Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:55 O 10 rokov mladší [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 12:15 Monk VI. [i] 14:10 FARMA [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:05 Dva a pol chlapa XII. [i] 01:00 Monk VI. [i] 02:35 Kobra 11 II. 7/22 [i] 03:20 Dva a pol chlapa XI. [i] 04:00 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Púšť plná príležitostí [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Dve matky - 1.časť 11/16 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Uväznení v raji [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Boh ochraňuj Harry [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Obecná zeleň [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Dve matky - 2.časť 12/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:25 Mafiáni: Mikuláš Černák - boss na doživotie 1. časť [i] 22:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Žena na balkóne [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Mediálna hviezda 18/23 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Zabijak 19/23 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Boh ochraňuj Harry [i] 00:40 Diagnóza: Vražda: Uväznení v raji [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:50 Svet v obrazoch [i] 02:15 Mafiáni: Mikuláš Černák - boss na doživotie 1. časť [i] 02:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Žena na balkóne [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Stretnutia so zvieratami: Filmové hviezdy s kožušinou a s perím [i] 06:35 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:40 Päť prštekov na ruke [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Zabudnuté hračky [i] 07:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 07:35 Úžasná veda III. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Sport [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Memoranda národa slovenského [i] 09:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Stredovekí kníhtlačiari [i] 09:30 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 09:35 Maďarský magazín [i] 10:00 Herecké legendy: Mária Kráľovičová [i] 10:10 Inkognito [i] 11:05 Putujeme za ľudovou piesňou: Orava [i] 11:30 Obedníček: Hrkálka a Korálka [i] 11:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlirybky [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Polostrov Kaikoura [i] 13:05 Dlh – diabolská špirála? [i] 13:55 Ajhľa, človek... [i] 14:20 Umenie [i] 15:00 Tenis - Roland Garros [i] 19:00 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 19:05 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:15 Mať tak o koliesko viac! [i] 19:20 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Sport [i] 19:25 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Chrbtica ma naučila počúvať reč tela [i] 20:35 VAT [i] 21:00 Svet zajtrajška: Doprava budúcnosti [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Vojnové denníky [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Jazdi hlavou: Fyzika nepustí [i] 23:40 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Národnostné správy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 POLICAJTI V AKCII [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:45 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 12 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Plastické operácie: Znetvorení prírodou 2 [i] 00:00 Bostonské zločiny III. 1/24 [i] 01:00 Nahí v raji 1,2/6 [i] 02:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 2,3 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VIII. 9,10 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 66 [i] 12:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 12:55 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 13:20 Simpsonovci XXV. 1/22 [i] 13:50 Profesionáli 7 [i] 14:50 Faktor strachu III. 2 [i] 15:50 Simpsonovci XXV. 2,3 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:40 Vtierka Castle VIII. 11,12 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli 8 [i] 20:35 Hobit: Neočakávaná cesta [i] 00:10 Walking Dead VI. 2 [i] 01:10 Faktor strachu III. 2 [i] 02:05 Profesionáli 8 [i] 02:50 Črepiny [i] 03:20 DIVOKÉ KONE 66 [i] 04:15 Walking Dead VI. 2 [i] 04:55 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 08:05 Prozíravost II. 4 [i] 09:05 Havaj 5-0 III. 9 [i] 10:05 Havaj 5-0 III. 10 [i] 11:05 Poslové I. 8 [i] 12:05 Prozíravost II. 4 [i] 13:05 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 14:05 Havaj 5-0 III. 9 [i] 15:05 Havaj 5-0 III. 10 [i] 16:05 Poslové I. 9 [i] 17:00 Prozíravost II. 5 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Dětské autosedačky,papírové květiny generátory 9 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Kleštičky na nehty, nefritové golfové hole, ledové víno a vodní lyže 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Mike Tyson 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Vysoko ve Skalistých horách 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - Drugi dio 4 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Ostrov pokladů 6 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Terno 16 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Nedotčené území 17 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Reaper nahání strach 18 [i] 16:15 Jak se to dělá (6. Řada): Lana/kulečníkové stoly/plachetnice 68 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Mike Tyson 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Drugi dio 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Bedny a očekávání 24 [i] 21:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 3 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 4 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Destruktivní chutě 7 [i] 00:55 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Nejoblíbenější vozy diváků 5 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Bedny a očekávání 24 [i] 02:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 3 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Porsche 911 Targa 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Tělo slovem... [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Petry Janů [i] 14:30 Televarieté [i] 15:50 Kojak IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Smrt talentovaného ševce [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Anděl svádí ďábla [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Objektiv [i] 02:00 Toulavá kamera [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Indus-Harámoš 1970 [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Člověk, to je věda [i] 09:55 České zázraky: Alpy patří Čechům [i] 10:20 Vzestup a pád NSDAP: Dozvuky 10/10 [i] 11:10 Vesnicopis [i] 11:30 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:30 Křesťanský magazín [i] 12:55 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:25 Masakry slonů a nosorožců [i] 14:15 Proč chudoba? [i] 15:10 Hitlerův wehrmacht: Odboj v armádě: Přísahali věrnost svému 4/5 [i] 16:05 Zapomenuté výpravy: S Matyldou po [i] 16:30 Pepsi versus Coca Cola, nesmiřitelní rivalové [i] 17:25 Ženy, které psaly historii: Kateřina Veliká [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Pevnosti: Josefov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa po Paříži 3/6 [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Klenoty naší krajiny: Brdy [i] 22:00 České zázraky: Profesor naděje [i] 22:30 Kamenný most [i] 00:00 Queer: Kultura smrti [i] 00:25 Sestřička Jackie VI: Všechno je skvělý 3/12 [i] 00:55 Proč chudoba? [i] 01:50 Náš venkov: Křídla v hlíně [i] 02:15 Ráj rozvodů [i] 02:40 Američan z Osťany [i] 03:00 Na hranici tradic [i] 03:25 Mnichem na dobu určitou [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Zachraňme obojživelníky! [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3268 [i] 09:40 Výměna manželek IX [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 17 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Mázlové se nevzdávají 170 [i] 14:00 Odložené případy VI: Jeden malý krůček pro lidstvo 7 [i] 15:00 Odložené případy VI: Trojí ohrožení 8 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Přepadení 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3269 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Domácí puťka 744 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Desperado [i] 00:15 Odložené případy VI: Jeden malý krůček pro lidstvo 7 [i] 01:05 Odložené případy VI: Trojí ohrožení 8 [i] 01:50 Kriminálka Miami VI: Nyní můžete zabít nevěstu 14 [i] 02:45 Co na to Češi [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Mázlové se nevzdávají 170 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel II: Kamarád 11 [i] 06:45 Chlupatá rota: Nováček / Ztracený psík 5 [i] 07:25 M*A*S*H 201 [i] 08:20 Policie Hamburk III: Tajná láska 22 [i] 09:10 Jake a tlusťoch V: Bouřlivá doba 1/2 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch V: Bouřlivá doba 2/2 [i] 13:20 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 14:25 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Pojišťovací podvod 23 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Mejdan pro Aleše 26 [i] 21:30 Pevnost Boyard [i] 23:05 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 00:15 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 01:15 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 03:05 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Chlapi neplačú [i] 05:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:30 Láska na druhý pokus 7-8 [i] 08:35 2 baby na mizine [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Priatelia [i] 11:05 Fatmagul 14/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 75-76 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 7-8/162 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:10 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 77-78 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 22/22 [i] 23:20 Hriešnici III. 12/12 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:00 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Mr. Jones [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Volání o pomoc [i] 13:15 Co žere Gilberta Grapea [i] 15:15 Láska podle předlohy [i] 17:05 Děkujeme, že kouříte [i] 18:45 Vzpoura v Seattlu [i] 20:30 Nevyřizené účty [i] 22:05 Noční jízda [i] 23:35 Ikarus [i] 01:10 Dom Hemingway [i] 02:35 Adrenalin: Předběhni smrt [i] 04:10 Vzpoura v Seattlu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:30 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:15 Tenis [i] 09:45 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 17:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Tenis [i] 20:30 Cyklistika [i] 21:30 Fotbal [i] 22:55 Zprávy [i]