudé fúrie [i] 15:40 Pohled na lásku [i] 17:15 Můj soused zabiják 2 [i] 18:55 Šanca na lásku [i] 20:30 Cesta do Afriky [i] 22:00 Pekelná jízda [i] 23:30 Na cestě [i] 01:50 Tygrova brigáda [i] 03:50 Blue Valentine: Milostný příběh [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Vytrvalostní závody [i] 07:00 Tenis