Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:20 Kung Fu Panda III. [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:10 Nasleduj svoj sen [i] 10:15 Kredenc [i] 10:55 Teória veľkého tresku I. [i] 11:45 Policajt zo škôlky [i] 14:10 Príchod z minulosti [i] 16:15 Cez noc tridsiatničkou [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Neubližujte mojej dcére [i] 22:35 Posadnutá študentom [i] 00:20 Cez noc tridsiatničkou [i] 02:20 Neubližujte mojej dcére [i] 03:50 Teória veľkého tresku I. [i] 04:45 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Cestou necestou: La Paz [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Náš Timmy [i] 07:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Malý Mikuláš: Petardy [i] 07:25 Martinka I.: Ples 29/52 [i] 07:40 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a faraónova kliatba [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Trpaslíci [i] 09:00 Daj si čas [i] 09:25 Atlantída: Dievča s hocijakým menom 2/13 [i] 10:10 Park [i] 10:45 On air [i] 11:05 Slovensko chutí [i] 11:45 Za mestskými múrmi: Čierna pani [i] 13:15 Na krok od neba III.: Špinavé peniaze 14/20 [i] 14:10 Na krok od neba III.: Aliloke 15/20 [i] 15:15 Záhady tela [i] 16:10 Čo ja viem [i] 17:50 Cestou necestou: La Paz [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov - Finále: Real Madrid - Juventus Turín [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:10 Komisár Montalbano: Pes z hliny [i] 00:55 Na krok od neba III.: Špinavé peniaze 14/20 [i] 01:50 Na krok od neba III.: Aliloke 15/20 [i] 02:45 Obdobie zločinu: Šaráda pre vraha [i] 04:20 Atlantída: Dievča s hocijakým menom 2/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Autosalón [i] 07:25 Jazdi hlavou: Prvá pomoc [i] 07:30 Polícia [i] 07:40 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Generácia [i] 10:40 Cesta [i] 11:10 Moja diagnóza: Rakovina hrubého čreva a konečníka [i] 11:35 VAT [i] 12:00 Spektrum vedy: Automobily, motory a výroba [i] 12:30 Nové technológie: Gemini [i] 12:40 ZvedaVEC: Pôda [i] 13:00 Encyklopédia slovenských obcí: Zuberec [i] 13:10 Kapura [i] 13:55 Farmárska revue [i] 14:20 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:50 Test magazín: Žehličky [i] 15:00 Bezvýznamná žena [i] 16:05 Vrbovský veter [i] 16:55 Magazín Európskej ligy [i] 17:45 Volejbal - Svetová liga mužov: Slovensko - Austrália [i] 19:50 Večerníček: Hlináčik a Drevnáčik [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ivety Grófovej [i] 20:40 322 [i] 22:15 Most II. [i] 23:15 Posledný portrét [i] 00:15 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 Káčerovo III. [i] 08:15 Timon a Pumbaa III. [i] 09:10 Simpsonovci XX. 18,19 [i] 10:00 NAŠI [i] 10:50 Rodičovský manuál [i] 13:00 John Carter [i] 15:50 NAŠI [i] 16:35 Rio 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Na ulici po opici v žltých šatách [i] 22:40 Bifľoši na ťahu [i] 00:40 Hľadači svetla [i] 02:35 KRIMI 03:00 NOVINY TV JOJ 03:40 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 04:50 NAŠI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Simpsonovci VIII. 19,20 [i] 05:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:05 Štyri svadby IV. 39 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 40 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:05 Keď sa má dom páčiť II. 5 [i] 11:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 10 [i] 12:50 NA CHALUPE [i] 13:50 PANELÁK XVI.: Pohovor, Migréna 16,17 [i] 15:20 Hľadači svetla [i] 17:30 Vraždy v Midsomeri X. 2 [i] 19:40 Hoď svišťom 5 [i] 20:35 Temný bojovník [i] 22:50 Kráľovstvo nebeské [i] 02:40 Pekelná jazda 3 [i] 04:15 Hoď svišťom 5 [i] 04:50 Keď sa má dom páčiť II. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 20 [i] 08:30 Havaj 5-0 III. 21 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 11:25 Tým Škorpion II. 11 [i] 12:25 Tým Škorpion II. 12 [i] 13:25 Rookie Blue II. 6 [i] 14:25 Rookie Blue II. 7 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 16:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 17:20 Tým Škorpion II. 11 [i] 18:15 Tým Škorpion II. 12 [i] 19:10 Ncis: New Orleans I. 9 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých II. 5 [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 9 [i] 23:10 Ncis: New Orleans I. 11 [i] 00:10 Ncis: New Orleans I. 12 [i] 01:05 Medium III. 14 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (19. Řada): Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (21. Řada): Želatinové kapsle, pružinové houpačky, mražené palačinky, přírodní guma 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 19 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 12 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Výstřely ve tmě 13 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Velké změny 1 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Parádní kára 23 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Rezavé Ranchero Resto 5 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Sekačka na trávu má větší výkon! 2 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Keels & Wheels 3 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 5 [i] 12:35 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Další ztracená duše 5 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Vrah: 2. část 18 [i] 15:20 Povstalecké zlato (1. Řada): Vlak pokladů 1 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 21 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Velké zemětřesení 1 [i] 18:05 Muži Yukonu (6. Řada): Silnice 1 [i] 19:00 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 20:00 Guy Martin: Poslední Vulcan [i] 21:00 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 22:00 Pekelná silnice Ruska [i] 23:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Promoklí a vyhladovělí 3 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Ed Helms 8 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i] 01:50 Guy Martin: Poslední Vulcan [i] 02:40 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 03:30 Pekelná silnice Ruska [i] 04:20 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Promoklí a vyhladovělí 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Taška [i] 07:40 Uloupený princ [i] 08:35 Otec Brown III [i] 09:20 Gejzír [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zlatém pokladu [i] 14:20 Statečný Azmun [i] 15:15 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 16:55 Hercule Poirot XII [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:50 Wallander: O krok pozadu [i] 00:25 Bolkoviny [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:55 Kde bydlely princezny [i] 02:15 13. komnata Daniela Hůlky [i] 02:40 Sama doma [i] 04:15 Přes nový práh [i] 04:35 Vepřové hody [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Křídla v hlíně [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 6/10 [i] 10:55 Letecké katastrofy: Nehoda nebo atentát? [i] 11:40 Rozbřesk 6. června 1944: Připraveni k boji [i] 12:30 Rozbřesk 6. června 1944: Útok [i] 13:25 Babylon [i] 13:55 Cena za něžnost [i] 16:00 Legendy hlubin - Krakatice obrovská [i] 16:55 Kamera na cestách: Francouzské [i] 17:50 Zázračná planeta: Příběh života 1/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: Znaky ve skalách [i] 19:20 Na cestě po jezeře Nikaragua [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dech života [i] 22:10 Zelené peklo [i] 23:50 Shirley Valentinová [i] 01:35 Stíny nad jezerem 7/7 [i] 02:25 FolkCool [i] 02:55 Roman a dřevo [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Živé sny [i] 04:05 Ochránce [i] 04:30 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 04:40 Šťastné stáří? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 29 [i] 06:50 Senzační Spiderman 10 [i] 07:15 Kačer Kabrňák II 9 [i] 07:40 Příběhy Toma a Jerryho II 4 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru II 11 [i] 08:25 Tři pírka [i] 09:35 Flubber [i] 11:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:00 Výměna manželek III [i] 15:25 Wimbledon [i] 17:15 Auta [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jurský park [i] 22:40 Non-Stop [i] 00:35 Jezero 3 [i] 02:10 Kriminálka Miami VI: Gerily v mlze 11 [i] 02:55 Dva a půl chlapa III 13 [i] 03:30 Áčko [i] 04:10 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel II: V pasti 6 [i] 06:55 Nexo Knights: Zpátky do školy [i] 07:25 Tlapková patrola: Tlapky a pirátský poklad 26 [i] 07:55 Jen počkej, zajíci! [i] 08:25 M*A*S*H 195 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:10 Ohnivý kuře II: Matka a dcera 23 [i] 11:35 Přístav II: Alfons je Pepa 22 [i] 12:45 davinci [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:25 Obušku, z pytle ven! [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIV: Bílá a černá labuť [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Profesionál [i] 23:55 Smyslná orchidej [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XIV: Bílá a černá labuť [i] 04:15 Utta Danella: Černé zrcadlo [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:30 Taká obyčajná rodinka [i] 11:50 Doktorka Zoe III. 15-16/22 [i] 13:55 Bostonské vraždy V. 3-4/18 [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Hra na lásku [i] 17:50 Odkaz vo fľaši [i] 20:00 Tulipány pre Rose [i] 21:45 Rosamunde Pilcherová: Nečakané dedičstvo [i] 23:45 Stará láska [i] 01:35 Odkaz vo fľaši [i] 03:10 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 04:40 Bostonské vraždy V. 4/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 06:00 Bez východiska [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 11:35 Nové světy 1 1 [i] 12:30 Nové světy 1 2 [i] 13:35 Bílá pomsta [i] 15:55 Rande naslepo [i] 17:35 Suprhrdina [i] 19:05 Top Dog [i] 20:30 Děkujeme, že kouříte [i] 22:05 Temné kouty [i] 00:05 Pan Pip [i] 02:00 Piková trojka [i] 03:40 Temné kouty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:25 Zprávy [i] 21:30 Tenis [i] 22:30 Rally [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběh obrovského stromu [i] 06:00 Autem napříč Amerikou 1 1 [i] 07:10 Jurské bojiště 1 9 [i] 08:00 Planeta mutantů 2 1 [i] 08:55 Přírodní síly 1 1 [i] 09:55 Lov - jak se natáčelo: Lov: Jak se natáčelo [i] 11:00 Americká významná místa bez tajemství 1: Nádraží Grand Central v New Yorku 3