TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk V. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Zabijaci [i] 02:10 Monk V. [i] 03:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 04:15 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Dom v Austine - USA [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Chladné srdce - 2.časť 4/16 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Správna Agáta VII. 13/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Všetko sa mení - Dom v Mexiku [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Rany osudu - 1.časť 5/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 22:00 Cestou necestou: Panama [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:45 Traja muži na zabitie [i] 00:15 Neskoro večer [i] 01:10 Správna Agáta VII. 13/13 [i] 01:55 Traja muži na zabitie [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Okno do...: Okno do Saint Louis [i] 06:35 Sládkova abeceda: Písmeno "Š" [i] 06:40 Sládkova abeceda: Písmeno "T" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - tri mačiatka tety Mily [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Deti 2/2 [i] 11:05 Kino času [i] 11:30 Obedníček: Myška Margo [i] 11:35 Seržant Murko [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HUBOVÉ SMAJLIMUFFINKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Návrat dažďovníkov [i] 13:00 Madame Mao [i] 13:45 Tri stretnutia [i] 14:30 Frontoví kameramani na Slovensku [i] 15:05 II. svetová vojna v archíve: Medzi životom a smrťou [i] 15:30 Spravodliví [i] 15:45 Tvárou v tvár [i] 16:15 (Ne)celebrity: Leo Redlinger [i] 16:20 (Ne)celebrity: Martin Cingeľ [i] 16:30 Extrémne v horách [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kalinovo [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček [i] 18:35 Seržant Murko [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - tri mačiatka tety Mily [i] 18:55 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Moji zvierací priatelia [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:35 Jedenáste prikázanie: Chlieb každodenný [i] 21:50 Trochu inak s Adelou Banášovou [i] 22:50 Ticho na mori [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy RTVS z regiónov [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 Rodinné záležitosti: Zruším ti zubnú kartu, Maternica na prenájom [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 3 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Diabol nosí Pradu [i] 23:05 Tvrďas 3 [i] 00:55 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 02:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Črepiny PLUS [i] 05:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:05 Štyri svadby IV. 31 [i] 06:50 Štyri svadby IV. 32 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VII. 14,15 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 57 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci VIII. 7,8 [i] 14:00 Profesionáli VII. 7 [i] 14:50 Faktor strachu II. 14 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 9,10 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VII. 16,17 [i] 19:35 Profesionáli VII. 8 [i] 20:35 1890 12 [i] 21:55 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:30 Dobrodružstvá Žltého psa [i] 01:10 Faktor strachu II. 14 [i] 02:15 Profesionáli VII. 8 [i] 02:45 Črepiny [i] 03:45 DIVOKÉ KONE 57 [i] 04:45 Fórky, vtipky XXI. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tým Škorpion II. 15 [i] 08:25 Prozíravost I. 5 [i] 09:25 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 10:25 Tým Škorpion II. 16 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 11 [i] 12:20 Vlčí mládě IV. 5 [i] 13:15 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 14:15 Tým Škorpion II. 15 [i] 15:15 Tým Škorpion II. 16 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 12 [i] 17:15 Prozíravost I. 6 [i] 18:15 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 19:10 Tým Škorpion II. 17 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 18 [i] 21:00 Inteligence I. 13 [i] 22:00 Výkupné I. 9 [i] 22:55 Podfu(c)k I. 4 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu III. 10 [i] 00:55 Inteligence I. 13 [i] 01:55 Medium Iii. 6 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (2. Řada): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada): Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry 13 [i] 06:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Dřezy/kůže/pedálové steel kytary 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Dva vrcholy 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Problémy 20 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): Volvo P1800s 9 [i] 12:35 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zimní hlídka 10 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Smečka se rozšiřuje 11 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 12 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada) 59 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): Subaru Impreza WRX 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 20:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 6 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Ztraceni v džungli 4 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhada v troskách 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Muž vs. příroda 3 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 00:55 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 01:50 Z chlapce mužem (2. Řada) 6 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Ztraceni v džungli 4 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Záhada v troskách 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 10:10 Kufr [i] 10:45 Plachý milovník [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Soudkyně Amy VI [i] 15:25 Pleš [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Čert ví proč [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:45 Všechnopárty [i] 22:40 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:35 Případy detektiva Murdocha IX [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Objektiv [i] 01:15 Toulavá kamera [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 proStory: Otevřený vesmír banky [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoká Aljaška: Léto [i] 09:55 S gurmánem na cestách II.: Chorvatsko [i] 10:35 Postřehy odjinud [i] 10:45 Jsem JFK Junior [i] 12:15 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 13:10 Chcete mě? [i] 13:35 Pevnosti: Terezín [i] 13:55 Tenkrát na Balkáně [i] 14:45 GEN - Galerie elity národa [i] 15:05 Hitlerův wehrmacht: Zvrat 2/5 [i] 16:00 Opouštíme ráj [i] 16:50 Sousedé [i] 17:20 Poslední lovci v Mongolsku [i] 18:15 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 4/10 [i] 18:40 Gratias Tibi - cena České televize [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - akutní leukémie u dětí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Dar inteligence 3/3 [i] 21:00 Panství Downton VI 6/10 [i] 21:50 Vražda na objednávku [i] 23:30 Rozhovor [i] 01:20 Zatopené osudy: Šance [i] 01:40 Chcete je? [i] 01:45 Folklorika [i] 02:15 Charita na Haiti [i] 02:35 Tetovaní [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Stále zemědělec [i] 04:10 Zatopené osudy: Slezská Harta [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Proč chudoba? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3259 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: V poutech 740 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa III 8 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Manžel nechce milence 161 [i] 14:05 Odložené případy V: Konec světa 7 [i] 15:00 Odložené případy V: Obecná odpovědnost 8 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Krém na opalování 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3260 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rafťáci [i] 22:30 Terminator Salvation [i] 00:40 Odložené případy V: Konec světa 7 [i] 01:30 Odložené případy V: Obecná odpovědnost 8 [i] 02:10 Kriminálka Miami VI 5 [i] 02:55 Dva a půl chlapa III 8 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Manžel nechce milence 161 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel I: Piráti 11 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují bazén/Cirkus Tlapky 17 [i] 07:05 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují hon na velikonoční vajíčka 18 [i] 07:50 M*A*S*H 187 [i] 08:45 M*A*S*H 188 [i] 09:15 Jake a tlusťoch V: Už nikdy nebudu jako dřív 4 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch V: Mohl jsem napsat knihu 5 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Poslední zápas 12 [i] 14:20 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Miluj bližního svého 14 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Slečna Tereza Marplová 21 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:55 Breakheartský průsmyk [i] 00:55 A je to naše! [i] 01:35 Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce [i] 03:35 Komisař Rex IV: Poslední zápas 12 [i] 04:25 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 14/22 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Fatmagul 5/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 61-62 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:50 Skrytá vášeň 175-177/188 [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Môj splnený sen [i] 22:15 Bostonské vraždy VI. 11-12/18 [i] 00:10 Ohnivá vášeň [i] 02:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:50 Hriešnici III. 4/12 [i] 03:40 Bostonské vraždy VI. 11-12/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:30 Andy Summers - Autobiografie [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 11:35 Země naděje [i] 13:25 Síť 2.0 [i] 15:05 Open Road [i] 16:35 Na pokraji slávy [i] 18:40 Cadillac Records