TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk V. [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Mama II. 7-8/22 [i] 00:50 Monk V. [i] 01:35 Kobra 11 I. 1-2/10 [i] 03:10 Mama II. 7-8/22 [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Postav dom , zasaď strom [i] 07:20 Test magazín [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Všetko sa mení - Dom v Mexiku [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Rany osudu - 1.časť 5/16 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Omyl [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Dempsey a Makepeacová: Ozbrojený a veľmi nebezpečný . [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Druhé životy - Brazília [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pokánie [i] 22:15 Reportéri [i] 22:50 DOKTOR MARTIN: Na vode 3/8 [i] 23:40 Dempsey a Makepeacová: Ozbrojený a veľmi nebezpečný . [i] 01:15 Pokánie [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Čaro vnútrozemskej delty [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "U" [i] 06:40 Sládkova abeceda: Písmeno "V" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Fidlibum [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlivíla [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi hlavou: Nehoda v tuneli [i] 10:15 Chýbajúci článok [i] 11:05 Drotárske ozveny [i] 11:30 Obedníček: Myška Margo [i] 11:35 Seržant Murko [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - QUINOA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Zabudnuté kúpele [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Generácia [i] 13:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:25 Park [i] 14:55 ZvedaVEC: Život na baterky [i] 15:00 II. svetová vojna v archíve: Arieh Klein - muž s dvoma srdcami [i] 15:30 Národnostný magazín [i] 16:00 Okno do...: Okno do Hamburgu [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Stredné Plachtince [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček [i] 18:35 Seržant Murko [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlivíla [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Rozprávky z praveku [i] 19:40 Malí ľudia [i] 19:45 Malí ľudia [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Silná zostava [i] 21:00 Exkurzia [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Štamgast [i] 00:05 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy- Hírek [i] 02:30 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 4 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 SEDEM [i] 00:30 Spravodlivosť v krvi V. 16 [i] 01:25 Nezvestní 19 [i] 02:25 KRIMI 02:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 05:35 SÚDNA SIEŇ [i] 06:10 Štyri svadby IV. 34 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 35 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vraždy v Midsomeri X. 1/8 [i] 11:05 DIVOKÉ KONE 58 [i] 12:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 13:05 Hoď svišťom 4 [i] 14:00 Profesionáli VII. 8 [i] 14:45 Faktor strachu II. 15 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 11,12 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VII. 18,19 [i] 19:40 Profesionáli VII. 9/9 [i] 20:35 Rokerky [i] 22:50 OKTAGON MMA [i] 23:20 Pod kožou [i] 01:40 Faktor strachu II. 15 [i] 02:30 Profesionáli VII. 9/9 [i] 03:05 DIVOKÉ KONE 58 [i] 04:00 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 08:30 Prozíravost I. 6 [i] 09:30 Tým Škorpion II. 17 [i] 10:25 Tým Škorpion II. 18 [i] 11:20 Vlčí mládě IV. 12 [i] 12:20 Prozíravost I. 6 [i] 13:15 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 14:15 Tým Škorpion II. 17 [i] 15:10 Tým Škorpion II. 18 [i] 16:05 Poslové I. 1 [i] 17:05 Prozíravost I. 7 [i] 18:05 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 19 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 20 [i] 21:00 Jak prosté V. 16 [i] 22:00 Criminal Minds Xii. 8 [i] 23:00 Inteligence I. 13 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 02:00 Jak prosté V. 15 [i] 02:45 Jak prosté V. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Houstone, máme problém 5 [i] 06:00 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Meče, pontony, skříňové pendlovky 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Na pánev 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Divoký Ford a rychlé Ferrari 21 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): Subaru Impreza WRX 10 [i] 12:35 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 13:30 Nutné k přežití (2. Řada): Kruh ohně - část 2 13 [i] 14:25 Nutné k přežití (3. Řada): Poušť Baja 1 [i] 15:20 Nutné k přežití (3. Řada): Jižní státy 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada) 60 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Prvi dio 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Drugi dio 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 15 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Střet v Austrálii 32 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Hotové šílenství 6 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Povrchové naleziště 17 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Úžasné schopnosti 4 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 00:55 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (2. Řada): Střet v Austrálii 32 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Hotové šílenství 6 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Povrchové naleziště 17 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Sunbeam Alpine 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:45 168 hodin [i] 10:20 Zabil jsem Einsteina, pánové [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Beruška [i] 15:00 Televarieté [i] 16:25 Kojak IV [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint 5/7 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:40 Kriminalista [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Taggart [i] 00:00 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo karmelitána Pavla Poly [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Zajímavosti z regionů [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 09:55 Jsem JFK Junior [i] 11:25 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 11:35 Tajný život skal: Znaky ve skalách [i] 12:00 Babylon [i] 12:30 Na pomoc životu - akutní leukémie u dětí [i] 12:50 Cesty víry: Setkávání s lidskostí [i] 13:15 Klíč [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1149/2379 [i] 14:00 Zapomenuté výpravy: Za lidojedy a dál [i] 14:25 Paříž v pohybu [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Divoká Aljaška: Léto [i] 16:35 Letecké katastrofy: Concorde v plamenech [i] 17:20 Vzestup a pád NSDAP: Konec hry 9/10 [i] 18:15 České zázraky: Legendární výbušnina [i] 18:40 Gratias Tibi - cena České televize [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 proStory: Otevřený vesmír banky [i] 19:25 Poutní místa: Dobrá Voda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rozbřesk 6. června 1944: Připraveni k boji [i] 20:55 Rozbřesk 6. června 1944: Útok [i] 21:50 Hořkost [i] 23:40 Plíživý měsíc [i] 01:25 Pevnosti: Terezín [i] 01:40 Queer: Sex, beat a video [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:40 Vinařovo jaro [i] 02:55 Dva strážníci [i] 03:25 Zveme vás... na stavění máje [i] 03:55 Uchem jehly [i] 04:25 Divnopis [i] 04:30 Vietnamská komunita [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 04:55 Co dokáže lež [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3260 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Chladnokrevně 3 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa III 9 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuješ zachránit? 162 [i] 14:05 Odložené případy V: Šílená po klucích 9 [i] 15:00 Odložené případy V: Spravedlnost 10 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Řetězová reakce 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3261 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Pohřešovaná 12 [i] 21:35 Kriminálka Anděl: Mrtvý v hotelu 4 [i] 22:45 Kriminálka Las Vegas XIV: O mrtvých 14 [i] 23:35 Lovci zločinců IV: Dohazovač 3 [i] 00:30 Odložené případy V: Šílená po klucích 9 [i] 01:20 Odložené případy V: Spravedlnost 10 [i] 02:00 Kriminálka Miami VI: Řetězová reakce 7 [i] 02:45 Střepiny [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuješ zachránit? 162 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Návrat 1 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky a opičárny/Tlapky zachraňují sovu 20 [i] 07:05 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují netopýra/Tlapky zachraňují zub 21 [i] 07:50 M*A*S*H 190 [i] 08:45 M*A*S*H 191 [i] 09:15 Jake a tlusťoch V: Mohl jsem napsat knihu 5 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch V: Dva různé světy 6 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 14:20 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Rozchod v dobrém 15 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Útěk za bráchou 21 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 A je to naše! [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 02:30 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 03:20 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i] 04:05 Policie Hamburk III: Rozchod v dobrém 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Doktorka Zoe III. 13/22 [i] 08:35 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 09:10 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 11:05 Fatmagul 6/160 [i] 12:30 VELVET IV. 7-8 [i] 14:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Skrytá vášeň 178-179/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:00 2 baby na mizine [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 63-64 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 15/22 [i] 23:15 Hriešnici III. 5/12 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 2 baby na mizine [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 06:30 7 trpaslíků [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Piráti [i] 13:20 Jakub lhář [i] 15:20 Philomena [i] 17:05 Luxusní nabídka [i] 18:55 Bláznivá svatba [i] 20:30 Velký Buck Howard [i] 22:05 Dlouhá cesta dolů [i] 23:55 Travička zelená