TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Monk IV. [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 POČASIE [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 Mimoriadna relácia: Kríza v slovenskom hokeji [i] 20:50 CHART SHOW [i] 22:50 FARMA [i] 23:30 Kredenc [i] 00:00 Dva a pol chlapa XI. [i] 01:00 Monk IV. [i] 02:30 NCIS: Los Angeles IV. 21/24 [i] 03:10 Dva a pol chlapa XI. [i] 04:10 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Test magazín: Doplnky výživy OMEGA 3 [i] 06:55 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Komunita Grow - Seattle, USA [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Staré rany - 2.časť 2/16 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 1.časť [i] 10:45 Duel [i] 11:10 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Správna Agáta VII. 11/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Výnimočný rodinný dom - Rumunsko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Chladné srdce - 1.časť 3/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Krstný otec II [i] 23:35 Správna Agáta VII. 11/13 [i] 00:20 Komisár Manara: Sklenené sny 7/12 [i] 01:20 Komisár Manara: Jazdcova smrť 8/12 [i] 02:20 Občan za dverami [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Okno do...: Okno do Ríma [i] 06:35 Sládkova abeceda: Písmeno "O" [i] 06:45 Sládkova abeceda: Písmeno "P" [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Garfield III. [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:35 Moji zvierací priatelia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Malé mača [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:35 Ukrajinský magazín [i] 10:00 More v kvapke vody [i] 11:05 Spieva Betka Kubánková [i] 11:30 Obedníček: Myška Margo [i] 11:35 Seržant Murko [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÝ SMAJLIČAJÍK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Huby: Všade sú [i] 12:40 Rivali: Vuitton verzus Kering [i] 13:35 Rozvody [i] 14:40 Moja diagnóza: Keď bolia kosti, buďte pozorní [i] 15:05 II. svetová vojna v archíve: Muži z B-17 [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Okno do...: Okno do Bankoku [i] 16:30 Daniel Bidelnica - Život pre umenie [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Ábelová [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček [i] 18:35 Seržant Murko [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac! [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Malé mača [i] 18:55 Garfield III. [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:15 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Retro noviny [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Správy- Hírek [i] 00:45 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 OCHRANCOVIA [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PANELÁK XVI.: Rock´n´roll, Hrdina 14,15 [i] 22:00 Oko v oblakoch [i] 00:35 Prison Break: Návrat 8 [i] 01:35 Spravodlivosť v krvi V. 14 [i] 02:35 Nezvestní 17 [i] 03:25 NOVINY TV JOJ 04:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:05 Štyri svadby IV. 29 [i] 06:50 Štyri svadby IV. 30 [i] 07:30 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:50 Vtierka Castle VII. 10,11 [i] 10:55 DIVOKÉ KONE 55 [i] 12:40 Fórky, vtipky XXI. [i] 13:10 Simpsonovci VIII. 3,4 [i] 14:10 Profesionáli VII. 5 [i] 15:00 Faktor strachu II. 12 [i] 15:50 Simpsonovci VIII. 5,6 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:40 Vtierka Castle VII. 12,13 [i] 19:35 Profesionáli VII. 6 [i] 20:35 Súboj cti [i] 22:35 Letecké katastrofy XIII. 8 [i] 23:35 Walking Dead V. 11 [i] 00:30 Faktor strachu II. 12 [i] 01:20 Profesionáli VII. 6 [i] 02:00 Súboj cti [i] 03:25 DIVOKÉ KONE 55 [i] 04:25 Letecké katastrofy XIII. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:15 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 08:15 Prozíravost I. 3 [i] 09:15 Tým Škorpion II. 11 [i] 10:15 Tým Škorpion II. 12 [i] 11:15 Vlčí mládě IV. 9 [i] 12:10 Vlčí mládě IV. 3 [i] 13:05 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 14:05 Tým Škorpion II. 11 [i] 15:05 Tým Škorpion II. 12 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 10 [i] 17:05 Prozíravost I. 4 [i] 18:05 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 13 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 14 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 4 [i] 22:00 Jak prosté V. 15 [i] 23:00 Vzkazy mrtvých II. 4 [i] 00:10 Medium Iii. 4 [i] 01:10 Jak prosté V. 15 [i] 02:10 Vzkazy mrtvých II. 4 [i] 03:05 Medium Iii. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (2. Řada): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada): Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky 11 [i] 06:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (19. Řada): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada) 18 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Proti proudu řeky 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Parádní Bronco - 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (7. Řada): Bond Bug 7 [i] 12:35 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Navzdory vichřici 9 [i] 14:25 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Zkouška pevných nervů 10 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Těžký úkol 11 [i] 16:15 Jak se to dělá (5. Řada) 57 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada) 18 [i] 18:05 Rození obchodníci (7. Řada): Land Rover Defender 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (22. Řada): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Monkey a Rambo 4 [i] 22:00 Super kamioňáci (3. Řada) 8 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Jako král 1 [i] 00:00 Dvojí přežití (1. Řada): Nedostatek vzduchu 4 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Monkey a Rambo 4 [i] 03:30 Super kamioňáci (3. Řada) 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak IV [i] 10:00 Kufr [i] 10:35 Panoptikum Města pražského [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:50 Televarieté [i] 16:25 Kojak IV [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Ach, ty vraždy! [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Columbo [i] 00:00 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poslední lovci v Mongolsku [i] 09:55 Hitlerův vpád na východ: Oběti [i] 10:45 Ženy, které psaly historii: Jana z [i] 11:35 Příběh Růženčiny zahrádky [i] 11:55 Náš venkov: Léčit, lyžovat, milovat [i] 12:20 Ta naša kapela [i] 12:50 Folklorika [i] 13:15 Poutní místa: Dobrá Voda [i] 13:35 S gurmánem na cestách II.: Chorvatsko [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:45 Paříž v pohybu [i] 15:35 Klíč [i] 16:05 Co dokáže lež [i] 17:00 S kuchařem kolem světa po Paříži 1/6 [i] 17:55 Ferdinandovy zahrady [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:40 Gratias Tibi - cena České televize [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:20 Na pomoc životu - suché oko [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 21:00 Na cestě po Louisianě [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 21:55 Provedu! Přijímač: Rozchod 7/7 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:35 Stíny nad jezerem 5/7 [i] 00:30 Dům z karet III 5/13 [i] 01:20 Fleming 1/4 [i] 02:05 Vrátí se tis do Beskyd? [i] 02:20 Když se strach rozplynul [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Zatopené osudy: Karolinka [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Babylon [i] 04:10 Vesnice roku po dvou letech [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Zapomenuté výpravy: Císařův přítel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3257 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: City nejsou morální ? 739 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa III 6 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Milostné dusno 159 [i] 14:05 Odložené případy V: Vyjížďka 3 [i] 15:00 Odložené případy V: Ďábelská hudba 4 [i] 15:55 Kriminálka Miami VI: Bum prásk, teď dlužíš ty 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3258 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:30 Holky pod zámkem II. [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Bostonské brzdy 13 [i] 23:25 Lovci zločinců IV: Loděnka 2 [i] 00:20 Odložené případy V: Vyjížďka 3 [i] 01:10 Odložené případy V: Ďábelská hudba 4 [i] 01:50 Kriminálka Miami VI: Naruby 3 [i] 02:35 Dva a půl chlapa III 6 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Milostné dusno 159 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel I: Kolize 9 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují slavnost/Tlapky zachraňují Alexe 15 [i] 07:05 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují školní den/Tlapky rozsvěcí 16 [i] 07:50 M*A*S*H 185 [i] 08:45 M*A*S*H 186 [i] 09:15 Jake a tlusťoch V: Kde a kdy 2/2 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch V: Ulice snů 3 [i] 13:20 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 14:20 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 15:25 Policie Hamburk III: Slib 12 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 A je to naše! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Srdeční záležitosti 20 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Telebazar [i] 23:45 A je to naše! [i] 00:25 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska [i] 02:25 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 03:10 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 04:00 Policie Hamburk III: Slib 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 12/22 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Fatmagul 3/160 [i] 12:15 Nekonečná láska 57-58 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 171-172/188 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:05 2 baby na mizine [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 59-60 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 13/22 [i] 23:20 Hriešnici III. 3/12 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 2 baby na mizine [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:35 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Big Screen 2 25 [i] 06:15 Salon krásy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 5 dnů do půlnoci 1 4 [i] 12:00 Ikona [i] 13:30 Ikona [i] 15:00 Dvakrát do stejné řeky [i] 16:40 Open Road [i] 18:10 Síť 2.0 [i]