TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk VI. [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 FARMA [i] 23:15 Kredenc [i] 23:45 Dva a pol chlapa XI. [i] 00:40 Monk VI. [i] 02:25 Kobra 11 II. 5-6/22 [i] 04:10 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Test magazín [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Obrátené oblúky [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Lúčenia - 2.časť 10/16 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Mŕtvy vo vode [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Dempsey a Makepeacová: Vo vlastných radoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Púšť plná príležitostí [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Dve matky - 1.časť 11/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 22:35 Vraždy na Ile de Ré [i] 00:10 Dempsey a Makepeacová: Vo vlastných radoch [i] 00:55 Komisár Manara: Požehnaný medzi ženami 11/12 [i] 01:50 Komisár Manara: Ukryté pravdy 12/12 [i] 02:45 Občan za dverami [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Stretnutia so zvieratami: Orol a jeho pán [i] 06:35 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:45 Päť prštekov na ruke [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Zabudnuté hračky [i] 07:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 07:35 Úžasná veda III. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Kamarát šport [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Herecké legendy: Mária Kráľovičová [i] 10:05 Strýčkov sen [i] 11:35 Obedníček: Hrkálka a Korálka [i] 11:45 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Kukuričný smajlichrum [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Tajné dokumenty nacistov: Nacistický lúč smrti [i] 13:30 Rivali: Airbus verzus Boeing [i] 14:30 Marína Kráľovičová jubiluje: Marína moja, teda tak sme my... [i] 15:00 Tempo [i] 15:15 Národnostné správy [i] 15:20 Maďarský magazín [i] 15:50 Stretnutia so zvieratami: Filmové hviezdy s kožušinou a s perím [i] 16:25 Cyklistika - Okolo Slovenska 2017 [i] 19:30 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 19:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 19:40 Mať tak o koliesko viac! [i] 19:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Kamarát šport [i] 19:55 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Polostrov Kaikoura [i] 20:50 Dlh – diabolská špirála? [i] 21:45 GEN.sk: Jozef Jankovič [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Retro noviny [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:05 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 Rodinné záležitosti: Farár, Vojna Malíkovcov [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 11 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PANELÁK XVI.: Tajomstvo, Kto z koho 18,19 [i] 22:00 Boj o Hodvábnu cestu [i] 00:10 Spravodlivosť v krvi V. 22/22 [i] 01:10 Nezvestní 25/25 [i] 02:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:10 Skutočné paničky z Beverly Hills IV. 1,2/23 [i] 07:35 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VIII. 7,8 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 65 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci VIII. 23,24 [i] 13:55 Profesionáli 6 [i] 14:50 Faktor strachu III. 1/34 [i] 15:50 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 16:15 Simpsonovci XXV. 1/22 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:40 Vtierka Castle VIII. 9,10 [i] 19:35 Profesionáli 7 [i] 20:35 Obávaný bojovník [i] 22:45 Sekundy pred katastrofou IV. 1/6 [i] 23:45 Walking Dead VI. 1/16 [i] 00:40 Faktor strachu III. 1/34 [i] 01:40 Profesionáli 7 [i] 02:30 DIVOKÉ KONE 65 [i] 03:30 Walking Dead VI. 1/16 [i] 04:10 Sekundy pred katastrofou IV. 1/6 [i] 04:55 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 08:05 Prozíravost II. 3 [i] 09:05 Havaj 5-0 III. 7 [i] 10:05 Havaj 5-0 III. 8 [i] 11:05 Poslové I. 7 [i] 12:00 Prozíravost II. 3 [i] 13:00 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 14:00 Havaj 5-0 III. 7 [i] 15:00 Havaj 5-0 III. 8 [i] 16:00 Poslové I. 8 [i] 17:00 Prozíravost II. 4 [i] 18:00 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 10 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 6 [i] 22:00 Jak prosté V. 17 [i] 23:00 Vzkazy mrtvých II. 6 [i] 00:15 Medium IV. 1 [i] 01:15 Jak prosté V. 17 [i] 02:10 Vzkazy mrtvých II. 6 [i] 03:10 Medium IV. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Aluminiové kánoe, dřevené misky, auta s přístupem pro kolečkové křeslo, marimby 8 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 19 [i] 07:15 Jak se to dělá (20. Řada): Koňské uzdy, ovesné cereálie, šperky s tyrkysem a elektrické skútry 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Výbuch 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Trosečníci 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Ford Galaxie - 1. část/soutěž v plavkách 28 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): MRII Mark I - Prvi dio 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): MRII Mark I - Drugi dio 2 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Krev a vnitřnosti 15 [i] 14:25 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 16 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 17 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Výbuch 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - Drugi dio 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Horské kolo, puška 13 [i] 19:30 Jak to dělají? (3. Řada): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 14 [i] 22:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 15 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): Nikdo není svatý 1 [i] 00:00 Dvojí přežití (1. Řada): Každý sám 6 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Mel B 7 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada) 14 [i] 03:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 15 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Fiesta XR2 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Po stopách hvězd [i] 10:20 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Evy Pilarové [i] 14:30 Primář [i] 14:50 Televarieté [i] 16:25 Kojak IV [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Anděl svádí ďábla [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Columbo [i] 00:00 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Japonsko, návrat k pramenům [i] 09:55 Za krásami Waldviertlu [i] 10:25 Ženy, které psaly historii: Kateřina Veliká [i] 11:15 Jak se žije na českých nej... podle [i] 11:30 Náš venkov: Křídla v hlíně [i] 12:00 Ta naša kapela [i] 12:25 Folklorika [i] 12:55 Poutní místa: Neratov [i] 13:15 S gurmánem na cestách II.: Lisabon [i] 13:55 Evropa dnes [i] 14:20 Masakry slonů a nosorožců [i] 15:15 Klíč [i] 15:45 Přízraky [i] 16:55 S kuchařem kolem světa po Paříži 2/6 [i] 18:00 Na cestě po Brabantsku [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:20 Na pomoc životu - hypoglykémie [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Brazílie ve víru tance [i] 21:00 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Člověk, to je věda [i] 22:50 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:50 Stíny nad jezerem 7/7 [i] 00:40 Dům z karet III 7/13 [i] 01:35 Fleming 3/4 [i] 02:20 Absurdistán, dvacet let poté [i] 02:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 02:55 Na hranici tradic [i] 03:25 Na hody do Banátu [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3267 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Před sebou neutečeš 743 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 16 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Co je s tátou? 169 [i] 14:00 Odložené případy VI: Propustka na břeh 5 [i] 15:00 Odložené případy VI: Autosalon 6 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Nyní můžete zabít nevěstu 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3268 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:35 Holky pod zámkem II. [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Padlí 19 [i] 23:30 Lovci zločinců IV: Místo původu 8 [i] 00:25 Odložené případy VI: Propustka na břeh 5 [i] 01:15 Odložené případy VI: Autosalon 6 [i] 02:00 Kriminálka Miami VI: Caineova výchova 13 [i] 03:05 Ordinace v růžové zahradě: Před lidmi mě nelíbej! 168 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Co je s tátou? 169 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel II: Extrémní závod 10 [i] 06:40 Chlupatá rota: Svačinovač / Achillova pata 4 [i] 07:25 M*A*S*H 200 [i] 08:20 Policie Hamburk III: Jasminin případ 21 [i] 09:10 Jake a tlusťoch V: Jen ty, jen já 12 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Až na konec světa [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch V: Bouřlivá doba 1/2 [i] 13:20 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 14:25 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Tajná láska 22 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Rasputinovi tajní agenti 24 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 00:50 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 01:50 Rosamunde Pilcher: Až na konec světa [i] 03:45 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:20 Láska na druhý pokus 5-6 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Fatmagul 13/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 73-74 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 5-6/162 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:00 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 75-76 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 21/22 [i] 23:25 Hriešnici III. 11/12 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:00 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 4 [i] 06:00 Zoom In 2 6 [i] 06:10 Pancéřová holka [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Moje borůvkové noci [i] 12:45 Rande naslepo [i] 14:25 Mr. Jones [i] 16:20 Hodný, zlý a divný [i] 18:35 Rivalové [i] 20:35 Zkurvená noc [i] 22:00 Probuzení