Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 12:10 Monk VI. [i] 13:00 FARMA [i] 14:10 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 23:00 Atletiko Cvernofka [i] 00:00 Mama II. 11-12/22 [i] 00:50 Monk VI. [i] 01:50 Kobra 11 II. 11-12/22 [i] 03:20 Mama II. 11/22 [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Možnosti ostrova [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: V cudzom sveta - 1.časť 13/16 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vraždi, láska moja [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Strieborný dolár [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Pozitívna geometria [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Naše deti [i] 21:50 Reportéri [i] 22:25 DOKTOR MARTIN: Zlomené srdcia 5/8 [i] 23:15 Dempsey a Makepeacová: Strieborný dolár [i] 00:05 Diagnóza: Vražda: Vraždi, láska moja [i] 00:50 Naše deti [i] 02:20 Reportéri [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Slovenský kras: Vznik a vývoj [i] 06:25 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Zabudnuté hračky [i] 07:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 07:35 Úžasná veda III. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlimama [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 08:35 Tempo [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi hlavou: Predbiehanie [i] 10:15 Skúška vedenia [i] 11:00 Ej, keď si zanôtime [i] 11:30 Obedníček: Hrkálka a Korálka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Paleo smajlichuťovka [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Drevené kostoly Karpatského oblúka [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Generácia [i] 13:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:20 Park [i] 14:50 ZvedaVEC: Zdravé a chutné mlieko [i] 14:55 Autosalón [i] 15:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 15:50 Správy- Hírek [i] 16:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska 2017 [i] 17:40 Správy RTVS z regiónov [i] 17:55 Ahoj Slovensko [i] 18:40 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 18:45 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:55 Mať tak o koliesko viac: Internet [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlimama [i] 19:05 Zabudnuté hračky [i] 19:15 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:40 Úžasná veda III. [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Silná zostava: Prečo kašleme na vzdelávanie? [i] 21:00 Čierna a biela [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Zatmenie [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York V. 14 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:10 SEDEM [i] 00:15 Bostonské zločiny III. 2 [i] 01:10 Nahí v raji 3,4 [i] 03:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 SÚDNA SIEŇ [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 6,7 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vraždy v Midsomeri X. 3 [i] 11:05 DIVOKÉ KONE 68 [i] 12:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 13:05 Hoď svišťom 8 [i] 13:55 Profesionáli 9 [i] 14:50 Faktor strachu III. 4 [i] 15:50 Simpsonovci IX. 6,7 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VIII. 15,16 [i] 19:35 Profesionáli 10 [i] 20:35 Jumper [i] 22:30 OKTAGON MMA [i] 23:00 Premature: Prebudím sa včera [i] 01:00 Faktor strachu III. 4 [i] 02:00 Profesionáli 10 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE 68 [i] 03:40 INKOGNITO [i] 04:30 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:15 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 08:15 Prozíravost II. 6 [i] 09:10 Havaj 5-0 III. 13 [i] 10:10 Havaj 5-0 III. 14 [i] 11:10 Poslové I. 10 [i] 12:10 Prozíravost II. 6 [i] 13:05 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 14:05 Havaj 5-0 III. 13 [i] 15:05 Havaj 5-0 III. 14 [i] 16:05 Poslové I. 11 [i] 17:00 Prozíravost II. 7 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 15 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 16 [i] 21:00 Jak prosté V. 18 [i] 22:00 Myšlenky zločince XII. 10 [i] 23:00 Profil zločinu VII. 2 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 02:20 Jak prosté V. 17 [i] 03:05 Jak prosté V. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 05:35 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Sen o eldorádu 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Repliky jílových dýmek, fontánky na pití, pomerančový likér a kladkové luky 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Dvojí tvář 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Konec v nedohlednu, 1. část 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - Prvi dio 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - Drugi dio 8 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Gigantický kanál 8 [i] 13:30 Nutné k přežití (3. Řada): Rumunsko 6 [i] 14:25 Nutné k přežití (3. Řada): Turecko 7 [i] 15:20 Nutné k přežití (3. Řada): Belize 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (6. Řada): Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky 70 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Dvojí tvář 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Prvi dio 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - Drugi dio 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Hladoví a naštvaní 31 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Děsivá řeka 8 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Rypadlo nebo proplachovací stanice 19 [i] 23:00 Muži Yukonu (6. Řada): Rodokmeny 2 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 1 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (2. Řada): Hladoví a naštvaní 31 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Děsivá řeka 8 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Rypadlo nebo proplachovací stanice 19 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Citroen 2CV 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 10:00 168 hodin [i] 10:35 Smrt talentovaného ševce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Druhý dech: Telecí léta 1/13 [i] 13:35 13. komnata Karla Štědrého [i] 14:05 Berete se dobrovolně? [i] 14:40 Televarieté [i] 16:10 Kojak IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint 7/7 [i] 21:05 Reportéři ČT [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:45 Kriminalista [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Taggart [i] 00:00 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha) [i] 01:45 Andělé tě hlídají [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cestománie [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Brdy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Brazílie ve víru tance [i] 09:55 Love Story [i] 11:30 Postřehy odjinud [i] 11:40 Tajný život skal: V bludišti skal [i] 12:05 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 12:25 Na plovárně s Agnieszkou [i] 12:55 Klíč [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1151/2379 [i] 13:35 Zapomenuté výpravy: S Matyldou po [i] 14:00 Masakry slonů a nosorožců [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:20 Přežijí lední medvědi? [i] 16:15 Světci a svědci: Josef Štemberka [i] 16:30 Cesty dětí [i] 17:20 Zkáza konvoje PQ 17 [i] 18:15 České zázraky: Profesor naděje [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Přikryl odkryl [i] 19:20 Poutní místa: Neratov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Den D v detailech [i] 21:05 Japonský rychlovlak [i] 21:55 Absolvent [i] 23:40 Věž 2/2 [i] 01:10 Pevnosti: Olomouc [i] 01:25 Queer: Kultura smrti [i] 01:55 Domácí hospic [i] 02:15 Bratři Úprkové [i] 02:35 A kdo je tady flákač? [i] 03:00 Ta naša kapela [i] 03:30 Z očí do očí [i] 04:00 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 04:40 Přízraky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3270 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Smrtelný žert 5 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 19 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Chřipka Jiřina 172 [i] 14:00 Odložené případy VI: Křídla 11 [i] 15:00 Odložené případy VI: Loterijní horečka 12 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Hon na predátora 17 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3271 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Jak málo stačilo 14 [i] 21:30 Kriminálka Anděl: Úmyslné nehody 6 [i] 22:45 Kriminálka Las Vegas XIV: Strávený 20 [i] 23:40 Lovci zločinců IV: Lepší známý ďábel... 9 [i] 00:30 Odložené případy VI: Křídla 11 [i] 01:20 Odložené případy VI: Loterijní horečka 12 [i] 02:00 Střepiny [i] 02:25 Dva a půl chlapa III 19 [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Chřipka Jiřina 172 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel III: Pud sebezáchovy 2 [i] 06:45 Chlupatá rota: Zamilovaný profesor / Starosti se starostkou 9 [i] 07:25 M*A*S*H 205 [i] 08:20 Policie Hamburk III: Milenec z Latinské Ameriky 24 [i] 09:10 Jake a tlusťoch V: Člověk nikdy neví 15 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch V: Dojde k jistým změnám 16 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 14:25 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Knokaut 25 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Poloviční radost 25 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 00:50 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 01:50 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 03:45 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Chlapi neplačú [i] 05:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:30 Láska na druhý pokus 11-12 [i] 08:40 2 baby na mizine [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 Priatelia [i] 11:15 Fatmagul 16/160 [i] 12:35 VELVET IV. 11-12 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Cigánky 11-12/162 [i] 18:35 2 baby na mizine [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 79-80 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 1/22 [i] 23:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 1/10 [i] 00:35 2 baby na mizine [i] 01:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Big Screen 2 26 [i] 05:25 Zoom In 2 14 [i] 05:35 Zoom In 2 17 [i] 05:45 Zoom In 2 19 [i] 05:50 Zoom In 2 21 [i] 06:00 Psí únosce [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 11:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 12:05 2 dny v New Yorku [i] 13:45 Ztraceni na Manhattanu [i] 15:25 Nezvaný host [i] 17:00 1911: Pád poslední říše [i] 18:45 Švéd: Muži války [i] 20:30 Projekt A 2 [i] 22:20 7 pod nulou [i] 00:00 Probuzení [i] 01:35 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 03:25 Barneyho ženy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:30 Fotbal [i] 07:30 Vytrvalostní závody [i] 08:30 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Watts [i] 22:15 Fotbal [i] 22:40 Zprávy [i] 22:45 Tenis [i] 00:30 Watts [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Tenis [i] 02:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Současná architektura v Budapešti 1 1 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 2 [i] 06:00 V síti 1 1 [i] 06:30 Díla z garáže 1 1 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 10 [i] 08:05 HungaRock z prvni ruky 1 8