TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk VI. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 FARMA [i] 23:15 Kredenc [i] 23:45 Dva a pol chlapa XII. [i] 00:40 Monk VI. [i] 02:25 Kobra 11 II. 15-16/22 [i] 04:05 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Luxus a tradícia - Thajsko [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: V cudzom sveta - 2.časť 14/16 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Zachráň ma [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Správa prezidenta SR o stave republiky [i] 14:45 Postav dom , zasaď strom [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom v Bretónsku [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Živí a mŕtvi - 1.časť 15/16 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Prvotný strach [i] 22:30 Vraždy na Ženevskom jazere [i] 00:00 Dempsey a Makepeacová: Láska až za hrob [i] 00:55 Prvotný strach [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Slovenský kras: Fauna [i] 06:35 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:45 Päť prštekov na ruke [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Zabudnuté hračky [i] 07:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 07:35 Úžasná veda III. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Mama ma má [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Fuente ovejuna [i] 11:05 Víťaz [i] 11:30 Obedníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SNEHOVÉ SMAJLIKOKOSKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:40 Tajné dokumenty nacistov: Nacistickí jaskynní ľudia [i] 13:30 Rivali: Lady Diana verzus Alžbeta II. [i] 14:30 Moja diagnóza: Chrbtica ma naučila počúvať reč tela [i] 15:00 Háčkovaný svet [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:50 Správy- Hírek [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska 2017 [i] 17:40 Správy RTVS z regiónov [i] 17:55 Ahoj Slovensko [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:45 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:50 Mať tak o koliesko viac: Plasty [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Mama ma má [i] 19:05 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Úžasná veda III. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Súostrovie Open Bay Islands [i] 20:55 Tragédia elektronického odpadu [i] 21:45 (Ne)celebrity: Juraj Bauer [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Noc v archíve [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy- Hírek [i] 02:00 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 Rodinné záležitosti: Bezdomovec, Sliepkojedi [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 16 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 1/16 [i] 21:45 PANELÁK XVI.: Facka 20 [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:40 Paranormálne záhady II. 1/12 [i] 00:40 Bostonské zločiny III. 4 [i] 01:35 Nahí v raji II. 1,2/8 [i] 03:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Črepiny PLUS [i] 05:40 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:00 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 8,9 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VIII. 17,18 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 70 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 12:55 Simpsonovci IX. 8,9 [i] 13:55 Profesionáli 11 [i] 14:50 Faktor strachu III. 6 [i] 15:50 Simpsonovci IX. 11,12 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VIII. 19,20 [i] 19:35 Profesionáli 12 [i] 20:35 Hitman [i] 22:35 Sekundy pred katastrofou IV. 2 [i] 23:40 Walking Dead VI. 4 [i] 00:40 Faktor strachu III. 6 [i] 01:40 Profesionáli 12 [i] 02:30 DIVOKÉ KONE 70 [i] 03:25 Sekundy pred katastrofou IV. 2 [i] 04:15 Walking Dead VI. 4 [i] 04:55 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:10 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 08:10 Prozíravost II. 8 [i] 09:10 Havaj 5-0 III. 17 [i] 10:10 Havaj 5-0 III. 18 [i] 11:10 Poslové I. 12 [i] 12:05 Prozíravost II. 8 [i] 13:05 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 14:05 Havaj 5-0 III. 17 [i] 15:05 Havaj 5-0 III. 18 [i] 16:05 Poslové I. 13 [i] 17:00 Prozíravost II. 9 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 19 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 20 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 7 [i] 22:00 Jak prosté V. 18 [i] 23:00 Vzkazy mrtvých II. 7 [i] 00:10 Medium V. 7 [i] 01:10 Jak prosté V. 18 [i] 02:10 Vzkazy mrtvých II. 7 [i] 03:05 Medium V. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 42 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Pneumatiky, péče o umění, potápěčské lahve 13 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Mamutí zlato 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): U-zámky, vigvamy, francouzské rohlíky a zavazadla na kolečkách 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 9 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Nebezpečné duny 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Parádní Customline 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Prvi dio 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Drugi dio 12 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Parker má 21 10 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Vrah: 2. část 18 [i] 15:20 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Ponoř se do toho 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (6. Řada): Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě 72 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Prvi dio 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX-5 - Drugi dio 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 21:00 Pouliční psanci (4. Řada): proti Rychle a hlučně: mega závod, 3. část 4 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada): proti Rychle a hlučně: mega závod, 4. část 5 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): New Orleans: Ničitelé pořadí 2 [i] 00:00 Dvojí přežití (1. Řada): Ztraceni v bažinách 7 [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Opuštěni 1 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 02:40 Pouliční psanci (4. Řada): proti Rychle a hlučně: mega závod, 3. část 4 [i] 03:30 Pouliční psanci (4. Řada): proti Rychle a hlučně: mega závod, 4. část 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Chevrolet Camaro 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 10:35 Svatební cesta do Jiljí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Rekreační středisko pro krávy 3/13 [i] 13:40 13. komnata Vladimíra Brabce [i] 14:10 Miluji Tě! [i] 14:45 Televarieté [i] 16:10 Kojak IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Léto s kovbojem [i] 21:30 Hoří, má panenko [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Columbo [i] 00:00 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jeruzalémská bible [i] 05:25 Křesťanský magazín [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Občan Kane [i] 10:55 Den D v detailech [i] 12:00 Náš venkov: Slunce v Galerijní ulici [i] 12:25 Ta naša kapela [i] 12:55 Hýčkaný vetřelec [i] 13:20 Poutní místa: Svatá Hora [i] 13:40 S gurmánem na cestách II.: Mexiko [i] 14:20 Krušné domovy [i] 14:40 Evropa dnes [i] 15:05 Zapomenutá země [i] 16:00 Televizní klub neslyšících [i] 16:25 Počátky [i] 17:30 S kuchařem kolem světa po Paříži: Čínská a marocká kuchyně 3/6 [i] 18:25 Gen - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:20 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Botswana, klenot Afriky [i] 21:00 Na cestě po nikaragujském Leonu [i] 21:30 Návrat do Gobi [i] 21:55 Člověk, to je věda [i] 22:50 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:50 Ve jménu vlasti IV: Královna dronů 1/12 [i] 00:35 Dům z karet III 8/13 [i] 01:20 Dům z karet III 9/13 [i] 02:10 Fleming 4/4 [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:30 Na moll [i] 04:10 Čaj pro třetího [i] 04:40 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3272 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Viděl jsem anděla 745 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 21 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Zhasni! 174 [i] 14:00 Odložené případy VI: Program ochrany svědků 15 [i] 14:55 Odložené případy VI: Šakalové 16 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Rodinná záležitost 19 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3273 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VII [i] 21:35 Holky pod zámkem II. [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Na kolejích čeká vrah 22 [i] 23:30 Lovci zločinců IV: Jestli-pak-jinak 11 [i] 00:20 Odložené případy VI: Program ochrany svědků 15 [i] 01:10 Odložené případy VI: Šakalové 16 [i] 01:50 Kriminálka Miami VI: Vražda v tunelu 18 [i] 02:30 Dva a půl chlapa III 21 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Zhasni! 174 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel III: Cena za slávu 4 [i] 06:45 Chlupatá rota: Strašlivý zápach / Krunýřova mánie 11 [i] 07:25 M*A*S*H 207 [i] 08:20 Policie Hamburk IV: Hrdinou na jeden den 1 [i] 09:10 Jake a tlusťoch V: Peníze z nebe 17 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch V: Nemohu uvěřit, že tě ztratím 18 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 14:25 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Problémová Nele 2 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Doktorské superstar 26 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 00:50 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 01:50 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 03:40 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:25 Láska na druhý pokus 15-16 [i] 08:35 2 baby na mizine [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 2 baby na mizine [i] 11:00 Fatmagul 18/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 81-82 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 15-16/162 [i] 18:35 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 83-84 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 3/22 [i] 23:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 3/10 [i] 00:30 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 3 [i] 06:00 Big Screen 2 26 [i] 06:15 Zoom In 2 4 [i] 06:25 Děti planety Duna 1 1 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Tut 1 2 [i] 12:35 Děti planety Duna 1 2 [i] 14:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 14:40 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 15:10 Panenská královna 1 1 [i] 16:55 Panenská královna 1 2 [i] 18:45 Austin Powers: Špionátor [i] 20:25 Můj soused zabiják 2 [i] 22:05 Oko [i] 23:50 Mafiánovi [i] 01:45 Nevyřizené účty [i] 03:15 Na cestě [i]