TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk V. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 FARMA [i] 23:15 Kredenc [i] 23:50 Dva a pol chlapa XI. [i] 00:45 Monk V. [i] 02:25 Kobra 11 I. 5-6/10 [i] 04:10 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Zmena povolania - Auvergne, Francúzsko [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Rany osudu - 2.časť 6/16 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Unesený [i] 10:40 Test magazín [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: Šťastná karta [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Vyrobené doma - Francúzsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Sklamané očakávania - 1.časť 7/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Krstný otec III [i] 23:00 Dempsey a Makepeacová: Šťastná karta [i] 23:50 Diagnóza: Vražda: Unesený [i] 00:35 Komisár Manara: Vražda vo vile Paradiso 9/12 [i] 01:25 Komisár Manara: Mŕtvola navyše 10/12 [i] 02:15 Občan za dverami [i] 02:45 Autosalón [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Okno do...: Okno do Melbourne [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "Z" [i] 06:40 Sládkova abeceda: Písmeno "Ž" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Zabudnuté hračky [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malí ľudia [i] 07:40 Malí ľudia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Sen o vílach [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Balada o vkladnej knižke [i] 11:10 Valaštiatko bielo [i] 11:30 Obedníček: Myška Margo [i] 11:40 Seržant Murko [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mliečny smajlikokteil [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Tajné dokumenty nacistov: Nacisti na drogách [i] 13:30 Rivali: Pepsi Cola verzus Coca Cola [i] 14:35 Moja diagnóza: Sclerosis multiplex - choroba tisícich tvárí [i] 15:00 II. svetová vojna v archíve: Šesťdesiat rokov po.... [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Okno do...: Okno do Marseille [i] 16:30 Hory, batoh, kamera [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Detva [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Tenis - Roland Garros [i] 21:05 Klimatickí skeptici [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Kinorama [i] 23:25 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 Rodinné záležitosti: Snubný prsteň, Volanie o pomoc [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 6 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PANELÁK XVI.: Pohovor, Migréna 16,17 [i] 22:00 Medzi vlkmi [i] 00:35 Prison Break: Návrat [i] 01:35 Spravodlivosť v krvi V. 18 [i] 02:35 Nezvestní 21 [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 04:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Fórky, vtipky XXI. [i] 05:55 Štyri svadby IV. 36 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 37 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VII. 20,21 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 60 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci VIII. 13,14 [i] 14:00 Profesionáli 1/18 [i] 14:55 Faktor strachu II. 17 [i] 15:55 Simpsonovci VIII. 15,16 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:45 Vtierka Castle VII. 22,23/23 [i] 19:40 Profesionáli 2 [i] 20:35 Špinavé prachy [i] 23:00 Letecké katastrofy XIII. 9 [i] 00:00 Walking Dead V. 14 [i] 00:55 Faktor strachu II. 17 [i] 01:55 Profesionáli 2 [i] 02:25 Projekt Mind Blown [i] 03:55 DIVOKÉ KONE 60 [i] 04:55 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 08:30 Prozíravost I. 8 [i] 09:30 Tým Škorpion II. 21 [i] 10:25 Tým Škorpion II. 22 [i] 11:25 Poslové I. 2 [i] 12:20 Prozíravost I. 8 [i] 13:20 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 14:20 Tým Škorpion II. 21 [i] 15:15 Tým Škorpion II. 22 [i] 16:15 Poslové I. 3 [i] 17:10 Prozíravost I. 9 [i] 18:05 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 23 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 24 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 5 [i] 22:00 Jak prosté V. 16 [i] 23:00 Vzkazy mrtvých II. 5 [i] 00:10 Medium Iii. 10 [i] 01:10 Jak prosté V. 16 [i] 02:10 Vzkazy mrtvých II. 5 [i] 03:05 Medium Iii. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (2. Řada): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (9. Řada): Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky 3 [i] 06:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Rodinná hádka 35 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Překvapení ve sklepě 23 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Zelené peklo 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Nefalšovaný Bonneville 23 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Prvi dio 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Drugi dio 4 [i] 12:35 Pekelná silnice Ruska [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Odplata 12 [i] 14:25 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Požár na lodi 1 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Požár na lodi 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada): Chrániče pro hokejové brankáře/spony do klop/kartónové krabice 62 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Rodinná hádka 35 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Překvapení ve sklepě 23 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Prvi dio 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Golf - Drugi dio 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Přenosné podium, řasenka 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 17 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Oheň se nezdaří a Faceplants 1 [i] 22:00 Zápasník (1. Řada): Bolest a strach 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Divoká jízda 6 [i] 00:00 Dvojí přežití (1. Řada): Porucha v poušti 5 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Marshawn Lynch 6 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Oheň se nezdaří a Faceplants 1 [i] 03:30 Zápasník (1. Řada): Bolest a strach 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1985 Maserati Biturbo 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:55 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 10:40 Panoptikum Města pražského [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Stokoruna [i] 14:55 Televarieté [i] 16:25 Kojak IV [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Anděl s ďáblem v těle [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Columbo [i] 23:55 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemné ostrovy Japonska [i] 09:55 Rozbřesk 6. června 1944: Připraveni k boji [i] 10:45 Rozbřesk 6. června 1944: Útok [i] 11:40 Ženy, které psaly historii: Alžběta I. [i] 12:30 Počesku [i] 12:40 Náš venkov: Jejich venkov [i] 13:05 Ta naša kapela [i] 13:35 Folklorika [i] 14:00 Poutní místa: Nová Paka [i] 14:20 Evropa dnes [i] 14:50 Ty moje stovko - příběh paní učitelky Machotkové [i] 15:15 Enfieldy na Střeše světa [i] 15:40 Televizní klub neslyšících [i] 16:10 Děti Online [i] 17:05 Opouštíme ráj [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:20 Na pomoc životu - akutní leukémie u dětí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Francouzské [i] 21:00 Na cestě po jezeře Nikaragua [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 21:55 Člověk, to je věda [i] 22:50 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:50 Stíny nad jezerem 6/7 [i] 00:40 Dům z karet III 6/13 [i] 01:35 Fleming 2/4 [i] 02:20 Z očí do očí [i] 03:00 Uran [i] 03:25 Zatopené osudy: Kružberská přehrada [i] 03:45 Na moll [i] 04:10 Vězeňská duchovní služba [i] 04:30 Jánošíkov dukát [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3262 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Vyšetřování 741 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa III 11 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Štěstí je dřina 164 [i] 14:05 Odložené případy V: Pavouci 13 [i] 15:00 Odložené případy V: Andy v C moll 14 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Drž se svých zásad 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3263 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:30 Holky pod zámkem II. [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Vražedné tahy 16 [i] 23:25 Lovci zločinců IV: Proroci 5 [i] 00:15 Odložené případy V: Pavouci 13 [i] 01:05 Odložené případy V: Andy v C moll 14 [i] 01:50 Kriminálka Miami VI: Drž se svých zásad 9 [i] 02:30 Dva a půl chlapa III 10 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Štěstí je dřina 164 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Pralesy 3 [i] 06:40 Tlapková patrola 22 [i] 07:10 Tlapková patrola: Tlapky a fazolka/Tlapky zachraňují Turbotovy 23 [i] 07:55 M*A*S*H 192 [i] 08:50 M*A*S*H 193 [i] 09:20 Jake a tlusťoch V: Pokaždé, když se loučíme 7 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch V: Pojďte se mnou 8 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i] 14:20 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Blonďatý anděl 17 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Velký zvíře 22 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Telebazar [i] 23:45 A je to naše! [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 02:25 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i] 03:15 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 04:00 Policie Hamburk III: Blonďatý anděl 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 16/22 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Fatmagul 8/160 [i] 12:15 Nekonečná láska 65-66 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 182-183/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:05 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 67-68 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 17/22 [i] 23:25 Hriešnici III. 7/12 [i] 00:25 Priatelia [i] 01:05 2 baby na mizine [i] 01:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:10 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 25 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:00 Big Screen 2 26 [i] 06:15 Luxusní nabídka [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 5 dnů do půlnoci 1 5 [i] 12:00 Operace: Koukej kolem sebe! [i] 13:35 Smitty - nejlepší přítel [i] 15:15 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [i] 16:45 Prokletí hrobky faraona Tutancha