Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 O 10 rokov mladší [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 12:15 Monk V. [i] 14:15 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:05 Dva a pol chlapa XI. [i] 01:00 Monk V. [i] 02:35 Kobra 11 I. 7/10 [i] 03:20 Dva a pol chlapa XI. [i] 04:05 O 10 rokov mladší [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Vyrobené doma - Francúzsko [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Sklamané očakávania - 1.časť 7/16 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Píš, vraždím... [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Obete násilia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Minimálna stopa [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Sklamané očakávania- 2.časť 8/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:35 Mafiáni: Jozef Svoboda – Zápasník zlej povesti [i] 22:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vrah stopárok [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Decembrový slnovrat 16/23 [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Porušenie podmienky 17/23 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Obete násilia [i] 00:45 Diagnóza: Vražda: Píš, vraždím... [i] 01:30 Slovensko v obrazoch [i] 01:55 Svet v obrazoch [i] 02:15 Mafiáni: Jozef Svoboda – Zápasník zlej povesti [i] 02:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vrah stopárok [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Okno do...: Okno do Marseille [i] 06:30 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:40 Päť prštekov na ruke [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Zabudnuté hračky [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 O deťoch a zvieratkách [i] 07:40 Mať tak o koliesko viac! [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Fairy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Anička [i] 10:25 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Veronika [i] 10:45 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Natalka [i] 11:10 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Sú mačky falošné? [i] 11:15 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - NEVIDITEĽNÁ TRPASLÍČKA [i] 11:20 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Rytier [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - LIEČBA HLÚPOSTI [i] 11:30 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - OTUŽILÝ EMO [i] 11:35 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - SAMÉ UCHO [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - STRATY A NÁLEZY U KULIHO [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy [i] 12:35 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Súostrovie Poor Knight Islands [i] 13:25 Slovenské rozprávky [i] 13:50 Deti, o ktoré nie je záujem [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 II. svetová vojna v archíve: Keď sme boli deti [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Okno do...: Okno do Hong Kongu [i] 16:25 Test magazín: Kapsule na pranie [i] 16:35 Separé [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Badín [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Tresky plesky [i] 18:35 Včielka Maja - Najkrajšie dobrodružstvá [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Rakovina hrubého čreva a konečníka [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Svet zajtrajška: Asteroidy - nový raj [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Vojnové denníky [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Jazdi hlavou: Motocyklisti [i] 23:40 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Národnostné správy [i] 01:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 POLICAJTI V AKCII [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 7 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Plastické operácie: Znetvorení prírodou 1/8 [i] 00:00 Spravodlivosť v krvi V. 19 [i] 01:00 Nezvestní 22 [i] 01:55 KRIMI 02:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:00 Štyri svadby IV. 37 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 38 [i] 07:25 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VII. 22,23/23 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 61 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci VIII. 15,16 [i] 14:00 Profesionáli 2 [i] 14:45 Faktor strachu II. 18 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 17,18 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VIII. 1,2/22 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli 3 [i] 20:35 John Carter [i] 23:20 Prečo lietadlá padajú 4 [i] 00:25 Walking Dead V. 15 [i] 01:20 Faktor strachu II. 18 [i] 02:10 Profesionáli 3 [i] 02:50 Črepiny [i] 03:20 Prečo lietadlá padajú 4 [i] 04:05 Walking Dead V. 15 [i] 04:45 DIVOKÉ KONE 61 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:20 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 08:20 Prozíravost I. 9 [i] 09:20 Tým Škorpion II. 23 [i] 10:20 Tým Škorpion II. 24 [i] 11:15 Poslové I. 3 [i] 12:10 Prozíravost I. 9 [i] 13:10 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 14:10 Tým Škorpion II. 23 [i] 15:10 Tým Škorpion II. 24 [i] 16:05 Poslové I. 4 [i] 17:00 Prozíravost I. 10 [i] 18:00 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 19:00 Tým Škorpion II. 25 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 9 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 9 [i] 03:20 Poslové I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (2. Řada): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (9. Řada): Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince 4 [i] 06:00 Pekelná silnice Ruska [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 15 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Potíže v ráji 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Mišmaš Dodge, část 1/Mustang z roku 1965 24 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Drugi dio 6 [i] 12:35 Zlatá horečka (6. Řada): Krev, pot a zlato 1 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Boj o území 14 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hotovo 15 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada): Cement/rakve/limonády/kluzákové střely 63 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mini - Prvi dio 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Mini - Drugi dio 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 18 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dost s kouřením 21 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 21:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 1 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 2 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 1 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Naprosté selhání 6 [i] 00:55 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Výkonná auta 4 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dost s kouřením 21 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 02:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 1 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (10. Řada): Chevrolet Corvette Stingray 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:50 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Daniela Hůlky [i] 14:30 Televarieté [i] 15:50 Kojak IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Poklad byzantského kupce [i] 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Gejzír [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Anděl s ďáblem v těle [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:40 Toulavá kamera [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Za lidojedy a dál [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Člověk, to je věda [i] 09:55 České zázraky: Legendární výbušnina [i] 10:20 Vzestup a pád NSDAP: Konec hry 9/10 [i] 11:10 Jan Patočka [i] 11:45 S gurmánem na cestách II.: Za syrova [i] 12:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:25 Křesťanský magazín [i] 13:50 Na pomoc životu - hypoglykémie [i] 14:10 Chcete je? [i] 14:15 Ty moje stovko - příběh paní učitelky Machotkové [i] 14:45 Enfieldy na Střeše světa [i] 15:10 Proč chudoba? [i] 16:05 Hitlerův wehrmacht: Válečné zločiny 3/5 [i] 17:00 Zapomenuté výpravy: Indus-Harámoš 1970 [i] 17:25 Ženy, které psaly historii: Alžběta I. [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Pevnosti: Terezín [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa po Paříži 2/6 [i] 21:15 Cestománie [i] 21:45 Klenoty naší krajiny: Šumava [i] 22:10 České zázraky: Alpy patří Čechům [i] 22:40 Divoké včely [i] 00:15 Queer: Švédský stůl ve Švédsku neznají [i] 00:45 Sestřička Jackie VI: Pouť 2/12 [i] 01:10 Proč chudoba? [i] 02:05 Náš venkov: Jejich venkov [i] 02:30 Babičky [i] 03:00 Moc světská, moc božská [i] 03:20 Ochránce [i] 03:50 Na moll [i] 04:30 Jan Bobrovský, trenér [i] 04:45 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3263 [i] 09:45 Výměna manželek IX [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Dva a půl chlapa III 12 [i] 13:05 Ordinace v růžové zahradě: Krásná barmanka 165 [i] 14:10 Odložené případy V: Cesta 15 [i] 15:05 Odložené případy V: Špatná pověst 16 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Chůva 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3264 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Neúměrné riziko 742 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Náhradníci [i] 23:50 Odložené případy V: Cesta 15 [i] 00:35 Odložené případy V: Špatná pověst 16 [i] 01:20 Kriminálka Miami VI: Chůva 10 [i] 02:00 Dva a půl chlapa III 11 [i] 02:45 Áčko: Vraťte mi dítě, bezcitní byrokrati! [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Krásná barmanka 165 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel II: Když blesk uhodí dvakrát 4 [i] 06:50 Tlapková patrola: Tlapky a májové boogie/Tlapky zachraňují Rydera 24 [i] 07:35 M*A*S*H 193 [i] 08:25 M*A*S*H 194 [i] 09:00 Jake a tlusťoch V: Pojďte se mnou 8 [i] 10:05 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Jake a tlusťoch V: Poslední tanec 9 [i] 13:20 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 14:20 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Mateřské city 18 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Spolubydlící 24 [i] 21:35 davinci [i] 22:35 Castle na zabití V: Hříšníkova smrt 12 [i] 23:20 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 00:25 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 01:25 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 03:15 Policie Hamburk III: Mateřské city 18 [i] 04:00 A je to naše! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 17/22 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:05 Fatmagul 9/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 67-68 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:55 Skrytá vášeň 184-185/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:10 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 69-70 [i] 22:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 18/22 [i] 23:20 Hriešnici III. 8/12 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 2 baby na mizine [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:00 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 04:10 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Vila na kopci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [i] 12:35 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [i] 14:05 5 dnů do půlnoci 1 5