Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:30 Kung Fu Panda III. [i] 07:55 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:25 Tak si predstav [i] 10:35 Teória veľkého tresku II. [i] 11:35 Klebetí sa... [i] 13:45 Tanec je môj život [i] 16:15 Moja krásna učiteľka [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pastorova žena [i] 22:35 Nejako sa to komplikuje [i] 01:10 Pastorova žena [i] 03:00 Nejako sa to komplikuje [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 Zabudnuté hračky [i] 06:30 Marvin, stepujúci kôň [i] 06:55 Náš Timmy [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Malý Mikuláš: Ospravedlnenky [i] 07:30 Martinka I.: Pepito 31/52 [i] 07:45 Lilly, malá čarodejnica: Princezná Lilly [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:35 Trpaslíci [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:30 Atlantída: Bezvýznamný mladík 3/13 [i] 10:15 Park [i] 10:50 On air [i] 11:15 Slovensko chutí [i] 11:55 Kvet šťastia 1/3 [i] 12:30 Na krok od neba III.: Zámok v Monguelfe 16/20 [i] 13:25 Na krok od neba III.: Volania diaľav 17/20 [i] 14:25 Mária Kráľovičová 90: Višňový sad [i] 16:15 Čo ja viem [i] 17:55 Cestou necestou: Sao Paolo [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale: Litva – Slovensko [i] 22:50 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale - zostrihy [i] 23:30 Komisár Montalbano: Tvar vody [i] 01:25 Na krok od neba III.: Zámok v Monguelfe 16/20 [i] 02:20 Na krok od neba III.: Volania diaľav 17/20 [i] 03:20 Atlantída: Bezvýznamný mladík 3/13 [i] 04:05 Park [i] 04:35 Postav dom , zasaď strom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Kvety Slovenska [i] 06:40 Keď kvitne rieka [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Drevené kostoly Karpatského oblúka [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:30 Generácia [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:25 Moja diagnóza: Chrbtica ma naučila počúvať reč tela [i] 11:50 VAT [i] 12:20 ZvedaVEC: Zdravé a chutné mlieko [i] 12:25 Magazín FIFA [i] 12:45 Magazín Ligy majstrov [i] 13:15 Európa v obrazoch [i] 13:55 Farmárska revue [i] 14:20 Halali [i] 14:50 Test magazín: Olivové oleje [i] 15:00 Tenis - Roland Garros [i] 17:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska 2017 [i] 17:35 Ľadové objatie Svalbardu 1. časť [i] 18:00 Ľadové objatie Svalbardu 2.časť [i] 18:30 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac: Röntgen [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Cícer [i] 18:55 Zabudnuté hračky [i] 19:05 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:35 Úžasná veda III. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Janette Motlovej-Maziniovej [i] 20:40 Obrazy starého sveta [i] 21:45 Gen.sk: Dušan Hanák [i] 22:00 Most III. 1/10 [i] 23:00 Železní muži [i] 23:25 Nočná služba [i] 23:55 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:40 Timon a Pumbaa III. [i] 08:35 Simpsonovci XX. 20,21 [i] 09:25 NAŠI [i] 10:10 Niečo na tej Mary je [i] 12:30 Hobit: Neočakávaná cesta [i] 16:10 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 16:45 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 18:20 NAŠI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Aloha [i] 23:10 Premature: Prebudím sa včera [i] 01:10 Povedz, že to tak nie je [i] 03:10 KRIMI 03:40 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 4,5 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 11:00 Keď sa má dom páčiť II. 7 [i] 11:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 11 [i] 13:00 NA CHALUPE [i] 14:00 PANELÁK XVI.: Tajomstvo, Kto z koho 18,19 [i] 15:25 Povedz, že to tak nie je [i] 17:30 Vraždy v Midsomeri X. 3 [i] 19:45 Hoď svišťom 7 [i] 20:35 Rivali [i] 23:10 Django [i] 01:05 PANELÁK XVI.: Kto z koho 19 [i] 01:55 Hoď svišťom 7 [i] 02:25 Temná minulosť [i] 04:00 Keď sa má dom páčiť II. 7 [i] 04:20 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 5 [i] 07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Havaj 5-0 III. 22 [i] 08:35 Havaj 5-0 III. 23 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 11:30 Tým Škorpion II. 13 [i] 12:25 Tým Škorpion II. 14 [i] 13:25 Rookie Blue II. 8 [i] 14:25 Rookie Blue II. 9 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 16:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 17:15 Tým Škorpion II. 13 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 14 [i] 19:10 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých II. 6 [i] 22:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i] 23:15 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 00:10 Ncis: New Orleans I. 16 [i] 01:10 Medium IV. 6 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (4. Řada) 40 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Litinová kamna, ultralehká letadla, vozidla na úpravu sněhu, gumičky 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Soudný den 14 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vypuštěni do volné přírody 15 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Krev, pot a pivo 2 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 1 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Královna Cadillaců 24 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): F jako Ferrari 4 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Nejlepší americké vozy 5 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 6 [i] 12:35 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Poslední plavba 6 [i] 13:30 Extrémní přepravci (1. Řada) 1 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Sibiř 3 [i] 15:20 Povstalecké zlato (1. Řada): Poklad u Chester 2 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 22 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zničený přístřešek 2 [i] 18:05 Muži Yukonu (6. Řada): Rodokmeny 2 [i] 19:00 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 20:00 Rybolov nebo smrt [i] 21:00 Super kamioňáci (3. Řada) 3 [i] 22:00 Pekelné silnice [i] 23:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Hry o život 4 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Marshawn Lynch 6 [i] 01:50 Rybolov nebo smrt [i] 02:40 Super kamioňáci (3. Řada) 3 [i] 03:30 Pekelné silnice [i] 04:20 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Hry o život 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Primář [i] 07:35 Perníkový dědek [i] 08:35 Otec Brown III [i] 09:20 Gejzír [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Rabín a jeho Golem [i] 14:15 Pohádka o lidské duši [i] 15:15 Když Burian prášil [i] 16:55 Hercule Poirot XII [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vzpomínky nám zůstanou [i] 21:35 Lidice [i] 23:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:35 Wallander II [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 02:25 Legendy záchranářství: Výbuch plynu [i] 02:55 Žiješ jenom 2x [i] 03:25 Sama doma [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Slunce v Galerijní ulici [i] 09:25 Cesty dětí [i] 10:20 Světci a svědci: Josef Štemberka [i] 10:35 Svět očima Hanzelky a Zikmunda 10/13 [i] 11:00 Tenis: UniCredit Czech Open 2017 [i] 13:00 Jaroslav Drobný [i] 13:20 Bonbónky světa [i] 13:40 Panství Downton VI 7/10 [i] 14:30 Love Story [i] 16:05 Žralok obrovský [i] 16:55 Kamera na cestách: Brazílie ve víru tance [i] 17:50 Zázračná planeta: Příběh života: Dospívání 2/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: Město zakleté v kameni [i] 19:20 Na cestě po Manchesteru a [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Povolení zabíjet [i] 22:15 RED [i] 00:05 Ve jménu vlasti IV: Královna dronů 1/12 [i] 00:55 Druhý život Lidic [i] 01:50 Světci a svědci: Josef Štemberka [i] 02:05 Za krásami Waldviertlu [i] 02:35 Češi v obnažení [i] 03:00 Zůstat nebo odejít? [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Babylon [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Na hranici tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Jake a piráti ze Země Nezemě 32 [i] 06:15 Senzační Spiderman 12 [i] 06:40 Kačer Kabrňák II 11 [i] 07:05 Příběhy Toma a Jerryho II 6 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru II 13 [i] 07:55 Král Drozdí brada [i] 09:05 Waylonova výchova [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Výměna manželek IV [i] 15:05 Koření života [i] 17:05 Deník princezny [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ztracený svět: Jurský park [i] 22:45 Likvidátor [i] 00:55 Jeskyně [i] 02:30 Kriminálka Miami VI: Vysoká hra 16 [i] 03:10 Prásk [i] 04:10 Výměna manželek IV [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel II: Útěk z vězení 13 [i] 06:40 Nexo Knights: Kniha posedlosti [i] 07:10 Chlupatá rota: Televizní hypnóza / Zachraňte Pepu 7 [i] 07:55 M*A*S*H 202 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Ohnivý kuře II: Zákeřná nemoc 25 [i] 10:55 Přístav II: Terčíky 23 [i] 12:15 Pevnost Boyard [i] 13:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:15 Drahé tety a já [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XV: Vražda nevinnosti [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Smrtelná aliance [i] 23:45 13 duchů [i] 01:40 Vraždy v Midsomeru XV: Vražda nevinnosti [i] 03:30 Utta Danella: Měsíc na jezeře [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 08:25 Karavan šou [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Doktorka Zoe III. 17-18/22 [i] 14:10 Bostonské vraždy V. 7-8/18 [i] 15:55 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 18:00 Do jari sa vydáš [i] 20:00 Láska ako z románu [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Láska z nebies [i] 00:00 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 02:05 Láska ako z románu [i] 03:30 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 04:55 Bostonské vraždy V. 8/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:00 Tommy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 7 [i] 11:15 Ostrov pokladů [i] 12:55 Láska podle předlohy [i] 14:45 Hodný, zlý a divný [i] 17:00 Tut 1 2 [i] 18:30 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 20:30 Šanca na lásku [i] 22:05 Švéd: Muži války [i] 23:55 Nevyřizené účty [i] 01:35 Ikarus [i] 03:05 Hannibal - Zrození [i] 04:55 Bratři Warnerové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 16:45 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:30 Tenis [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 1 [i] 05:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 2 [i] 06:00 Autem napříč Amerikou 1 3 [i] 07:10 Jurské bojiště 1 11