Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Scooby-Doo a nešťastný vlkolak [i] 09:10 Wild Wild West [i] 11:10 CHART SHOW [i] 13:20 Modrý blesk [i] 15:20 Za mrežami [i] 17:35 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Nebezpečný spojenec [i] 23:05 Ochranca spravodlivosti [i] 01:20 Nebezpečný spojenec [i] 03:10 Modrý blesk [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 Zabudnuté hračky [i] 06:35 Marvin, stepujúci kôň [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Malý Mikuláš: Opatrovateľka [i] 07:40 Martinka I.: Zákaz kúpania 32/52 [i] 07:55 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a žraločie mláďa [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:45 TvMiniUni [i] 09:05 Arabela sa vracia: Pán Dekan mení názor 26/26 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:00 Jazdi hlavou: Predbiehanie [i] 10:10 Americké národné parky: Národný park Saguaro 5/8 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Test magazín [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 14:35 Prázdniny v Ríme [i] 16:30 Zlaté časy [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Hranica 1/2 [i] 22:00 Hranica 2/2 [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 00:40 O 5 minút 12 [i] 01:45 Prázdniny v Ríme [i] 03:40 Americké národné parky: Národný park Saguaro 5/8 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Obrazy starého sveta [i] 07:05 Cyklopotulky [i] 07:15 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Drevené kostoly Karpatského oblúka [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:05 Test magazín: Olivové oleje [i] 10:15 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 10:30 Svätá omša na sviatok Najsvätejšej Trojice [i] 12:15 O troch točkách [i] 12:55 Orientácie [i] 13:35 Marína Kráľovičová jubiluje: Rodina Tjaeldovcov [i] 14:50 Nedeľná chvíľka poézie: Večerná pieseň [i] 15:00 Tenis - Roland Garros [i] 18:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska 2017 [i] 18:35 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 18:45 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:50 Mať tak o koliesko viac: Očkovanie [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Nábor [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Úžasná veda III. [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Boj o ťažkú vodu: Piata časť 5/6 [i] 20:50 Boj o ťažkú vodu: Šiesta časť 6/6 [i] 21:40 Gen.sk: Rudolf Urc [i] 22:00 Buenos Aires 1977. Kronika jedného úteku. [i] 23:40 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:10 Ako Mike [i] 09:25 Jumper [i] 11:20 Aloha [i] 13:45 James Bond: Quantum of Solace [i] 15:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Králi hôr [i] 23:00 Hitman [i] 01:00 Milujem ťa, Beth Cooperová [i] 03:05 KRIMI 03:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:45 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 NAŠI [i] 05:40 Forky, vtipky XXVI. [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 5,6 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 Najlepšie torty 12 [i] 10:45 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:20 Keď sa má dom páčiť II. 8,9 [i] 12:35 Otec v sukni [i] 15:15 Srdečný pozdrav zo zemegule [i] 17:25 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 19:45 Hoď svišťom 8 [i] 20:35 Niečo na tej Mary je [i] 23:10 Milujem ťa, Beth Cooperová [i] 01:20 Hoď svišťom 8 [i] 02:05 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 03:50 Keď sa má dom páčiť II. 8 [i] 04:15 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 04:45 Najlepšie torty 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem III. 6 [i] 07:15 Hannibal Post Mortem III. 10 [i] 07:25 Tým Škorpion II. 13 [i] 08:25 Tým Škorpion II. 14 [i] 09:25 Rookie Blue II. 8 [i] 10:25 Rookie Blue II. 9 [i] 11:20 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 12:15 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 22 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 23 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 17:10 Rookie Blue II. 8 [i] 18:10 Rookie Blue II. 9 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 9 [i] 21:55 Podfu(c)k I. 3 [i] 22:55 Myšlenky zločince XII. 10 [i] 23:50 Jak prosté V. 17 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i] 01:50 Podfu(c)k I. 3 [i] 02:30 Jak prosté V. 17 [i] 03:15 Havaj 5-0 III. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Katastrofy na Díkůvzdání 8 [i] 08:10 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada): Aston Martin Vantage V12 S 1 [i] 09:05 Super kamioňáci (3. Řada) 5 [i] 09:55 Povstalecké zlato (1. Řada): Poklad u Chester 2 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 21 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Poklady světové války 11 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 12 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - José v akci 32 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 6 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Osina v ... 15 [i] 15:20 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 16:15 Souboje robotů (2. Řada) 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Rolls-Royce Phantom 5 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Maserati Quattroporte 6 [i] 18:05 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Snaž se nebo zemřeš 6 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 19 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Zlatokopové proti bobrům 18 [i] 22:00 Cooperův poklad (1. Řada) 3 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zoufalý pokus 3 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 1 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Marshawn Lynch 6 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 19 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Zlatokopové proti bobrům 18 [i] 03:30 Cooperův poklad (1. Řada) 3 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zoufalý pokus 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Když Burian prášil [i] 08:15 Úsměvy Zdeňka Žáka [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 13:55 Vojtík a duchové [i] 14:40 Trojka z mravů [i] 15:35 Svatební cesta do Jiljí [i] 17:00 Ecce homo Homolka [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Gen - Galerie elity národa [i] 20:15 Případ pro exorcistu 1/3 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Rána z milosti [i] 23:10 Místo činu - Schimanski [i] 00:40 Legendy záchranářství: Výbuch plynu [i] 01:15 Bolkoviny [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo spisovatelky [i] 02:25 Po stopách hvězd [i] 02:55 Hobby naší doby [i] 03:20 Chalupa je hra [i] 03:45 Bydlení je hra [i] 04:10 Na forbíně TM [i] 04:50 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Cesty víry: DNA kaplana [i] 05:30 Království divočiny: Chňapal dlouhoploutvý [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1151/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Jedeme do ráje [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Lidice - obraz pomsty 41/44 [i] 10:05 Velká vlastenecká válka: Útok na západ [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:20 Sváteční slovo spisovatelky [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:50 Uchem jehly [i] 13:20 Cesty víry: Život biskupa Gorazda [i] 14:00 Atletika: M ČR 2017 [i] 17:05 S gurmánem na cestách II.: Mexiko [i] 17:45 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: S Matyldou po [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Silverado [i] 22:15 * Taxikář [i] 00:05 Muži na prodej [i] 00:55 Povolení zabíjet [i] 03:05 Boj o náves [i] 03:30 Hledejte a naleznete... [i] 03:50 V zajetí železné opony [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Na hranici tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 33 [i] 06:45 Senzační Spiderman 13 [i] 07:10 Kačer Kabrňák II 12 [i] 07:35 Příběhy Toma a Jerryho II 7 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru II 14 [i] 08:20 Víkend [i] 09:20 Trhala fialky dynamitem [i] 11:15 Rodinka 5, 6 [i] 12:20 Velký táta [i] 14:05 Bláznivá střela : Z archivů policejního oddělení [i] 15:45 Jak se budí princezny [i] 17:35 Copak je to za vojáka... [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Účastníci zájezdu [i] 22:40 Střepiny [i] 23:15 Okamžik zlomu [i] 01:25 Bláznivá střela : Z archivů policejního oddělení [i] 03:15 Rodinka 5, 6 [i] 04:10 Holky pod zámkem II. [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel III: Dvojí krytí 1 [i] 06:50 Nexo Knights: Královský turnaj [i] 07:20 Chlupatá rota: Hon na husu / Nejlépe oblečený chmaták v dějinách 8 [i] 08:10 M*A*S*H 203 [i] 08:40 M*A*S*H 204 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Mejdan pro Aleše 26 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Božské dorty od Markéty [i] 14:20 Máme rádi Česko [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XV: Vraždy podle horoskopu [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Návštěvníci II: V chodbách času [i] 22:45 Očima Josefa Klímy [i] 23:35 Rodinné zájmy [i] 01:30 Vraždy podle Agathy: Pekelné zvony 3 [i] 02:30 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:05 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:45 Vraždy v Midsomeru XV: Vraždy podle horoskopu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rosamunde Pilcherová: Láska z nebies [i] 08:35 Karavan šou [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 11:10 Taká obyčajná rodinka [i] 12:30 Druhá šanca II. 4/16 [i] 13:55 Bostonské vraždy V. 9-10/18 [i] 15:45 Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i] 20:00 VELVET IV. 11-12 [i] 21:40 Žena cestovateľa v čase [i] 23:50 Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i] 03:25 Do jari sa vydáš [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 10 [i] 06:00 Big Screen 2 26 [i] 06:15 Zoom In 2 12 [i] 06:25 Nezvaný host [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Ostrov pokladů [i] 12:45 Šanca na lásku [i] 14:20 Ruka mrtvého muže [i] 15:50 Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty [i] 17:20 Tut 1 3 [i] 18:55 1911: Pád poslední říše [i] 20:40 Probuzení [i] 22:10 Hannibal - Zrození [i] 00:10 Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty [i] 01:40 2 dny v New Yorku [i] 03:10 Vítejte ve Wellville [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Tenis [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:15 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 14:15 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Watts [i] 18:45 Cyklistika [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Fotbal [i] 20:45 Tenis [i] 22:15 Tenis [i] 22:40 Zprávy [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:30 Watts [i] 23:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 3 [i] 05:35 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 4 [i] 06:00 Boeing 747: Revoluce [i] 07:10 Jurské bojiště 1 12 [i] 08:00 Planeta mutantů 2 4 [i] 09:00 Přírodní síly 1 4 [i] 10:00 Lov 1: Hra na schovávanou 3 [i] 11:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Lincolnův památník 6 [i] 12:00