TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Scooby-Doo a kyberpríšera [i] 08:40 Číslo 5 žije [i] 10:40 Captain America: Prvý Avenger [i] 13:15 CHART SHOW [i] 15:20 Miss špeciálny agent [i] 17:35 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 USS Indianapolis: Boj o prežitie [i] 23:05 Únos z väzenia [i] 01:10 USS Indianapolis: Boj o prežitie [i] 03:30 Bez dychu [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Park [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Náš Timmy [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Malý Mikuláš: Súťaž v rádiu [i] 07:40 Martinka I.: Jazdecký tréning 28/52 [i] 07:55 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a mongolský kôň [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:45 TvMiniUni [i] 09:10 Arabela sa vracia: Výlet na iné miesto 24/26 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Jazdi hlavou: Nehoda v tuneli [i] 10:15 Americké národné parky: Národný park Veľký kaňon 3/8 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 15:10 Skalní v ofsajde [i] 16:35 Zlaté časy [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Martino tajomstvo 1/2 [i] 21:50 Martino tajomstvo 2/2 [i] 23:25 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 01:00 O 5 minút 12 [i] 02:05 Skalní v ofsajde [i] 03:25 Americké národné parky: Národný park Veľký kaňon 3/8 [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 V koralových útesoch Červeného mora [i] 06:20 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy [i] 06:40 Cyklopotulky [i] 06:50 Extrémne v horách [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Halali [i] 09:25 Test magazín: Kapsule na pranie [i] 09:35 Hľadanie stratených svetov: Bitka pri Rozhanovciach [i] 10:00 Família [i] 10:30 Spievanka [i] 11:30 Obrazy zo života Martina Luthera [i] 12:00 Služby božie z Wittenbergu [i] 13:40 Orientácie [i] 14:20 Herecké legendy: Karol Machata [i] 14:35 Dnes večer hrám ja: Tri poviedky s Karolom Machatom [i] 15:40 Božidara Turzonovová jubiluje: Rosmersholm [i] 17:15 Nedeľná chvíľka poézie: Ktože týmto svetom vládne [i] 17:30 Cisár František Jozef a Prvá svetová vojna [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček [i] 18:35 Seržant Murko [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Sú mačky falošné? [i] 18:55 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Malí ľudia [i] 19:35 Malí ľudia [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Boj o ťažkú vodu: Prvá časť [i] 20:50 Boj o ťažkú vodu: Druhá časť [i] 21:40 Galavečer Košice 9 0/55 [i] 23:00 Brána do televízie [i] 23:40 Tenis - Roland Garros - highlighty [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:15 Ihrisko 2 [i] 09:20 Tučniaky z Madagaskaru [i] 11:20 “Což takhle dát si špenát“ [i] 13:25 Diabol nosí Pradu [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 1890: Koniec 13/13 [i] 22:10 Špinavé prachy [i] 00:35 Baby na ťahu [i] 02:25 1890: Koniec 13/13 [i] 03:45 KRIMI 04:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 NA CHALUPE [i] 06:00 Štyri svadby IV. 33 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 34 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 Najlepšie torty [i] 10:45 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 12:00 EKOTOPFILM: Budúcnosť našich miest [i] 12:25 EKOTOPFILM: Pod krídlami [i] 13:10 Hoď svišťom 3 [i] 14:00 NAŠI [i] 14:50 SVET PODĽA EVELYN: Hviezdy a hovienka [i] 15:25 Ihrisko 2 [i] 17:30 Šťastný Luke [i] 19:30 Hoď svišťom 4 [i] 20:35 Slečna zamilovaná [i] 22:40 Baby na ťahu [i] 00:30 Nebezpeční susedia [i] 02:15 Šťastný Luke [i] 03:45 Hoď svišťom 4 [i] 04:20 Najlepšie torty [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 10 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:20 Tým Škorpion II. 9 [i] 08:15 Tým Škorpion II. 10 [i] 09:15 Inteligence I. 13 [i] 10:15 Ncis: New Orleans I. 5 [i] 11:15 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 12:15 Prozíravost II. 14 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 18 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 19 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 17:10 Rookie Blue II. 4 [i] 18:05 Rookie Blue II. 5 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 7 [i] 22:00 Podfu(c)k I. 1 [i] 23:00 Criminal Minds Xii. 8 [i] 00:00 Jak prosté V. 15 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 8 [i] 02:00 Podfu(c)k I. 1 [i] 02:45 Jak prosté V. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pekelná silnice Ruska [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 18 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Naprosté selhání 6 [i] 08:10 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Výkonná auta 4 [i] 09:05 Super kamioňáci (3. Řada) 3 [i] 09:55 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 19 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Dvojí tvář 7 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Pistolnický souboj 8 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? příliš snadný obchod 30 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Velký obchod 4 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tajemství BMW 4 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Babiččina Galaxie 13 [i] 15:20 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 5 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Morgan Aero Coupe 1 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Porsche 911 2 [i] 18:05 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Výšková horečka 4 [i] 19:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Houstone, máme problém 5 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 17 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Dvojí problém 16 [i] 22:00 Cooperův poklad (1. Řada) 1 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Neočekávaná proměna (1. část ze 100) 1 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (3. Řada) 6 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 17 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Dvojí problém 16 [i] 03:30 Cooperův poklad (1. Řada) 1 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Neočekávaná proměna (1. část ze 100) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Past [i] 08:15 Úsměvy Martina Zounara [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Světýlka z blat [i] 14:00 Nevyjasněná úmrtí [i] 15:00 Konec básníků v Čechách [i] 16:50 Zabil jsem Einsteina, pánové [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Monstrum [i] 21:55 168 hodin [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Pumpaři od Zlaté podkovy [i] 00:00 Místo činu - Schimanski [i] 01:25 Legendy záchranářství: Unikátní záchrany [i] 01:55 Bolkoviny [i] 02:50 Po stopách hvězd [i] 03:15 Žiješ jenom 2x [i] 03:45 Sváteční slovo karmelitána Pavla Poly [i] 03:50 Zahrada je hra [i] 04:15 Zkus mít vkus [i] 04:35 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Království divočiny: Orlovec říční [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1149/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Český ráj (1.) [i] 09:40 Heydrich - konečné řešení: Atentát 39/44 [i] 10:05 Šil jsem u Kubiše [i] 11:05 Nedej se [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:30 Sváteční slovo karmelitána Pavla [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:00 Uchem jehly [i] 13:30 Cesty víry: Setkávání s lidskostí [i] 13:55 Na plovárně s Peterem Suschitzkým [i] 14:25 Království divočiny: Kahau nosatý [i] 14:50 Na cestě po Louisianě [i] 15:20 S gurmánem na cestách II.: Za syrova [i] 16:00 Ferdinandovy zahrady [i] 16:30 Ženy, které psaly historii: Alžběta I. [i] 17:20 Národní klenoty II [i] 17:50 Tajemné ostrovy Japonska [i] 18:40 Gratias Tibi - cena České televize [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Fotbal: Galavečer ePojisteni.cz ligy [i] 20:00 Plíživý měsíc [i] 21:50 Ptáci [i] 23:50 Dassler proti Dasslerovi aneb Puma versus Adidas [i] 00:40 Vyhlídka na smrt [i] 02:45 Zapomenuté výpravy: Za lidojedy a dál [i] 03:10 Ztraceni v sobě [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Cestománie [i] 04:45 Divnopis [i] 04:50 Klenoty naší krajiny: Český kras [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 28 [i] 06:50 Senzační Spiderman 9 [i] 07:20 Kačer Kabrňák II 8 [i] 07:45 Příběhy Toma a Jerryho II 3 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II 10 [i] 08:35 Víkend [i] 09:35 Donšajni [i] 11:40 Rodinka: Slavíme!, Miliónová tchýně 1, 2 [i] 12:50 Myšák Stuart Little 2 [i] 14:15 Krotitelé duchů 2 [i] 16:20 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 18:05 Císařův pekař [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vratné lahve [i] 22:20 Střepiny [i] 22:55 Když se setmí [i] 00:45 Krotitelé duchů 2 [i] 02:20 Volejte Novu [i] 03:15 Rodinka: Slavíme!, Miliónová tchýně 1, 2 [i] 04:10 Holky pod zámkem II. [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Zdrcení 13 [i] 06:40 Tlapková patrola 19 [i] 07:10 Tlapková patrola: Tlapky a opičárny/Tlapky zachraňují sovu 20 [i] 07:40 Jen počkej, zajíci! [i] 08:05 M*A*S*H 189 [i] 08:40 M*A*S*H 190 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře II: Rozchod, rozvod a zlomená srdce 22 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:15 Vychytávky Extra 13:40 Božské dorty od Markéty [i] 14:15 Máme rádi Česko [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta II: Řešení 8 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:35 Podnájemník [i] 01:35 Vraždy podle Agathy 1 [i] 03:30 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:25 Taká obyčajná rodinka [i] 11:35 Druhá šanca [i] 13:45 Bostonské vraždy V. 1-2/18 [i] 15:30 Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky [i] 17:30 Jedného dňa, možno [i] 20:00 VELVET IV. 7-8 [i] 21:30 Pán Božský [i] 23:35 Znovu a inak [i] 01:35 Pán Božský [i] 03:15 Znovu a inak [i] 04:40 Odložený prípad IV. 24/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 25 [i] 06:00 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:05 Big Screen 2 25 [i] 12:20 7 trpaslíků [i] 13:50 Smitty - nejlepší přítel [i] 15:30 Bláznivá svatba [i] 17:05 Pravda je jen slovo [i] 18:50 Philomena [i] 20:30 Hrdinové a zbabělci [i] 22:00 Travička zelená