Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk V. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 O 10 rokov mladší [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Dva a pol chlapa XI. [i] 00:50 Monk V. [i] 02:25 Kobra 11 I. 3-4/10 [i] 04:05 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Druhé životy - Brazília [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Krv vyjde najavo [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Dempsey a Makepeacová: V tiesni [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Zmena povolania - Auvergne, Francúzsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Rany osudu - 2.časť 6/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Slovensko chutí [i] 22:20 Facka: Aisha 6/8 [i] 23:05 Za každú cenu 4/6 [i] 00:00 Dempsey a Makepeacová: V tiesni [i] 00:50 Diagnóza: Vražda: Krv vyjde najavo [i] 01:30 Facka: Aisha 6/8 [i] 02:15 Za každú cenu 4/6 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Okno do...: Okno do Hamburgu [i] 06:30 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Zabudnuté hračky [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:35 Malí ľudia [i] 07:40 Malí ľudia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Rozprávkové víly [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Čistá biela stena [i] 11:05 Cyklopotulky [i] 11:30 Tenis - Roland Garros [i] 15:10 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Okno do...: Okno do Melbourne [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Sebechleby [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Hlináčik a Drevnáčik [i] 18:35 Seržant Murko [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Rozprávkové víly [i] 18:55 Zabudnuté hračky [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Rozprávky z praveku [i] 19:35 Malí ľudia [i] 19:45 Malí ľudia [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tajné dokumenty nacistov: Nacisti na drogách [i] 20:55 Rivali: Pepsi Cola verzus Coca Cola [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy- Hírek [i] 02:00 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 5 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Spackané plastické operácie III. 13/13 [i] 23:15 Spravodlivosť v krvi V. 17 [i] 00:10 Nezvestní 20 [i] 01:10 KRIMI 01:40 NOVINY TV JOJ 02:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 06:00 Štyri svadby IV. 35 [i] 06:40 Štyri svadby IV. 36 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VII. 18,19 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 59 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci VIII. 11,12 [i] 14:00 Profesionáli VII. 9/9 [i] 14:45 Faktor strachu II. 16 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 13,14 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VII. 20,21 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli 1/18 [i] 20:35 Projekt Mind Blown [i] 22:45 Fakty a fikcie II. 22 [i] 23:40 Walking Dead V. 13 [i] 00:40 Faktor strachu II. 16 [i] 01:40 Profesionáli 1/18 [i] 02:20 DIVOKÉ KONE 59 [i] 03:20 Fakty a fikcie II. 22 [i] 04:00 Walking Dead V. 13 [i] 04:45 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 10 [i] 07:15 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 08:15 Prozíravost I. 7 [i] 09:15 Tým Škorpion II. 19 [i] 10:15 Tým Škorpion II. 20 [i] 11:10 Poslové I. 1 [i] 12:10 Prozíravost I. 7 [i] 13:10 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 14:10 Tým Škorpion II. 19 [i] 15:10 Tým Škorpion II. 20 [i] 16:05 Poslové I. 2 [i] 17:00 Prozíravost I. 8 [i] 18:00 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 19:00 Tým Škorpion II. 21 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 22 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 8 [i] 23:00 Výkupné I. 9 [i] 23:55 Medium Iii. 8 [i] 00:55 Inteligence I. 13 [i] 01:55 Výkupné I. 9 [i] 02:40 Medium Iii. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (2. Řada): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (9. Řada): Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla 2 [i] 06:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie 9 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Mars na Zemi 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Pořad z klipů 22 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Prvi dio 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Drugi dio 2 [i] 12:35 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 13:30 Mimořádné projekty (6. Řada): Jihoafrický zlatý důl 5 [i] 14:25 Mimořádné projekty (6. Řada): Stadion v Melbourne 6 [i] 15:20 Mimořádné projekty (6. Řada): Most Bay Bridge v San Francisku 7 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada) 61 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Saab - Drugi dio 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 16 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Povrchové naleziště 17 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 22:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Lovec a sběrač 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Domácí esa 5 [i] 00:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): V očekávání změny 13 [i] 00:55 Dvojí přežití (6. Řada): Sloni útočí 15 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Povrchové naleziště 17 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 03:30 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Lovec a sběrač 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1992 AM General Humvee 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 09:55 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 10:50 Hitparáda televizní zábavy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Kino [i] 15:00 Televarieté [i] 16:25 Kojak IV [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:00 Hercule Poirot XII [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:30 Legendy záchranářství: Vlaková neštěstí [i] 23:05 Motiv III [i] 23:50 Otec Brown III [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo karmelitána Pavla Poly [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Ferdinandovy zahrady [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti 3/3 [i] 09:55 Opouštíme ráj [i] 10:45 Království divočiny: Kahau nosatý [i] 11:10 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Šil jsem u Kubiše [i] 13:20 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Napříč Sovětským svazem 9/13 [i] 13:45 proStory: Ekologika [i] 14:15 Vzestup a pád NSDAP: Konec hry 9/10 [i] 15:05 Hitlerův wehrmacht: Válečné zločiny 3/5 [i] 16:00 Heydrich - konečné řešení: Atentát 39/44 [i] 16:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 5/10 [i] 16:55 Cestománie [i] 17:25 Divoká Aljaška: Zima [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Český kras [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Na cestě po Louisianě [i] 19:20 Zatopené osudy: Slapy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Od Dněpru k Odře [i] 20:55 Děti Online [i] 21:50 Dům z karet III 6/13 [i] 22:45 Letecké katastrofy: Concorde v plamenech [i] 23:30 Sestřička Jackie VI: Pouť 2/12 [i] 23:55 Dassler proti Dasslerovi aneb Puma versus Adidas [i] 00:50 Provedu! Přijímač: Rozchod 7/7 [i] 01:30 Uchem jehly [i] 01:55 Dějiny na 8 [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:45 Havířovské babky po našymu [i] 03:15 Ochránce [i] 03:40 Crescendo [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3261 [i] 09:45 Policie Modrava: Pohřešovaná 12 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 10 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Sen o blondýně 163 [i] 14:05 Odložené případy V: Rodina 11 [i] 15:00 Odložené případy V: Sabotáž 12 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Doživotní prázdniny 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3262 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vyšetřování 741 [i] 21:30 Víkend [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Prodejná láska 15 [i] 23:30 Lovci zločinců IV: Bratrstvo 4 [i] 00:20 Odložené případy V: Rodina 11 [i] 01:10 Odložené případy V: Sabotáž 12 [i] 01:50 Kriminálka Miami VI: Doživotní prázdniny 8 [i] 02:30 Dva a půl chlapa III 9 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Sen o blondýně 163 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Tropický ráj 2 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují netopýra/Tlapky zachraňují zub 21 [i] 07:10 Tlapková patrola 22 [i] 07:55 M*A*S*H 191 [i] 08:45 M*A*S*H 192 [i] 09:20 Jake a tlusťoch V: Dva různé světy 6 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch V: Pokaždé, když se loučíme 7 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 14:20 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Americká svatba 16 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Matka a dcera 23 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití V: Pod vlivem 11 [i] 23:25 A je to naše! [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně [i] 02:15 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 03:00 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 03:45 Policie Hamburk III: Americká svatba 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 15/22 [i] 08:35 2 baby na mizine [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Priatelia [i] 11:05 Fatmagul 7/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 63-64 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Skrytá vášeň 180-181/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:10 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 65-66 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 16/22 [i] 23:25 Hriešnici III. 6/12 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:05 2 baby na mizine [i] 01:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:05 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 25 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:00 Big Screen 2 26 [i] 06:15 Jack a stonek fazole [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 11:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 12:05 Ten večer [i] 14:05 Létající Kiwi [i] 15:35 Velký Buck Howard [i] 17:10 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 18:50 Pravda je jen slovo [i] 20:30 Špatná karma [i] 22:00 3 dny na zabití