Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 O 10 rokov mladší [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 12:15 Monk V. [i] 14:10 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Policajné prípady [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:05 Dva a pol chlapa XI. [i] 01:00 Monk V. [i] 02:40 NCIS: Los Angeles IV. 22/24 [i] 03:20 Dva a pol chlapa XI. [i] 04:00 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Duel [i] 05:30 Test magazín: Doplnky výživy OMEGA 3 [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Výnimočný rodinný dom - Rumunsko [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Chladné srdce - 1.časť 3/16 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 2.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Správna Agáta VII. 12/13 [i] 15:15 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom v Austine - USA [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Chladné srdce - 2.časť 4/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Mafiáni: Juraj „Piťo“ Ondrejčák – mafián nového typu [i] 22:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Médea [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Hra na zastrašovanie 14/23 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Matka v utajení 15/23 [i] 23:55 Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 2.časť [i] 00:40 Správna Agáta VII. 12/13 [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:50 Svet v obrazoch [i] 02:15 Mafiáni: Juraj „Piťo“ Ondrejčák – mafián nového typu [i] 02:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Médea [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Okno do...: Okno do Bankoku [i] 06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "R" [i] 06:40 Sládkova abeceda: Písmeno "S" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:35 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Cat [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Deti 1/2 [i] 11:10 Cesty za folklórom: Kojšov [i] 11:30 Obedníček: Myška Margo [i] 11:40 Seržant Murko [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKROKETKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Jaskyne Slovenského krasu [i] 12:45 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 13:15 Spravodliví [i] 13:25 Živí rozprávajú [i] 14:40 Highlighty Európskej ligy [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Okno do...: Okno do Saint Louis [i] 16:25 Test magazín: Doplnky výživy OMEGA 3 [i] 16:35 Energetika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Dolná Strehová [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček [i] 18:35 Seržant Murko [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Cat [i] 18:55 Garfield III. [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Moja diagnóza: Sclerosis multiplex - choroba tisícich tvárí [i] 20:30 Letný koncert zo Schönbrunnu 2017 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 VAT [i] 23:00 Madame Mao [i] 23:45 Polícia [i] 00:00 Jazdi hlavou: Autosedačky [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Národnostné správy [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 POLICAJTI V AKCII [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 2 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Spackané plastické operácie III. 12 [i] 00:00 Spravodlivosť v krvi V. 15 [i] 01:00 Nezvestní 18 [i] 02:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Walking Dead V. 11 [i] 05:50 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:10 Štyri svadby IV. 30 [i] 06:50 Štyri svadby IV. 31 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VII. 12,13 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 56 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:00 Simpsonovci VIII. 5,6 [i] 14:00 Profesionáli VII. 6 [i] 14:45 Faktor strachu II. 13 [i] 15:45 Simpsonovci VIII. 7,8 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:35 Vtierka Castle VII. 14,15 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli VII. 7 [i] 20:35 Déja vu [i] 23:15 Prečo lietadlá padajú 3 [i] 00:15 Walking Dead V. 12 [i] 01:10 Faktor strachu II. 13 [i] 02:10 Profesionáli VII. 7 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE 56 [i] 03:40 Prečo lietadlá padajú 3 [i] 04:20 Walking Dead V. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 5 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:20 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 08:20 Prozíravost I. 4 [i] 09:20 Tým Škorpion II. 13 [i] 10:15 Tým Škorpion II. 14 [i] 11:15 Vlčí mládě IV. 10 [i] 12:15 Vlčí mládě IV. 4 [i] 13:10 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 14:10 Tým Škorpion II. 13 [i] 15:05 Tým Škorpion II. 14 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 11 [i] 17:00 Prozíravost I. 5 [i] 18:00 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 19:00 Tým Škorpion II. 15 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 8 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 23:55 Medium Iii. 6 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 8 [i] 03:15 Medium Iii. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (2. Řada): Bubny konga, pokovování a knoflíky 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada): Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry 12 [i] 06:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada) 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Ve městě je nová holka 19 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Cesta do nikam 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Nehorázná suma 19 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): Land Rover Defender 8 [i] 12:35 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Den otců 10 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Úplné dno 11 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Bod zlomu 12 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada) 58 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Ve městě je nová holka 19 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): Volvo P1800s 9 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Médium vyvedené z míry 20 [i] 21:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 7 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 8 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): To jako vážně? 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Party na Wreck ulici 5 [i] 00:55 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Malá auta 3 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Médium vyvedené z míry 20 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Povrchové naleziště 17 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 7 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 10:05 Kufr [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:50 Televarieté [i] 16:25 Kojak IV [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Pumpaři od Zlaté podkovy [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Taggart [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:00 Legendy záchranářství: Unikátní záchrany [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tenkrát na Balkáně [i] 09:55 České zázraky: Zapomeňte na obroučky [i] 10:25 Vzestup a pád NSDAP: Spiknutí a přeludy 8/10 [i] 11:15 Válečné epizody z archivů: Paříž [i] 11:30 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Na pomoc životu - akutní leukémie u dětí [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Paříž v pohybu [i] 14:15 Proč chudoba? [i] 15:10 Kalašnikov versus M16 [i] 16:05 Hitlerův wehrmacht: Zvrat 2/5 [i] 16:55 Zapomenuté výpravy: Za lidojedy a dál [i] 17:20 Ženy, které psaly historii: Jana z [i] 18:15 Národní klenoty II [i] 18:40 Gratias Tibi - cena České televize [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Pevnosti: Hradec Králové [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Atentát [i] 21:45 Klenoty naší krajiny: Český kras [i] 22:15 České zázraky: Legendární výbušnina [i] 22:40 Jsem JFK Junior [i] 00:10 Queer: Sex, beat a video [i] 00:40 Sestřička Jackie VI: Jdi ke dnu nebo plav 1/12 [i] 01:10 Provedu! Přijímač: Rozchod 7/7 [i] 01:50 Náš venkov: Léčit, lyžovat, milovat [i] 02:15 Infarkt v Srdci Evropy [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Zatopené osudy: Nové Mlýny [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Misionář z Kyjeva [i] 04:05 U Surovce [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3258 [i] 09:45 Výměna manželek IX [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa III 7 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Vzhůru na Tahiti! 160 [i] 14:05 Odložené případy V: Spřízněni zlodějnou 5 [i] 15:00 Odložené případy V: Zázračné dítě 6 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI 5 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3259 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: V poutech 740 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Aljaška v plamenech [i] 00:10 Odložené případy V: Spřízněni zlodějnou 5 [i] 00:55 Odložené případy V: Zázračné dítě 6 [i] 01:40 Kriminálka Miami VI: Bum prásk, teď dlužíš ty 4 [i] 02:20 Dva a půl chlapa III 7 [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Vzhůru na Tahiti! 160 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel I: Sfinga 10 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují školní den/Tlapky rozsvěcí 16 [i] 07:05 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují bazén/Cirkus Tlapky 17 [i] 07:50 M*A*S*H 186 [i] 08:45 M*A*S*H 187 [i] 09:15 Jake a tlusťoch V: Ulice snů 3 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Spící tygr [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch V: Už nikdy nebudu jako dřív 4 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i] 14:20 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Srdce boxera 13 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Rozchod, rozvod a zlomená srdce 22 [i] 21:35 davinci [i] 22:35 Castle na zabití V: Důležití lidé 10 [i] 23:25 A je to naše! [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Spící tygr [i] 02:15 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i] 03:00 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 03:50 Policie Hamburk III: Srdce boxera 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 13/22 [i] 08:35 2 baby na mizine [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Priatelia [i] 11:05 Fatmagul 4/160 [i] 12:30 Nekonečná láska 59-60 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:55 Skrytá vášeň 173-174/188 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:10 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 61-62 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 14/22 [i] 23:20 Hriešnici III. 4/12 [i] 00:25 Priatelia [i] 01:00 2 baby na mizine [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:00 Na pokraji slávy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Cadillac Records [i] 13:00 Andy Summers - Autobiografie