TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk V. [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Mama II. 9-10/22 [i] 00:50 Monk V. [i] 01:40 Kobra 11 II. 1-2/22 [i] 03:15 Mama II. 9-10/22 [i] 03:50 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Odpojený [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Lúčenia - 1.časť 9/16 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Konečná [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Márny únik [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Superhrdinovia z ostrovov [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Biela ako sneh, červená ako krv [i] 22:05 Reportéri [i] 22:35 DOKTOR MARTIN: Beskydské šelmy 4/8 [i] 23:30 Dempsey a Makepeacová: Márny únik [i] 00:20 Diagnóza: Vražda: Konečná [i] 01:05 Biela ako sneh, červená ako krv [i] 02:45 Reportéri [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Vládcovia blankytného neba [i] 06:30 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:40 Päť prštekov na ruke [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Zabudnuté hračky [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:35 Malí ľudia [i] 07:40 Malí ľudia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlinaháňačka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Separé [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Súkenníci [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí kožiari [i] 09:25 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Jazdi hlavou: Mám prednosť [i] 10:20 Prášky na spanie [i] 11:35 Obedníček: Hlináčik a Drevnáčik [i] 11:40 Rozprávky na dobrú noc [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Cícer [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 12:55 Televízny posol [i] 13:20 Generácia [i] 13:45 Cesta [i] 14:25 Park [i] 14:55 ZvedaVEC: Pôda [i] 15:00 Eko ďalej ... ? [i] 15:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 16:00 Stretnutia so zvieratami: Môj priateľ vlk [i] 16:25 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Predmier [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Hlináčik a Drevnáčik [i] 18:35 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa [i] 18:40 Mať tak o koliesko viac! [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlinaháňačka [i] 18:55 Zabudnuté hračky [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:25 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:35 Úžasná veda III. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Silná zostava: Sú korupcia, podplácanie a rodinkártsvo našimi tradičnými normami? [i] 21:00 Generácia na prelome [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Noc [i] 00:30 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:10 Správy a komentáre [i] 02:35 Správy- Hírek [i] 02:45 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 9 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:10 SEDEM [i] 00:10 Spravodlivosť v krvi V. 20 [i] 01:10 Nezvestní 23 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Najlepšie torty 11 [i] 06:00 Štyri svadby IV. 41 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 42/42 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vraždy v Midsomeri X. 2 [i] 11:05 DIVOKÉ KONE 63 [i] 12:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 13:05 Hoď svišťom 6 [i] 13:50 Profesionáli 4 [i] 14:45 Faktor strachu II. 20 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 21,22 [i] 16:40 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:30 Vtierka Castle VIII. 5,6 [i] 19:35 Profesionáli 5 [i] 20:35 Na ulici po opici v žltých šatách [i] 22:30 OKTAGON MMA [i] 23:05 Posledný obrnený vlak [i] 01:50 Faktor strachu II. 20 [i] 02:40 Profesionáli 5 [i] 03:25 DIVOKÉ KONE 63 [i] 04:15 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 08:25 Prozíravost II. 1 [i] 09:25 Havaj 5-0 III. 2 [i] 10:25 Havaj 5-0 III. 3 [i] 11:20 Poslové I. 5 [i] 12:15 Prozíravost II. 1 [i] 13:15 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 14:15 Havaj 5-0 III. 2 [i] 15:15 Havaj 5-0 III. 3 [i] 16:10 Poslové I. 6 [i] 17:05 Prozíravost II. 2 [i] 18:05 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 19:05 Havaj 5-0 III. 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 6 [i] 21:00 Jak prosté V. 17 [i] 22:00 Myšlenky zločince XII. 9 [i] 23:00 Profil zločinu VII. 1 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 02:05 Jak prosté V. 16 [i] 02:55 Jak prosté V. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Cesta nikam 6 [i] 06:00 Zlatá horečka (6. Řada): Loď se zlatem 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 17 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve 13 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 08:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Figuríny 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Vyhrocená situace 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Oprava Ferrari, 1. část/koncertní autobus fanoušků 26 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Prvi dio 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Drugi dio 10 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Přesun obra 3 [i] 13:30 Nutné k přežití (3. Řada): Irsko 3 [i] 14:25 Nutné k přežití (3. Řada): Jižní Dakota 4 [i] 15:20 Nutné k přežití (3. Řada): Yukon 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada) 65 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Figuríny 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Capri - Prvi dio 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Capri - Drugi dio 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Břidlicové tašky, stánky s hot dogy 11 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 20 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zmáčení 27 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Z kola ven 7 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Zlatokopové proti bobrům 18 [i] 23:00 Muži Yukonu (6. Řada): Silnice 1 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zmáčení 27 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Z kola ven 7 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Zlatokopové proti bobrům 18 [i] 04:20 Rození obchodníci (10. Řada): Lotus Elise 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Smutný oslík [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:45 168 hodin [i] 10:20 Poklad byzantského kupce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Petry Černocké [i] 14:30 Štěstí [i] 14:50 Televarieté [i] 16:25 Kojak IV [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Labyrint 6/7 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:40 Kriminalista [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Taggart [i] 00:00 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo metodistické farářky Ivany Procházkové [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cestománie [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Šumava [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Francouzské [i] 09:55 Cena za něžnost [i] 12:00 Tajný život skal: Město zakleté v kameni [i] 12:30 Babylon [i] 13:00 Na pomoc životu - hypoglykémie [i] 13:20 Cesty víry: DNA kaplana [i] 13:45 Televizní klub neslyšících [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1150/2379 [i] 14:25 Zapomenuté výpravy: Indus-Harámoš 1970 [i] 14:50 Enfieldy na Střeše světa [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:50 Divoká Aljaška: Zima [i] 16:40 Letecké katastrofy: Nehoda nebo atentát? [i] 17:25 Vzestup a pád NSDAP: Dozvuky 10/10 [i] 18:15 České zázraky: Alpy patří Čechům [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Ekologika [i] 19:20 Poutní místa: Nová Paka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Na cestě po Brabantsku [i] 20:30 Fotbal: Belgie - Česko [i] 22:45 Soupeři [i] 00:25 Věž 1/2 [i] 01:55 Pevnosti: Josefov [i] 02:10 Queer: Švédský stůl ve Švédsku neznají [i] 02:40 Minuty mezi životem a smrtí [i] 03:05 Na hranici tradic [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Děti Online [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3265 [i] 09:45 Kriminálka Anděl: Mrtvý v hotelu 4 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 14 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Budeš nám mávat? 167 [i] 14:00 Odložené případy VI: Dny slávy 1 [i] 15:00 Odložené případy VI: To pravé povolání 2 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Miami přísně tajné 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3266 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Vražedné esemesky 13 [i] 21:30 Kriminálka Anděl: Smrtelný žert 5 [i] 22:50 Kriminálka Las Vegas XIV: Dlouhá cesta domů 17 [i] 23:45 Lovci zločinců IV 6 [i] 00:35 Odložené případy VI: Dny slávy 1 [i] 01:20 Odložené případy VI: To pravé povolání 2 [i] 02:05 Přestávka ve vysílání 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Padá hvězda 8 [i] 06:40 Chlupatá rota: Soutěž domácích mazlíčků / Sušenkový zločin 2 [i] 07:25 M*A*S*H 198 [i] 08:15 Policie Hamburk III: Falešné tóny 19 [i] 09:10 Jake a tlusťoch V: Pojď ke mně blíž 10 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch V: Protože tě miluji 11 [i] 13:20 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 14:25 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Nebezpečný chat 20 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Bouchání na srdce 23 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 00:50 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 01:50 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:20 Láska na druhý pokus 1-2 [i] 08:25 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Fatmagul 11/160 [i] 12:10 VELVET IV. 9-10 [i] 14:10 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:10 Chlapi neplačú [i] 16:20 Cigánky 1-2/162 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:00 2 baby na mizine [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 71-72 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 19/22 [i] 23:25 Hriešnici III. 9/12 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:00 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:00 Nové světy 1 1 [i] 07:00 Nové světy 1 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Síla odvahy [i] 13:10 Zlato [i] 15:20 Zločin je extrémní sport