TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk VI. [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:20 Expendables: Nezničiteľní [i] 01:20 Monk VI. [i] 02:15 Kobra 11 II. 8-9/22 [i] 03:45 Dva a pol chlapa XII. [i] 04:10 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Obecná zeleň [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Dve matky - 2.časť 12/16 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Vzdialené hlasy [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Rozhodnutie [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Možnosti ostrova [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: V cudzom sveta - 1.časť 13/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Cestou necestou: Sao Paolo [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Motýľ na pleci [i] 00:15 Dempsey a Makepeacová: Rozhodnutie [i] 01:00 Neskoro večer [i] 01:55 Motýľ na pleci [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Kráľ umiera [i] 06:30 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:40 Päť prštekov na ruke [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Zabudnuté hračky [i] 07:05 Marvin, stepujúci kôň [i] 07:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:35 Úžasná veda III. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Pištáčik [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Svet zajtrajška: Doprava budúcnosti [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Herecké legendy [i] 10:05 Prvá nadovšetky [i] 11:05 Piesne,ktoré nestarnú [i] 11:35 Obedníček: Hrkálka a Korálka [i] 11:45 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlichlebík [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:25 Podzemné krásavice: Dobšinská ľadová jaskyňa [i] 13:00 Tenis - Roland Garros [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac: Semafor [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Pištáčik [i] 18:50 Zabudnuté hračky [i] 19:00 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:25 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:35 Úžasná veda III. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:35 Jedenáste prikázanie: Skala sa rozostupuje [i] 21:45 Hon [i] 23:35 One Day Jazz Festival [i] 00:50 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Správy RTVS z regiónov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 Rodinné záležitosti: Láska ako hrom, Návrat z minulosti [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 13 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 James Bond: Quantum of Solace [i] 23:00 Rivali [i] 01:30 Temná minulosť [i] 03:40 KRIMI 04:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 3,4 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VIII. 11,12 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 67 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci XXV. 2,3 [i] 13:55 Profesionáli 8 [i] 14:50 Faktor strachu III. 3 [i] 15:50 Simpsonovci XXV. 4,5 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:40 Vtierka Castle VIII. 13,14 [i] 19:35 Profesionáli 9 [i] 20:35 Otec v sukni [i] 23:10 Srdečný pozdrav zo zemegule [i] 01:25 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 02:50 Faktor strachu III. 3 [i] 03:30 Profesionáli 9 [i] 04:15 Črepiny [i] 04:45 DIVOKÉ KONE 67 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:10 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 08:10 Prozíravost II. 5 [i] 09:10 Havaj 5-0 III. 11 [i] 10:10 Havaj 5-0 III. 12 [i] 11:10 Poslové I. 9 [i] 12:05 Prozíravost II. 5 [i] 13:05 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 14:05 Havaj 5-0 III. 11 [i] 15:05 Havaj 5-0 III. 12 [i] 16:05 Poslové I. 10 [i] 17:05 Prozíravost II. 6 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 13 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 14 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 2 [i] 22:20 Výkupné I. 11 [i] 23:20 Podfu(c)k I. 6 [i] 00:20 True Blood - Pravá krev VII 2 [i] 01:25 Profil zločinu VII. 2 [i] 02:25 Medium IV. 1 [i] 03:10 True Blood - Pravá krev VII 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Náhradní kolenní klouby, listové pružiny, levandulový olej, nýty 10 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Ostrov pokladů 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Dostavníky, silniční odrazky, vypalovaná keramika a zakázkové motocyklové nádrže 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Vesmírný nález 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Sestup z mlžné hory 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Drugi dio 6 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Sen o eldorádu 7 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zpět u Brownových 16 [i] 14:25 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Gabe 1 [i] 15:20 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bear 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (6. Řada): Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny 69 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Vesmírný nález 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - Prvi dio 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - Drugi dio 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Pianino, vlajka 15 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 20:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 8 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Brána do ráje 6 [i] 23:00 Záhadná Země (2. Řada): Tajemství nebezpečné hory 2 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 01:50 Z chlapce mužem (2. Řada) 8 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Brána do ráje 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Mazda RX7 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Výsledek testu [i] 10:50 Panoptikum Města pražského [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Romana Skamene [i] 14:30 Přání [i] 14:40 Televarieté [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Princezna ze mlejna II. [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:45 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:40 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:30 Legendy záchranářství: Výbuch plynu [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 proStory: Přikryl odkryl [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Přežijí lední medvědi? [i] 09:50 S gurmánem na cestách II.: Lisabon [i] 10:35 Postřehy odjinud [i] 10:40 S kuchařem kolem světa po Paříži 3/6 [i] 11:35 Chcete mě? [i] 12:05 Pevnosti: Olomouc [i] 12:25 Pěšáci tajné fronty [i] 13:20 GEN - Galerie elity národa [i] 13:40 Hitlerův wehrmacht: Odboj v armádě: Přísahali věrnost svému 4/5 [i] 14:35 Velká vlastenecká válka: Útok na západ [i] 15:25 Druhý život Lidic [i] 16:25 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 16:55 Tajný život skal: Město zakleté v kameni [i] 17:20 Japonsko, návrat k pramenům [i] 18:15 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 6/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Příběh života: Dospívání 2/6 [i] 21:00 Panství Downton VI 7/10 [i] 21:50 Občan Kane [i] 23:50 Zelené peklo [i] 01:25 Zatopené osudy: Přehrada Orlík [i] 01:45 Chcete je? [i] 01:50 Folklorika [i] 02:20 Popírači holocaustu [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Na hranici tradic [i] 04:20 Havířské srdce [i] 04:35 Vesnicopis [i] 04:55 Proč chudoba? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3269 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Domácí puťka 744 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 18 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Hurá do života! 171 [i] 14:00 Odložené případy VI: Děvče z magazínu 9 [i] 15:00 Odložené případy VI: Jiná kampaň 10 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Vysoká hra 16 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3270 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se budí princezny [i] 22:00 Hunger Games: Vražedná pomsta [i] 00:45 Odložené případy VI: Děvče z magazínu 9 [i] 01:35 Odložené případy VI: Jiná kampaň 10 [i] 02:20 Kriminálka Miami VI: Přepadení 15 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Hurá do života! 171 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel II: Závod v poušti 12 [i] 06:40 Chlupatá rota: Rodeo / Vzorná občanka 6 [i] 07:25 M*A*S*H 202 [i] 08:20 Policie Hamburk III: Pojišťovací podvod 23 [i] 09:10 Jake a tlusťoch V: Bouřlivá doba 2/2 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch V: Člověk nikdy neví 15 [i] 13:20 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 14:25 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Milenec z Latinské Ameriky 24 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Terčíky 23 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:50 Castle na zabití V: Únos 15 [i] 23:50 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 00:50 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 01:50 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 03:40 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:25 Láska na druhý pokus 9-10 [i] 08:35 2 baby na mizine [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Priatelia [i] 11:05 Fatmagul 15/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 77-78 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 9-10/162 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:10 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Do jari sa vydáš [i] 22:20 Bostonské vraždy VI. 15-16/18 [i] 00:10 Znásilnená [i] 02:10 Priatelia [i] 02:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:15 Hriešnici III. 12/12 [i] 04:10 Bostonské vraždy VI. 15-16/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Co žere Gilberta Grapea [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 11:35 Tajnosti a lži [i] 14:00 Ostrov pokladů [i] 15:30 Ostrov pokladů [i] 17:10 Tut 1 1 [i] 18:45 2 dny v New Yorku [i] 20:25 Smrt čeká všude [i] 22:35 Dom Hemingway [i] 00:15 Projekt A [i] 02:00 Gangster: Gangster [i] 04:00 Adrenalin: Předběhni smrt [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 15:45 Tenis [i] 16:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Tenis [i] 20:30 Cyklistika [i] 21:25 Zprávy [i] 21:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Mravenci vědí všechno 1 8 [i] 05:15 Neobjevená místa 1 3 [i] 06:00 Biozóna 1 9 [i] 06:30 Biozóna 1 10