TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:25 Kung Fu Panda III. [i] 07:55 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:20 Sheena, kráľovná džungle [i] 10:55 Kredenc [i] 11:25 Teória veľkého tresku I. [i] 12:20 Rozchod! [i] 14:35 Svadobné trapasy [i] 16:20 Všetky moje ex [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Mission: Impossible 5 [i] 23:10 Živý terč [i] 01:20 Zabijaci [i] 03:40 Ťažko ho zabiť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Hurá do záhrady [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Seržant Murko [i] 06:50 Náš Timmy [i] 07:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:10 Malý Mikuláš: Mikuláš upratuje [i] 07:25 Martinka I.: Fúzik na súťaži 27/52 [i] 07:40 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a tajná miestnosť [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Trpaslíci [i] 09:00 Daj si čas [i] 09:30 Atlantída: Zemský býk 1/13 [i] 10:20 Park [i] 10:50 On air [i] 11:15 Slovensko chutí [i] 11:55 Na krok od neba III.: Býk 12/20 [i] 12:50 Na krok od neba III.: Hlboko v tme 13/20 [i] 13:55 Vynes na horu svoj hrob [i] 15:15 Záhady tela [i] 16:15 Čo ja viem [i] 17:55 Cestou necestou: Panama [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Nickova pomsta [i] 23:45 Na krok od neba III.: Býk 12/20 [i] 00:45 Na krok od neba III.: Hlboko v tme 13/20 [i] 01:40 Nickova pomsta [i] 03:10 Vynes na horu svoj hrob [i] 04:30 Atlantída: Zemský býk 1/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pod hladinou dunajských ramien [i] 06:30 Lužné spoločenstvá [i] 06:40 Kráľovná horských riek [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Jazdi hlavou: Električka [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:25 Generácia [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Paralympijský magazín [i] 11:45 VAT [i] 12:10 ZvedaVEC: Život na baterky [i] 12:15 Kvarteto [i] 12:55 MARÍNA [i] 13:55 Farmárska revue [i] 14:20 Halali [i] 14:50 Test magazín: Kapsule na pranie [i] 15:05 Deň "D" - podmorská odysea 1/2 [i] 15:55 Deň "D" - podmorská odysea 2/2 [i] 16:45 Magazín Ligy majstrov [i] 17:15 Futbal - Fortuna liga: MŠK Žilina – ŽP Šport Podbrezová [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Rudolfa Biermanna [i] 20:40 Práče [i] 22:05 Most II. [i] 23:00 Najhlbší ponor [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:10 Timon a Pumbaa III. [i] 09:05 Simpsonovci XX. 16,17 [i] 09:50 NAŠI [i] 11:15 SVET PODĽA EVELYN: Hviezdy a hovienka [i] 12:00 Déja vu [i] 14:30 Slečna zamilovaná [i] 16:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADIME [i] 17:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Tučniaky z Madagaskaru [i] 22:40 Rokerky [i] 00:55 Tvrďas 3 [i] 02:40 NOVINY TV JOJ 03:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Črepiny PLUS [i] 06:05 Štyri svadby IV. 32 [i] 06:45 Štyri svadby IV. 33 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 10:55 Keď sa má dom páčiť II. 3,4 [i] 12:00 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 9 [i] 13:15 NA CHALUPE [i] 14:15 PANELÁK XVI. 14 [i] 15:00 NAŠI [i] 15:45 Dobrodružstvá Žltého psa [i] 17:30 Vraždy v Midsomeri X. 1/8 [i] 19:35 Hoď svišťom 3 [i] 20:35 Nebezpeční susedia [i] 22:25 "Což takhle dát si špenát" [i] 00:25 Prázdna kolíska [i] 02:35 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 04:00 Hoď svišťom 3 [i] 04:35 Keď sa má dom páčiť II. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Havaj 5-0 III. 18 [i] 08:25 Havaj 5-0 III. 19 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 10:20 Tým Škorpion II. 9 [i] 11:15 Tým Škorpion II. 10 [i] 12:15 Prozíravost II. 13 [i] 13:15 Rookie Blue II. 4 [i] 14:10 Rookie Blue II. 5 [i] 15:10 Inteligence I. 13 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 17:05 Tým Škorpion II. 9 [i] 18:00 Tým Škorpion II. 10 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 5 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých II. 4 [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 8 [i] 23:10 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 00:05 Ncis: New Orleans I. 8 [i] 01:00 Rookie Blue II. 4 [i] 02:00 Rookie Blue II. 5 [i] 02:45 Prozíravost II. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (2. Řada): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (9. Řada): Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 17 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zimní hlídka 10 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Smečka se rozšiřuje 11 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (4. Řada): Přijde zima? 17 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Žihadlo Stingray 22 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tajemství BMW 4 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Přihořívá 25 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Síla trojice 26 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 4 [i] 12:35 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Prokletý záliv 4 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 17 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Král Klondiku 19 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 20 [i] 17:10 Nazí a vystrašení (1. Řada): Hrůza v Tanzanii 1 [i] 18:05 Z chlapce mužem (2. Řada) 9 [i] 19:00 Pekelná silnice Ruska [i] 20:00 Náš člověk v Lotyšsku [i] 21:00 Super kamioňáci (3. Řada) 1 [i] 22:00 Guy Martin: Nejrychlejší chlapík na dvou kolech (1. Řada) 1 [i] 23:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přežít změnu 2 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michael B. Jordan 7 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 01:50 Náš člověk v Lotyšsku [i] 02:40 Super kamioňáci (3. Řada) 1 [i] 03:30 Guy Martin: Nejrychlejší chlapík na dvou kolech (1. Řada) 1 [i] 04:20 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Přežít změnu 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Lesní ženka [i] 07:40 Usmívej se, lásko má [i] 08:35 Otec Brown III [i] 09:20 Gejzír [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Panenka z vltavské tůně [i] 14:00 O Ptáku Ohniváku [i] 14:50 Past [i] 16:25 Hercule Poirot XII [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Fantomas se zlobí [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Wallander [i] 00:20 Banánové rybičky [i] 01:00 Po stopách hvězd [i] 01:30 Žiješ jenom 2x [i] 01:55 Legendy záchranářství: Unikátní záchrany [i] 02:30 Sama doma [i] 04:00 Bydlení je hra [i] 04:20 Zkus mít vkus [i] 04:45 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Jejich venkov [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 10:00 Folklorika [i] 10:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 5/10 [i] 10:55 Letecké katastrofy: Concorde v plamenech [i] 11:40 Hitlerův vpád na východ: Oběti [i] 12:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy: Sloužila jsem u Heydrichů [i] 12:55 Atentát [i] 14:35 Babylon [i] 15:05 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Napříč Sovětským svazem 9/13 [i] 15:30 Panství Downton VI 6/10 [i] 16:20 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 17:15 Gratias Tibi - cena České televize [i] 17:20 Volejbal: Kypr - Česko [i] 20:00 Vyhlídka na smrt [i] 22:15 Kalifornie [i] 00:10 Truman Show [i] 01:50 Stíny nad jezerem 6/7 [i] 02:40 Sousedé [i] 03:10 Když žena trápí muže [i] 03:25 V zajetí železné opony [i] 03:40 Zatopené osudy: Kružberská přehrada [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Počesku [i] 04:35 Vesničtí muzikanti [i] 04:50 Cesty víry: Zvoníci sobě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě 27 [i] 06:25 Senzační Spiderman 8 [i] 06:50 Kačer Kabrňák II 7 [i] 07:15 Příběhy Toma a Jerryho II 2 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru II 9 [i] 08:05 Princezna husopaska [i] 09:15 Tanec s vášní: Rozbal to! [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:50 Výměna manželek III [i] 15:00 Španglicky snadno a rychle [i] 17:35 Ochránce [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čarodějův učeň [i] 22:20 Nic nás nerozdělí [i] 00:30 Vražda v Presidiu [i] 02:05 Kriminálka Miami VI: Krém na opalování 6 [i] 02:45 Prásk [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:20 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel I: Pokračovatel 12 [i] 06:55 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují hon na velikonoční vajíčka 18 [i] 07:25 Tlapková patrola 19 [i] 07:55 Jen počkej, zajíci! [i] 08:15 M*A*S*H 188 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:10 Ohnivý kuře II: Nejlepší kámoška 21 [i] 11:25 Přístav II: Slečna Tereza Marplová 21 [i] 12:50 davinci [i] 13:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:05 Kamarád do deště [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Dnes zemřeš [i] 23:55 Carrie [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje [i] 04:00 Utta Danella: Svatba na venkově [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smotánka [i] 06:10 Inga Lindströmová: Zamilované ženy [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:30 Rebelka z predmestia III. 12-13/13 [i] 11:50 Doktorka Zoe III. 13-14/22 [i] 14:00 Odložený prípad IV. 23-24/24 [i] 15:55 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 17:55 Môj splnený sen [i] 20:00 Princ na bielom koni [i] 21:40 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 23:45 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 01:55 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 03:20 Inga Lindströmová: Zamilované ženy [i] 04:50 Odložený prípad IV. 23/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:00 Big Screen 2 26 [i] 06:15 A teď něco úplně jiného [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 11:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 12:05 Létající Kiwi [i] 13:40 Jack a stonek fazole [i] 15:20 Operace: Koukej kolem sebe! [i] 16:55 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 18:55 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 20:30 Dlouhá cesta dolů [i] 22:20 Božská relikvie 2 [i] 00:15 Švéd: Muži války [i] 02:00 Shaolin [i] 04:10 Hranice lásky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Tenis [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Formule [i] 10:45 Cestovní vozy [i] 11:15 Cestovní vozy [i] 12:15 Cestovní vozy [i] 13:15 Cyklistika [i] 17:30 Motorky [i] 18:00 Tenis [i] 19:15 Tenis [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Fotbal [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Watts [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 1 [i] 05:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 2 [i] 06:00 Lovci vojenských pokladů 2 7 [i]