Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Čas na svadbu [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk VI. [i] 14:00 Susedské prípady [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Čas na svadbu [i] 23:50 Dva a pol chlapa XII. [i] 00:50 Monk VI. [i] 02:25 Kobra 11 II. 13-14/22 [i] 04:05 Čas na svadbu [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Pozitívna geometria [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Vraždy v nemocnici [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Jednotka za volantom [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Luxus a tradícia - Thajsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: V cudzom sveta - 2.časť 14/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:45 Slovensko chutí [i] 22:15 Facka: Ritchie 8/8 [i] 23:00 Za každú cenu 6/6 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Jednotka za volantom [i] 00:45 Facka: Ritchie 8/8 [i] 01:30 Za každú cenu 6/6 [i] 02:20 Autosalón [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Slovenský kras: Flóra [i] 06:30 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Zabudnuté hračky [i] 07:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 07:35 Úžasná veda III. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Za všetkým hľadaj mamu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:00 To si ty,Anna? [i] 11:00 Šarišské večierky [i] 11:30 Obedníček: Hrkálka a Korálka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Quinoa na sladko [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Encyklopédia slov.obcí: Štrba [i] 12:50 Spod Tatier pod Fudži [i] 14:30 VAT [i] 14:55 Halali [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 15:50 Správy- Hírek [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska 2017 [i] 17:40 Správy RTVS z regiónov [i] 17:55 Ahoj Slovensko [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka [i] 18:45 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:55 Mať tak o koliesko viac: Solárna energia [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Za všetkým hľadaj mamu [i] 19:05 Zabudnuté hračky [i] 19:15 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:40 Úžasná veda III. [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tajné dokumenty nacistov: Nacistickí jaskynní ľudia [i] 21:00 Rivali: Lady Diana verzus Alžbeta II. [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:45 Čas grimás [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Správy- Hírek [i] 02:05 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:35 Rodinné záležitosti: Láska za peniaze, Rozvedení manželia [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 15 [i] 13:35 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Plastické operácie: Znetvorení prírodou 3 [i] 23:15 Bostonské zločiny III. 3 [i] 00:10 Nahí v raji 5,6/6 [i] 02:15 KRIMI 02:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 7,8 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VIII. 15,16 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 69 [i] 12:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 12:55 Simpsonovci IX. 6,7 [i] 13:55 Profesionáli 10 [i] 14:50 Faktor strachu III. 5 [i] 15:50 Simpsonovci IX. 8,9 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VIII. 17,18 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli 11 [i] 20:35 Králi hôr [i] 22:40 Fakty a fikcie II. 24/24 [i] 23:35 Walking Dead VI. 3 [i] 00:30 Faktor strachu III. 5 [i] 01:30 Profesionáli 11 [i] 02:20 Črepiny [i] 02:50 DIVOKÉ KONE 69 [i] 03:45 Fakty a fikcie II. 24/24 [i] 04:25 Walking Dead VI. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:10 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 08:10 Prozíravost II. 7 [i] 09:10 Havaj 5-0 III. 15 [i] 10:10 Havaj 5-0 III. 16 [i] 11:10 Poslové I. 11 [i] 12:05 Prozíravost II. 7 [i] 13:05 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 14:05 Havaj 5-0 III. 15 [i] 15:05 Havaj 5-0 III. 16 [i] 16:05 Poslové I. 12 [i] 17:00 Prozíravost II. 8 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 17 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 18 [i] 21:00 Myšlenky zločince XII. 11 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 10 [i] 22:55 Výkupné I. 11 [i] 23:55 Medium IV. 16 [i] 00:55 Myšlenky zločince XII. 10 [i] 01:55 Výkupné I. 11 [i] 02:40 Medium IV. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 41 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Holičská křesla, čerpadla splašků, kryty lodí Bimini, naftové filtry 12 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Gigantický kanál 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Hedvábný papír na ubrousky, přívěsy, pantofle a motocyklové helmy 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Pistolnický souboj 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Konec v nedohlednu, 2. část 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Senzační Copo Camaro 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Drugi dio 10 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Mamutí zlato 9 [i] 13:30 Mimořádné projekty (5. Řada): Městské centrum Las Vegas 1 [i] 14:25 Mimořádné projekty (5. Řada): Stadion kovbojů v Dallasu 2 [i] 15:20 Mimořádné projekty (5. Řada): Obojživelná válečná loď 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (6. Řada): Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky 71 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Pistolnický souboj 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Prvi dio 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Od Bube do Buggyja - Drugi dio 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Rypadlo nebo proplachovací stanice 19 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i] 22:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada) 4 [i] 23:00 Stále naživu (1. Řada) 2 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zlatá horečka 15 [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přežít změnu 2 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Rypadlo nebo proplachovací stanice 19 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i] 03:30 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Maserati 3200 GT 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:55 Berete se dobrovolně? [i] 10:35 Ecce homo Homolka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Seno a stáj 2/13 [i] 13:40 13. komnata Světlany Nálepkové [i] 14:05 Host [i] 14:25 Televarieté [i] 16:10 Kojak IV [i] 17:00 Cestománie: Aruba: Šťastný ostrov [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:10 Hercule Poirot XII [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:40 Legendy záchranářství: Výbuch plynu [i] 23:15 Motiv III [i] 23:55 Otec Brown III [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Gen - Galerie elity národa [i] 02:05 Sváteční slovo spisovatelky Daniely Fischerové [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Příběh života: Dospívání 2/6 [i] 09:50 Žralok obrovský [i] 10:40 Království divočiny: Psouni prérioví [i] 11:10 Počesku [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Zlato pro Elišku [i] 13:15 Svět očima Hanzelky a Zikmunda 10/13 [i] 13:40 proStory: Otevřený dům [i] 14:05 Zkáza konvoje PQ 17 [i] 15:00 Hitlerův wehrmacht: Do hořkého konce 5/5 [i] 15:55 Heydrich - konečné řešení: Lidice - obraz pomsty 41/44 [i] 16:20 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 16:50 Cestománie [i] 17:20 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po rybách [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Brdy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu [i] 19:20 Zatopené osudy: Žermanická přehrada [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Berlínská operace [i] 20:55 Počátky [i] 22:00 Dům z karet III 8/13 [i] 22:40 Dům z karet III 9/13 [i] 23:35 Hilsnerova aféra [i] 00:15 Sestřička Jackie VI: Džungle lásky 4/12 [i] 00:45 Muži na prodej [i] 01:35 Člověk, to je věda: Toxoplasma: řídí nás parazit? [i] 02:25 Uchem jehly [i] 02:50 Olga, Jiří a Žítkovské bohyně [i] 03:15 Hraje vám... Moravanka Jana [i] 03:50 Z očí do očí [i] 04:20 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3271 [i] 09:50 Policie Modrava: Jak málo stačilo 14 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 20 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Šéf je šéf 173 [i] 14:05 Odložené případy VI: Nejnovější zprávy 13 [i] 15:00 Odložené případy VI: Kartáčník 14 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Vražda v tunelu 18 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3272 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Viděl jsem anděla 745 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Kitty 21 [i] 23:35 Lovci zločinců IV: Studená válka 10 [i] 00:25 Odložené případy VI: Nejnovější zprávy 13 [i] 01:10 Odložené případy VI: Kartáčník 14 [i] 01:55 Kriminálka Miami VI: Hon na predátora 17 [i] 02:35 Dva a půl chlapa III 20 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Šéf je šéf 173 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel III: Studený pot 3 [i] 06:45 Chlupatá rota: Smrdutá letka / Krádež v muzeu 10 [i] 07:30 M*A*S*H 206 [i] 08:25 Policie Hamburk III: Knokaut 25 [i] 09:15 Jake a tlusťoch V: Dojde k jistým změnám 16 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch V: Peníze z nebe 17 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 14:25 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 15:25 Policie Hamburk IV: Hrdinou na jeden den 1 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Minulost se vrací 27 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití V: Jackson Hunt 16 [i] 23:25 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 00:25 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 01:25 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 03:15 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Chlapi neplačú [i] 05:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:35 Láska na druhý pokus 13-14 [i] 08:40 2 baby na mizine [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 2 baby na mizine [i] 11:10 Fatmagul 17/160 [i] 12:30 Nekonečná láska 79-80 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:55 Chlapi neplačú [i] 17:00 Cigánky 13-14/162 [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 81-82 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 2/22 [i] 23:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 2/10 [i] 00:30 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:00 Zoom In 2 26 [i] 06:10 Zoom In 2 2 [i] 06:20 Ztraceni na Manhattanu [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Tut 1 1 [i] 12:40 Děti planety Duna 1 1 [i] 14:15 Tommy [i] 16:15 Psí únosce [i] 18:20 Barneyho ženy [i] 20:30 Austin Powers: Špionátor [i] 22:05 Identita [i] 23:40 Bruce Lee - Mistr bojových umění [i] 01:15 7 pod nulou [i] 02:40 Mafiánovi [i] 04:25 Identita [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Watts [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 17:30 Atletika [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Jezdectví [i] 21:30 Formule [i] 22:30 Vytrvalostní závody [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Tenis [i] 00:30 Tenis [i]